کد خبر: ۱۲۸۲۲
۲۰۰۴۴ بازدید
۷۳۲ دیدگاه

دانشگاه آزاد میانه و بحران قحط الرجالی برای ریاست دانشگاه /بازنشر

۹۶/۵/۲
۰۹:۱۲

 گویا اینجا زادگاه علامه خونجی نیست. انگار مردان امروز این خاک فرزندان علامه عین القضات میانجی نیستند. تو گویی پسران امروز میانه نشانی از پدران دیروز ندارند. انگار نسل مراجع تقلیدی مانند آیت الله العظمی بناروانی ، مفسران قرآنی چون آیت الله ملکی ترکی، وزرایی مانند مؤتمن الملک گرمرودی، هنرمندانی چون جمشید هاشمپور ، شاعرانی چون حبیب ساهر و دانشمندانی مانند دکتر امینی خشک شده است که چنین قحط الرجالی این شهر را فراگرفته است که قادر نیست یک رئیس برای دانشگاه آزاد خود پرورش دهد. 

 

مگر نه این است که از همین دانشگاه آزاد میانه دهها مقاله I.S.I در سطح بین المللی منتشر شده است؟ مگر چنین نیست که صدها کاردان و کارشناس و کارشناس ارشد در کشور تربیت یافته این دانشگاهند؟ جز این است که بسیاری از چرخدنده های اقتصاد این مملکت با علم و تجربه دانش آموختگان این محیط هستند؟ پس چرا با این همه استعداد لیاقت چرخاندن یک دانشگاه آزاد را نداریم؟ چرا پس از دو سال و اندی خطا در مدیریت غیربومی این دانشگاه دوباره دست به دامن غریبه ها شده ایم؟ وای بر شهری که چنین مردانی پرورش ندهد. وای بر دانشگاهی که با بیش از 100 مدرس و 4000 دانشجو در همه زمینه ها موفق باشد مگر در مدیرپروری. آیا 20 سال پیش با چنین نیتی دانشگاه را راه اندازی کردیم؟ این دانشگاه باید برای تک تک ادارات میانه رئیس تربیت می کرد نه که در مدیریت خود نیز عاجز مانده و دست گدایی بسوی مراغه و مرند دراز کند.

 

بی تردید اگر بگوییم اساتید دانشگاه آزاد میانه نالایق و عاجزند اشتباه گفته ایم چراکه تربیت صدها انسان دانش آموخته، انتشار دهها مقاله در نشریات بین المللی و ثبت اختراعات متعدد این فکر را از ذهن ما بیرون می کند. اصلاً نگاهی به رئیسان چندین دانشگاه آزاد کشور که میانه ای و متعلق به همین دانشگاه آزاد واحد میانه هستند اجازه نمی دهد فکر کنیم که اساتید دانشگاه آزاد لیاقت مدیریت ندارند. پس گره کار کجاست؟

 

سیستم انتخاب ریاست در مجموعه دانشگاه آزاد براساس استعلام از مسئولین تراز اول منطقه مانند نماینده و امام جمعه است. وقتی این مسئولین پاسخ متحد و منحصر نداشته و شخص واحدی معرفی نکنند و هر کدام به سمت و سویی بکشند، مقامات استانی وجود اختلاف در بین مسئولین را متوجه خواهند شد. از آنجا که نمی توانند نفرات معرفی شده توسط تک تک آنها را معرفی کنند ، شخصی از همان شهرستان را نیز معرفی نخواهند کرد چون تمام کاسه ـ کوزه ها بر سر آن فرد بومی خواهد شکست لذا فردی غیربومی و ناآشنا معرفی خواهند کرد تا خیال همه راحت شود. این مسئله باعث شد که چند سال پیش رئیس فعلی دانشگاه آزاد میانه از مراغه به میانه معرفی شد. این مسئله یک اهانت بزرگ به بیش از 100 هیئت علمی و مدرس دانشگاه آزاد میانه و یک نگرانی برای شهروندان میانه ای است که چرا پس از 20 سال در این دانشگاه یک رئیس تربیت نیافته است.

 

تجربه اخیر برای مسئولین میانه باید کافی باشد که یک رئیس غیربومی ، میانه را محل گذران خود دانسته و بخاطر عدم شناخت و عدم دلبستگی نمی تواند کارائی داشته باشد. حضور 2 تا 3 روزه در میانه و سفرهای هفتگی به محل زندگی ، مدیریت از طریق تلفن و عدم تسلط و اشراف بر مشکلات سابق و جاری باعث پرورش و قدرت گرفتن افرادی متملق و فرصت طلب می شود که با ارائه گزارش غلط به رئیس پروازی و دریافت و حفظ جایگاه معاونتی و مدیریتی، هر نوع رفتار و کرداری که مورد پسندشان است با دانشجو و اساتید داشته باشند و دانشجو و استاد بسوزد و بسازد.

 

مدیر پروازی که پس از دو سال 2 خیابان اصلی شهر را نمی شناسد باعث ایجاد بحران در دانشگاه می شود که فعلاً نیازی به ارائه اطلاعات ریز نیست ولی از آن جمله می توان اشاره داشت به: تحمیل هزینه های سرسام آور به دانشگاه مانند حق ماموریت و و حق جلسات زیاد و گاهی غیرواقعی، فشار به اساتید برای اصلاح نمره ردّی به نمره قبولی ، سرپیچی از قانون تجارت در مناقصات و مزایدات، حذف سال به سال رشته ها و گرایشهای مختلف، هزینه کردن از بودجه دانشگاه (که حق الناس است نه بیت المال) به مواردی غیر از دانشگاه مانند خوش خدمتی به یکی از نامزدهای ریاست جمهوری. جبران این هزینه های بالا از نظر این افراد آسان است: تعدیل کارمندان و حتی مدرسان دانشگاه!

 

در چنین وضعیت بحرانی که سالهاست مسئولین میانه شاهد آن هستند و علی الظاهر باید بهتر از حقیر دانشگاه را رصد کنند، آیا باید آزموده را دوباره بیازماییم؟ آیا از یک سوراخ دوباره گزیده شویم؟ آیا دوباره این خفت را بپذیریم که چنان نالایق بودیم که در این 20 سال از بین بیش از 100 هیئت علمی نتوانستیم 1 و فقط 1 رئیس تربیت کنیم؟ آنگاه از شهر مرند یک رئیس غیربومی برای ما معرفی کنند که برای قبول چنین مسئولیتی شرط و شروطی هم بگذارد و معاونینی هم با خود بیاورد و چندین سال دیگر دانشگاه و میانه را محل تفرّج و تفنّن خود قرار دهد؟ پس کجاست آن نماینده عزیز که بومی سازی مسئولین را شعار انتخاباتی خود قرار داده بود ولی الآن ساز مخالفت می زند؟ وقتی از بین بیش از 100 استاد نتوانیم یک رئیس برای خودشان پیدا کنیم چگونه می توانیم فرماندار و شهردار بومی کشف کنیم؟

 

و اما در خاتمه آنچه پیشنهاد می شود این است که همان شورای ارتقای میانه که برخلاف شعارشان اتفاقاً بر سر معرفی رئیس ، سر و دست می شکنند، جلسه ای تشکیل دهند و از بین 3 نفر از اعضای هیئت علمی همین دانشگاه یک نفر را اعلام کنند. این 3 نفر از بین نامزدهای ریاست و توسط آرای اساتید و کارکنان معرفی می شوند و شورای ارتقا یکی از این 3 نفر را برگزیده و به منطقه اعلام می کند.

 

امیدواریم در چند روز آینده چنین امر مهمی تحقق یابد و دوباره بحران چند ساله و سوءمدیریت کنونی را تکرار نکنیم و خفت پذیرش یک رئیس دانشگاه آزاد غیربومی را شاهد نباشیم. انشاءالله

***********

بازنشر ؛این مقاله در تاریخ ۹۲/۰۴/۲۵ نوشته شده است.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۵/۲۵ ۰۴:۴۸

بهترین دوران دانشگاه در زمان دکتر سنبلی بود فقط یک ذره با انصاف کمتری میبینم چه زیر ساختهایی شد و بعد او دانشگاه به فطرت رفت و حتی یک اجر هم روی اجر گذاشته نشد با ۶۰۰۰ هزار دانشجو تحویل داد و الان فقط ۲۳۰۰ دانشجو دارد.الان میدلنم عده لی از این کامنت ناراحت میشوند واقیعت همین است

۹۶/۵/۱۱ ۱۵:۰۶

در اول بحث یک کلمه با عنوان خخخ را خدمت حضرتعالی ابراز میدارم یعنی حرف حضرتعالی خیلی خیلی خنده دار است.

ثانیا برادر عزیز و بزرگوار قبل از مطمئن شدن در مورد موضوعی اظهار نظر نفرمایید، چون اینکار حضرتعالی مصداق گناه کبیره یعنی دروغ و افترا میباشد چرا که اصلا نه درخواستی برای اخذ واحد بوده و نه اقدامی برای تخصیص واحد و یا هر موضوع دیگری صورت نگرفته است!!! مفصل تحقیق نمایید تا از این به بعد به ناحق کسی را مورد تهمت و کم لطفی قرار ندهید.

حرف حق جواب نداره برادر

آفرین گوگولی بابا

۹۶/۵/۱۱ ۰۸:۵۷

شما برای حفظ وجهه ات پیش دکتر اجلی(با مدرک ارشد،"علیرغم وجود احتمالی دکتری این رشته "به واسطه چند واحد درسی که بهتون داده)وشما هم نوشابه های متعددی برای ایشون باز می کنیدبهتره وارد این بحث ها نشی.آفرین

۹۶/۵/۶ ۰۹:۵۶

یه مطلبی که واسه 4سال پیش هست رو مجددا گذاشتن


آخ جووون دعوا....دعوا!!!

۹۶/۵/۲ ۱۶:۱۱

کارمندجان چیزی نشده فقط گوشه بسیارناچیزی ازفجایعی که درآن سالهادرهمین صدای میانه بیان گردیدبرملاشده-نگران نباش وآسوده بخواب

۹۶/۵/۲ ۱۵:۳۱

به شتر گفتند کوهانت کج است جواب داد کجایم راست است که کوهانم هم راست باشد

۹۶/۵/۲ ۱۳:۵۳

آقاجریان چیه ارقام وحشتناکه!!!

۹۶/۵/۲ ۱۳:۰۷

با عرض سلام و احترام

با وجود اختلاف نظر میان مسئولین در مورد گزینه ریاست دانشگاه و عدم اجماع بر روی یک گزینه واحد،خوشبختانه دانشگاه از نعمت داشتن یک معاونت بسیار قوی و کارآمد سود میبرد که با نهایت تلاش و دلسوزی بصورت شبانه روزی در جهت پیشبرد برنامه ها و اهداف سازمانی و حل مسائل و مشکلات اساتید و دانشجویان و پرسنل از هیچ تلاشی دریغ نمیورزند.

۹۶/۵/۲ ۱۱:۴۰

بسمه تعالی

با سلام و احترام

خاطرات دور هرچقدر هم تلخ باشند، چون خاطره اند انسان حس غریبی پیدا می کند، یک چیزی شبیه غروب دلگیر جمعه ها!

مهندس نائبی عزیز،

 نمی دانم بازنشر این مطلب، گرامیداشت چهارمین سالگرد حال و هوای آن روزهاست!

و یا یادآوری این مطلب که «این میز و صندلی برای کسی نمی ماند!»

و یا خبری در راه است...

و یا... خدا عالم است...

ولی چیزی که مبرهن است و می توان به جرات گفت، آرزوها و انتظارات شما (و البته ما) نه تنها برای رییس منتصب وقت محقق نشد، بلکه ضمن تاکید بر رویه­ ی قبلی، چیزهای دیگری به نام خود ثبت نمودند که عقل جن هم به آن قد نمی دهد!

ان شاء الله، خداوند همه ی ما را هدایت فرماید و در مسیر رشد قرار دهاد! الهی آمین.

۹۶/۵/۲ ۱۱:۳۶

امیدوارم تایید بشه. دانشگاه ازاد برای اقازاده ها ساخته شد بیان و بدون حضور در کلاس و پول یه مدرک بخرن و برن. همه میدونیم که بار علمی فارغ التحصیلان ازاد اندازه دبیرستانی ها هم نیست. و نباید از دانشگاهی ازاد میانه انتظار پرورش انسان های مدیر داشت

۹۴/۹/۱۰ ۲۰:۳۳

....یه روز خوب میاد که همه توی پست خودشون فعالیت کنن

۹۲/۷/۲۰ ۱۷:۴۸
یکی از چیزایی که اخیرا تو دانشگاه سانسور شد اختلاص در یکی از واحد های دانشگاه میانه بود که بعد از تشخیص و مشتنج شدن اوضاع، سازمان با ارسال مداوم بازرسان نسبت به کشف جرم و عزل فرد مربوطه از ریاست دانشگاه نمود. هر چند هیچ مصادره اموالی صورت نگرفت!!
البته اونطوری که معلومه هنوز این فرد در حال تدریس و فعلیت در دانشگاه است!!!
۹۲/۷/۱۵ ۱۸:۲۲
بقول یکی از سیسیون قبلی اینان همه قلم بدستان مزدورند وبس
۹۲/۷/۱۵ ۱۷:۵۴
آقای نایبی بابدبابت این رشادتهای غیراخلاقی واتهامهای وارده به شهروندان میانه البته برای شما ملموس نسیت جون مهاجری وغیربومی میانه هستی اربابتان آقای (م .ن )حقوقتان را اضافه کنند چه خوش گفت آن حاجی اصغری شیرین سخن که اینان قلم به دستان مزدورند
۹۲/۷/۹ ۱۰:۴۱
بنام خالق زیبائیها
با سلام خدمت جناب دکتر سلمانپور ریاست محترم واحد میانه
احتراما چند نکته درباره واح محض احتیاط خدمت جنابعالی عرض می نمایم.
اولا: پرونده تک تک کارکنان واحیانا هیات علمی را مطالعه نمایید ، خالی از حسن نیست.
ثانیا:بعضی از کارکنان و یا هیات علمی که پستی داشته و یا دارند ،برحسب قدرت خود پرونده خود را سالم نگه داشته اند، که در خصوص این افراد میتوانید نظر سنجی نمائید البته از فردی که همه قبولش دارند(فرد با ایمان)
ثالثا:در خصوص بعضی از کارکنان یا هیات علمی که حرفهایی دنبالشان هست میتوانید باتکمیل پرسشنامه بدون قید نام کارمند که آن وقت کارمند نیز بدون ترس از آن مسئول نالایق نظر خود را اعلام می کند و شما می توانید به درستی اعمال نظر نموده و افراد لایق را انتخاب نمایید و مجموعه دانشگاهی سالم و بدون حرف و حدیث داشته و خدمت نمایید.
من الله توفیق
بنده خدا
۹۲/۷/۶ ۲۱:۰۹
[quote name="بدون مجوزومازاد"]هرچه بگنددنمکش میزنند
وای به روزی که بگنددنمک

پس این ... فخیمه چیکارمیکرده؟[/quote]
1)تن پروری2)ثروت اندوزی ازبیت الناس3)خیانت به اموال عمومی4)غارت شهریه مظلومان ومحرومان5)خریدوفروش خودرو5)...
۹۲/۷/۶ ۲۱:۰۴
[quote name="احساسی"]آقای مهندس محمدصادق نایبی؛
من باب((من لم یشکرالمخلوق،لم یشکرالخالق)) از روشنگریهای "صدای میانه" که سهم بسزایی در بر ملا شدن تخلفات، سودجویی ها، منفعت طلبی ها و قانون شکنی ها داشته و دارد کمال سپاسگزاری را بعمل می آوریم.
به امید رسوایی کامل منفعت طلبان[/quote]
امیدواریم صدای رسای میانه طوماربقیه خائنین به حق الناس وغارتگران بیت المال راهم پیچیده،کاررااکمل کند.آجرکم الله
۹۲/۷/۶ ۲۰:۵۹
[quote name="دانشجوی بی اطلاع از همه جا"]مسئول حراست دانشگاه چند ساله اینجاست؟ من که 4 ساله اینجام ایشونو می بینم. پس چرا میگن مسئولین حراست چند سال یکبار باید عوض شوند؟[/quote]
چون خیلی قوی هست کسی نمیتونه ورشداره!
۹۲/۷/۶ ۲۰:۵۲
ما منتظر آخری هستیم. اونم اگه وردارید همه چی آرومه
۹۲/۷/۶ ۲۰:۴۹
[quote name="رسانه دوست"]خدا را شکر که با همت صدای میانه ماهیت اصلی خیانتکاران برملا شد و به سزای اعمالشان رسیدند.[/quote]
کجارسیده اند؟ هنوزاصل کاری مانده،متخلف درجه1 که باوجود بی لیاقتی و بی کفایتی، سالهاست که پست کلیدی رااشغال کرده وبه ثروت اندوزی ومنفعت طلبی مشغول شده است.
۹۲/۷/۶ ۱۴:۱۳
خدا را شکر که با همت صدای میانه ماهیت اصلی خیانتکاران برملا شد و به سزای اعمالشان رسیدند.
۹۲/۷/۶ ۱۱:۳۸

[quote name="بچه های مالی"][quote name="کارمند دانشگاه آزاد مرند"]

آقای رئیس،به خودوهمه زحمتکشان رحم کرده وبخاطرپیشرفت مجموعه ام الفسادوام المفاسد رابرکنارکنید.[/quote]

نه تنها برکنار نشده بلکه رئیس جدیدراهم همراهی کند(چهارمین رئیس) و لطمات بسیارجدی تری برپیکره مجموعه واردآمده وآتش آن اول ازهمه دامن خودرئیس جدیدراخواهدگرفت.

۹۲/۷/۶ ۰۷:۳۱
[quote name="رحیم"]آقای دکتر سلمانپور سفت و سخت آقای حسن زاده را نگه دار که بقیه گرگی در لباس میش هستند و شما نمی شناسید و مانند رئیس قبلی در دامشان می افتید. قبل از هر دوستی با آقای حسن زاده مشورت کنید.[/quote]
شما یا خود آقای حسن زاده و یا از دوستان ایشان به هر حال دانشگاه به آدم های با ایمان و پرهیزکار نیاز دارد.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۲۷
[quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
ای کاش باعث وبانی اصلی تخلفات فوق برکنارشود.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۲۳
آقای دکتر سلمانپور سفت و سخت آقای حسن زاده را نگه دار که بقیه گرگی در لباس میش هستند و شما نمی شناسید و مانند رئیس قبلی در دامشان می افتید. قبل از هر دوستی با آقای حسن زاده مشورت کنید.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۲۱
[quote name="محمدصادق نائبی"] برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد. [/quote]
کاملاصحیح است چون کنترل کننده وحراستی درطی این چندین سال وجودنداشته است.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۱۹
[quote name="کارمند دانشگاه آزاد مرند"]http://media.ana.ir//Uploaded/Image/1391120915000114996694.jpg[/quote]
آقای رئیس،به خودوهمه زحمتکشان رحم کرده وبخاطرپیشرفت مجموعه ام الفسادوام المفاسد رابرکنارکنید.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۱۶
[quote name="کارمند دانشگاه آزاد مرند"]دکتر سلمانپور رئیس سابق دانشگاه آزاد واحد مرند و رئیس جدید دانشگاه آزاد واحد میانه

http://www.marandiau.ac.ir/ThumbHandler.ashx?w=450&h=450&img=8191223.JPG&path=~%5Cnews_pic%5C&thumb=True

http://media.ana.ir//Uploaded/Image/1391120915000114996694.jpghttp://media.ana.ir//Uploaded/Image/1391120915000114996694.jpg[/quote]
آقای رییس؛باقی مانده علف های هرز ،مانع شکوفایی وطراوت خواهدشد.شمارابه خدااقدام عاجل بفرمایید.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۱۲
[quote name="کارمند دانشگاه آزاد مرند"]http://media.ana.ir//Uploaded/Image/1391120915000114996694.jpg[/quote]
آقای رئیس؛باقی متخلفین،منفعت طلبان وغارتگران بیت المال رابرکنارکنید،اگرغفلت نماییدپشیمانی سودی ندارد.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۰۹
[quote name="تعدیلی"]ریشه متخلفان بطورکامل نخشکیده،باقی مانده علف های بایدکنده شود.[/quote]
همه منتظرلحظه برکناری باقی مانده ثروت اندوزان ازاموال عمومی می باشندتانفس راحتی کشیده شود.خودشان هم میدانندکه ذره ای جایگاه نداشته ورفتنی هستند.
۹۲/۷/۲ ۱۸:۴۹
[quote name="نیمه تعدیلی"][quote name="احساسی"][quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
آقای نائبی با وجود حراست امکان ندارد اینهمه تخلفی که شمردید اتفاق بیافته ممکن نیست محاله[/quote]
سوالی که به ذهن میاد این هست که حراست یعنی چه؟شخص حراست کننده چه شرایطی باید داشته باشد؟ازچه چیزی بایدحراست شود؟[/quote]
حراست یعنی هیچ چی.شخص حراست کننده هیچ شرایطی نبایدداشته باشد.ازمنافع شخصی بایدحراست شود.
۹۲/۷/۱ ۱۹:۴۲
[quote name="احساسی"][quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
آقای نائبی با وجود حراست امکان ندارد اینهمه تخلفی که شمردید اتفاق بیافته ممکن نیست محاله[/quote]
سوالی که به ذهن میاد این هست که حراست یعنی چه؟شخص حراست کننده چه شرایطی باید داشته باشد؟ازچه چیزی بایدحراست شود؟
۹۲/۷/۱ ۱۴:۵۶
[quote name="بدون مجوز"][quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
تلاش هابرای برکناری ام المفاسد بایدادامه یابد.[/quote]
انصافاکه مازادبودن حقته وبایدبری روستاهای اطراف، مگرنمیدونی کسی بجای ام الفساددرسطح شهرحتی استان وجودنداره؟
۹۲/۷/۱ ۱۴:۴۹
[quote name="بدون مجوز"][quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
تلاش هابرای برکناری ام المفاسد بایدادامه یابد.[/quote]
اگرقصدپیشرفت هست،بایدام الفسادباقیمانده برکنارشود.
۹۲/۷/۱ ۱۴:۴۵
[quote name="بدون مجوزومازاد"]هرچه بگنددنمکش میزنند وای به روزی که بگنددنمک پس این ... فخیمه چیکارمیکرده؟[/quote] 1)ساخت وساز 2)دلالی خودروهای گرانقیمت 3)شیشه سکوریت 4)شیشه بالکن 5)آذران پلاستیک 6)خریدوفروش کالای ورزشی 7)رانت خواری واخذوام 8)تهدیدوارعاب 9)جمع کردن اراذل شهردردفترش 10)سودجویی ازبیت المال 11)خیانت درحق اموال عمومی مستهلک کردن 4-3وسیله نقلیه 12)و...
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۲۶
هرچه بگنددنمکش میزنند
وای به روزی که بگنددنمک

پس این ... فخیمه چیکارمیکرده؟
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۲۴
[quote name="محمدصادق نائبی"] برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد. [/quote]
تلاش هابرای برکناری ام المفاسد بایدادامه یابد.
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۲۲
[quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
آقای نائبی با وجود حراست امکان ندارد اینهمه تخلفی که شمردید اتفاق بیافته ممکن نیست محاله
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۲۰
ریشه متخلفان بطورکامل نخشکیده،باقی مانده علف های بایدکنده شود.
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۱۹
خواسته همه دریک کلام:برکناری باقی مانده متخلفان،منفعت طلبان وخائنین به اموال عمومی
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۱۶
حتی یکروزدیرتربرکنارکردن اذناب وباقی مانده متخلفان،خائنین وسودجویان اشتباه بزرگی است که تاوان آن پرداخت خواهدشد.
۹۲/۶/۲۹ ۱۰:۴۹
مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. [/list][/quote]
:-|
واقعا شهره ی کشور شده ....... من لیسانسم رو میانه بودم.... و فوق رو تهران خوندم وقتی بهم گفتن لیسانس رو کجا بودی گفتم که میانه.... بهم پوزخند زدند در حد .... وقتی در مورد واحد میانه حرف زدند ، دوست داشتم زمین دهن باز کنه و ...............
حیف میانه... حیف میانه ای... حیف کارمندای اون روزای دانشگاه وقتی ماها دانشجو بودیم...
حیف و صد حیف
انشاالله که رئیس جدید با بهره گیری از اساتید بنام و دلسوز واحد دانشگاه رو از سرنگونی و بد نامی نجات بدهد ..
آمین
م
۹۲/۶/۲۸ ۱۹:۲۶
[quote name="شوت"][quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
[quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
کدام غارت؟کدام خیانت؟کدام ثروت اندوزی؟مگرتخلفی صورت گرفته؟[/quote]
اصلاتخلفی صورت نگرفته،سودجویی نشده،منفعت طلبی صورت نپذیرفته است.
۹۲/۶/۲۸ ۱۹:۲۳
[quote name="تعدیلی"][quote name="احساسی"]ولی عجب برداشت هایی کرده اند؟ آیاخوردن دارد؟[/quote]
چگونه؟امکان نداره،محاله،چون همه مجموعه هادارای قسمتی به نام حراست هستند که سفت وسخت مانع این کارمیشود.[/quote]
آقای تعدیلی،شایدبخش حراست مجموعه ای تعطیل باشه یاحراست مشغول سرگرمی های خودش باشه ویااصلادرفازحلال حرام الهی وامانتداری نباشه،آیا دراینصورت هم محاله؟غیرممکنه؟
۹۲/۶/۲۸ ۱۹:۰۹
[list][*]برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد. [/list]
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۱۴
[quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
همه منتظرچنین لحظه ای هستند.
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۱۳
[quote name="احساسی"]ولی عجب برداشت هایی کرده اند؟ آیاخوردن دارد؟[/quote]
چگونه؟امکان نداره،محاله،چون همه مجموعه هادارای قسمتی به نام حراست هستند که سفت وسخت مانع این کارمیشود.
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۰۹
[quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
[quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
کدام غارت؟کدام خیانت؟کدام ثروت اندوزی؟مگرتخلفی صورت گرفته؟
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۰۷
[quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
ماهم امیدواریم ودست به دعا
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۰۶
[quote name="احساسی"]ولی عجب برداشت هایی کرده اند؟ آیاخوردن دارد؟[/quote]
کجاشودیدین؟
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۰۴
[quote name="تعدیلی"]اگرقصدپیشرفت هست،اگرقصدمقابله باریخت وپاش هست،اگرقصدپرپانگه داشتن مجموعه هست،اگرقصدجلوگیری ازبرداشت های چندمیلیونی هست،اگرقصدقطع یدغارتگران بیت المال هست،بایدبایدبایدباقی مانده متخلفین هم برکناروبه سزای اعمال خودبرسند.درغیراینصورت تلاش هابدون نتیجه می ماند.[/quote]
واقعاجالب است که بعضی ازمتخلفین به کارخودادامه میدهند!
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۰۲
[quote name="تعدیلی"]اگرقصدپیشرفت هست،اگرقصدمقابله باریخت وپاش هست،اگرقصدپرپانگه داشتن مجموعه هست،اگرقصدجلوگیری ازبرداشت های چندمیلیونی هست،اگرقصدقطع یدغارتگران بیت المال هست،بایدبایدبایدباقی مانده متخلفین هم برکناروبه سزای اعمال خودبرسند.درغیراینصورت تلاش هابدون نتیجه می ماند.[/quote]
کاملاصحیح است،قطعابایدبروند.
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۰۰
[quote name="تعدیلی"]اگرقصدپیشرفت هست،اگرقصدمقابله باریخت وپاش هست،اگرقصدپرپانگه داشتن مجموعه هست،اگرقصدجلوگیری ازبرداشت های چندمیلیونی هست،اگرقصدقطع یدغارتگران بیت المال هست،بایدبایدبایدباقی مانده متخلفین هم برکناروبه سزای اعمال خودبرسند.درغیراینصورت تلاش هابدون نتیجه می ماند.[/quote]
باقیمانده سوءاستفاده کنندگان ازحق الناس هم بایدعزل شده به سزای اعمال خودبرسند.
۹۲/۶/۲۸ ۱۰:۵۹
[quote name="تعدیلی"]اگرقصدپیشرفت هست،اگرقصدمقابله باریخت وپاش هست،اگرقصدپرپانگه داشتن مجموعه هست،اگرقصدجلوگیری ازبرداشت های چندمیلیونی هست،اگرقصدقطع یدغارتگران بیت المال هست،بایدبایدبایدباقی مانده متخلفین هم برکناروبه سزای اعمال خودبرسند.درغیراینصورت تلاش هابدون نتیجه می ماند.[/quote]
بقیه متخلفین وسودجویان هم بایدبرکنارشوند.
۹۲/۶/۲۷ ۲۰:۳۷
ولی عجب برداشت هایی کرده اند؟ آیاخوردن دارد؟
۹۲/۶/۲۷ ۲۰:۳۵
به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی
۹۲/۶/۲۷ ۲۰:۳۳
اگرقصدپیشرفت هست،اگرقصدمقابله باریخت وپاش هست،اگرقصدپرپانگه داشتن مجموعه هست،اگرقصدجلوگیری ازبرداشت های چندمیلیونی هست،اگرقصدقطع یدغارتگران بیت المال هست،بایدبایدبایدباقی مانده متخلفین هم برکناروبه سزای اعمال خودبرسند.درغیراینصورت تلاش هابدون نتیجه می ماند.
۹۲/۶/۲۷ ۲۰:۲۵
[quote name="....."][quote name="احساسی"][quote name="مازاد"]بقیه منفعت طلبان وسودجویان نیزبایدبرکنارشوند.[/quote]
[quote name="بدون مجوز"]نهضت رسوایی غارتگران بیت المال وخائنین به حق الناس تانفرآخربایدادامه یافته،متخلفین لحظه ای احساس آرامش نکنند.[/quote]
کارنبایدابترمانده وناقص رهاشود،همه متخلفین بایدکنارگذاشته شوند.[/quote]
والا اون چیزی که ما می بینیم اینه که هر کی تو واحد خلاف می کنه(از هزنوع مدرک سازی تا ...) بجای توبیخ شدن مستقیم ترقی میکنه.[/quote]
وقتی شخصی که وظیفه قانونی اش،جلوگیری ازوقوع تخلف وبرخوردقاطع بامتخلفین میباشددرزمره متخلفان وسودجویان قرارداردشماچه انتظاری دارید؟
۹۲/۶/۲۶ ۲۰:۳۳
هرکس باسودای ثروت اندوزی وکسب قدرت واردعرصه شده ومسئولیت قبول کندبه بیراهه میرود.زیرا دوران تخلف ومتخلف به سرآمده وچشمان بینای آگاهان جامعه ناظربرهمه چیزاست.((لاحول ولاقوه الابالله))
۹۲/۶/۲۶ ۲۰:۲۵
ضمن تاکیدبرخلع یدکامل متخلفین(اتمام خدمتگزاری خالصانه وصادقانه!!!!!منفعت طلبان وثروت اندوزان ازحق الناس)جانشینان آنهابه هوش باشندکه درصورت کمکاری،سودجویی وعدم امانتداری به سرنوشت پیشینیان خودگرفتارورسوا خواهندشد.
۹۲/۶/۲۶ ۱۸:۰۱
[quote name="احساسی"][quote name="مازاد"]بقیه منفعت طلبان وسودجویان نیزبایدبرکنارشوند.[/quote]
[quote name="بدون مجوز"]نهضت رسوایی غارتگران بیت المال وخائنین به حق الناس تانفرآخربایدادامه یافته،متخلفین لحظه ای احساس آرامش نکنند.[/quote]
کارنبایدابترمانده وناقص رهاشود،همه متخلفین بایدکنارگذاشته شوند.[/quote]
والا اون چیزی که ما می بینیم اینه که هر کی تو واحد خلاف می کنه(از هزنوع مدرک سازی تا ...) بجای توبیخ شدن مستقیم ترقی میکنه.
۹۲/۶/۲۶ ۱۲:۲۱
[quote name="احساسی"]تلاش،تلاش تابرچیده شدن کامل بساط تخلف،سودجویی ومنفعت طلبی. البته همه تخلفات وحشتناک دردست بررسی است.[/quote]
غارتگربیت المال محکوم بایدگردد.
۹۲/۶/۲۶ ۱۲:۲۰
[quote name="بچه های مالی"]آخرین امیدهای آخرین باقیمانده ازمتخلفین: 1)ریختن اشک تمساح 2)تلاش بی وقفه برای بقا 3)تخریب شدیدرفقاوشرکای دیروز 4)چنگ توسل به اشخاص ،نهادهاوسازمانها[/quote]
کاملاصحیح است ولی بارکج به منزل نمیرسد.
۹۲/۶/۲۶ ۱۲:۱۸
[quote name="احساسی"]اگرحتی یک نفرهم ازمتخلفین به کارخودادامه دهدامیدی به اصلاح وجودندارد؛چراکه به تضییع حق،منفعت طلبی وسودجویی عادت کرده اند.[/quote]
ناسالم هاازنظرامانتداری وخدمت،مانع کارسالم هامیشوند.
۹۲/۶/۲۶ ۱۲:۱۶
[quote name="مازاد"]بقیه منفعت طلبان وسودجویان نیزبایدبرکنارشوند.[/quote]
[quote name="بدون مجوز"]نهضت رسوایی غارتگران بیت المال وخائنین به حق الناس تانفرآخربایدادامه یافته،متخلفین لحظه ای احساس آرامش نکنند.[/quote]
کارنبایدابترمانده وناقص رهاشود،همه متخلفین بایدکنارگذاشته شوند.
۹۲/۶/۲۶ ۱۲:۱۴
[quote name="مازاد"]بقیه منفعت طلبان وسودجویان نیزبایدبرکنارشوند.[/quote]
اگرغیرازاین اتفاق افتد،نبایدانتظارپیشرفت داشت.
۹۲/۶/۲۶ ۱۲:۱۱
[quote name="تعدیلی"]باقی مانده متخلفان وثروت اندوزان نیزبایدعزل شده به سزای اعمال خودبرسند.[/quote]
انشاءالله محقق خواهدشد.
۹۲/۶/۲۵ ۱۹:۵۰
تلاش،تلاش تابرچیده شدن کامل بساط تخلف،سودجویی ومنفعت طلبی. البته همه تخلفات وحشتناک دردست بررسی است.
۹۲/۶/۲۵ ۱۹:۴۴
آخرین امیدهای آخرین باقیمانده ازمتخلفین: 1)ریختن اشک تمساح 2)تلاش بی وقفه برای بقا 3)تخریب شدیدرفقاوشرکای دیروز 4)چنگ توسل به اشخاص ،نهادهاوسازمانها
۹۲/۶/۲۵ ۱۹:۳۸
اگرحتی یک نفرهم ازمتخلفین به کارخودادامه دهدامیدی به اصلاح وجودندارد؛چراکه به تضییع حق،منفعت طلبی وسودجویی عادت کرده اند.
۹۲/۶/۲۵ ۱۹:۳۵
نهضت رسوایی غارتگران بیت المال وخائنین به حق الناس تانفرآخربایدادامه یافته،متخلفین لحظه ای احساس آرامش نکنند.
۹۲/۶/۲۵ ۱۹:۳۱
بقیه منفعت طلبان وسودجویان نیزبایدبرکنارشوند.
۹۲/۶/۲۵ ۱۹:۳۰
باقی مانده متخلفان وثروت اندوزان نیزبایدعزل شده به سزای اعمال خودبرسند.
۹۲/۶/۲۴ ۲۰:۲۷
[quote name="عادل"][quote name="%51بدون مجوز49%مازاد"]درحالیکه خیانت،غارت،دزدی ازاموال عمومی وتخلفات وحشتناکشان همگان راانگشت به دهان کرده،برکناری وعزلشان راسیاسی توصیف وناجوانمردانه ارزیابی میکنند.[/quote]
دوست عزیز بهتر نیست از اتهاماتی که زدید برای هرکدان مثال بیاورید ;-)[/quote]
اسنادومدارک کلیه سودجویی ها(بقول شمامثال ها)دربازرسی بوده ورسیدگی به آنهادردستورکارقراردارد.برکناری سریع متخلفین اولین گام میباشد.
۹۲/۶/۲۴ ۱۹:۴۰
[quote name="مرند"]واقعا جای تاسف است که ریاست سابق واحد مرند مجددا به واحد میانه رئیس حکم خورده مسئولین دانشگاه با چه روی با چه وجدانی این انتصاب را انجام می دهند این چه صیغه است پس مشخص شدمعیار صداقت و درستکاری نیست .[/quote]
ما که از صداقت و پرونده درخشان درستکاری و جدیت دکتر سلمانپور در عجب شیر و مرند بسیار شنیده ایم حال شما نتوانستید از فردی مانند ایشان در واحد خود حمایت کنید پس در امور میانه دخالت نکنید. شما که خوب و بد دانشگاه خود را نمی دانید لزومی ندارد در امور میانه نظر دهید.
۹۲/۶/۲۴ ۱۹:۳۳
با عرض سلام. با توجه به کلیه نظر ها مبنی بر بومی سازی من یک سوالی برایم پیش آمده که جناب آقای نایبی خواستم از جنابعالی بپرسم.:
چرا برای استانداری تهران جناب آقای هاشمی از میانه انتخاب شده است. آیا همه تهرانی ها باید جلو درب استانداری تجمع کنند.؟ چرا چند نفر در کابینه وزیران از آذربایجان و سایر شهرها است؟ چون آنها بنا را بر مدیریت شایسته گذاشته اند نه بومی سازی. دکتر سلمانپور سابقه 15 ساله دانشگاهی و سابقه 6 سال ریاست دانشگاه را دارند که در هرکدام دو دانشگاه مرند و عجب شیر را احیا کردند.آیا با این وضعیت دانشگاه دیگر زمانی باقی است تا از افراد بومی و حتی شایسته ولی فاقد سابقه مدیریتی ان هم ریاست دانشگاهی انتخاب کرد. ؟ پس لطفا افکار بسیار سنتی و پیش پا افتاده بومی سازی و غیره را که دارید کنار بگذارید.
۹۲/۶/۲۴ ۱۵:۰۴
وامصیبتا!! کسی صدای مارا نشنید. شنیدند . ولی کار خودشان را کردند. نمایندگان ما هم .... . بماند.
۹۲/۶/۲۴ ۱۲:۲۳
آقای طاهر نایبی خبر زده رئیس عوض شد. صحت داره؟ کی بجاش اومد؟ من نمیتونم لینکش روباز کنم
۹۲/۶/۲۳ ۲۱:۲۳
[quote name="%51بدون مجوز49%مازاد"]درحالیکه خیانت،غارت،دزدی ازاموال عمومی وتخلفات وحشتناکشان همگان راانگشت به دهان کرده،برکناری وعزلشان راسیاسی توصیف وناجوانمردانه ارزیابی میکنند.[/quote]
دوست عزیز بهتر نیست از اتهاماتی که زدید برای هرکدان مثال بیاورید ;-)
۹۲/۶/۲۳ ۲۰:۳۵
واقعاعبرت گرفتنی است,متخلفین وسودجویان به چه سرانجامی گرفتارآمدند؟
۹۲/۶/۲۳ ۲۰:۳۱
موش به سوراخ نمیشدجاروبه دمش میبست،اسنادمثبته تخلفات سرسام آورشان روی میزهست،برکناریشان راسیاسی جلوه میدهند!!
۹۲/۶/۲۳ ۲۰:۲۸
غارتگران بیت المال وخائنین به حق الناس درهرمقام،درهرلباس،درهرمکان وزمان بایدمحاکمه شده وپاسخگوی اعمال ورفتارگذشته خودباشند؛ازماموریت هاوفاکتورهای ساختگی گرفته تاپاداش هاوپورسانت های میلیونی!
۹۲/۶/۲۳ ۲۰:۲۲
منفعت طلبان،متخلفین وسودجویان حسرت روزهای گذشته رامیخورندکه چرابیش ازاین ازدوران تسلط خوداستفاده(سوءاستفاده)نکرده وبطورکامل بهره برداری ننمودند.
۹۲/۶/۲۳ ۱۲:۰۲
درحالیکه خیانت،غارت،دزدی ازاموال عمومی وتخلفات وحشتناکشان همگان راانگشت به دهان کرده،برکناری وعزلشان راسیاسی توصیف وناجوانمردانه ارزیابی میکنند.
۹۲/۶/۲۳ ۱۱:۵۷
هنوز تلفات این ضربه مهلک معلوم نیست. شاهدان عینی خبر می دهند که تلفات احتمالی بیش از اینهاست و چند معاون و مدیر دیگر نیز از منصب خود برکنار خواهند شد.
۹۲/۶/۲۳ ۱۱:۲۷
چرا تعداد نظرات عوض زیاد شدن داره کم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
۹۲/۶/۲۳ ۱۰:۵۰
این بود، تغییراتی که خواست اعضای هئیت علمی بود؟ نه................... بیچاره این قشر تحصیل کرده .....................
۹۲/۶/۲۳ ۰۴:۵۹
سلام مطالب خوب بود
۹۲/۶/۲۳ ۰۴:۵۷
مطالب خوب بود مفید و مختصر
۹۲/۶/۲۱ ۰۴:۳۰
جناب نایبی بهتر است به تخلفات در روند استخدام کادر و اعضای هیات علمی هم پرداخته شود از جمله استخدام همسر یکی از معاونان محترم که با وجود چند حق التدریس ریاضی قبل ایشان به یکباره ایشان استخدام شدن البته مواردی از این دست بسیار فراوان است
۹۲/۶/۲۱ ۰۴:۲۷
[quote name="محمدصادق نائبی"][quote name="y i l d i r i m"][quote name="محمدصادق نائبی"]
[b]در نخستین اقدام از ورود ریاست حکم خورده ی واحد میانه که سابقه ریاست واحد مرند را داشتند ممانعت شده و بر رئیس بومی (منظور اساتید واحد میانه) تاکید گردید.
در مرحله چهارم بنده گزارش کلی تخلفات و سوءاستفاده ها و سهل انگاری های مدیریت دانشگاه را دیروز یکشنبه به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی جناب دکتر دانشجو ارائه کردم تا انشاءالله دستور پیگیری و بررسی این تخلفات را بدهند تا شاید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه آبرو و حیثیت بر باده رفته اش را اعاده نماید.
[/quote]

جناب نایبی "اقدام نخست" را به نفع خودتان مصادره نکنید که کار شما نبود
حق افرادی را که مانع از تحقق این امر شدند تضییع نکنید.

در ضمن نیک میدانید که عامل ازدست رفتن حیثیت دانشگاه دسته بازی هایی بوده که تاکنون بر دانشگاه حاکم بوده و اعاده حیثیت دانشگاه جز با حذف این دسته بازی ها ممکن نخواهد بود.[/quote]
ببخشید فعل "ممانعت شد ـ تاکید گردید" مجهول است و فاعل آن بنده نیستم وگرنه باید می گفتم: "من ممانعت کردم ـ من تاکید کردم ـ من من من ..."! :D[/quote]
آقای نایبی بهتر است به موارد تخلف استخدام هم بپردازید از جمله استخدام همسر معاون که علی رغم وجود چند حق التدریس ریاضی قبل از آنها به یکباره ایشان استخدام شدند البته موارد زیاد است
۹۲/۶/۲۰ ۲۱:۱۶
غارتگربیت المال محکوم بایدگردد.خائنین حق الناس محکوم بایدگردند.
۹۲/۶/۲۰ ۲۱:۱۴
شیرازه منفعت طلبان ازهم پاشیده،متلاشی شدنشان حتی به ذهنشان خطورنمیکرد. ولی وعده الهی محقق گردیده خائنین به بیت المال وغارتگران حق الناس به عذابی سخت گرفتارخواهندآمد. دست اندازی به اموال عمومی وبیت المال حرام وغیرقانونی است.
۹۲/۶/۲۰ ۲۱:۰۶
آقای نایبی؛عمق فجایع بیشترازآنچه فکرمیکنیدهست،متخلفین بواسطه ضعف یاهمکاری ... دست به خیانت هایی زده اندکه هرانسان عاقل وقانع رابه شدت آزرده خاطرمیکند.ای کاش سودجویان رابه حال خودرهانکرده به پای میزمحاکمه بکشانند.
۹۲/۶/۲۰ ۱۲:۲۰
[quote name="محمدصادق نائبی"][quote name="y i l d i r i m"][quote name="محمدصادق نائبی"]
[b]در نخستین اقدام از ورود ریاست حکم خورده ی واحد میانه که سابقه ریاست واحد مرند را داشتند ممانعت شده و بر رئیس بومی (منظور اساتید واحد میانه) تاکید گردید.
در مرحله چهارم بنده گزارش کلی تخلفات و سوءاستفاده ها و سهل انگاری های مدیریت دانشگاه را دیروز یکشنبه به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی جناب دکتر دانشجو ارائه کردم تا انشاءالله دستور پیگیری و بررسی این تخلفات را بدهند تا شاید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه آبرو و حیثیت بر باده رفته اش را اعاده نماید.
[/quote]

جناب نایبی "اقدام نخست" را به نفع خودتان مصادره نکنید که کار شما نبود
حق افرادی را که مانع از تحقق این امر شدند تضییع نکنید.

در ضمن نیک میدانید که عامل ازدست رفتن حیثیت دانشگاه دسته بازی هایی بوده که تاکنون بر دانشگاه حاکم بوده و اعاده حیثیت دانشگاه جز با حذف این دسته بازی ها ممکن نخواهد بود.[/quote]
ببخشید فعل "ممانعت شد ـ تاکید گردید" مجهول است و فاعل آن بنده نیستم وگرنه باید می گفتم: "من ممانعت کردم ـ من تاکید کردم ـ من من من ..."! :D[/quote]
با سلام آقای نایبی اگه ممکنه آدرس میل تون رو بدبد
۹۲/۶/۱۸ ۱۷:۵۹
[quote name="y i l d i r i m"][quote name="محمدصادق نائبی"]
[b]در نخستین اقدام از ورود ریاست حکم خورده ی واحد میانه که سابقه ریاست واحد مرند را داشتند ممانعت شده و بر رئیس بومی (منظور اساتید واحد میانه) تاکید گردید.
در مرحله چهارم بنده گزارش کلی تخلفات و سوءاستفاده ها و سهل انگاری های مدیریت دانشگاه را دیروز یکشنبه به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی جناب دکتر دانشجو ارائه کردم تا انشاءالله دستور پیگیری و بررسی این تخلفات را بدهند تا شاید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه آبرو و حیثیت بر باده رفته اش را اعاده نماید.
[/quote]

جناب نایبی "اقدام نخست" را به نفع خودتان مصادره نکنید که کار شما نبود
حق افرادی را که مانع از تحقق این امر شدند تضییع نکنید.

در ضمن نیک میدانید که عامل ازدست رفتن حیثیت دانشگاه دسته بازی هایی بوده که تاکنون بر دانشگاه حاکم بوده و اعاده حیثیت دانشگاه جز با حذف این دسته بازی ها ممکن نخواهد بود.[/quote]
ببخشید فعل "ممانعت شد ـ تاکید گردید" مجهول است و فاعل آن بنده نیستم وگرنه باید می گفتم: "من ممانعت کردم ـ من تاکید کردم ـ من من من ..."! :D
۹۲/۶/۱۸ ۱۴:۲۶
[quote name="محمدصادق نائبی"] [b]در نخستین اقدام از ورود ریاست حکم خورده ی واحد میانه که سابقه ریاست واحد مرند را داشتند ممانعت شده و بر رئیس بومی (منظور اساتید واحد میانه) تاکید گردید.
در مرحله چهارم بنده گزارش کلی تخلفات و سوءاستفاده ها و سهل انگاری های مدیریت دانشگاه را دیروز یکشنبه به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی جناب دکتر دانشجو ارائه کردم تا انشاءالله دستور پیگیری و بررسی این تخلفات را بدهند تا شاید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه آبرو و حیثیت بر باده رفته اش را اعاده نماید. [/quote]

جناب نایبی "اقدام نخست" را به نفع خودتان مصادره نکنید که کار شما نبود
حق افرادی را که مانع از تحقق این امر شدند تضییع نکنید.

در ضمن نیک میدانید که عامل ازدست رفتن حیثیت دانشگاه دسته بازی هایی بوده که تاکنون بر دانشگاه حاکم بوده و اعاده حیثیت دانشگاه جز با حذف این دسته بازی ها ممکن نخواهد بود.
۹۲/۶/۱۸ ۱۰:۴۵
[quote name="محمدی."][quote name="محمدصادق نائبی"]
[b]باسلام و احترام خدمت تمامی دانشگاهیان ...
[/quote]
با تشکر از زحمات شما. آقای مهندس نظر به اینکه ریاست دانشگاه آزاد عزل شده و یا در شرف عزل شدن هست بنظر میرسد مدتی طول بکشد تا به این تخلفات رسیدگی شود. از سوی دیگر، سوال بنده این است که آیا در جلساتی که با نمایندگان و یا امام جمعه داشته اید فرد یا افرادی(از اساتید اصلح شایسته ریاست) نیز حضور داشتند و آیا در مورد ریاست با تعدادی از عزیزان بزرگوار و شایسته دانشگاه رای زنی کرده اید و به مسولان معرفی نموده اید؟ تا بلکه بر روی یکی از آن بزرگواران شایسته ریاست به اتفاق نظر برسند؟ و آیا در رابطه با تغییر سایر معاونت های دانشگاه خصوصا مالی و اداری که طبق بخشنامه های سازمان حتما باید یکی از اعضای هیات علمی واحد باشد نیز اقداماتی صورت گرفته است؟ در صورت صلاحدید نظر بنده را منعکس کرده و پاسخ دهید. ممنون[/quote]
[list][*]معرفی ذیصلاحان توسط خود دانشگاهیان بوده و 3 نفر را جهت تصدی این پست معرفی کرده اند و قرار است مسئولین ارشد میانه روی این گزینه ها به جمع بندی رسیده و اصلح را به منطقه معرفی کنند.
برخورد با متخلفان یک مقوله است و برخورد با تخلفات یک مقوله دیگر. برخورد با متخلفان را از طریق ریاست دانشگاه آزاد پیگیری می کنم ولی برخورد با تخلفات با تغییر مدیریت انجام خواهد گرفت و از این پس چنان تخلفاتی صورت نخواهد گرفت. انشاءالله[/list]
۹۲/۶/۱۸ ۰۹:۲۱
[quote name="محمدصادق نائبی"] [b]باسلام و احترام خدمت تمامی دانشگاهیان ... [/quote]
با تشکر از زحمات شما. آقای مهندس نظر به اینکه ریاست دانشگاه آزاد عزل شده و یا در شرف عزل شدن هست بنظر میرسد مدتی طول بکشد تا به این تخلفات رسیدگی شود. از سوی دیگر، سوال بنده این است که آیا در جلساتی که با نمایندگان و یا امام جمعه داشته اید فرد یا افرادی(از اساتید اصلح شایسته ریاست) نیز حضور داشتند و آیا در مورد ریاست با تعدادی از عزیزان بزرگوار و شایسته دانشگاه رای زنی کرده اید و به مسولان معرفی نموده اید؟ تا بلکه بر روی یکی از آن بزرگواران شایسته ریاست به اتفاق نظر برسند؟ و آیا در رابطه با تغییر سایر معاونت های دانشگاه خصوصا مالی و اداری که طبق بخشنامه های سازمان حتما باید یکی از اعضای هیات علمی واحد باشد نیز اقداماتی صورت گرفته است؟ در صورت صلاحدید نظر بنده را منعکس کرده و پاسخ دهید. ممنون
۹۲/۶/۱۸ ۰۷:۴۵
[list][*][b]باسلام و احترام خدمت تمامی دانشگاهیان عزیز، اساتید مکرم کارمندان محترم و دانشجویان معزز[/b]
در مدت نزدیک به دو ماه گذشته با همت آن عالیجنابان بسیاری از فسادها، ضعفها، سوءاستفاده ها، تخلفات و مشکلات دانشگاه را استخراج کرده و آنها را شخصاً به مسئولین ارشد میانه گزارش کردم. دیدارها و گفتگوهای مکرری با امام جمعه محترم و نمایندگان محترم میانه آقایان حسینی و مددی داشتم و هر سه ی این عزیزان در جریان امور دانشگاه قرار گرفتند. [b]در نخستین اقدام [/b]از ورود ریاست حکم خورده ی واحد میانه که سابقه ریاست واحد مرند را داشتند ممانعت شده و بر رئیس بومی (منظور اساتید واحد میانه) تاکید گردید.
[b]در مرحله دوم[/b] به ریاست متزلزل و در سیر و سفر واحد تذکرات لازم جهت مدیریت جدی تر داده شد که ایشان نیز تغییراتی را در دانشگاه دادند.
[b]در مرحله سوم [/b]رایزنی هایی برای انتخاب رئیس اصلح صورت گرفت که متاسفانه در این مرحله باز به درد کهن میانه گرفتار شدیم که هر فردی به سوی خود کشید و تا الآن انتخاب و معرفی نامزد اصلح ناکام مانده است. هر روز که می گذرد احتمال معرفی فردی از سوی منطقه قوت می گیرد چراکه مسئولین امر در این چند ماهه اقدامی جدی انجام نداده و به توافق اجماعی نرسیده اند. اگر چنین اتفاق تلخی بیافتد قدر مسلم دانشگاهیان عزیز حق گلایه دارند و مسببین این سهل انگاری را نخواهند بخشید. مسئولین امر نیز حق گلایه و اعتراض به منطقه را نخواهند داشت برای اینکه فرصت چند ماهه برایشان مهیا بود و هیچ حرکتی نکردند. درهرصورت امیدواریم رایزنی های چند روز بعدی به نتیجه ای برسد و امام جمعه و نمایندگان محترم به یک اجماع برسند و گزینه خود را برای تصدی ریاست دانشگاه معرفی کنند.
[b]در مرحله چهارم[/b] بنده گزارش کلی تخلفات و سوءاستفاده ها و سهل انگاری های مدیریت دانشگاه را دیروز یکشنبه به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی جناب دکتر دانشجو ارائه کردم تا انشاءالله دستور پیگیری و بررسی این تخلفات را بدهند تا شاید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه آبرو و حیثیت بر باده رفته اش را اعاده نماید.
دست در دست هم دهیم به مهر
میهن خویش را کنیم آباد
[/list]
۹۲/۶/۱۷ ۱۸:۵۵
اردوگاه غارتگران حق الناس و خائنین به بیت المال متلاشی شده است.
۹۲/۶/۱۷ ۱۸:۴۸
بنابروعده لایتغیرالهی ونص صریح قرآن،هرگونه وهرمقداربرداشت غیرشرعی وغیرقانونی ازحق الناس وبیت المال باهرتوجیهی وتوسط هرشخصی،شدیدترین عقوبت رادردنیاوآخرت خواهدداشت. رسوایی های اخیرهم تاوان خیانت درامانت است،مگراموال عمومی،ملک شخصی است که هرمقداردرهرزمان لازم شدباعناوین مختلف وتوجیهات واهی اقدام به غارت کرد؟
۹۲/۶/۱۷ ۰۸:۵۷
اين سونامي اول از همه مرا برد ;-) و دوم ....پس اي قوم بني اسرائيل به هوش باشيد، آخر الزمان نزديك است
۹۲/۶/۱۷ ۰۶:۳۸
[quote name="آشنای نزدیک"]آقای نائبی چرا دیگر خبری از شما نیست؟ چرا کار را زخمی می کنید و می روید؟ چرا کار را به نتیجه نمی رسانید؟ دانشگاه هرچقدر هم خراب بود اندکی آرامش داشت. بعد از شما همه چی بهم خورده حتی تا امروز که 17 شهریور است حقوق نگرفته ایم. معاون نداریم. رئیس قهر کرده رفته دمار از روزگار کارمندان و اساتید درمیارند که شما با نائبی همکاری می کنی آخه یعنی چی کارو شروع کنید و ول کنید؟ ما خیلی رو شما حساب باز کرده بودیم ولی شما هم مثل اونای دیگه[/quote]
[list][*]باسلام. اگر واقعاً آشنای نزدیک بودید در جریان اقدامات اساسی هم می بودید. بنده در راستای احقاق حقوق دانشگاهیان به وظیفه رسانه ای ام عمل می کنم لیکن تصمیم گیر نیستم. عوامل مختلف باید دست در دست هم دهند تا دانشگاه را نجات دهند و دانشگاه و میانه را از یک آبروریزی بزرگ نجات دهند. عوامل دخیل عبارتند از: دانشگاهیان ، نمایندگان، امام جمعه و فرماندار، مدیر منطقه و ... .
و اما مشکلاتی که به رغم آشکار شدن تخلفات و مشکلات مسئولین باعث عدم تحقق موفقیت می شود عبارتند از:
ـ حب و بغض شخصی بعضی مسئولین با افراد ذیصلاح
ـ تخریب چهره های مثبت و مقبول دانشگاه توسط چهره های مذموم و رانت خوار
ـ بی انگیزگی و بی حوصلگی بعضی مسئولین در مدیریت شهری
ـ انگیزه منفی بعضی مسئولین برای گماردن افراد "بله قربان گوی" خودی که فاقد کمینه ی شرایط و رزومه هستند.

اگر تمامی عوامل دخیل و مشکلات علیل را کنار هم بگذاریم به نظر بنده برجسته ترین آنها "دانشگاهیان" هستند. عدم دخالت آنها باعث بروز مشکلات حاکم شده است با اینهمه همکاری تعداد اندکی از آنها باعث موفقیتهای بزرگی در چند هفته گذشته شد. حکم قطعی رئیس غیربومی لغو شد. ابقای رئیس فعلی منتفی شد و جبهه فرصت طلبان از هم پاشید. انشاءالله با حمایت امام جمعه محترم و دو نماینده محترم میانه فردی صالح و محکم و باج نده برای ریاست دانشگاه معرفی گردد و بساط فساد برچیده شود.[/list]
۹۲/۶/۱۷ ۰۶:۳۱
دکتر غلامرضا کاظمی زاده، کاندید جدید برای ریاست واحد میانه.

دوباره از چاله به چاه :cry: اشتباه پشت اشتباه :cry:
۹۲/۶/۱۶ ۲۰:۵۹
آقای نائبی چرا دیگر خبری از شما نیست؟ چرا کار را زخمی می کنید و می روید؟ چرا کار را به نتیجه نمی رسانید؟ دانشگاه هرچقدر هم خراب بود اندکی آرامش داشت. بعد از شما همه چی بهم خورده حتی تا امروز که 17 شهریور است حقوق نگرفته ایم. معاون نداریم. رئیس قهر کرده رفته دمار از روزگار کارمندان و اساتید درمیارند که شما با نائبی همکاری می کنی آخه یعنی چی کارو شروع کنید و ول کنید؟ ما خیلی رو شما حساب باز کرده بودیم ولی شما هم مثل اونای دیگه
۹۲/۶/۱۶ ۲۰:۵۴
رسیدن به مقام ومنصب نه آنقدرشیرین ونه دل کندن ازآن آنقدرتلخ است که انسان بخاطرش انسانیتش را زیرپابگذارد.
۹۲/۶/۱۶ ۲۰:۴۹
به هیچ عنوان انتظارچنین روزی(رسوایی بخاطردزدی ازبیت المال وحق الناس)رانداشتند. ولی آه پدرانی که هزینه تحصیل فرزندانشان رابادست های پینه بسته وکارگری درسرمای30- وگرمای 40+ بدست می آورنددامن غارتگران وخائنان راگرفت.
۹۲/۶/۱۶ ۲۰:۳۸
گزارشات رسیده ازمقامات بالا،حتی حاکی ازفاکتورهای ساختگی بوده!اوامصیبتا
۹۲/۶/۱۶ ۲۰:۳۲
اختلاس هاآشکارمی شود،رانت خواری هابرملامیشود،سودجویی های وحشتناک!!!!!
۹۲/۶/۱۶ ۲۰:۲۹
غارتگربیت المال محکوم بایدگردد.
۹۲/۶/۱۵ ۰۹:۲۴
مسولین!!
لا اقل خدای را پاسخگو باشید، اگر وظیفه ای در قبال پاسحگویی به مردمانش حس نمی کنید. :sad:
۹۲/۶/۱۵ ۰۶:۳۹
:sad:
۹۲/۶/۱۳ ۱۰:۲۸
بنام حق
مهندس نایبی عزیز
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت جنابعالی و همه همشهریان گرامی که پی گیر این قضیه هستند.ولی باید هوشیار بود و تنها با یک جابجائی رئیس و غیره مشکل دانشگاه حل نمی شود، چرا که این مشکل در طول چندین سال به وجود آمده و فرصت طلبها برای بقای ناحق خود دست به هر دسیسه ای خواهند زد مثلا حتما به هر طریق (...) ممکن خود را به رئیس جدید نزدیک کرده و او را اغفال خواهند نمود تا به افکار پلید خود دست یابند، چرا که برای این افراد از قدیم بوده و هستند تنها پست و مقام و متعاقب آن پول وثروت حرام و باد آورده مهم است.شما باید مسئله را حل کنید، نه اینکه صورت مسئله پاک شود.باید تک تک اشخاصی که اصلا لیاقت آن مسئولیت را ندارند ،صرفا به دلیل چاپلوسی و یا باند بازی در آن مرتبه قرار گرفته اند به شغل و مسئولیتی در شان خودشان تنزل پیدا بکنند. التماس دعا
۹۲/۶/۱۳ ۰۶:۴۲
[quote name="..."]با سلام
آیا خبر برکناری معاونت آموزشی واحد آقای اجلی صحت دارد؟[/quote]
[quote name="..."]با سلام
آیا خبر برکناری معاونت آموزشی واحد آقای اجلی صحت دارد؟[/quote]
ان شاء الله
۹۲/۶/۱۳ ۰۶:۳۱
به کجا باید داد برد و دادخواهی کرد، فریادرسی نیست.
۹۲/۶/۱۲ ۱۹:۵۰
[quote name="دوست قدیمی"]آقای مهندس نائبی سلام. پاتک شما به لشکر سودجو و فرصت طلب خیلی عالی بود و به خوبی دیوار فولادین آنها را منهدم کردید اما جمع کردن اثرات تخریب هم مهم است. شما باید بتوانید این قضیه را با کمک مسئولین جمع کنید تا یک عمر دعای خیر مشمول حال شما شود وگرنه یک جایی را خراب کردن و اصلاح نکردن نمی تواند خاطره خوبی از شما بجا بگذارد.[/quote]
من هم با این حرف موافق هستم. الان خیلی چیزها معلوم شده و اردوگاه فرصت طلبان بهم ریخته ولی به نتیجه مناسب نرسیده ایم. هنوز هم همان رئیس است که هفتگی یک روز می آید و گاهی دو هفته ای یک روز می آید. نگرانی از این است که همین رئیس سرجایش بماند. بخدا امام جمعه و نمایندگان مدیونند اگر اهمال کنند.
۹۲/۶/۱۲ ۱۹:۴۳
آقای مهندس محمدصادق نایبی؛
من باب((من لم یشکرالمخلوق،لم یشکرالخالق)) از روشنگریهای "صدای میانه" که سهم بسزایی در بر ملا شدن تخلفات، سودجویی ها، منفعت طلبی ها و قانون شکنی ها داشته و دارد کمال سپاسگزاری را بعمل می آوریم.
به امید رسوایی کامل منفعت طلبان
۹۲/۶/۱۲ ۱۹:۳۵
آنکس که حساب پاک است،ازمحاسبه چه باک است
۹۲/۶/۱۲ ۱۹:۳۳
دل بریدن ازمقام چه سخت است؟دل کندن ازمنصب چه سخت است؟ شایددلیلش ازدست رفتن منافع سرشارباشدیاوابستگی شخصیتی وروانی به میز. شایدهم ترس ازبرملاشدن کامل تخلفات واعمال ورفتارسراسرخلاف
۹۲/۶/۱۲ ۱۹:۲۷
تهدید،فحش،ناسزا،بدوبیراه،شنود،ضبط مکالمات و... آخرین تیرهای ترکش متخلفین،سودجویان ومنفعت طلبان ((اللهم اجعل عواقب امورناخیرا،اللهم اصلح کل فاسدمن امورالمسلمین))
۹۲/۶/۱۲ ۱۵:۳۳
آقای مهندس نائبی سلام. پاتک شما به لشکر سودجو و فرصت طلب خیلی عالی بود و به خوبی دیوار فولادین آنها را منهدم کردید اما جمع کردن اثرات تخریب هم مهم است. شما باید بتوانید این قضیه را با کمک مسئولین جمع کنید تا یک عمر دعای خیر مشمول حال شما شود وگرنه یک جایی را خراب کردن و اصلاح نکردن نمی تواند خاطره خوبی از شما بجا بگذارد.
۹۲/۶/۱۲ ۱۴:۵۴
فقط آنچه مشخص است:
1)یاس وناامیدی،سراسیمگی وپریشانی اردوگاه متخلفین وسودجویان رافراگرفته است.
2)تلاشهابرای بقاء(به هرقیمت)حتی باگذاشتن شنود،ضبط مکالمات،بدنام کردن اشخاص،تهدید،پرونده سازی،فحش وناسزاو...شدیداتوسط منفعت طلبان ادامه دارد.
3)باافشاشدن عمق فجایع وتخلفات،سردرگمی قانون شکنان بیشترشده، تلاشهابرای شکاندن کاسه کوزه هابرسررئیس ادامه دارد.
4)متخلفین ،اقدامات پیش دستانه جهت تخریب وتغییررئیس را در دستور کار قرارداده اند.(دست پیش می گیرندکه پس نیفتند) یکی ازنام های قیامت((یوم تبلی السرائر))می باشدیعنی روزی که درآن،همه چیز آشکار میشود.
خداونداماراآنی به حال خودمان وامگذار
۹۲/۶/۱۲ ۰۹:۱۶
با سلام
آیا خبر برکناری معاونت آموزشی واحد آقای اجلی صحت دارد؟
۹۲/۶/۱۱ ۱۸:۳۶
برای جماعتی که گوششان را گرفته اند
فریاد تو
شبیه شکلک درآوردن است
۹۲/۶/۱۰ ۱۹:۱۲
شهادت امام شیعیان، امام جعفر صادق(ع) بر تمامی شیعیان آن حضرت و نواده اش امامزاده اسماعیل(ع) تسلیت باد.
۹۲/۶/۷ ۰۹:۲۵
[quote name="استاد"]نقش یک رسانه قوی و یک نویسنده محکم را دیدیم. دست مریزاد مهندس[/quote]
دنیای کنونی دنیای اطلاع و اطلاع رسانی است. رسانه ها غول های بیدار کننده عامه مردم اند. دیگر با افکار عمومی نمی توان بازی کرد و فریفت. عصر عوام فریبی در حال افول و فراموش شدن است. رسانه آگاه سیل ویرانگر هر ظلم و ستم و بی عدالتی است. منتظر زلزله های اصلی بعد از این پیش لرزه خفیف باشید.
۹۲/۶/۶ ۱۹:۱۵
...
این دانشگاه نیازمند افرادی با دانش مدیریتی است
افرادی با سواد ، بدون داشتن حس انتقام
افرادی با انگیزه و کاربلد که تمام وقت خود را صرف خدمت به دانشجویان عزیز بکند
کم نیست این از این اینگونه افراد
که اتفاقا بومی هم هستند
شاید هم در شهرهای دیگر باشند و در رده های مختلف مدیریتی دانشگاه آزاد خدمت کرده باشند .
باید از آنها دعوت کنیم تا تجربیات و دانش مدیریتی خود را در اختیار دانشجویان و همشهریان میانه بگذارند .
و سخن آخر اینکه :
دانشگاه جایی نیست که بخواهیم افرادی را برای کسب روزی حلال برای زن و بچه خود آنجا استخدام کنیم . دانشگاه محل مقدس و محل فرهنگی است که باید صاحبان و اشخاص دارای صلاحیت در آنجا مشغول به کار باشند تا فرزندان ما که آینده سازان این مرز و بوم هستند به طور صحیح تربیت یابند .
و اینکه از کسانی که این سایت را راه اندازی کرده اند و نیز تمامی مطالب به صورت صریح و بی پرده بیان می شود که همگی موجبات پیشرفت شهرمان را فراهم ساخت تشکر می کنم
یا علی مدد
۹۲/۶/۶ ۱۹:۱۵
سلام و خسته نباشید و عرض تشکر از طرح این مسأله
حرف اول و آخر این است که باید دانشگاه را به دانشگاهیان سپرد نه مسئولین شهر.
بگذارید دانشگاهیان خود تصمیم بگیرند . دانشگاه را سیاسی نباید اداره کرد .
من صریح و بی پرده نام اشخاصی که به دانشگاه آزاد میانه ضربه زده اند را می نویسم :
بیشترین خیانت را به دانشگاه ازاد از نظر بنده آقای ... مرتکب شده است
آقای ... هم که با تملق و فریب دانشگاه را اداره کرده و احتمالا قصد نامزدی نماینده مجلسی داشته است
...
۹۲/۶/۶ ۱۸:۵۸
[quote name="میانه"]دوستان، یاد بگیریم به هنگام رفتن مسئولی که حتی دوستش هم نداریم، ولی خدمتی هر چند کوچک به شهرمان کرده خوشحال نشویم و قدردانش باشیم. یادآور می شوم این مسئول دل خوشی از بنده ندارند ولی یاد بگیریم همیشه نیمه خالی لیوان را نبینیم.[/quote]
عزیزم مثلا کی تو این دانشگاه کار مثبت کرده که باید افسوس بخوریم که داره میره...
۹۲/۶/۶ ۱۸:۲۱
بیچاره کبریت آتش از سرش شروع شد و به جانش افتاد فکرت را مراقب بهش
۹۲/۶/۶ ۱۴:۴۵
آقای نائبی امروز ... جلوی چند نفر با صدای میانه رکیکترین فحاشی ها را به صدای میانه و شخصی شما می کرد. شخصیت اینها همین هست که می بینید.
۹۲/۶/۶ ۱۴:۲۴
یکی از متخلفین که آرامش از وجودش رخت بربسته،وخودرادرپایان راه منفعت طلبی وسودجویی می بیند،زمین و زمان،همه چیزوهمه کس راآماج رکیک ترین فحش ها وکثیف ترین بدوبیراه هاقرارداده ونارضایتی شدیدخودراازشرایط بوجودآمده اعلام کرده،ابرازامیدواری نموده که وضع هرچه سریعتربه حالت قبلی برگردد.
۹۲/۶/۶ ۱۴:۰۵
نقش یک رسانه قوی و یک نویسنده محکم را دیدیم. دست مریزاد مهندس
۹۲/۶/۶ ۱۳:۵۷
[quote name="میانه"]دوستان، یاد بگیریم به هنگام رفتن مسئولی که حتی دوستش هم نداریم، ولی خدمتی هر چند کوچک به شهرمان کرده خوشحال نشویم و قدردانش باشیم. یادآور می شوم این مسئول دل خوشی از بنده ندارند ولی یاد بگیریم همیشه نیمه خالی لیوان را نبینیم.[/quote]
بحث دوست داشتن یانداشتن،دل خوش داشتن یانداشتن نیست؛وقتی فردی کل خدمتش راصرف خوش خدمتی،خوش رقصی،منفعت طلبی وانحصارطلبی کرده؛بدیهی است که باپایان مسئولیتش موجی ازشادی میان درستکاران بوجودآمده،ریزه خواران زانوی غم بغل گیرند.((ان الله بکل شیءعلیم))
۹۲/۶/۶ ۱۰:۰۹
دوستان، یاد بگیریم به هنگام رفتن مسئولی که حتی دوستش هم نداریم، ولی خدمتی هر چند کوچک به شهرمان کرده خوشحال نشویم و قدردانش باشیم. یادآور می شوم این مسئول دل خوشی از بنده ندارند ولی یاد بگیریم همیشه نیمه خالی لیوان را نبینیم.
۹۲/۶/۶ ۰۳:۱۲
به یاد داشته باش درست در لحظه ای که میگویی من تسلیمم،شخص دیگری که درحال نظاره همان موقعیت است با خود میگویدچه موقعیت بزرگی
۹۲/۶/۵ ۱۵:۴۴
سوراخ موش هر سانتیمتر یک میلیون تومان!!
۹۲/۶/۵ ۱۳:۴۴
رفتم که رفتم!!!!
۹۲/۶/۵ ۱۰:۴۰
خدایا آه مظلومان رامی شنوی رفت که رفت
۹۲/۶/۵ ۰۸:۵۱
[quote name="آدم شناس"]هرکسی رادرپست مناسب خود قراردهید مثلااگریکی ازکارکنان رو مستقیماازپست نگهبانی به قسمتی مانند دفتراساتیدانتقال دهندحتما نمی تواندبرخوردمناسبی بااساتیدودانشجویان داشته باشدودانشجوها راازدانشگاه آزاد فراری می دهد به دانشگاهی مانند عین القضات.[/quote]

معیار ارتقای فرد اگر توان، شخصیت و منش و عرضه و شایسته بودنش منشاء بگیرد، بسیار هم مبارک است. مهم این است که افراد ظرفیت های مختلفی دارند و بایستی جو گیر نشده و از خود بی خود نشوند. قرار نیست یک نگهبان همیشه نگهبان بماند، اگر توانایی اش در بخش های دیگر قابل استفاده است. بنابراین معیار، توانایی، کارآمد بودن و پاکی افراد باید باشد نه چیز دیگر.
۹۲/۶/۵ ۰۸:۴۸
یکی از اعجوبه ها از حالتی به حالت دیگر تبدیل شده، از این حالت هم به حالتی دیگر تبدیل خواهد شد. البته الان به حالت گاز تشریف دارند، معلوم نیست حالت بعدی ایشان مایع خواهد بود یا جامد. پیش بینی شخص بنده تبدیل به حالت نیمه جامد همراه با بخار است. :o
۹۲/۶/۵ ۰۵:۳۰
هرکسی رادرپست مناسب خود قراردهید مثلااگریکی ازکارکنان رو مستقیماازپست نگهبانی به قسمتی مانند دفتراساتیدانتقال دهندحتما نمی تواندبرخوردمناسبی بااساتیدودانشجویان داشته باشدودانشجوها راازدانشگاه آزاد فراری می دهد به دانشگاهی مانند عین القضات.
۹۲/۶/۴ ۱۷:۵۹
[quote name="درحسرت پست"]مازادجان!وبدون مجوزعزیز! الحق که مازادی ونداشتن مجوزحقته،آخه آدم حسابی ای ساده لوح!مگه اینهامیرن؟ یادش بخیردرکتاب علوم راهنمایی داشتیم:قانون پایستگی جرم:ماده نه بوجودمیادونه ازبین میره بلکه ازحالتی به حالت دیگرتغییرپیدامی کند. البته این منفعت طلبان ومتخلفین فکرنمیکردندکه به آخرخط میرسندولی چه بخواهندچه نخواهندبایدغزل خداحافظی رابخوانندودیگرجایی برای تغییرحالت نمانده![/quote]

به نکته خوبی اشاره کردی.
این ها آخر کارشان به هر دو مورد ختم می شود.
چون پست را از آنها بگگیری نابود می شوند. چون همه چیزشان در آن خلاصه شده.
البته از چیزی به چیز دیگر هم تبدیل می شوند. در صورتی که جرم هایشان عیان شود و بخواهند تاوان پس دهند.

...
۹۲/۶/۴ ۱۵:۲۵
مازادجان!وبدون مجوزعزیز! الحق که مازادی ونداشتن مجوزحقته،آخه آدم حسابی ای ساده لوح!مگه اینهامیرن؟ یادش بخیردرکتاب علوم راهنمایی داشتیم:قانون پایستگی جرم:ماده نه بوجودمیادونه ازبین میره بلکه ازحالتی به حالت دیگرتغییرپیدامی کند. البته این منفعت طلبان ومتخلفین فکرنمیکردندکه به آخرخط میرسندولی چه بخواهندچه نخواهندبایدغزل خداحافظی رابخوانندودیگرجایی برای تغییرحالت نمانده!
۹۲/۶/۴ ۱۴:۴۸
تصورش هم برایشان جانکاه است:خداحافظی بامیز،مقام،منصب وبیاروببرها...
۹۲/۶/۴ ۱۴:۴۵
واقعا،بسیاربسیارسخت وگران هست:وداعی تلخ بامیزومقامی که عشقشان،وجودشان وتمام هستی شان درآن خلاصه شده!
۹۲/۶/۴ ۱۴:۲۲
[quote]آقا؟ آقا ابقا شدند شما اینقدر خودتان را اذیت نکنید، آن کوچه آمالی که شما می گویید اینجا نیست! متاسفم.[/quote]

به وعده خداوند همواره باید امیدوار بود.
"پای و پایه" هایشان لرزانتر و سست تر از این حرفاست. "ابقا و بقا" هم به رویاهایشان پیوسته. به انتظار سرنوشتی نشسته اند که برایشان مقدر شده. هراسان و ترسان و لرزان.

........ برادرم شفای باغچه را در انهدام باغچه میداند. ....

...... من از تصویر بیهودگی این همه دست

و از تجسم بیگانگی این همه صورت میترسم

من مثل دانش آموزی

که درس هندسه اش را

دیوانه وار دوست می دارد تنها هستم

و فکر می کنم که باغچه را می توان به بیمارستان برد

و فکر میکنم...

و فکر میکنم...

و فکر میکنم...
۹۲/۶/۴ ۱۳:۱۴
[quote name="آدم شناس"]آقای آدم شناس. آیا شما قانون "همه چیر برای ما، هیچ چیز برای دیگران" را شنیده اید؟

اگر شنیده اید یا احساس می کنید شنیده اید، برای مشاهده، به فیش های چهار نفر به نامهای ... مراجعه ای اجمالی داشته باشید. نکند شما یکی از آنها هستید؟
پس شنیدن و احساس و مشاهده را تجربه کرده اید.
یادتان باشد کسی را نمی توانید به خاطر نخواستن و یا نگرفتن و انجام ندادن کاری متهم کنید.

ایهاالناس ببینید افراد را این بی وجدان ها به کار انجام نداده متهم می کنند. چرا که پاکی و پاکدامنی با پرتاب خشت و لجن به روی کسی (نهمت) خدشه دار نمی شود.[/quote]
[quote]آقا؟ آقا ابقا شدند شما اینقدر خودتان را اذیت نکنید، آن کوچه آمالی که شما می گویید اینجا نیست! متاسفم.[/quote][quote]
۹۲/۶/۴ ۰۹:۵۲
آقای آدم شناس. آیا شما قانون "همه چیر برای ما، هیچ چیز برای دیگران" را شنیده اید؟

اگر شنیده اید یا احساس می کنید شنیده اید، برای مشاهده، به فیش های چهار نفر به نامهای ... مراجعه ای اجمالی داشته باشید. نکند شما یکی از آنها هستید؟
پس شنیدن و احساس و مشاهده را تجربه کرده اید.
یادتان باشد کسی را نمی توانید به خاطر نخواستن و یا نگرفتن و انجام ندادن کاری متهم کنید.

ایهاالناس ببینید افراد را این بی وجدان ها به کار انجام نداده متهم می کنند. چرا که پاکی و پاکدامنی با پرتاب خشت و لجن به روی کسی (نهمت) خدشه دار نمی شود.
۹۲/۶/۴ ۰۸:۴۹
اگر رئیس دانشگاه آزاد میانه بخاطر حضور کمشان در دانشگاه، بطور ناخواسته (ویا خواسته) به عمیق تر شدن وضعیت اسفناک دانشگاه کمک کرده اند و اگر خلاف دیدند و به اصطلاح شتر دیدند ندیدند ایشان هم باید نه تنها به سازمان مرکزی معرفی و بازخواست شوند بلکه بابد چوابگوی مردم میانه و مسولان آن باشند.
۹۲/۶/۴ ۰۵:۱۸
کسی به فکر گل ها نیست :sigh:
کسی به فکر ماهی ها نیست :sigh:
کسی نمی خواهد باورکند که باغچه دارد می میرد :cry:
که قلب باغچه در زیر آفتاب ورم کرده است :cry:
که ذهن باغچه دارد آرام آرام از خاطرات سبز تهی می شود
و حس باغچه انگار
چیزی مجردست که در انزوای باغچه پوسیده ست
حیاط خانه ما تنهاست
حیاط خانه ی ما
در انتظار بارش یک ابر ناشناس
خمیازه میکشد :cry: :-| :sigh: :cry: :eek:

"فروغ فرخزاد"
۹۲/۶/۳ ۲۱:۳۸
[quote name="آدم شناس"]تعدادی ازکارکنان دانشگاه آزادمیانه که اندک می باشنددرحسرت پست شکنجه می کشندحتی دوست دارندبدون دریافت هیچگونه مبلغی پست بگیرندووجه نداشته درشهررابلکه دردانشگاه به خیال داشته باشندویکی ازآنها...[/quote]
عجب وجهه ای دارند این منفعت طلبان فعلی(مسئولین متخلف)
۹۲/۶/۳ ۲۱:۳۱
[quote name="آدم شناس"]تعدادی ازکارکنان دانشگاه آزادمیانه که اندک می باشنددرحسرت پست شکنجه می کشندحتی دوست دارندبدون دریافت هیچگونه مبلغی پست بگیرندووجه نداشته درشهررابلکه دردانشگاه به خیال داشته باشندویکی ازآنها...[/quote]
بازهم گلی به جمالشون که بدون پول کارمیکنند،فیش های چندمیلیونی مسئولین فعلی کمرهمه راشکسته،حقوق کارکنان مانده!
۹۲/۶/۳ ۲۱:۲۴
خدارحم کرده این متخلفین نه ریشه ای دارندونه اصالتی،نه تعهدی دارندونه تدینی درغیراینصورت دمارازروزگارمردم درمی آوردند.
۹۲/۶/۳ ۲۱:۱۷
واقعاراسته که میگن خدا،...راشناخت وبهش شاخ نداد این اواخر،متخلفین ومنفعت طلبان که این چندساله حسابی به مذاقشون خوش اومده بود؛دست پیش میگیرن که پس نیفتن،مثلامتهم کردن افرادبه ریاست طلبی و... ولی وعده لایتغیرالهی است که:ان الباطل کان زهوقا(باطل رفتنی است)
۹۲/۶/۳ ۲۱:۰۰
باآگاه شدن بزرگان ومسئولین شهر،منطقه،سازمان و...ورسیدن کارمتخلفین،منفعت طلبان،سودجویان وخائنین به بیت المال وحق الناس به مراحل پایانی؛چهره واقعیترفرصت طلبان بدلایل زیربیشترآشکارمیشود: 1)عدم رحم به حتی یاردیروزشان وزدن برچسب حتی به یکدیگر (برای چندروزبیشترماندن-البته هیچ گونه دلبستگی به مقام ندارند!) 2)سرآسیمگی وآشفتگی ازبه راه افتادن زمزمه ازدست دادن میز(نه خودازدست دادن میز) 3)تلاش برای بقاء(چنگ توسل به همه کس وهمه چیز-البته هیچ گونه دلبستگی به مقام ندارند!) 4)تلاش برای شکستن کاسه کوزه برسررئیس برای تبرئه خودازتخلفات مهلک چندین وچندساله
۹۲/۶/۳ ۲۰:۴۵
آدم شناس(551)!!!!! وجهه(نه وجه،بیسواد)درشهرنداشتن،درحسرت پست شکنجه شدن آنهم بخاطررسیدن به پست بدون چشمداشت مالی تاپیداکردن وجهه،توسط یک عده یایک نفر توجیهی برای تخلفات گسترده،سودجویی های وحشتناک،منفعت طلبی وخیانت به حق الناس یافرارازآن توسط عده ای انحصارطلب درطی چندین سال نیست.چرادست وپای خودراگم کرده اید؟چراسرگردان وسرآسیمه شده اید؟چرابه هرکسی که ازراه میرسد وازاوخوف داریدبرچسب میزنید؟فقط دعاکنیدکه صرفاازسمت خودبرکنارشوید،ودرآینده درخصوص عملکردسراسرخلاف خودسوالی ازشمانشود،که درغیراینصورت بدترازاین رسواخواهیدشد. خوش بودگرمحک تجربه آیدبه میان تاسیه روی شودهرکه دراوغش باشد
۹۲/۶/۳ ۱۱:۵۹
اصلا‌ح طلب باشید نه قدرت طلب دانشگاه به کسی احتیاج داره که بار علمیش بالا باشه تا بتونه دانشجوها رو به هدفشون نزدیک کنه
مهم بودن رو فراموش کن تیتر روزنامه یکشنبه،زباله روز دوشنبه است...
۹۲/۶/۳ ۱۱:۴۷
انسان مانند رودخانه است،هرچه عمیق تر آرامتر
۹۲/۶/۳ ۱۱:۴۰
درباره درخت بر اساس میوه اش تصمیم بگیرید،نه برگهایش
۹۲/۶/۳ ۰۸:۵۰
باسلام خدمت دوست و همکلاسی قدیمی،... خودم جناب آقای مهندس نائبی

دوست عزیز در رابطه با دانشگاه آزاد میانه خدمت جنابعالی عرض میکنم که اگر درد یکی باشد تحمل کردن آن آسان میباشد، اما واحد میانه فقط مشکل ریاست ندارد ، بلکه مدیران و مسئولین نالایقی نیز وجود دارند که به پست و موقعیت خود چسبیده اند و به هیچ وجهی حاضر به عقب نشینی از موقعیت و پست ناحق خود نیستند، من خودم به شخصه از تمامی کارهای پلید و غیر قانونی که تنها سود ومنفعت و موقعیت خود را لحاظ نموده اند و هیچ گاه خدا را حاضر و ناظر بر اعمال خود نمی دانند ولی مطمئن باشند : اولا در این دنیا مکافات عمل خود را به نحوی خواهند دید. ثانیا آن دنیا که جای خود دارد. با آرزوی موفقیت برای تمامی بنده گان خدا که خدا راقبول دارن.
۹۲/۶/۳ ۰۵:۱۸
[quote name="آدم شناس"]تعدادی ازکارکنان دانشگاه آزادمیانه که اندک می باشنددرحسرت پست شکنجه می کشندحتی دوست دارندبدون دریافت هیچگونه مبلغی پست بگیرندووجه نداشته درشهررابلکه دردانشگاه به خیال داشته باشندویکی ازآنها...[/quote]

کسی که به دنبال پست و پول و مقام به دنبال دریافت مسولیتی در دانشگاه باشد یا ابله است یا دیوانه. در این شرایط بحرانی تنها و تنها حس مسولیت و فداکاری می تواند کسی را به این منجلاب بکشاند. راستی، تشنگان و چسبیدگان به قدرت چه وجهه ای در شهر دارند؟ چه مبالغی دریافت می کنند؟ برای حفظ موقعیت چه ها می کنند و نمی کنند؟ حال شب و روزشان چگونه است؟ هراس از اعمال گذشته عذاب وجدان به آنها داده (که نداده) یا وحشت از پس دادن حساب خوبشان را از چشم پرانده؟

و اما یک پیشنهاد به آقای سنبلی، (با آرامش بخوانید و هراس به دل راه ندهید)
در یک دعوت عمومی از همه کارکنان و اساتید نظر آنها را نسبت به خودتان و اطرافیان متملق با رای مخفی جویا شوید. عمق فاجعه را در خواهید یافت.
۹۲/۶/۳ ۰۴:۰۳
تعدادی ازکارکنان دانشگاه آزادمیانه که اندک می باشنددرحسرت پست شکنجه می کشندحتی دوست دارندبدون دریافت هیچگونه مبلغی پست بگیرندووجه نداشته درشهررابلکه دردانشگاه به خیال داشته باشندویکی ازآنها...
۹۲/۶/۲ ۱۵:۳۵
سلام. تا قبل از این در قسمت پربیننده ترین های سایت در صفحه اصلی این مقاله جزء رتبه های بالا بود. چی شده یه دفعه ای اصلا ازش خبری نیست.؟؟؟!!!
۹۲/۶/۲ ۰۸:۲۵
آقای مهندس حسینی،
تصور می کنم انتظار ما دانشگاهیان از شما (به عنوان تنها نماینده صدیق شهر) به جا است. از همکارتان ما دانشگاهیان قطع امید کامل کرده ایم.

چرا به طور جدی و موثر و قاطع به فریاد ما دانشگاهیان نمی رسید؟ همین مانده که ما در خیابان ها تجمع کنیم. منتظر چه معجزه ای هستید؟ مرده ای که روی دست همه ما مانده به یک شوک اساسی نیاز دارد باشد که احیا شود. تاخیر حتی یک ثانیه هم مرگ این مجموعه را حتمی تر می کند. همین ثانیه اقدامی عاجل کنید. ملاحظه و محاظفه کاری را بگذارید کنار. مرگ بزرگترین مرکز دانشگاهی شهر مرگ میانه عزیز است.
۹۲/۶/۲ ۰۸:۰۶
جناب آقای دکتر جمشیدی پیروز اصلی میدان شمایید،کسی که میتواند موفقیت و پیروزی های زیادی را به دانشگاه هدیه دهد
۹۲/۶/۲ ۰۶:۱۱
جناب نائبی گله دارم از تون در مورد تخلف معاون ... کامنتی فرستاده بودم چاپ نکردی خواهشا این یکی رو چاپ کن.
اقای ... مدیر ... همیشه تلاش داره فامیلهای درجه یک اش در سلامت باشن البته در واحد میانه که خودش اورده به واحد. اقای ... خواهر زاده و برادر خانومش ... که اقای ... را همه کارکنان می شناسند که اگر در میدان کارگران میانه هم وایسه کسی اون رو برای کارگری هم نمی برند برای اون دیپلم درست کرده که فردا بتونه ایشان را به رده کارمندان بکشه. ظلمی که این اقا در حق کارکنان قراردادی کرده رو همه می دونن و فقط در قیامت باید جوابگو باشد.
۹۲/۶/۱ ۱۴:۲۰
درپاسخ به کامنت544: هیچ کس سکوت نکرده وهمه درتلاش وکوشش هستندتاهرچه زودتربساط تخلف،سودجویی،منفعت طلبی،انحصاروتهدیدبرچیده شود.همه اقشاربراساس توانایی،وسع ودرحدامکان خودبه افشای تخلفات پرداخته،مراتب رابه مراجع ذی صلاح اعلام میکنند.بزرگان شهربالاخص امام جمعه فاضل شهرمان،منطقه،بازرسی سازمان درجریان ریزتخلفات گسترده ووحشتناک بوده وشدیدا پی گیرامورتاحصول نتیجه هستند. پس دست وپازدن متخلفین برای بقاء(به هرقیمت)برای چیست؟
۹۲/۶/۱ ۱۳:۴۴
[quote name="MrYm"]چرا کامنت ها کم شده؟؟؟؟؟
چرا هیچ خبری نیست......
چرا همه سکوت کردن.....
چرا
چرا[/quote]

آرامشی است قبل از طوفان :-)
۹۲/۶/۱ ۰۸:۴۴
چرا کامنت ها کم شده؟؟؟؟؟
چرا هیچ خبری نیست......
چرا همه سکوت کردن.....
چرا
چرا
۹۲/۵/۲۸ ۲۰:۳۱
[quote name="جلیل"]در دانشگاه حکومت نظامی شده یک روز اینترنت قطع می شود یک روز معاون عوض می شود یک روز کارمندان و اساتید را صدا می کنند و تهدید می کنند که رابط نائبی هستی یک روز ...[/quote]
[quote name="بی سواد"]با اجازه شما بسیاری از اسناد در حال تغییر و جابجایی هستند. دیگر خبری از اسناد هواپیما و مهمانی ها و کادوهای رنگارنگ نیست.[/quote]

بی خبروبی گناه جان!تخلفات یکی دوتاصدتاکه نیست وهمه مردم میانه،منطقه،سازمان و...درجریان کامل هستندوبزودی همه چیزآشکارخواهدشدفلذاهیچ ترسی به دل راه ندهیدچون ابهتشان پوشالی بوده وازخانه عنکبوت سست تراست.
۹۲/۵/۲۸ ۲۰:۱۰
پس لرزه های زمزمه یک تغییر(نه خودتغییر!):
1)سرگردانی،سراسیمگی وآشفتگی متخلفین.
2)فشاربررئیس مبنی برتجدیدنظردرتصمیم
3)واهمه وترس شدیدمتخلفین از برکنارشدن خودشان
4) پیش قدم شدن سودجویان ومنفعت طلبان درخصوص تغییر ریاست.
۹۲/۵/۲۸ ۱۶:۳۹
[quote name="بی خبر و بی گناه"]آقای نائبی عزیز! نمی دانم چطوری به اسناد و مدارک دانشگاه دست یافته اید ولی چوبش را ما می خوریم. بنده از دوستان شما هستم و در این مورد حتی یک کلمه هم با شما صحبت نکرده ام. لطفا اعلام کنید با کمک چه افرادی به اسناد دست یافته اید تا تهدیدات و فشار این افراد روی امثال من کاسته شود. اینها حتی کارمندان و اساتید را تهدید به اخراج کرده اند آنهم به بهانه های غیر از شما. از 10 نفری که می شناسم و احضار شده اند پرسیدم یک در میان در جملاتشان به مقاله شما تاکید می کنند و مدام می گویند: البته این موضوع ربطی به نائبی نداره!!!!! می توانید این مساله را از دوست نزدیکتان ... بپرسید که در جریان است.[/quote]
[list][*]هیچ سندی از هیچ کارمند یا استادی از داخل واحد میانه نگرفته ام.[/list]
۹۲/۵/۲۸ ۱۶:۳۷
[quote name="بی سواد"]با اجازه شما بسیاری از اسناد در حال تغییر و جابجایی هستند. دیگر خبری از اسناد هواپیما و مهمانی ها و کادوهای رنگارنگ نیست.[/quote]
[list][*]همگی قابل اثباتند حتی اگر عسل اهدایی را با سبزی آشپزخانه عوض کنند![/list]
۹۲/۵/۲۸ ۱۳:۲۲
البته منظورم این نیست که نام افراد را ببرید که با شما همکاری داشتند ولی بصورت کلی با اشاره می توانید بگویید که تمام 50 استاد با شما همکاری نداشته اند.
۹۲/۵/۲۸ ۱۳:۱۲
آقای نائبی عزیز! نمی دانم چطوری به اسناد و مدارک دانشگاه دست یافته اید ولی چوبش را ما می خوریم. بنده از دوستان شما هستم و در این مورد حتی یک کلمه هم با شما صحبت نکرده ام. لطفا اعلام کنید با کمک چه افرادی به اسناد دست یافته اید تا تهدیدات و فشار این افراد روی امثال من کاسته شود. اینها حتی کارمندان و اساتید را تهدید به اخراج کرده اند آنهم به بهانه های غیر از شما. از 10 نفری که می شناسم و احضار شده اند پرسیدم یک در میان در جملاتشان به مقاله شما تاکید می کنند و مدام می گویند: البته این موضوع ربطی به نائبی نداره!!!!! می توانید این مساله را از دوست نزدیکتان ... بپرسید که در جریان است.
۹۲/۵/۲۸ ۰۶:۴۷
با اجازه شما بسیاری از اسناد در حال تغییر و جابجایی هستند. دیگر خبری از اسناد هواپیما و مهمانی ها و کادوهای رنگارنگ نیست.
۹۲/۵/۲۷ ۲۰:۱۷
در دانشگاه حکومت نظامی شده یک روز اینترنت قطع می شود یک روز معاون عوض می شود یک روز کارمندان و اساتید را صدا می کنند و تهدید می کنند که رابط نائبی هستی یک روز ...
۹۲/۵/۲۷ ۱۹:۴۱
با سلام خدمت همه دلسوزان علم و دانش. متاسفانه در چنین شرایط حساس دانشگاه مسئولینش به جای تدبیر برای اینده دانشگاه مشغول مرده خوری هستند و هر کدام به نفع خودشان ساز می زنند. بسیار تاسف بار است که یکی از مسئولین این دانشگاه به جای صیانت از حریم دانشکاه هر روز با ماموریت اداری در بنگاههای تبریز دنبال خرید و فروش ماشین های گرانقیمت است. واقعا به حال چنین دانشگاهی باید گریه کرد.
آقای ...! فردا روز قیامتی هم در کار است و مطمئن با که هرآنچه را که از راه ناصواب کسب کردی از دست خواهی داد. حالا ببین و منتظر روز حساب باش.
۹۲/۵/۲۷ ۰۳:۱۶
انتصاب فردی شایسته بعنوان ریاست دانشگاه که نشان دهنده دانش و درایت مدیریت درست میباشدلایق جنابعالی هست و بس. دکتر جمشیدی عزیز ما امیدواریم با استعانت از خداوند منان شاهد موفقیت های روزافزون دانشگاه با وجود شما باشی
ومن الله توفیق
۹۲/۵/۲۶ ۲۱:۰۱
میدونیم سکوتت از رضایت این وضعیت نیست،گاه سکوت معجزه میکند و تو به ما
می آموزی که همیشه بردن در فریاد نیست.
۹۲/۵/۲۵ ۰۹:۵۲
...وسیعلم الذین ظلمواای منقلب ینقلبون(شعراء-227)...وکسانی که ظلم کردندبه زودی خواهنددانست که بازگشتشان به کجاست. پس ازبرملاشدن تخلفات گسترده،سودجویی هاومنفعت طلبی های وحشتناک عده معدودی خائن به حق الناس وآگاه شدن بزرگان ومسئولین محترم شهربه ناکارآمدی وعدم پاکدستی آنهاودرآستانه اقدامات اساسی مدیریتی،موج جدیدی ازتهدیدات،ارعاب،برقرارکردن رابطه دوستی(اشک تمساح ریختن)،جابجایی های درون سازمانی وهرآنچه که به خاطربقاءبه ذهنشان میرسدتوسط متخلفین شروع شده که صدالبته هدفشان اعتلاوپیشرفت مجموعه نبوده ونیست.فلذاهمه بایدتلاش خودراتاخشکاندن کامل ریشه فسادبکارگیرند.
۹۲/۵/۲۵ ۰۷:۳۸
آقای سنبلی،
...
کسی که در چنین شرایطی از جنابعالی پست قبول می کند، حالش معلوم و اوضاعش مبرهن است. ...
به امید عافیت
۹۲/۵/۲۴ ۲۲:۱۸
هرگونه تغییرات احتمالی(بااحتمال بسیاربسیارضعیف)نه قربه الی الله است نه جهت جلوگیری ازتخلف ونه برای تنبیه متخلف،فقط فقط برای: 1)منحرف کردن افکارعمومی 2)قربانی کردن یارغاردیروز برای چندروزبیشترماندن-بخوانیدتمدیدخیانت- 3)ایفای نقش برای مقامات بالادستی-آنهم برای تبرئه خودازتخلفات گسترده ووحشتناک وچندروزبیشترماندن(بخوانیدتمدیدخیانت) اللهم اشغل الظالمین بالظالمین آمین آمین یارب العالمین
۹۲/۵/۲۴ ۱۱:۵۱
آنهایی که به جای فریاد زدن سکوت می کنند
یکروز به جای اینکه صبر کنند در را باز می کنند و می روند..
۹۲/۵/۲۳ ۱۸:۰۶
[quote name="مخبر"]دکتر سنبلی دست به تغییرات زیادی زده و امروز دکتر اجلی را از سمت معاونت آموزش عزل کرد.
اینترنت در دانشگاه قطع شده و حکومت نظامی برقرار شده است.[/quote]
[list][*]آیا احساس نمی کنید اندکی (نه زیاد) دیر است؟ آیا نباید پیشتر از اینها چنین تغییراتی را باید انجام می داد؟ توبه در رخت موت چه فایده ای دارد؟ این کار نه باعث ادامه ریاست دکتر سنبلی است نه توجیه کننده تخلفات گسترده ناشی از ضعف ایشان.[/list]
۹۲/۵/۲۳ ۰۹:۴۲
دکتر سنبلی دست به تغییرات زیادی زده و امروز دکتر اجلی را از سمت معاونت آموزش عزل کرد.
اینترنت در دانشگاه قطع شده و حکومت نظامی برقرار شده است.
۹۲/۵/۱۹ ۲۰:۳۲
[quote name="MrYm"][quote name="سلیمان جمشیدی"][quote name="محمدی"]با سلام. نه از نامه شفاف سازی دکتر جمشیدی خبری شد و نه از رئیس جدید که چه کسی خواهد بود. نگذارید این موضوع به فراموشی سپرده شود. آقای مهندس نائبی فرموده بودید می خواهید به سازمان گزارش دهید. آیا این امر انجام شد؟؟ ممنون[/quote]

عزیز دردآشنا،
بنده عرض کردم گفتنی ها را در فرصتی مناسب بازگو خواهم کرد. به لحاظ رعایت مصالح شهر و دانشگاه فعلا خودداری می کنم. لطفا صبر پیشه کنید.

با کمال احترام به همه خیرخواهان دانشگاه
حمشیدی[/quote]

صبر ایوب می خواهد
هر روز چندین بار به این صفحه سر می زنیم تا خبر خوشی رو بشنویم ولی.............[/quote]
جناب آقای دکتر جمشیدی به امید روزی هستیم که عدالت برقرار گردد و برای ارتقاء دانشگاه از افراد مجربی مانند شمااستفاده گردد که لایق سمت ریاست شما هستیدو بس.انشاءاله.
۹۲/۵/۱۷ ۱۹:۱۵
[quote name="سلیمان جمشیدی"][quote name="MrYm"][quote name="سلیمان جمشیدی"][quote name="محمدی"]با سلام. نه از نامه شفاف سازی دکتر جمشیدی خبری شد و نه از رئیس جدید که چه کسی خواهد بود. نگذارید این موضوع به فراموشی سپرده شود. آقای مهندس نائبی فرموده بودید می خواهید به سازمان گزارش دهید. آیا این امر انجام شد؟؟ ممنون[/quote]

عزیز دردآشنا،
بنده عرض کردم گفتنی ها را در فرصتی مناسب بازگو خواهم کرد. به لحاظ رعایت مصالح شهر و دانشگاه فعلا خودداری می کنم. لطفا صبر پیشه کنید.

با کمال احترام به همه خیرخواهان دانشگاه
حمشیدی[/quote]

صبر ایوب می خواهد
هر روز چندین بار به این صفحه سر می زنیم تا خبر خوشی رو بشنویم ولی.............[/quote]


تاریک ترین ساعت شب قبل از [b]طلوع خورشید[/b] است.

[b]پائولو کوئلیو[/b][/quote]


صد البته که:

لحظات دشوار وقت دست برداشتن از تلاش نیست
۹۲/۵/۱۷ ۱۲:۲۰
[quote name="بنده حقیر"]خوب یادم میاد قبل از انتخاب نماینده ایشون با معاونین دانشگاه کارد و پنیر (قانلی پیچاخ) بودن... به طوریکه وقتی بعد از انتخابات، زمانی که به دانشگاه آمدن فرمودن خدا رو شکر بعد از 30 سال پامون به دانشگاه باز شد. :o
حالا موقع انتخاب رییس دانشگاه نمی دونم چه شده که با این گروه جون جونی شدند!!! :zzz[/quote]
دوست عزیز اگه یه سری به روزنامه های منتشره دانشگاه یا پوسترهای سطح شهر بزنید جوابتونو خواهید گرفت.
۹۲/۵/۱۷ ۱۲:۱۶
[quote name="دانشگاهی"]الان چندین هفته است دانشگاه صاحب نداره. پس چی شد رئیس جدید؟ بومی غیربومی باعرضه بی عرضه مهم نیست یکی باید باشه یا نه؟[/quote]
دانشگاه چند سالی است که صاحب ندارد البته به نظرت رئیس باعرضه باشه بهتره.
۹۲/۵/۱۷ ۰۶:۵۵
[quote name="MrYm"][quote name="سلیمان جمشیدی"][quote name="محمدی"]با سلام. نه از نامه شفاف سازی دکتر جمشیدی خبری شد و نه از رئیس جدید که چه کسی خواهد بود. نگذارید این موضوع به فراموشی سپرده شود. آقای مهندس نائبی فرموده بودید می خواهید به سازمان گزارش دهید. آیا این امر انجام شد؟؟ ممنون[/quote]

عزیز دردآشنا،
بنده عرض کردم گفتنی ها را در فرصتی مناسب بازگو خواهم کرد. به لحاظ رعایت مصالح شهر و دانشگاه فعلا خودداری می کنم. لطفا صبر پیشه کنید.

با کمال احترام به همه خیرخواهان دانشگاه
حمشیدی[/quote]

صبر ایوب می خواهد
هر روز چندین بار به این صفحه سر می زنیم تا خبر خوشی رو بشنویم ولی.............[/quote]


تاریک ترین ساعت شب قبل از [b]طلوع خورشید[/b] است.

[i][b]پائولو کوئلیو[/b][/i]
۹۲/۵/۱۷ ۰۲:۴۹
[quote name="سلیمان جمشیدی"][quote name="محمدی"]با سلام. نه از نامه شفاف سازی دکتر جمشیدی خبری شد و نه از رئیس جدید که چه کسی خواهد بود. نگذارید این موضوع به فراموشی سپرده شود. آقای مهندس نائبی فرموده بودید می خواهید به سازمان گزارش دهید. آیا این امر انجام شد؟؟ ممنون[/quote]

عزیز دردآشنا،
بنده عرض کردم گفتنی ها را در فرصتی مناسب بازگو خواهم کرد. به لحاظ رعایت مصالح شهر و دانشگاه فعلا خودداری می کنم. لطفا صبر پیشه کنید.

با کمال احترام به همه خیرخواهان دانشگاه
حمشیدی[/quote]

صبر ایوب می خواهد
هر روز چندین بار به این صفحه سر می زنیم تا خبر خوشی رو بشنویم ولی.............
۹۲/۵/۱۷ ۰۱:۰۵
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات خدمت همشهریان ، همکاران و مسئولین فهیم شهرستان و استان
نامه سرگشاده اساتید ، اعضای محترم هیئت علمی و جمع کثیری از کارکنان که نگران آینده خود و این دانشگاه هستند در آدرس زیر موجود و خدمت تمام مسئولین ذیحق ارسال گردید.
به امید روزهای بهتر
... (آدرس محفوظ)
۹۲/۵/۱۶ ۲۲:۰۰
ان الذین قالوربناالله ثم استقاموافلاخوف علیهم ولاهم یحزنون(سوره احقاف-آیه شریفه13)آنان که گفتندآفریننده ماخداست وبراین سخن پایدارواستوارماندندبرآنان هیچ بیم واندوهی نخواهدبود.
۹۲/۵/۱۶ ۲۱:۵۲
درپاسخ به کامنت شماره515: شهروند!!!عزیز! اولا:آزادی بیان وابرازنظروانتقادسازنده جزوحقوق اساسی و شهروندی هرفرداست(صدالبته باکمال ادب واحترام ورعایت ملاحظات شرعی) ثانیا:رسوایی متخلفین وافشای پشت پرده سوءاستفاده هادرهرمجموعه، وظیفه وتکلیف همگانی است(البته نه برای شرکاوبهره مندان) ثالثا:تشکیلات مهم وبزرگی مثل دانشگاه آزادمیانه به همین راحتی که ملاحظه وملاعبه میکنید بوجودنیامده که باتسلط چندین ساله چند جوان درسراشیبی سقوط قرارگیرد. رابعا:بحث غصه نیست(که باسخره ازآن یاد میکنید)مهم آنست که بتوانید درمقام نفی یااثبات(باادله) برآییدتابتوانیدکاری به پیش ببرید. خامسا:باتفکراتی مثل طرزفکرشما،دانشگاه آزادمیانه سرپاایستاده جای شکرش باقی است.
۹۲/۵/۱۶ ۲۱:۲۷
[quote name="محمدی"]با سلام. نه از نامه شفاف سازی دکتر جمشیدی خبری شد و نه از رئیس جدید که چه کسی خواهد بود. نگذارید این موضوع به فراموشی سپرده شود. آقای مهندس نائبی فرموده بودید می خواهید به سازمان گزارش دهید. آیا این امر انجام شد؟؟ ممنون[/quote]

عزیز دردآشنا،
بنده عرض کردم گفتنی ها را در فرصتی مناسب بازگو خواهم کرد. به لحاظ رعایت مصالح شهر و دانشگاه فعلا خودداری می کنم. لطفا صبر پیشه کنید.

با کمال احترام به همه خیرخواهان دانشگاه
حمشیدی
۹۲/۵/۱۶ ۱۷:۴۲
[quote name="محمدی"]آقای مهندس نائبی فرموده بودید می خواهید به سازمان گزارش دهید. آیا این امر انجام شد؟؟ ممنون[/quote]
[list][*]بخاطر تحلیف و درگیری مدیران با بحث تغییرات سازمانها، این امر میسر نشد ولی به زودی این کار صورت خواهد گرفت.[/list]
۹۲/۵/۱۶ ۱۴:۳۵
[quote name="دانشگاهی"]الان چندین هفته است دانشگاه صاحب نداره. پس چی شد رئیس جدید؟ بومی غیربومی باعرضه بی عرضه مهم نیست یکی باید باشه یا نه؟[/quote]
به نظر من امیر رریاست را برعهده بگیره چون خیلی غصه دانشگاه رو می خوره ;-) :lol:

اخبار روز