کد خبر: ۱۲۸۲۲
۱۹۷۵۸ بازدید
۷۳۲ دیدگاه

دانشگاه آزاد میانه و بحران قحط الرجالی برای ریاست دانشگاه /بازنشر

۹۶/۵/۲
۰۹:۱۲

 گویا اینجا زادگاه علامه خونجی نیست. انگار مردان امروز این خاک فرزندان علامه عین القضات میانجی نیستند. تو گویی پسران امروز میانه نشانی از پدران دیروز ندارند. انگار نسل مراجع تقلیدی مانند آیت الله العظمی بناروانی ، مفسران قرآنی چون آیت الله ملکی ترکی، وزرایی مانند مؤتمن الملک گرمرودی، هنرمندانی چون جمشید هاشمپور ، شاعرانی چون حبیب ساهر و دانشمندانی مانند دکتر امینی خشک شده است که چنین قحط الرجالی این شهر را فراگرفته است که قادر نیست یک رئیس برای دانشگاه آزاد خود پرورش دهد. 

 

مگر نه این است که از همین دانشگاه آزاد میانه دهها مقاله I.S.I در سطح بین المللی منتشر شده است؟ مگر چنین نیست که صدها کاردان و کارشناس و کارشناس ارشد در کشور تربیت یافته این دانشگاهند؟ جز این است که بسیاری از چرخدنده های اقتصاد این مملکت با علم و تجربه دانش آموختگان این محیط هستند؟ پس چرا با این همه استعداد لیاقت چرخاندن یک دانشگاه آزاد را نداریم؟ چرا پس از دو سال و اندی خطا در مدیریت غیربومی این دانشگاه دوباره دست به دامن غریبه ها شده ایم؟ وای بر شهری که چنین مردانی پرورش ندهد. وای بر دانشگاهی که با بیش از 100 مدرس و 4000 دانشجو در همه زمینه ها موفق باشد مگر در مدیرپروری. آیا 20 سال پیش با چنین نیتی دانشگاه را راه اندازی کردیم؟ این دانشگاه باید برای تک تک ادارات میانه رئیس تربیت می کرد نه که در مدیریت خود نیز عاجز مانده و دست گدایی بسوی مراغه و مرند دراز کند.

 

بی تردید اگر بگوییم اساتید دانشگاه آزاد میانه نالایق و عاجزند اشتباه گفته ایم چراکه تربیت صدها انسان دانش آموخته، انتشار دهها مقاله در نشریات بین المللی و ثبت اختراعات متعدد این فکر را از ذهن ما بیرون می کند. اصلاً نگاهی به رئیسان چندین دانشگاه آزاد کشور که میانه ای و متعلق به همین دانشگاه آزاد واحد میانه هستند اجازه نمی دهد فکر کنیم که اساتید دانشگاه آزاد لیاقت مدیریت ندارند. پس گره کار کجاست؟

 

سیستم انتخاب ریاست در مجموعه دانشگاه آزاد براساس استعلام از مسئولین تراز اول منطقه مانند نماینده و امام جمعه است. وقتی این مسئولین پاسخ متحد و منحصر نداشته و شخص واحدی معرفی نکنند و هر کدام به سمت و سویی بکشند، مقامات استانی وجود اختلاف در بین مسئولین را متوجه خواهند شد. از آنجا که نمی توانند نفرات معرفی شده توسط تک تک آنها را معرفی کنند ، شخصی از همان شهرستان را نیز معرفی نخواهند کرد چون تمام کاسه ـ کوزه ها بر سر آن فرد بومی خواهد شکست لذا فردی غیربومی و ناآشنا معرفی خواهند کرد تا خیال همه راحت شود. این مسئله باعث شد که چند سال پیش رئیس فعلی دانشگاه آزاد میانه از مراغه به میانه معرفی شد. این مسئله یک اهانت بزرگ به بیش از 100 هیئت علمی و مدرس دانشگاه آزاد میانه و یک نگرانی برای شهروندان میانه ای است که چرا پس از 20 سال در این دانشگاه یک رئیس تربیت نیافته است.

 

تجربه اخیر برای مسئولین میانه باید کافی باشد که یک رئیس غیربومی ، میانه را محل گذران خود دانسته و بخاطر عدم شناخت و عدم دلبستگی نمی تواند کارائی داشته باشد. حضور 2 تا 3 روزه در میانه و سفرهای هفتگی به محل زندگی ، مدیریت از طریق تلفن و عدم تسلط و اشراف بر مشکلات سابق و جاری باعث پرورش و قدرت گرفتن افرادی متملق و فرصت طلب می شود که با ارائه گزارش غلط به رئیس پروازی و دریافت و حفظ جایگاه معاونتی و مدیریتی، هر نوع رفتار و کرداری که مورد پسندشان است با دانشجو و اساتید داشته باشند و دانشجو و استاد بسوزد و بسازد.

 

مدیر پروازی که پس از دو سال 2 خیابان اصلی شهر را نمی شناسد باعث ایجاد بحران در دانشگاه می شود که فعلاً نیازی به ارائه اطلاعات ریز نیست ولی از آن جمله می توان اشاره داشت به: تحمیل هزینه های سرسام آور به دانشگاه مانند حق ماموریت و و حق جلسات زیاد و گاهی غیرواقعی، فشار به اساتید برای اصلاح نمره ردّی به نمره قبولی ، سرپیچی از قانون تجارت در مناقصات و مزایدات، حذف سال به سال رشته ها و گرایشهای مختلف، هزینه کردن از بودجه دانشگاه (که حق الناس است نه بیت المال) به مواردی غیر از دانشگاه مانند خوش خدمتی به یکی از نامزدهای ریاست جمهوری. جبران این هزینه های بالا از نظر این افراد آسان است: تعدیل کارمندان و حتی مدرسان دانشگاه!

 

در چنین وضعیت بحرانی که سالهاست مسئولین میانه شاهد آن هستند و علی الظاهر باید بهتر از حقیر دانشگاه را رصد کنند، آیا باید آزموده را دوباره بیازماییم؟ آیا از یک سوراخ دوباره گزیده شویم؟ آیا دوباره این خفت را بپذیریم که چنان نالایق بودیم که در این 20 سال از بین بیش از 100 هیئت علمی نتوانستیم 1 و فقط 1 رئیس تربیت کنیم؟ آنگاه از شهر مرند یک رئیس غیربومی برای ما معرفی کنند که برای قبول چنین مسئولیتی شرط و شروطی هم بگذارد و معاونینی هم با خود بیاورد و چندین سال دیگر دانشگاه و میانه را محل تفرّج و تفنّن خود قرار دهد؟ پس کجاست آن نماینده عزیز که بومی سازی مسئولین را شعار انتخاباتی خود قرار داده بود ولی الآن ساز مخالفت می زند؟ وقتی از بین بیش از 100 استاد نتوانیم یک رئیس برای خودشان پیدا کنیم چگونه می توانیم فرماندار و شهردار بومی کشف کنیم؟

 

و اما در خاتمه آنچه پیشنهاد می شود این است که همان شورای ارتقای میانه که برخلاف شعارشان اتفاقاً بر سر معرفی رئیس ، سر و دست می شکنند، جلسه ای تشکیل دهند و از بین 3 نفر از اعضای هیئت علمی همین دانشگاه یک نفر را اعلام کنند. این 3 نفر از بین نامزدهای ریاست و توسط آرای اساتید و کارکنان معرفی می شوند و شورای ارتقا یکی از این 3 نفر را برگزیده و به منطقه اعلام می کند.

 

امیدواریم در چند روز آینده چنین امر مهمی تحقق یابد و دوباره بحران چند ساله و سوءمدیریت کنونی را تکرار نکنیم و خفت پذیرش یک رئیس دانشگاه آزاد غیربومی را شاهد نباشیم. انشاءالله

***********

بازنشر ؛این مقاله در تاریخ ۹۲/۰۴/۲۵ نوشته شده است.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۵/۲۵ ۰۴:۴۸

بهترین دوران دانشگاه در زمان دکتر سنبلی بود فقط یک ذره با انصاف کمتری میبینم چه زیر ساختهایی شد و بعد او دانشگاه به فطرت رفت و حتی یک اجر هم روی اجر گذاشته نشد با ۶۰۰۰ هزار دانشجو تحویل داد و الان فقط ۲۳۰۰ دانشجو دارد.الان میدلنم عده لی از این کامنت ناراحت میشوند واقیعت همین است

۹۶/۵/۱۱ ۱۵:۰۶

در اول بحث یک کلمه با عنوان خخخ را خدمت حضرتعالی ابراز میدارم یعنی حرف حضرتعالی خیلی خیلی خنده دار است.

ثانیا برادر عزیز و بزرگوار قبل از مطمئن شدن در مورد موضوعی اظهار نظر نفرمایید، چون اینکار حضرتعالی مصداق گناه کبیره یعنی دروغ و افترا میباشد چرا که اصلا نه درخواستی برای اخذ واحد بوده و نه اقدامی برای تخصیص واحد و یا هر موضوع دیگری صورت نگرفته است!!! مفصل تحقیق نمایید تا از این به بعد به ناحق کسی را مورد تهمت و کم لطفی قرار ندهید.

حرف حق جواب نداره برادر

آفرین گوگولی بابا

۹۶/۵/۱۱ ۰۸:۵۷

شما برای حفظ وجهه ات پیش دکتر اجلی(با مدرک ارشد،"علیرغم وجود احتمالی دکتری این رشته "به واسطه چند واحد درسی که بهتون داده)وشما هم نوشابه های متعددی برای ایشون باز می کنیدبهتره وارد این بحث ها نشی.آفرین

۹۶/۵/۶ ۰۹:۵۶

یه مطلبی که واسه 4سال پیش هست رو مجددا گذاشتن


آخ جووون دعوا....دعوا!!!

۹۶/۵/۲ ۱۶:۱۱

کارمندجان چیزی نشده فقط گوشه بسیارناچیزی ازفجایعی که درآن سالهادرهمین صدای میانه بیان گردیدبرملاشده-نگران نباش وآسوده بخواب

۹۶/۵/۲ ۱۵:۳۱

به شتر گفتند کوهانت کج است جواب داد کجایم راست است که کوهانم هم راست باشد

۹۶/۵/۲ ۱۳:۵۳

آقاجریان چیه ارقام وحشتناکه!!!

۹۶/۵/۲ ۱۳:۰۷

با عرض سلام و احترام

با وجود اختلاف نظر میان مسئولین در مورد گزینه ریاست دانشگاه و عدم اجماع بر روی یک گزینه واحد،خوشبختانه دانشگاه از نعمت داشتن یک معاونت بسیار قوی و کارآمد سود میبرد که با نهایت تلاش و دلسوزی بصورت شبانه روزی در جهت پیشبرد برنامه ها و اهداف سازمانی و حل مسائل و مشکلات اساتید و دانشجویان و پرسنل از هیچ تلاشی دریغ نمیورزند.

۹۶/۵/۲ ۱۱:۴۰

بسمه تعالی

با سلام و احترام

خاطرات دور هرچقدر هم تلخ باشند، چون خاطره اند انسان حس غریبی پیدا می کند، یک چیزی شبیه غروب دلگیر جمعه ها!

مهندس نائبی عزیز،

 نمی دانم بازنشر این مطلب، گرامیداشت چهارمین سالگرد حال و هوای آن روزهاست!

و یا یادآوری این مطلب که «این میز و صندلی برای کسی نمی ماند!»

و یا خبری در راه است...

و یا... خدا عالم است...

ولی چیزی که مبرهن است و می توان به جرات گفت، آرزوها و انتظارات شما (و البته ما) نه تنها برای رییس منتصب وقت محقق نشد، بلکه ضمن تاکید بر رویه­ ی قبلی، چیزهای دیگری به نام خود ثبت نمودند که عقل جن هم به آن قد نمی دهد!

ان شاء الله، خداوند همه ی ما را هدایت فرماید و در مسیر رشد قرار دهاد! الهی آمین.

۹۶/۵/۲ ۱۱:۳۶

امیدوارم تایید بشه. دانشگاه ازاد برای اقازاده ها ساخته شد بیان و بدون حضور در کلاس و پول یه مدرک بخرن و برن. همه میدونیم که بار علمی فارغ التحصیلان ازاد اندازه دبیرستانی ها هم نیست. و نباید از دانشگاهی ازاد میانه انتظار پرورش انسان های مدیر داشت

۹۴/۹/۱۰ ۲۰:۳۳

....یه روز خوب میاد که همه توی پست خودشون فعالیت کنن

۹۲/۷/۲۰ ۱۷:۴۸
یکی از چیزایی که اخیرا تو دانشگاه سانسور شد اختلاص در یکی از واحد های دانشگاه میانه بود که بعد از تشخیص و مشتنج شدن اوضاع، سازمان با ارسال مداوم بازرسان نسبت به کشف جرم و عزل فرد مربوطه از ریاست دانشگاه نمود. هر چند هیچ مصادره اموالی صورت نگرفت!!
البته اونطوری که معلومه هنوز این فرد در حال تدریس و فعلیت در دانشگاه است!!!
۹۲/۷/۱۵ ۱۸:۲۲
بقول یکی از سیسیون قبلی اینان همه قلم بدستان مزدورند وبس
۹۲/۷/۱۵ ۱۷:۵۴
آقای نایبی بابدبابت این رشادتهای غیراخلاقی واتهامهای وارده به شهروندان میانه البته برای شما ملموس نسیت جون مهاجری وغیربومی میانه هستی اربابتان آقای (م .ن )حقوقتان را اضافه کنند چه خوش گفت آن حاجی اصغری شیرین سخن که اینان قلم به دستان مزدورند
۹۲/۷/۹ ۱۰:۴۱
بنام خالق زیبائیها
با سلام خدمت جناب دکتر سلمانپور ریاست محترم واحد میانه
احتراما چند نکته درباره واح محض احتیاط خدمت جنابعالی عرض می نمایم.
اولا: پرونده تک تک کارکنان واحیانا هیات علمی را مطالعه نمایید ، خالی از حسن نیست.
ثانیا:بعضی از کارکنان و یا هیات علمی که پستی داشته و یا دارند ،برحسب قدرت خود پرونده خود را سالم نگه داشته اند، که در خصوص این افراد میتوانید نظر سنجی نمائید البته از فردی که همه قبولش دارند(فرد با ایمان)
ثالثا:در خصوص بعضی از کارکنان یا هیات علمی که حرفهایی دنبالشان هست میتوانید باتکمیل پرسشنامه بدون قید نام کارمند که آن وقت کارمند نیز بدون ترس از آن مسئول نالایق نظر خود را اعلام می کند و شما می توانید به درستی اعمال نظر نموده و افراد لایق را انتخاب نمایید و مجموعه دانشگاهی سالم و بدون حرف و حدیث داشته و خدمت نمایید.
من الله توفیق
بنده خدا
۹۲/۷/۶ ۲۱:۰۹
[quote name="بدون مجوزومازاد"]هرچه بگنددنمکش میزنند
وای به روزی که بگنددنمک

پس این ... فخیمه چیکارمیکرده؟[/quote]
1)تن پروری2)ثروت اندوزی ازبیت الناس3)خیانت به اموال عمومی4)غارت شهریه مظلومان ومحرومان5)خریدوفروش خودرو5)...
۹۲/۷/۶ ۲۱:۰۴
[quote name="احساسی"]آقای مهندس محمدصادق نایبی؛
من باب((من لم یشکرالمخلوق،لم یشکرالخالق)) از روشنگریهای "صدای میانه" که سهم بسزایی در بر ملا شدن تخلفات، سودجویی ها، منفعت طلبی ها و قانون شکنی ها داشته و دارد کمال سپاسگزاری را بعمل می آوریم.
به امید رسوایی کامل منفعت طلبان[/quote]
امیدواریم صدای رسای میانه طوماربقیه خائنین به حق الناس وغارتگران بیت المال راهم پیچیده،کاررااکمل کند.آجرکم الله
۹۲/۷/۶ ۲۰:۵۹
[quote name="دانشجوی بی اطلاع از همه جا"]مسئول حراست دانشگاه چند ساله اینجاست؟ من که 4 ساله اینجام ایشونو می بینم. پس چرا میگن مسئولین حراست چند سال یکبار باید عوض شوند؟[/quote]
چون خیلی قوی هست کسی نمیتونه ورشداره!
۹۲/۷/۶ ۲۰:۵۲
ما منتظر آخری هستیم. اونم اگه وردارید همه چی آرومه
۹۲/۷/۶ ۲۰:۴۹
[quote name="رسانه دوست"]خدا را شکر که با همت صدای میانه ماهیت اصلی خیانتکاران برملا شد و به سزای اعمالشان رسیدند.[/quote]
کجارسیده اند؟ هنوزاصل کاری مانده،متخلف درجه1 که باوجود بی لیاقتی و بی کفایتی، سالهاست که پست کلیدی رااشغال کرده وبه ثروت اندوزی ومنفعت طلبی مشغول شده است.
۹۲/۷/۶ ۱۴:۱۳
خدا را شکر که با همت صدای میانه ماهیت اصلی خیانتکاران برملا شد و به سزای اعمالشان رسیدند.
۹۲/۷/۶ ۱۱:۳۸

[quote name="بچه های مالی"][quote name="کارمند دانشگاه آزاد مرند"]

آقای رئیس،به خودوهمه زحمتکشان رحم کرده وبخاطرپیشرفت مجموعه ام الفسادوام المفاسد رابرکنارکنید.[/quote]

نه تنها برکنار نشده بلکه رئیس جدیدراهم همراهی کند(چهارمین رئیس) و لطمات بسیارجدی تری برپیکره مجموعه واردآمده وآتش آن اول ازهمه دامن خودرئیس جدیدراخواهدگرفت.

۹۲/۷/۶ ۰۷:۳۱
[quote name="رحیم"]آقای دکتر سلمانپور سفت و سخت آقای حسن زاده را نگه دار که بقیه گرگی در لباس میش هستند و شما نمی شناسید و مانند رئیس قبلی در دامشان می افتید. قبل از هر دوستی با آقای حسن زاده مشورت کنید.[/quote]
شما یا خود آقای حسن زاده و یا از دوستان ایشان به هر حال دانشگاه به آدم های با ایمان و پرهیزکار نیاز دارد.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۲۷
[quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
ای کاش باعث وبانی اصلی تخلفات فوق برکنارشود.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۲۳
آقای دکتر سلمانپور سفت و سخت آقای حسن زاده را نگه دار که بقیه گرگی در لباس میش هستند و شما نمی شناسید و مانند رئیس قبلی در دامشان می افتید. قبل از هر دوستی با آقای حسن زاده مشورت کنید.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۲۱
[quote name="محمدصادق نائبی"] برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد. [/quote]
کاملاصحیح است چون کنترل کننده وحراستی درطی این چندین سال وجودنداشته است.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۱۹
[quote name="کارمند دانشگاه آزاد مرند"]http://media.ana.ir//Uploaded/Image/1391120915000114996694.jpg[/quote]
آقای رئیس،به خودوهمه زحمتکشان رحم کرده وبخاطرپیشرفت مجموعه ام الفسادوام المفاسد رابرکنارکنید.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۱۶
[quote name="کارمند دانشگاه آزاد مرند"]دکتر سلمانپور رئیس سابق دانشگاه آزاد واحد مرند و رئیس جدید دانشگاه آزاد واحد میانه

http://www.marandiau.ac.ir/ThumbHandler.ashx?w=450&h=450&img=8191223.JPG&path=~%5Cnews_pic%5C&thumb=True

http://media.ana.ir//Uploaded/Image/1391120915000114996694.jpghttp://media.ana.ir//Uploaded/Image/1391120915000114996694.jpg[/quote]
آقای رییس؛باقی مانده علف های هرز ،مانع شکوفایی وطراوت خواهدشد.شمارابه خدااقدام عاجل بفرمایید.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۱۲
[quote name="کارمند دانشگاه آزاد مرند"]http://media.ana.ir//Uploaded/Image/1391120915000114996694.jpg[/quote]
آقای رئیس؛باقی متخلفین،منفعت طلبان وغارتگران بیت المال رابرکنارکنید،اگرغفلت نماییدپشیمانی سودی ندارد.
۹۲/۷/۳ ۱۳:۰۹
[quote name="تعدیلی"]ریشه متخلفان بطورکامل نخشکیده،باقی مانده علف های بایدکنده شود.[/quote]
همه منتظرلحظه برکناری باقی مانده ثروت اندوزان ازاموال عمومی می باشندتانفس راحتی کشیده شود.خودشان هم میدانندکه ذره ای جایگاه نداشته ورفتنی هستند.
۹۲/۷/۲ ۱۸:۴۹
[quote name="نیمه تعدیلی"][quote name="احساسی"][quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
آقای نائبی با وجود حراست امکان ندارد اینهمه تخلفی که شمردید اتفاق بیافته ممکن نیست محاله[/quote]
سوالی که به ذهن میاد این هست که حراست یعنی چه؟شخص حراست کننده چه شرایطی باید داشته باشد؟ازچه چیزی بایدحراست شود؟[/quote]
حراست یعنی هیچ چی.شخص حراست کننده هیچ شرایطی نبایدداشته باشد.ازمنافع شخصی بایدحراست شود.
۹۲/۷/۱ ۱۹:۴۲
[quote name="احساسی"][quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
آقای نائبی با وجود حراست امکان ندارد اینهمه تخلفی که شمردید اتفاق بیافته ممکن نیست محاله[/quote]
سوالی که به ذهن میاد این هست که حراست یعنی چه؟شخص حراست کننده چه شرایطی باید داشته باشد؟ازچه چیزی بایدحراست شود؟
۹۲/۷/۱ ۱۴:۵۶
[quote name="بدون مجوز"][quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
تلاش هابرای برکناری ام المفاسد بایدادامه یابد.[/quote]
انصافاکه مازادبودن حقته وبایدبری روستاهای اطراف، مگرنمیدونی کسی بجای ام الفساددرسطح شهرحتی استان وجودنداره؟
۹۲/۷/۱ ۱۴:۴۹
[quote name="بدون مجوز"][quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
تلاش هابرای برکناری ام المفاسد بایدادامه یابد.[/quote]
اگرقصدپیشرفت هست،بایدام الفسادباقیمانده برکنارشود.
۹۲/۷/۱ ۱۴:۴۵
[quote name="بدون مجوزومازاد"]هرچه بگنددنمکش میزنند وای به روزی که بگنددنمک پس این ... فخیمه چیکارمیکرده؟[/quote] 1)ساخت وساز 2)دلالی خودروهای گرانقیمت 3)شیشه سکوریت 4)شیشه بالکن 5)آذران پلاستیک 6)خریدوفروش کالای ورزشی 7)رانت خواری واخذوام 8)تهدیدوارعاب 9)جمع کردن اراذل شهردردفترش 10)سودجویی ازبیت المال 11)خیانت درحق اموال عمومی مستهلک کردن 4-3وسیله نقلیه 12)و...
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۲۶
هرچه بگنددنمکش میزنند
وای به روزی که بگنددنمک

پس این ... فخیمه چیکارمیکرده؟
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۲۴
[quote name="محمدصادق نائبی"] برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد. [/quote]
تلاش هابرای برکناری ام المفاسد بایدادامه یابد.
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۲۲
[quote name="محمدصادق نائبی"]
برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد.
[/quote]
آقای نائبی با وجود حراست امکان ندارد اینهمه تخلفی که شمردید اتفاق بیافته ممکن نیست محاله
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۲۰
ریشه متخلفان بطورکامل نخشکیده،باقی مانده علف های بایدکنده شود.
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۱۹
خواسته همه دریک کلام:برکناری باقی مانده متخلفان،منفعت طلبان وخائنین به اموال عمومی
۹۲/۶/۳۱ ۱۸:۱۶
حتی یکروزدیرتربرکنارکردن اذناب وباقی مانده متخلفان،خائنین وسودجویان اشتباه بزرگی است که تاوان آن پرداخت خواهدشد.
۹۲/۶/۲۹ ۱۰:۴۹
مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. [/list][/quote]
:-|
واقعا شهره ی کشور شده ....... من لیسانسم رو میانه بودم.... و فوق رو تهران خوندم وقتی بهم گفتن لیسانس رو کجا بودی گفتم که میانه.... بهم پوزخند زدند در حد .... وقتی در مورد واحد میانه حرف زدند ، دوست داشتم زمین دهن باز کنه و ...............
حیف میانه... حیف میانه ای... حیف کارمندای اون روزای دانشگاه وقتی ماها دانشجو بودیم...
حیف و صد حیف
انشاالله که رئیس جدید با بهره گیری از اساتید بنام و دلسوز واحد دانشگاه رو از سرنگونی و بد نامی نجات بدهد ..
آمین
م
۹۲/۶/۲۸ ۱۹:۲۶
[quote name="شوت"][quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
[quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
کدام غارت؟کدام خیانت؟کدام ثروت اندوزی؟مگرتخلفی صورت گرفته؟[/quote]
اصلاتخلفی صورت نگرفته،سودجویی نشده،منفعت طلبی صورت نپذیرفته است.
۹۲/۶/۲۸ ۱۹:۲۳
[quote name="تعدیلی"][quote name="احساسی"]ولی عجب برداشت هایی کرده اند؟ آیاخوردن دارد؟[/quote]
چگونه؟امکان نداره،محاله،چون همه مجموعه هادارای قسمتی به نام حراست هستند که سفت وسخت مانع این کارمیشود.[/quote]
آقای تعدیلی،شایدبخش حراست مجموعه ای تعطیل باشه یاحراست مشغول سرگرمی های خودش باشه ویااصلادرفازحلال حرام الهی وامانتداری نباشه،آیا دراینصورت هم محاله؟غیرممکنه؟
۹۲/۶/۲۸ ۱۹:۰۹
[list][*]برای دکتر سلمانپور رئیس جدید دانشگاه آرزوی موفقیت و پیروزی بر مشکلات و تخلفات را دارم. امیدوارم ایشان میانه را شهر خود دانسته و با غیرت و مشورت، ریشه فساد و تخلف را در دانشگاه برکَنَد. در این دانشگاه یک روزه مدرک ساخته اند. یک روزه چندین ترم به ثبت نامی ها تطبیق داده اند. از بیت الناس سوءاستفاده کرده اند. دانشگاه را محل تاخت و تاز و رانت خواری و امتیازگیری کرده اند. یک کارمند همزمان چندین جایگاه را تصاحب کرده است. به مسئولین و کارکنان بانک و ادارات بدون حضور در کلاس و امتحان ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده اند. در نمرات دست کاری کرده اند. اساتید را موظف به ارائه نمره بالا به سوگلی ها کرده اند. برای خود به حرام حق جلسه و حق ماموریت زده اند. تمام این تخلفات و مفاسد را انجام داده اند لیکن اطراف یک رئیس غیربومی پروازی و بی تعصب به میانه پروانه وار چرخیده و شعر پر و بالت سیاه رنگ ـ نیست بالاتر از سیاهی رنگ را خوانده اند و او را اغفال و راضی کرده و هزاران نفر را ناراضی نگه داشته اند. امیدوارم رئیس جدید با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از تجربه مدرسان و کارمندان سالم ، مفاسد دانشگاه آزاد میانه را که باعث شده واحد میانه شهره ی کشور شود برچیند. یاری گرفتن از اصحاب رسانه خصوصاً همین آقای حسن زاده در تمییز حق و باطل ، متملق و دلسوز ، آگاه و ناآگاه ، فرصت طلب و زحمتکش ، متخلف و سالم، بدسابقه و خوش سابقه می تواند پشتوانه خوبی به این رئیس غیربومی باشد. [/list]
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۱۴
[quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
همه منتظرچنین لحظه ای هستند.
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۱۳
[quote name="احساسی"]ولی عجب برداشت هایی کرده اند؟ آیاخوردن دارد؟[/quote]
چگونه؟امکان نداره،محاله،چون همه مجموعه هادارای قسمتی به نام حراست هستند که سفت وسخت مانع این کارمیشود.
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۰۹
[quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
[quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
کدام غارت؟کدام خیانت؟کدام ثروت اندوزی؟مگرتخلفی صورت گرفته؟
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۰۷
[quote name="بدون مجوزومازاد"]به امیدبرچیده شدن کامل بساط غارت،خیانت وثروت اندوزی ازاموال عمومی[/quote]
ماهم امیدواریم ودست به دعا
۹۲/۶/۲۸ ۱۱:۰۶
[quote name="احساسی"]ولی عجب برداشت هایی کرده اند؟ آیاخوردن دارد؟[/quote]
کجاشودیدین؟

اخبار روز