کد خبر: ۷۶۵۳۶
۱۰۰۲ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

جوابیه وزارت کشور به انتقاد رمضانزاده از انتصاب هاشمی و مقیمی

۱۳۹۶/۷/۱۵
۲۱:۰۴

وزارت کشور درباره روند انتصابات در وزارت کشور توضیحاتی ارایه داد.

به گزارش ایسنا، متن توضیحات وزارت کشور به شرح زیر است:

« و لاتقف ما لیس لک به علم

جناب آقای دکتر عبدالله رمضان زاده، از فعالان سیاسی در اظهار نظری غیر مسوولانه، با استناد به جابجائی قائم مقام وزیر کشور و استاندار تهران، انتصابات در وزارت کشور را مضحکه تمام عیار برشمرده اند. این داوری غیر منصفانه و غیر خداپسندانه و بعلاوه غیر اخلاقی ناشی از جهل به ابعاد و جهات متعدد موضوع و برخی از دیگر علل کم و بیش قابل درک است، و اصولاً نیازی به پاسخگوئی ندارد، لکن به احترام افکار عمومی و اهمیتی که  مسائل وزارت کشور در این عرصه دارد و به احترام سوابق خدمت آقای رمضان زاده در وزارت کشور و استانداری کردستان، نکات روشنگرانه ذیل در مورد آن به استحضار ملت شریف ایران می رسد؛

۱- همچنان که بارها گفته شده، سوابق موثر و مفید مدیریتی، تعهد و تدین و در عین حال وفاداری کامل به برنامه ها و سیاست های رئیس محترم جمهور و دولت خدمتگزار و نهایتاً برخورداری از مشی اعتدالی و قدرت تعامل با ظرفیت های موجود در مناطق، چارچوب اصلی انتخاب ها و انتصاب ها در وزارت کشور است.

۲- در مورد انتصاب استاندارن، پیشنهاد گزینه های مناسب بر عهده وزارت کشور است، اما انتخاب نهائی با رأی هیأت وزیران انجام می شود و تعابیر توهین آمیز مورد استفاده از سوی این فعال سیاسی، در حقیقت هیأت وزیران را نشانه گرفته و مطلقاً  مردود است.

۳- انتخاب جناب آقای مهندس مقیمی از مدیران متخصص و متدین کشور با سوابق موثر مدیریتی از جمله خدمت به عنوان استاندار در  ۳ استان مهم کشور و تصدی مسوولیت دو حوزه مهم عمرانی و سیاسی وزارت کشور ، به عنوان استاندار تهران با حجم متراکمی از مسائل راهبردی، از افتخارات وزارت کشور در این دوره است. چه اشکال و ایرادی به این انتخاب می توان وارد کرد؟ چرا این انتخاب مضحکه تمام عیار است؟!

۴- بعلاوه چه اشکالی به  انتخاب جناب آقای مهندس هاشمی، به عنوان قائم مقام وزیر کشور، پس از ۵ دوره نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی، ۲ دوره ریاست یکی از مهمترین کمیسیون های مجلس، ۸ سال خدمت به عنوان معاون وزیر و در نهایت، ۴ سال استانداری تهران، وارد است؟ قطعاً حضور ایشان با این حجم از سوابق موثر در وزارت کشور که رویکرد اصلی خود را توسعه متوازن مناطق مختلف کشور قراداده، از بهترین انتخاب ها در شرایط موجود بوده است.»

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۷/۱۶ ۱۶:۲۴

در حالی که برعکس انتصاب خود رمضان زاده جای خنده داشت با اون موضع گیریهای تندش.

۹۶/۷/۱۶ ۰۱:۰۸

جناب اقای هاشمی زنده باشی مثل شیر پشت سرت وایستادیم تا نفس در جان داریم دوست دار شما کل ترک زبان مخصوصاً میانه یاشا

۹۶/۷/۱۵ ۲۱:۳۰

به امید موفقیت تک تک میانه ای ها

اخبار روز