کد خبر: ۱۰۹۸۳
۹۰۱ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

من علی مطهری دو پای سالم دارم!

۱۳۹۲/۳/۳
۱۳:۰۵
 

«محمد حاشر یزدانی» نویسنده وبلاگ "منتظران" در آخرین بروز رسانی وبلاگ خود چنین نوشت:
گروه سیاسی «تیتریک»؛ مصاحبه علی مطهری با خبرگزاری سازمان تبلیغات مایه بهت و حیرت خیلی از کسانی شد که در تشنج های ایجاد شده توسط وی در مجلس گاه و بیگاه حق را به جانب او می دادند و وی را میراث دار پدر میخواندند و دارای افکار معتدل .البته برای بنده و خیل عظیمی از دوستان چندین سال است که مسجل شده بود که ایشان از اردوگاه عاشقان امام و رهبری اثاث کشی کرده و به ناکجا آبادی رفته که مایه تاسف است.

اعتراض هایی که مصاحبه اخیر در پی داشته نه تنها شامل حامیان دکتر جلیلی می شود،بلکه تمامی خواهران و برادران ایرانی مسلمان و منصف را در بر گرفته است. نگاهی به واکنش های شدید کاربران شبکه های اجتماعی گواه این مدعا است.

متن عبارت ادا شده توسط این شخصیت بزرگ زاده در زیر آمده است:
« بنده پیشنهاد می کنم برای ارزیابی توان جسمی آقای هاشمی، یک مسابقه دو صدمتر بین ایشان و آقای جلیلی و یک مسابقه کشتی بین آقای هاشمی و آقای حداد برگزار کنند.»

جناب آقای مطهری! اکنون که جسارت و اهانت شما پارا از دعواهای درون مجلسی بین شما و دکتر کوچک زاده فراتر گذاشته و به خیل عظیم جانبازان سرافراز این مملکت رسیده است ما نیز به تبع رسمی که دکتر کوچک زاده مبدع آن است شمار را "فریمانی" می خوانیم چون نام بزرگ و شریف "مطهری" بر آن استاد و علامه بزرگ بیشتر می آید. و حیا می کنیم که حتی به همنام این شهید عزیز انتقاد کنیم.

جناب فریمانی: امثال دکتر جلیلی با یک پایی که در بهشت جای گذاشته اند آنچنان آبرویی برای خویش خریده اند که با لاطائلات نمی توان آبروی ایشان را کم و زیاد کرد.

اکنون که همگام با رسانه های بیگانه در صدد تخریب چهره این مرد بزرگ برآمده اید شما و اعوان و انصارتان را به خداوند متعال واگذار میکنیم.

جناب فریمانی: تلاش شبانه روزی و به نوعی بال و پر زدن شما برای تائید صلاحیت ارباب فکری و سیاسی تان را درک میکنیم اما برای این منظور چرا دست به تخریب می زنید شما که دراین چهار سال گوش فلک را کر کردید که تخریب های احمدی نژاد علت اصلی فتنه بود و فریاد اخلاق اخلاق سر می دادید چه شده اکنون که برنامه هایی که ماهها ریختید ، شرط سنی را از قانون انتخابات حذف کرده و زمینه را برای حضور هاشمی فراهم کردید به هم ریخته، انسجام فکریتان از هم پاشیده و دست به تخریب و بد اخلاقی زده اید.
چه زود آن روی سکه را به نمایش گذاشتید و العاقبه للمتقین

جناب فریمانی : شما که روزی صد بار در مجلس فریاد واقانونا سرمی دادید چه شد که در برابر قانون قد علم کرده و حنجره پاره می کنید خدارا شکر که شما نامزد ریاست جمهوری نشده بودید وگرنه معلوم نبود چه به سر آبروی خانواده اصیل و ارزشمندتان می آوردید.

جناب فریمانی :هنگامی که خود شخص هاشمی بارها و بارها در پاسخ امثال جنابعالی عدم توانایی جسمی را دلیل نیامدن به عرصه عنوان می کند توقع استفاده از دارو های انرژی زا دارید؟ آیا انصافا سن هشتاد سالگی را مناسب سکانداری مدیریت اجرایی می دانید ویا خیال داشتید با ریاست جمهوری ایشان خود و یارانتان اجرا را در دست بگیرید؟

جناب فریمانی: پای جامانده دکتر جلیلی در کربلای ایران از دست های جامانده اباالفضل عباس (ع) نشان دارد و این دست ها قرن هاست که دستگیری می کند از مظلومیت هایی که به شیعیان راستین مولا علی(ع) توسط جناح قدرت طلب و عافیت خواه تحمیل شده است.

امثال جلیلی پاها ، دست ها و چشمهایشان را در بهشت جا نگذاشتند تا امثال شما دکتر شوید و بر دوپای سالم وارد مجلس قانونگذاری این مملکت شده پشت تریبون بایستید و با تکیه بر مصونیت قضایی به همکارتان ناسزا گویید!

جناب فریمانی : ولی امر مسلمین جهان، رهبر آزادگان جهان، سید و مولای ما ونائب برحق امام منتظران با یک دست آنچنان بر صورت استکبار سیلی نواخته است که دور خویش می چرخد و گیج می زند و سربازپاک ایشان دکتر جلیلی نیز با یک پا آنچنان مسیر به عقب برگشته دوپاهای قبلی در شورای امنیت ملی را با سرعت به جلو می دود که تخریب جلیلی دستور کار رسانه های شیطان شده است!

جناب فریمانی: چوب خدا صدا ندارد هنگامی که از تریبون مجلس اصالت خانوادگی نماینده منتقد به خود را زیر سوال برده، فحاشی کرده و با دماغی پر باد وی را کوچک اف خواندید و خود را بزرگ زاده، کارتان به جایی رسید که ابروهای درهم کشیده میلیونها ایثارگر ایران اسلامی را در برابر خود مشاهده میکنید. مصلحانه نصیحت میکنیم توبه کنید و به راه راست برگردید که خداوند توبه کنندگان را دوست دارد.البته اگر توبه را فقط مخصوص دیگران ندانید.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز