کد خبر: ۷۵۸۱۲
۴۳۵۰ بازدید
۶۰ دیدگاه (۴۶ تایید شده)

هاشمی استاندار آذربایجان شرقی شد / جبارزاده معاون سیاسی وزیر کشور /واکنش معاون سیاسی استاندار به خبر انتصاب هاشمی

۱۳۹۶/۶/۱۷
۱۴:۱۵

طبق اعلام منابع موثق سید حسین هاشمی به عنوان استاندار آذربایجان شرقی منصوب شد.

سید حسین هاشمی در طول دولت یازدهم مسئولیت استانداری تهران را بر عهده داشت، به عنوان استاندار آذربایجان شرقی منصوب خواهد شد.

وی از دوره چهارم مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده  مردم میانه وارد مجلس شورای اسلامی شده و در دوره‌های پنجم، ششم، هفتم، هشتم رئیس کمیسیون صنایع و معاون مجلس بوده است.

با شروع به کار دولت دوازدهم و آغاز تغییرات مدیریتی در استانهای کشور، استاندار تهران به عنوان سکاندار آذربایجان شرقی معرفی خواهد شد.

براساس این گزارش اسماعیل جبارزاده به عنوان معاون سیاسی وزیر کشور و جایگزین علی اصغر احمدی می شود.

کارشناسان عقیده دارند با تغییر استاندار شاهد تغییرات مدیریتی در استانداری و برخی دستگاههای اداری آذربایجان شرقی خواهیم بود/ ترجمان صبح

*************

واکنش معاون سیاسی استاندار به خبر انتصاب هاشمی به استانداری آذربایجان شرقی

سعید شبستری خیابانی با اشاره به خبر جعلی تغییر استاندار آذربایجان شرقی و  انتصاب یکی از استانداران دولت یازدهم به عنوان استاندار آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: اینگونه تغییرات صرفا در هیئت دولت مطرح و تصویب می‌شود که تاکنون در دولت دوازدهم در مورد هیچ استانداری تصمیم‌گیری نشده است.

وی با بیان اینکه این شایعات مطرح شده در مورد تغییر استاندار آذربایجان شرقی و انتصاب به عنوان معاون سیاسی وزیر کشور را تکذیب کرد و افزود: ممکن است مذاکرات و پیشنهاداتی برای مناصب مختلف صورت گرفته باشد ولی رد یا قبول هیچ پیشنهادی مورد تایید نیست.

معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: در شایعات فضای مجازی حکم استانداران را هم زده اند در حالی که بعد از تصویب هیئت دولت، باید حکم از سوی وزیر کشور صادر شود که چنین چیزی صحت ندارد.

وی ابراز داشت: برخی صرفا خواهان تحمیل تمایلات خود هستند و این را در قالب شایعات پیگیری می‌کنند.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۶/۲۱ ۱۷:۳۳

بگفته خوددکتربیگی ایشون خواستارانتصاب مجیدخدابخش به استانداری اذربایجان شرقی هستندچون قبلاخدابخش معاونت استانداری اذربایجان شرقی روبرعهده داشته اشنایی نزدیکی باهم دارند.ایشون دردولت یازدهم استانداراردبیل بوده.

۹۶/۶/۲۱ ۰۸:۵۸

استاندار فقط دکتر بیگی

۹۶/۶/۱۹ ۱۵:۳۰

اضافه می کنم به نظر قبلی بنده از کلیشه ای نظر دادن وهماهنگ کردن نظرم با پیامهای دیگر دوری می جویم هرچند به اتحاد وهمبستگی اعتقاد کامل دارم ولی بقول مولوی خلق را تقلیدشان بر باد داد اگر نظر اشتباهی بدهم بهتر از این است از روی دست دیگران بنویسم

۹۶/۶/۱۹ ۱۵:۱۹

گر خطا کردیم اصلاحش تو کن اماده ام جایی که بد نوشتم با نظر شما اصلاح کنم اگر منظورتان نوشته من باشد

۹۶/۶/۱۹ ۰۷:۴۲

هر موردی که تکذیب می شود رنگ واقعیت به خود می گیرد

۹۶/۶/۱۸ ۲۲:۵۰

نمونه اش هم همین بد نظری هاست

۹۶/۶/۱۸ ۲۰:۰۸

اینکه عده ای تبریز ونقش ان را در عقب ماندگی شهرستان تا این حد زیاد می دانند با واقعیات همخوانی ندارد دربیشترین وضع نقش تبریز بعلت مرکز استان بودن و سیر مراحل اداری از مجرای ان بیش از ۳۰درصد نیست علت عمده عقب ماندگیها تشتت واختلاف داخلی وتنگ نظریها و رانتخواری مقدم داشتن منافع شخصی وگروهی برمصالح عمومی است وتنها راه حل شناخت حقیقت وپیروی از ان اگر چه در کوتاه مدت به ضرر خودمان باشد ونیز اولویت بندی محورهای توسعه با شناخت قبلی و مصروف داشتن انرژی براساس این اولویتهاست تا از پراکندگی وتفرقه اجتناب شود

۹۶/۶/۱۸ ۱۸:۱۰

نماینده مردم میانه در گفت‌وگو با تسنیم:
انتصاب هاشمی به‌عنوان استاندار آذربایجان شرقی کذب است
شناسه خبر: 1513762 سرویس: استانها
۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
فرمند نماینده میانه
نماینده مردم میانه با اشاره به اینکه خبر انتصاب هاشمی به‌عنوان استاندار آذربایجان شرقی کذب است گفت: در تماس‌هایی که با وزارت کشور و جبارزاده داشتم این خبر به‌شدت تکذیب شد ولی انتصاب جبارزاده به‌عنوان استاندار تهران نهایی شده است.

فردین فرمند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در میانه با اشاره به اینکه خبر انتصاب هاشمی به‌عنوان استاندار آذربایجان شرقی کذب است اظهار کرد: برای انتصاب استاندار باید در هیئت دولت تصمیم‌گیری شود و این موضوع به‌هیچ‌ وجه در هیئت دولت مطرح نشده است و با توجه به اینکه این خبر کذب در روز جمعه منتظر شده است باید گفت که روز جمعه هیئت دولت تشکیل نشده است.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی افزود: در تماس‌هایی که با وزارت کشور و جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی داشتم این خبر به‌شدت تکذیب شد ولی انتصاب جبارزاده به‌عنوان استاندار تهران نهایی شده است.

وی اضافه کرد: به دلیل اهمیتی که استان تهران پایتخت ایران دارد دولت دوازدهم به دنبال مدیری قوی و شایسته بود که تا این لحظه جبارزاده به‌عنوان استاندار تهران معرفی‌ شده و طبق گفت‌وگوهایی که با منابع موثق داشتم انتصاب وی قطعی شده است.

فرمند جوسازی‌ها و شایعات رسانه‌ای را امری ناپسند عنوان کرد و گفت: عده‌ای می‌خواهند با بزرگ کردن نام افراد و انتصاب سمت دروغین به آنان با افکار عمومی بازی کرده و خودی نشان دهند لذا انتصاب هاشمی به‌عنوان استاندار آذربایجان شرقی کذب بوده و برای وی هیچ‌گونه پستی تاکنون پیشنهاد نشده است.

عضو کمیسیون انرژی خاطرنشان کرد: جبارزاده فردی باتجربه و مدبر است و وی تنها فردی است که شایستگی استانداری تهران را دارد و مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی نیز در تلاش است تا به‌جای جبارزاده نیز فردی توانا به‌عنوان استاندار آذربایجان شرقی معرفی شود چرا که آذربایجان سر ایران است و باید مدیری توانا برای آن انتخاب شود لذا نمایندگان آذربایجان شرقی به‌هیچ‌ وجه اجازه نمی‌دهند مدیر ضعیف برای استانداری این استان برگزیده شود.

۹۶/۶/۱۸ ۱۷:۰۵

حرف شما درسته . همین کار رو کردیم که تا کنون استاندار میانه ای نداشتیم

۹۶/۶/۱۸ ۱۵:۴۱

سوابق مهندس هاشمی:
1-نماینده مردم شریف میانه درمجلس شورای اسلامی
2-رئیس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی
3-رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی
4-رئیس مجمع نمایندگان استان های شمالغرب کشور
5-رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران وانگلیس
6-عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی
7-رئیس فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران
8-عضو هیات رئیسه فدراسیون دومیدانی جمهوری اسلامی ایران
9-معاون وزیر صنایع ومعادن
10-رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تهران
11-استاندار تهران

۹۶/۶/۱۸ ۱۵:۳۳

من به عنوان یک میانه ای خیلی از رفتار بعضی از همشهریان ناراحت شدم به جای این که ما مردم میانه از مهندس سیدحسین هاشمی حمایت کنیم تا ایشان به عنوان اوّلین استاندار میانه ای استان آذربایجان شرقی انتخاب شوند می آییم ومی گوییم نشود.

۹۶/۶/۱۸ ۰۹:۳۵

آقای فرد مطلع اصلاً شما اطلاع ندارید. رفتن جبار زاده صد درصد است

۹۶/۶/۱۸ ۰۷:۵۰

اقبال هاشمی برای استانداری آذربایجان شرقی از‌همه بیشتر است

۹۶/۶/۱۸ ۰۰:۴۱

از نزدیکان مهندس هاشمی این خبر کاملا کذب میباشد جبارزاده گزینه اصلی استانداری آذربایجان شرقی هستند

۹۶/۶/۱۷ ۲۳:۴۱

احتمالش خیلی کمه که قبول کنه .

۹۶/۶/۱۷ ۲۲:۴۶

اتفاقاً یکی از دلایلم برای احتمال ضعیف 1 به 1000 همین است که به زیارت کربلا رفته اند و نمیتوانم زنگ بزنم بپرسم. چطور بدون اطلاع ایشان چنین تصمیمی ممکن است گرفته شود؟ میتوانند بگویند: تهران نه! ولی قطعا بدون خواست ایشان نمیتوانند بگویند: تبریز بله!

۹۶/۶/۱۷ ۲۲:۴۶

انتخاب آقای مهندس هاشمی بعنوان استاندار آذربایجانشرقی برای ما میانه ایها خوب است ولی بنده بعید میدونم ایشان این سمت رو قبول کنند.
بنظر بنده ایشان همان پایتخت سمت میگیرند.

۹۶/۶/۱۷ ۲۱:۲۴

با این نظرات مخالف معلومه مردم میانه چشم دیدن کسانی که پیشرفت میکنن و به مقاصد مهمی میرسن رو ندارن و نتیجه میگیریم که اونها هم از میانه فراری می شوند و اینطوری هم میانه هیچوقت پیشرفت نخواهد کرد.

۹۶/۶/۱۷ ۱۹:۴۰

این خبر اصلا صحت ندارد.
جناب جبارزاده برای استانداری تهران مطرح هستند و هاشمی هم یکی از گزینه های استانداری تهران بوده ولی اقبال مهندس فایقی وچاووشی از ایشان خیلی بیشتره.منبع موثق(از طرف نمایندگان نامی استان)

۹۶/۶/۱۷ ۱۹:۳۳

بعید میدونم ایشون قبول کنن ولی در صورت موافقت ایشان خبر خوبی برای شهرمان خواهد بود

۹۶/۶/۱۷ ۱۹:۲۹

اين خبر از اولش هم معلوم بود جعليه و تكذيب ميشه اين خبر انگار براي دور كردن افكار عمومي از خبر انتصاب شهردار جديد بود...

۹۶/۶/۱۷ ۱۸:۲۷

چرا احتمال؟ لااقل شما نگویید. زنگ بزنید و سئوال کنید که درسته یا نادرسته؟

۹۶/۶/۱۷ ۱۸:۲۲

واقعا خبر خوشحال کننده ای است

۹۶/۶/۱۷ ۱۸:۲۱

آمده اند تا ظلمی که به میانه کرده اند را جبران کنند ولی نمیتوانند وخواهند گفت نمیشود و....

۹۶/۶/۱۷ ۱۸:۱۶

به نظر من آقای مهندس هاشمی دلایل متعددی خواهد داشت تا به تبریز نیاید در همون تهران پست کسب کند

۹۶/۶/۱۷ ۱۸:۱۶

هاشمی استانداری آذربایجانشرقی را نخواهد پذیرفت. امکان ندارد. 

۹۶/۶/۱۷ ۱۸:۱۶

شنیده ها حاکی از آن است که م.ک قراره استاندار بشه ...

۹۶/۶/۱۷ ۱۷:۵۱

جناب آقای مهندس سیدحسین هاشمی
نماینده مردم شریف میانه در ادوارچهارم تاهشتم
بدینوسیله انتصاب حضرتعالی را به عنوان استاندار آذربایجان شرقی تبریک عرض نموده واز بارگاه خداوندمنان آرزوی موفقیت ها وتوفیقات روز افزونی رابرای حضرتعالی دارم.
همانا که خبر انتصاب فرزندی از شهرستان میانه به عنوان استاندارآدربایجان شرقی شادی مردم عزیز میانه را رقم زد . _ حاج محمد

۹۶/۶/۱۷ ۱۶:۵۵

این همه تشتت واختلاف وقتی از صدای میانه به سمع ونظر همگان در ایران ودنیا میرسد ایا موجب تعالی خواهد بود یا بدبینی

۹۶/۶/۱۷ ۱۶:۲۹

برای مردم تبریز مایه افتخار خواهد بود که استاندار جدید آذربایجان شرقی اهل خود استان و شهر تاریخی میانه باشد. خوی (جبارزاده) و ارومیه (بیگی و عبدالعلی‌زاده) هم عزیزند، ولی میانه عزیزتر است. امیدوارم با استانداری آقای هاشمی، هم آذربایجان شرقی پیشرفت کند و هم میانه عزیز بتواند به حق و حقوق خود برسد. ما پیشرفت میانه و میانه‌ای‌ها را پیشرفت خود می‌دانیم. یاشاسین میانه.

۹۶/۶/۱۷ ۱۶:۲۹

حالا تبریک با نیت خیر رو کاری نداریم ولی عده ای که دوباره مثل قضیه سرپرستی شهرداری شروع به پاچه خاری عجولانه کردن دوباره پشیمان نشوند

۹۶/۶/۱۷ ۱۶:۲۰

امكان نداره بياد

۹۶/۶/۱۷ ۱۶:۰۳

این خبر چنان قطعی منتشر شده که انگار این انتصاب صورت گرفته است. هرچند در عالم سیاست هر چیزی محتمل است حتی یک موضوع با احتمال 1 به 1000 لیکن بنده نیز این احتمال را همان 1 به 1000 میدانم (یعنی شاید هم شد!). مهندس هاشمی 4 سال پیش دقیقاً در همین 17 شهریور با رد استانداری آذربایجان شرقی به بهانه مشکلات خانوادگی و جسمی، استاندار پایتخت شد. حال بعد از 4 سال آیا مشکل خانوادگی و جسمی رفع شده است؟ از طرفی از استانداری تهران به آذربایجان آمدن جای تردید دارد. اینها یکطرف اما رفتن آقای جبارزاده با این کارنامه ضعیف پر از تجدید و تک ماده به معاونت وزارت کشور تردید را صدچندان می کند.

 

۹۶/۶/۱۷ ۱۵:۵۹

بعیده که تبریزیها بتوانند تحملش کنند حتما الان غر میزنند ولی چاره ای ندارند باید تحملش کنند...
خخخخخخخخ

۹۶/۶/۱۷ ۱۵:۵۳

الانه که اساتید عصرانه میل بفرمایند و بیایند برای قلمفرسایی و اظهار فضل و ادب و ... بهترین لذت و تفریحه...
خخخخخخخخ

۹۶/۶/۱۷ ۱۵:۴۹

برفرض صحت انتصاب ایشان استاندار بشو ند ببینیم وقتی استاندار میانه ای شد وضع فرق خواهد کر د

۹۶/۶/۱۷ ۱۵:۳۴

تجربه لیاقتی و مدیریتی مهندس هاشمی به اثبات رسیده است

۹۶/۶/۱۷ ۱۴:۵۷

انشاءالله حق میانه رو از سهم گردشگری تبریز 2018 بگیره

۹۶/۶/۱۷ ۱۴:۵۳

امیدوارم تمامی میانه ایها چه موافقین مهندس هاشمی چه موافقین سایر نامزدها یا نماینده ها، یکپارچه از مهندس هاشمی برای اعتلای میانه کمک بگیرند. الان دیگر بحث نمایندگی نیست بحث استانداری است.

۹۶/۶/۱۷ ۱۴:۴۷

این سمت را به ایشان تبریک میگویم امیدوارم دل میانه ایها را شاد کند و در جبران خسارات چندین ساله
حداقل دل میانه ایها را به دست آورد چون به گفته خود هاشمی به هر جایی رسیده از میانه رسیده

۹۶/۶/۱۷ ۱۴:۴۵

این خبر در برخی منابع خبری استان هم منتشر شده ولی در دوره پیش که این سمت را قبول نکرده بودند و در مصاحبه اخیر خود در شبکه ۵ به آن اشاره کرد.

در صورت صحت خبر ،انشالله که موجب خیر و برکت برای استان علی الخصوص "میانه" شود.

۹۶/۶/۱۷ ۱۴:۳۵

به جناب مهندس سید حسین هاشمی از صمیم قلب تبریک میگم
انشاالله موفق و سربلند باشند.

۹۶/۶/۱۷ ۱۴:۳۱

تبرییییییییییییک
خیلی عالی شد
آرزوی موفقیت دارم
انشالله به امید روزهای بهتر

۹۶/۶/۱۷ ۱۴:۲۹

با تبریکات فراوان.ایشالا شاهد افزایش بودجه برای میانه باشیم.

۹۶/۶/۱۷ ۱۴:۲۶

کاش جناب مهندس هاشمی در طول بیست سال نمایندگی در میانه بقول بعضیها اگه نتوست کاری بکنه در طول این چهار سال جبران کند و میانه رو از محرومییت شدیدی که داره به آبادانی برسونه.

۹۶/۶/۱۷ ۱۴:۲۵

ضمن عرض تبریک به جناب مهندس آقای هاشمی عزیز

امیدوارم شاهد پیشرفت روز افزون استان عزیزمان باشیم

اخبار روز