کد خبر: ۷۵۵۳۶
۲۰۷۰ بازدید
۱۸ دیدگاه (۱۶ تایید شده)

تغییر 6 استاندار نهایی شد ؛

هاشمی استاندار تهران می ماند؟

۱۳۹۶/۶/۶
۲۱:۵۹

 قطار جابه‌جایی‌ و تغییر و تحول استانداران در دولت دوازدهم در وزارت کشور به حرکت در آمد و شنیده‌ها حاکی از آن است که تا این مرحله 6 استاندار تغییر می‎کنند

یک منبع آگاه در رابطه با جابه‌جایی‌ها استانداران از طرف وزارت کشور دولت دوازدهم گفت: استانداران آذربایجان شرقی، اصفهان، هرمزگان تغییر خواهند کرد و گزینه‌های نهایی برای این استان‌ها به زودی معرفی می‎شوند.

این منبع آگاه که نخواست نامی از وی ذکر شود در ادامه اضافه کرد: «محسن نریمان» معاون وزیر راه و شهرسازی در دولت یازدهم جایگزین «ربیع فلاح جلودار» در استانداری استان مازندران می‌شود و «ربیع فلاح» نیز به استانداری قزوین خواهد رفت. او در خصوص استاندار تهران نیز اظهار داشت: حسین هاشمی قطعا در دولت دوازدهم استاندار تهران نخواهد بود و در حال حاضر فریدون همتی، استاندار قزوین در دولت یازدهم و علی اوسط هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان از جدی‎ترین گزینه‌های جانشینی هاشمی در استانداری تهران محسوب می‌شوند که هنوز درباره اینکه کدام گزینه معرفی شود تصمیم نهایی گرفته نشده است.

این تغییر و تحولات در حالی در دستور کار وزارت کشور قرار گرفته است که رحمانی فضلی، چندی پیش در گفت‌وگویی با رسانه ملی بابیان اینکه بنا داریم جابجایی استانداران و فرمانداران حداقلی باشد، گفت که «تلاش می‌کنیم تا آخر شهریور این تغییرات انجام شود.»

رویداد۲۴

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۶/۸ ۰۹:۴۸

توی تهران شهرداری حرف اول اخر میزند

استاندار کاره ای نیست.
چون قدرت ثروت شهرداری بیشتر هست.

ایشان جناب هاشمی کاری ندیدیم حتی تلاش کردند متروی تهران به فرودگاه امام مسدود کنند! که باعث پیشرفت مناطق جنوب شهر استان میشد

۹۶/۶/۷ ۲۲:۱۹

حاشیه امنی که استانداران تهران دارند، هیچ استانداری نداره! استانداران سایر استان ها بعنوان مرد اول دولت در آن استان فعالیت می کنند و دارای مسئولیت ها و سختی های زیادی هستند. اما استاندار تهران در حاشیه امنیت و آسایش قرار داره و با وجود رهبری، دولت و مجلس در پایتخت، عملکرد شخص استاندار به چشم نمیاد و خواسته و ناخواسته بودجه و امکانات سرازیر میشه. استاندار تهران بودن بیشتر تز و پُز! سیاسی داره تا کارنامه سیاسی شخص را به نوعی سنگین تر کنه.
کارنامه نه چندان موفق نماینده اسبق میانه و استاندار فعلی تهران نشان میده ایشان بیشتر به عنوان مدیر یک مجموعه می توانند عمل نمایند، نه در حد یک نماینده و یا بالاتر از آن استاندار...
وقتی سایت استانداری تهران را نگاه می کنیم ایشان بیشتر به عنوان یه افتتاح کننده مشغول فعالیت بودند.
در خوشبینانه ترین حالت آن مرد!؟ ممکن است به عنوان مشاور وزیر منصوب شوند...
.. والله علم

۹۶/۶/۷ ۲۰:۰۷

هاشمی استاندار هم نشه پستی بهتر از اون خواهد گرفت

۹۶/۶/۷ ۱۹:۴۰

شما و طایفه شما و ... همه که با اسم ایشون مارک دار شدین!شما دیگه این تشنج رو به شهر وارد نکنید

۹۶/۶/۷ ۱۶:۲۲

خدا نکنه.چرا که اگر اینطوری بشه در واقع استان آذربایجان شرقی به حال وروز میانه خواهند افتاد...

۹۶/۶/۷ ۱۴:۴۷

بشکن بشکنه بشکن من نمیشکنم بشکن

۹۶/۶/۷ ۱۳:۴۳

فرد بهتری قرار است بیاید ؟ !!!

۹۶/۶/۷ ۱۲:۲۹

ای کاش مهندس هاشمی استاندار آذربایجان شود تا دسته گلهائی که در میانه به آب داده را جبران کند.

۹۶/۶/۷ ۱۲:۲۰

چه خیری برای میانه تو چهار سال گذشته داشت که الان داشته باشه دوران نمایندگیشم مشخصه یک عده ادم به نون رسیدن یک سرمایه گذار یا کلرافرین که میتونست جذب میانه نکرد...

۹۶/۶/۷ ۱۱:۵۸

جناب نائبی خودتان مطلب در باره هاشمی می گذارید ومطالب راحذف میکنید...

۹۶/۶/۷ ۱۱:۰۵

استانداربایداینبارازشرق استان باشه.تبعیض هاکشیدیم!!

۹۶/۶/۷ ۱۰:۳۸

ایشان هیچ کاری لابی برای میانه نکردند. همین میشه مردم هم پشت ایشان خالی میکنند دولت هم راحت ایشان کنار میگذارند....

۹۶/۶/۷ ۱۰:۳۵

فقط این جبار زاده زودتر ببرید 4 سال پیش آذربایجان‌شرقی با 6 درصد کمترین بیکاری کشور داشت امروز 11 درصد رسیده یزد با 7 درصد اوله .
شرق استان هم ویران کرده !
فقط بطرف استان و شهر خودش میرسه مثل خوی ایوغلی

۹۶/۶/۷ ۰۹:۰۰

ایشان 20 سال مردم میانه را فریب داد و تقریبا هیچ کاری جز ...تعریف وتمجید خود نداد و دربرابر خواسته های مردم فرمود پول علف خرس نیست وما فهمیدیم که پول برای میانه علف خرس نیست ولی برای شهرهای دیگر ....بود...

۹۶/۶/۷ ۰۸:۲۰

همان بهتر که تغییراتی را در بدنه دولت شاهد باشیم. بسیاری مواقع تغییرات باعث بهبود امور می شوند. این پستها به هیچکس وفا نکرده و نخواهد کرد. مهم نگاه مردم به عملکرد افراد بدون حب و بغض می باشد و کارنامه ای که مردم صادر می کنند ، گویاترین زبان برای بیان عملکرد یک مسئول می باشد نه کارنامه های خود ساخته مسئولان که پر است از ۲۰ هایی که حال آدم را بر هم می زند.

حتی به نظرم دامنه تغییرات باید بیشتر از اینها باشد. باید بازنشستگان در همه رده ها از استاندار و فرماندار و ... به تفریح و استراحت بپردازند و جا را برای جوانان خوشفکر ، دانشی و خلاق باز کنند.

مردم از آقای روحانی بویژه در دوره دوم ریاست جمهوری شان انتظار دارند که به شعارهای تبلیغاتی شان عمل کنند و از حجم رو به تزاید بازنشستگان و چند شغله ها بکاهند و با پدیده ژن خوب و مظاهر مختلف آن مقابله کنند. تنها راه توسعه فقط با حضور متخصصان هر حوزه در جایگاهشان بدست خواهد آمد و این حضور بلاشک باید بر پایه شایسته سالاری باشد نه زد و بندهای پشت پرده که حتی اعتقادات و باورهای اصیل و عمیق مردم را دچار خدشه می سازد.

آقای مهندس هاشمی نیز از این قاعده مستثنا نیست.همان سیاستمدار کار کشته ای که بیشتر از اینها از ایشان در ۲۰ سال وکالت مردم میانه انتظار می رفت ولی وضعیت موجود و قضاوت مردم گویای همه چیز می باشد. هر چند باید اذعان کرد که از هر کسی نباید انتظار داشت ولی انتظار از هاشمی انتظار بجا و بحقی بود چرا که ایشان با مدد و حمایتهای مردم میانه توانسته بود جایگاه مستحکمی برای خود در حاکمیت دست و پا کند ولی متاسفانه انتظارات مردم میانه هرگز از طرف ایشان جامه عمل نپوشید.

و سرزمین سربلندم همچنان تشنه حضور راد مردان و شیر زنانی هست که بدور از عوامفریبی ، شعار دادن و استفاده ابزاری از برخی موارد، بدنبال توسعه این کهن زاد بوم باشند.

روند توسعه در این دیار آزار دهنده بوده و آینده ای مه آلود را برای میانه نوید می دهد. آینده ای که همه مان در ساختن آن نقش داشته ایم و قضاوت بیرحمانه نسلهای آینده را شاهد خواهیم بود.

 

۹۶/۶/۶ ۲۳:۵۵

هاشمی مدیون نا کارامدی برا مردم میانه است

اخبار روز