کد خبر: ۷۰۱۰
۸۶۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

معرفی راه یافتگان به جشنواره بین المللی عکس اعتیاد

۱۳۹۱/۷/۵
۱۸:۱۱


به نقل از سايت عكاسي تهران یک اثر عکاسی سالار پویان عضو انجمن عكاسي و فيلم اداره فرهنگ وارشاد اسلامي ميانه موفق به راه يابي به جشنواره عكس اعتياد شد ، در این جشنواره عکاسان در 2 بخش تک عکس و مجموعه عکس شرکت داشتند که عکس سالار پویان توانست در بخش تك عكس به جمع عکاسان برگزیده در بخش مسابقه راه یابد.
گفتنی است سالار پویان با عکاسانی از کشورهای ایران، آلمان، اسپانیا، ازبکستان و بنگلادش رقابت خواهد کرد و نمایشگاه عکس از آثار برگزیده جشنواره نیز ازتاریخ 19 و 20 مهر ماه به مدت دو روز در مجتمع فرهنگی امام علی(ع) ارومیه برگزار خواهد شد.

همچنين دبیرخانه جشنواره عکس اعتیاد - ارومیه، اسامی راه یافتگان به این جشنواره را به شرح زير اعلام کرد:
در بخش تک عکس:
حجت سپهوند با ۴ عکس، مهدی بلوریان، سروش جوادیان، امین خسروشاهی و جمشید فرجوند فردا با ۲ عکس، پیام احمدی کاشانی، فرزاد آریان‌نژاد، حامد ایلخان، مصطفی بذری، امین بهرانی، سالار پویان، عباس حاجی محمدی، سیدصادق حسینی، سیدمحمد مهدی حسینی، مهدی ذوالفقاری، علیرضا رحمانی، پریسا رحیمی، زرتشت سلطانیان، اشرف طباطبایی، داوود قهردار، علی رضا گودرزی، اکبر محمد‌زاده، روح الله یزدانی بهبهانی با ۱ عکس از ایران، Enrico Fabbian از آلمان با ۳ عکس، Hector Mediavilla از اسپانیا، Leonid kudryko از ازبکستان Mahfuzul Hassan ،Akash و Ekhlas uddin از بنگلادش به جشنواره راه یافتند.
در بخش مجموعه:
حسین فاطمی، بهروز مهری، امیر رضا فخری، بهنام صدیقی، علی رضا گودرزی، حسین ساکی، حجت سپهوند از ایران Fakrol eslam و Akash از بنگلادش، Enrico Fabbian از آلمان، Jao Pina از پرتغال، James Oatway از آفریقای جنوبی و Hector Mediavilla از اسپانیا با رای هیئت داوران پذیرفته شده‌اند.
نمایشگاه عکس جشنواره عکس اعتیاد، ۱۹ و ۲۰ مهر ماه در مجتمع فرهنگی امام علی (ع) ارومیه، واقع در کیلومتر ۳ جاده سرو برگزار می‌شود.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز