کد خبر: ۲۷۵۴۱
۱۶۷۹ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

پاسخ به پاسخ روابط عمومی شهرداری درباره مطلب" آقای شهردار مگر نباید قانون برای همه شهروندان یکسان اجراشود؟"

۱۳۹۳/۷/۵
۱۵:۵۳

با عرض سلام، ادب و احترام

شهرداری خود بیشتر به تخلفاتی که در سطح شهر و ساخت و سازها صورت می گیرد باخبر و آگاه است هر شخصی اگر در سطح شهر و مناطقی که اینجانب ذکر نمودم تردد نماید متوجه میشود که تقریبا هیچکدام از شرایطی که شما فرمودید در صدور مجوز برای ساخت به صورت جنوبی در آن ساختمانها لحاظ نشده است و آن مجوزها از طریق ...به آنها داده شده است و یکی از همین ساختمان هایی که در حال ساخت بصورت جنوبی است در محله ما قرار دارد و هیچکدام از شرایط ذکر شده را ندارد که البته موارد متعددی نیز در این زمینه در سطح شهر وجود داردکه به تعدادی از آنها اشاره میکنم:خیابان شهید نوری (در حال ساخت)، خیابان استقلال نبش کوچه قدس جنوبی (در حال ساخت)، خیابان شهید چمران(در حال ساخت)، معلم جنوبی، خیابان شهید نیکنامی و... که ذکر همه آنها در این صفحه نمی گنجد. انشاالله شاهد عملکرد درست و عدالت محورانه و قانون مدارانه از سوی شهرداری باشیم!!!

همشهریان عزیزمان از شهرداری رعایت عدالت ، قانون و ارائه خدمات شهری مناسب به همه مناطق شهر بصورت یکسان و عادلانه را خواستارند. انتقاد دلسوزانه باعث پیشرفت هر سازمان یا ارگانی است به شرطی که آن سازمان انتقادات دلسوزانه را بپذیرد و سعی در برطرف كردن نواقص و کم و کاستی هایی که در کارهای خود دارد را کند.

به امید روزی که شهرداری به رسالت خود درست عمل کند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۷/۶ ۲۲:۳۶
من یکی رو اطلاع دادم متاسفانه اسمم را گفتم . اقای اسلامی از شهرداری امد و به همسایه ام گفت: اقای ......به شهرداری خبر داد و این باعث دشمنی من و همسایه ام شد . در حالی که من به خاطر زیبایی شهر این گزارش رو داده بودم . و دیگر بخاطر زیبایی شهرم تلاش نمیکنم!
۹۳/۷/۵ ۱۷:۲۵
دکتر شریعتی:این روزها خوب هم که باشی ازبس بدی دیده اند خوبیهایت راباور نمی کنند نفزین به شهری که در ان غریبه ها اشناترند.شهرداری اگه به قانون عمل می کرد که تو شهر این قدر تبعیض وجود نداشت.

اخبار روز