کد خبر: ۴۷۷۹۷
۸۵۱ بازدید
۳ دیدگاه (۰ تایید شده)

هشتمین سین بهترین فیلم میانه شناخته شد ، کام شیرینی که بر من تلخ شد

۱۳۹۴/۷/۳
۲۲:۱۷

باسلام

هفته پیش شنبه بیست و هشتم شهریور ، بنده به همراه حسن مختاری دوست عزیزم ،فاتح رقابت ها شدیم و جوایزاتی رادریافت کردیم که بهترین آن انتخاب فیلم هشتمین سین به کارگردانی بنده به عنوان بهترین فیلم جشنواره انتخاب شد ، پیروزی بسیاردلچسب است که این پیروزی وکام شیرین با اقدامات بعضی از دوستان هنرمند که از دوستان نزدیک بنده محسوب می شدند کام مراتلخ کرده اند .

همه ما می دانیم داوری جشنواره ها تفاوت سلیقه هاست فیلم کوتاه هم یعنی بتوانیم با درایت و هوشیاری کامل و با تکیه برعلم زیباشناسی آدم شناسی و روانشناسی در کوتاهترین زمان پرمفهوم ترین هدف رابرسانیم .

دوستان نزدیکم بعداز پیروزی بنده درچهارمین دوره جشنواره فیلم کوتاه میانه با روش غیراخلاقی و غیر وادی هنر اقداماتی را انجام داده اند که انگار نه انگار عمر بیست ساله ی خودشان را در این وادی پاک منزه صرف کرده اند وبا زدن تهمت ها که سالارمرضیه ای با تقلب دراین جشنواره پیروز شده است .

از این هم میگذریم طی چند روز گذشته با اس ام اس های ناعادلانه به بنده این پیروزی را تلخ کرده اند ، برایم نه بخاطر اینکه حتما باید تبریک میگفتند نه، بخاطراین تلخ شده است که من نمیدانستم این دوستان نزدیکم درپشت صحنه ی سکانس های زندگی بزرگترین دشمنانم بوده اند که خودشان را بر من شناساندند ، دوست دیگری پیغام گذاشته اند که اگر تقلب نکردی پس هشتمین سین را بفرست به افلاکیان که داورش حاتمی کیا است . اگربه بخش مسابقه برود آنوقت از شما پوزش میطلبیم .

من درجواب ایشان عرض میکنم که دراولین دوره افلاکیان فیلم زمانی برای پشیمانی باتوجه به سلیقه داور حذف شد اما سال بعد همین فیلم بهترین بازیگری زن را دروکرد، یاسال گذشته فیلم سرعشق ، شش تن از جوایز را از ان خودش کرد ، اما در جشنواره امسال به جز بازیگری خردسال مقامی نیاورده اند آنوقت من هم حرکت غیرحرفه ای انجام بدم و بگویم تقلب شده است ، اما من طی این چند روز تصمیماتی گرفته ام که بتوانم هنرم رانشان دهم تا اینکه به کسی تهمتی بزنم وهمیشه لطف مردم شامل حال بنده شده است .

بنده ای که چهارسال بیشتر نیست فعالیت فرهنگی وهنری میکند  و به نظرم مدت فعالیت مهم نیست و همیشه سعی میکنم با کیفیت خرف بزنم و با کیفیت عمل کنم .

پس یا علی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز