کد خبر: ۴۷۳۳۹
۸۲۵ بازدید
۱ دیدگاه

سه خبر از تبلیغات اسلامی ؛

بازسازی واقعه غدیر خم در شهرستان میانه + تصاویر

۹۴/۶/۲۷
۱۵:۳۴

به گزارش صدای میانه ؛ حسین رسول زاده حسین رسولزادهکارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی میانه  آمار قرآن آموزان موسسات و خانه های قرآنی شهرستان میانه در شش ماهه اول سال جاری را ۱۲۸۸ نفر اعلام کرد.

کارشناس امور قرآنی میانه افزود: از این تعداد   915 نفر خواهران و ۳۷۳ نفر را برادران تشکیل می دهند که در سطوح مختلف دوره های آموزشی قرائت قرآن کریم، مفاهیم، حفظ و طرح ها و دوره های تخصصی قرآن کریم از جمله طرح ۱۴۴۹، در رده های سنی خردسالان تا بزرگسالان شرکت نموده اند.

رسول زاده  خاطر نشان کرد: آمار قرآن آموزان شش ماهه اول امسال در مقایسه با آمار کل سال قبل، نشان از رشد ۱۰۰ % جذب قرآن آموزان در موسسات و خانه های قرآنی شهرستان میانه دارد که این موفقیت بزرگ  را مدیون اخلاص و تلاش و همت والای  مدیران و مربیان تشکلهای قرآنی هستیم.

*****************

سومین جلسه ستاد ستاد شئون فرهنگی میانهساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی شهرستان میانه با هدف آسیب شناسی، سیاستگذاری و برنامه ریزی جهت برگزاری باشکوه مراسم پرفیض دعای عرفه و اعیاد قربان و غدیر و دهه ولایت  برگزار شد.

در این جلسه که روز چهارشنبه ۲۵ شهریور ماه از ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰صبح در سالن جلسات  فرمانداری ویژه شهرستان میانه برگزار شد، حجت‌الاسلام سعیدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی میانه و رئیس این ستاد طی سخنانی نهم ذی الحجه و روز عرفه را روز  بسیار مهمی برای دعا و نیایش با پروردگار خواند و گفت: باید با همکاری  اعضای ستاد مراسم عرفه امسال پرشورتر و باشکوه تر از همیشه برگزار شود.وی  در ادامه سخنان خود گفت: عید غدیر نگین همه مناسبتهای ماه ذی الحجه است  و اهمیت آن  بالاتر از همه مناسبت هاست چرا که فراموشی اهمیت واقعه غدیر  باعث مظلومیت بیشتر اهلبیت(ع) می باشد.

. در ادامه جلسه حجت‌الاسلام امیر نژاد دبیر ستاد بزرگداشت دهه ولایت شهرستان میانه نیز ضمن ارائه گزارشی از برنامه  های این ستاد برای بزرگداشت دهه ولایت و عید بزرگ غدیر، خواستار جهت گیری  در گسترش همکاری و مشارکت ها برای مردمی و عمومی ترشدن برنامه های ستاد  غدیر شد. وی همچنین از  بازسازی واقعه غدیر در روز عید غدیر خبر داد و گفت: مقدمات و امکانات لازم جهت برگزاری باشکوه این مراسم فراهم شده است.

در ادامه جلسه پس از مشورت و رایزنی اعضای ستاد ساماندهی،  مواردی در راستای تعظیم شعائر اسلامی بویژه درمورد مراسم عرفه و اعیاد بزرگ قربان و غدیر و دهه ولایت به تصویب رسید.

*****************

حجت‌الاسلام امیر نژاد دبیر ستاد بزرگداشت دهه ولایت شهرستان میانه از بازسازی واقعه غدیر خم درشهرستان میانه خبر داد.

وی در جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی شهرستان میانه با ارائه گزارشی از برنامه های ستاد بزرگداشت دهه ولایت، گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، روز جمعه  10 مهر ماه مصادف با روز عید غدیر از ساعت ۱۰صبح مراسم بازسازی شده واقعه غدیر خم با حضور اقشار مختلف مردم از مسیر میدان آزادی یا محل یادمان شهدای دبیرستان زینبیه تا مقابل بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) برگزار خواهد شد.

****************

روابط عمومی تبلیغات اسلامی میانه

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۶/۲۸ ۱۲:۳۹
جناب اقای رسولزاده وهمکاران محترمشان زحمت زیادی برا شهر میکشن موفق وسربلند باشن

اخبار روز