کد خبر: ۷۵۱۳۷
۱۶۵۵ بازدید
۱۱۱ دیدگاه

مهندس "رجیلی" به عنوان گزینه‌ نهایی سرپرستی شهرداری میانه انتخاب شد/تکمیلی

۹۶/۵/۲۱
۲۱:۱۳

فوری/ با اکثریت قاطع آرای منتخبین شورای اسلامی شهر میانه مهندس "غلام‌رضا رجیلی" به عنوان گزینه‌ی نهایی تصدی سرپرستی شهرداری میانه انتخاب شد

تکمیلی:

مهندس رجیلی و مهندس حیدر رجبی گزینه های احتمالی سرپرستی شهرداری میانه شهر امروز از سوی شورای منتخب دور پنجم برای ارائه برنامه های خود به صحن شورای اسلامی شهر دعوت شده بودند که پس از ارائه برنامه توسط مهندس رجبی که از ساعت 17 الی 19 عصر در جریان بود مهندس غلامرضا رجیلی نیز به ارائه برنامه پیشنهادی خود به شورای شهر پرداخت و در نهایت با آرای اعضا بعنوان گزینه نهایی انتخاب شد.

مهندس غلام‌رضا رجیلی متولد 1347 میانه دارای مدک کارشناسی عمران و دانشجوی ارشد عمران سازه است.

رجیلی طی 28سال سابقه‌ی خدمت به‌عنوان کارمند شهرداری میانه مسئولیت‌های امور مالی شهرداری میانه، معاونت عمران و شهرسازی و سرپرستی این شهرداری را بر عهده داشته است.

گفتنی‌ست دو دوره شهرداری هریس به‌مدت چهارسال و شهرداری بستان‌آباد به‌مدت دوسال جزو پرونده‌ی کاری  وی می‌باشد.

او از خانواده‌ی معظم شهدا (برادر شهید) و دارای سه فرزند دختر است./ قافلان

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۵/۳۱ ۱۳:۳۹

جناب مهندس رجیلی...تبریک عرض نموده ، موفقیت روز افزون وتوفیق خدمت به شهروشهروندان عزیز را آرزومندیم

۹۶/۵/۳۰ ۱۲:۳۰

علت افزایش جنب وجوش اخیر اقای شهردار مین گذاری اراضی حرکتی شورای جدید بوده تا با سیاست زمین سوخته و صندوق خالی شهرداری را زیر هجوم طلبکاران و طرح های بدون مطالعه قرار دهد تقریبا نوعی انتقام گیری نیابتی از مردمی که به برخی از شورای قبلی نه گفتند

۹۶/۵/۲۸ ۱۹:۴۶

برادر عزیر به نظر من آقای خرده فروش برای این شهر زحمت زیادی کشده اند. ما که شاهد کارهای زیادی از ایشان دیده ایم. ندانستن خود را به مردم نسبت ندهید.

۹۶/۵/۲۶ ۱۸:۱۲

نمی دونم چرا آقای خرده فروش تو این دوماه فعالیتشان زیاد شده؟؟؟؟!!!!!!
مرد مومن تو این 6 سال چرا این طوری نبودی؟؟؟
بابا دیگه اون زمون نیست که بخواهید سر مردم کلاه بذارید. مردم همه چی رو می دونند و لمس می کنند که این تلاش بی وقفه اخیر برای چیه برادر من.!!!!!

۹۶/۵/۲۶ ۱۷:۲۲

خسته نباشید به شورای شهرمان، ولی کاش کسی انتخاب می شد که کمی از آقای خرده فروش قوی تر می بود.

۹۶/۵/۲۶ ۱۱:۱۴

برادر عزیر اگر کمی فکر کنید خواهید فهمید که درامد شهرداری بیشتر از ساخت و ساز شهر و کارخانجات که فعال هستند حاصل می شود. در این چند سال وضعیت ساخ ساز مناسب نبوده و وضعیت کار خانه ها نیز نابسامان بوده است چنانچه این وضعیت در فولاد آذربایجان قابل مشاهده بود.

۹۶/۵/۲۶ ۰۱:۲۰

مردم به شهرداد جدید قبلا رای نداده اند و در این انتخاب کاش به نظر مردم احترام گذاشته می شد. و به نظرم از این 2 نفر جدید اقای خرده فروش خیلی خوب و قویتر است.

۹۶/۵/۲۶ ۰۱:۱۳

ضمن تبریک به شهرداد جدید و ارزوی موفقیت برای ایشان. کاش فرهنگ مردم شهرمان به جایی برسد که از تهمت زدن ناروا به شهردار قبلی پرهیز شود. آقای خرده فروش زحمت زیادی برای این شهر کشیدند. با ارزوی بهترین ها برای ایشان

۹۶/۵/۲۶ ۰۱:۰۶

از این که شوراهای محترم شهر به فکر آبادانی شهرمان هستند، سپاسگزاریم. و از آقای خرده فروش بابت تمام زحماتی که برای این شهر انجام داده تشکر می نماییم. امیدوارم همیشه سرزنده و پیروز باشند.

۹۶/۵/۲۵ ۲۲:۴۹

برادر شهر هیچ وقت این همه تراکم فروشی و درآمد به اندازه آقای خرده فروش نداشته

۹۶/۵/۲۵ ۱۸:۴۹

دوست عزیر قبل از این که نظری اعلام بفرمایید، تحقیقاتی درباره دوره های قبل آقای خردهفروش داشته باشید خواهید فهمید که دوره اقای خرده فروش بهترین دوره بوده است.

۹۶/۵/۲۵ ۱۸:۴۳

شورای محترم شهر بدون هیچ برنامه ای شهردار محترم رو عوض کردن. و به نظر می رسد این کار بیشتر کاره احساسی است نه عاقلانه.

۹۶/۵/۲۵ ۱۸:۳۱

وقعا خسته نباشید به آقای خرده فروش که با این همه مشکلات شهر توانستند به خوبی شهر را به مسیر بهبودی پیش ببرند.

۹۶/۵/۲۵ ۰۸:۴۸

همچنان میگید شورا .من موندم نکنه اینا کلا موجود فضایی هستند

۹۶/۵/۲۴ ۱۷:۳۰

درود بر اعۻایی شجاع وجسور شورای شهر واقعا نشان دادند نه توصیه تشنگان قدرت را میپزیرند نه در دام ویروس هزار چهره شهرداری قرار میگیرند با این انتخاب بهتر است رانت خوار اعظم خودش شرش را از سر شهرداری کم کند اعۻایی محترم شورا سپاس

۹۶/۵/۲۴ ۱۴:۱۳

درود بر شورای شهر جدید و یاشاسین آقای علیلو که به حرفشون عمل کردند

۹۶/۵/۲۴ ۱۱:۳۴

با سلام

ضمن عرض تبریک به دوست عزیزم جناب آقای مهندس رجیلی بجهت جلب نظر شورای محترم برای تصدی پست حساس شهرداری میانه و تقدیر و تشکر از تک تک اعضای شورای جدید بجهت جرات و جسارت ایجاد تحولی شگرف در مدیریت شهری ، آرزوی توفیق برای شهرادر محترم و شورای شهر دارم امیدوارم شاهد پیشرفت شهرمان در حد نام و شان آن باشیم ان شاالله

۹۶/۵/۲۳ ۱۵:۰۸

شورای شهر پنجم هنوز قبل از شروع کار نشان داد که راه نو و متفاوتی در پیش گرفته است.

۹۶/۵/۲۳ ۱۵:۰۶

سلام

 

این نظر ممکن است ناشی از عدم شناخت جنابعالی از افراد مورد نظر باشد.

۹۶/۵/۲۳ ۱۴:۵۴

انتخاب آقای رجیلی به سرپرستی گام اول برای شورای شهر عزمان هست. این شورا با این انتخاب نشان داد که به فکر تغییرات اساسی در شهرداری و امور شهری هست.
محمود مچکریم. مهدی مچکریم. اکبری مچکریم. اسلام مچکریم. انگوتی مچکریم.
2 تای بقیه هم که به رجبی رای دادین و اون بیچاره رو دوباره مهره سوخته کردین، از شما هم مچکریم

۹۶/۵/۲۳ ۱۳:۴۲

با سلام ضمن تشکر از حسن اعتماد شورای محترم شهر میانه به جناب آقای مهندس رجیلی که شخصیتی متخصص و صاحب نظر در مدیریت شهری هستند به شهروندان محترم - شورای اسلامی و مهندس رجیلی تبریک عرض مینمایم هر چند توان علمی و مدیریتی ایشان فراتر از این مناصب است .

۹۶/۵/۲۳ ۱۳:۰۹

جناب اقای مهندس رجیلی
با ارزوی موفقیت امید است شهری با بافت متفاوت از گذشته . اباد و با نشاط در سایه مدیریت دلسوزانه حضرتعالی داشته باشیم

۹۶/۵/۲۳ ۱۳:۰۷

جناب ولیزاده اشکالی ندارد شما میتوانید ... بمانید.

۹۶/۵/۲۳ ۱۲:۴۶

جناب مهندس رجیلی فردی روشنفکر و خاکی هستند و با تبعیض و فشار و عقده گشایی مخالف.
چنین مدیری به درد شهرداری میانه می خورد

۹۶/۵/۲۳ ۰۲:۵۶

جناب آقای مهندس غلامرضا رجيلي

انتصاب شايسته جنابعالي به عنوان سرپرست شهرداري شهرستان ميانه را تبريك عرض مي نمايیم و باور داریم که بی گمان حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار با كوله بار گراني از تجربه ، نويد بخش نشاط و تحرك بيش از پيش خواهد گرديد.

اين انتصاب كه قطعاً نشأت گرفته از توانمنديهاي علمي و مديريتي و كارنامه درخشان جنابعالی در خدمت رساني بوده را به شما تبريك و تهنيت عرض نموده و از خداوند متعال توفيق روز افزونتان را در تمامي مراحل زندگي مسئلت داريم .

۹۶/۵/۲۳ ۰۱:۵۴

رای مردمو گم کردن.دیگه بین این ۲ فرد همه چیز معلومه صد درصد خرده فروش قویتره.

۹۶/۵/۲۲ ۲۱:۱۹

تایید نظر شما به خاطر تحریکتان نیست ، نظراتی که حاوی توهین نباشد ،منتشر میشود.

نظراتی که منتشر شده اند آی پی های متفاوتی دارند ،بهتر است واقعیت ها را قبول کنیم.

۹۶/۵/۲۲ ۲۰:۵۷

دوست عزیز، آقای خرده فروش وقت کافی و حتی اضافی برای خدمت داشتند ...

شما بهتر است افسوس چندین سال دوره شهرداری ایشان را بخورید.

۹۶/۵/۲۲ ۲۰:۴۹

به نظر شما بازم آقای شهردار فعلی جناب آقای خرده فروش دهن بودجه شهرداری رو آسفالت میکنه؟ اگه این آسفالت های ضربتی را میتونست انجام بده چرا چند ماه قبل شروع نکرد؟مگه وسط سال بودجه ای به شهرداری تزریق شده که اینجوری آسفالت میریزه؟

۹۶/۵/۲۲ ۲۰:۱۴

اثرات این اشتباه رو از الان میشه درک کرد.به نطرات زیاد توجه نکنید یک نفر با ۱۰ اکانت میتواند این اقدامات را انجام دهد.اگر مدیریت این نطر من را تایید کند و این شهامت را داشته باشد.همه ما میدانیم کدام رسانه ها و کدام افراد هستند که اینگونه فعالیت مسولیت انهاست.شهامت میخواهد تایید حداقل این نظر!

۹۶/۵/۲۲ ۱۹:۰۴

تبریک به آقای رجیلی وشهر میانه

۹۶/۵/۲۲ ۱۷:۲۷

واقعا خرده فروش حیف شد...واقعا باید افسوس خورد‌.شهر مشکلات زیادی داشت و داشت به سرعت برطرف میشد باز باعث شدن.

۹۶/۵/۲۲ ۱۷:۱۱

تبریک به مهندس رجیلی ومردم ولایتمدار میانه از بابت انتخاب بجا وشایسته از سوی شورای شهر

۹۶/۵/۲۲ ۱۷:۰۷

سلام وخسته نباشیدووقت بخیر عرض میکنم به شورای محترم و انتخاب بجای آقای مهندس رجیلی و تبریک عرض میکنم به همشهریان عزیزم

۹۶/۵/۲۲ ۱۷:۰۵

این همه نظر موافق و این همه بازدید همه وهمه بیانگر رضایت مردم میانه از عملکرد اولیه شورای جدید می باشد از همه اعضای شورا تشکر میکنیم که میانه مظلوممان را از چنگال پس رفتی و عقب ماندگی نجات دادید بسیار ممنون، وتبریک فراوان به اقای مهندس رجیلی

۹۶/۵/۲۲ ۱۶:۵۹

تشکر و‌سپاسگذاری فراوان از شورای شهر... انتخاب جناب اقای مهندس رجیلی که یکی از شایسته ترین و بالیاقت ترین کارمندان شهرداری می باشد، شیرینی این شادی را صد برابر کرده، شورای شهر مچکرررررررررریم.

۹۶/۵/۲۲ ۱۶:۵۲

انشالله با همت شورای محترممان و ورود مقتدرانه جناب مهندس رجیلی همه مشکلات شهر برطرف خواهد شد و آنهایی که مانع پسرفت میانه دراین چندسال شدند شرمنده و شرمسار خواهند شد.

۹۶/۵/۲۲ ۱۶:۳۱

تشکر از شورای شهر تشکر از مردم میانه که پدر ما درآمد اینقدر به شهرداری آمد شود کردیم که بگویم اقای شهردار فقط جلوی فرمانداری محله فرمانداری نیست کو گوش شنوا کوچه را باید با تراکتور رفت آمد کرد تبریک به لیاقتتان

۹۶/۵/۲۲ ۱۵:۴۴

انتخاب کسی که خود بالاترین ایثار را در خانواده دارد وبرادر شهید است کافیست نشان گر ایمان به خداوند ومطیع امر رهبر خود است کافیست خود در درجات عالی دروس ودانشگاه را دارد کافیست احسنت احسنت تبارک الله

۹۶/۵/۲۲ ۱۵:۳۴

ضمن تبریک به مردم عزیز شهر میانه از انتخاب به جای اقای مهندس رجیلی به عنوان سرپرستی شهرداری از شورای فرهیخته شهرمان تقدیر وتشکر میکنیم

۹۶/۵/۲۲ ۱۵:۱۴

انتخاب به جا وشایسته جناب آقای مهندس رجیلی را به خانواده محترم دوستان نزدیک تبرک میگویم

۹۶/۵/۲۲ ۱۵:۰۸

با انتخاب جناب آقای مهندس رجیلی به عنوان سرپرست شهرداری مردم ما بخصوص شورای شهر اثبات کردند که هنوز مردم ما فهیم وکاردان هستند وبا شهردار شدن ایشان بیش از پیش ثابت خواهد شد.این امر خجسته را به جناب مهندس ودوستان نزدیک ایشان تبریک عرض مینمایم

۹۶/۵/۲۲ ۱۵:۰۴

باسلام و درود به روح بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران وارزوی سلامتی رهبر معظم انقلاب و خادمان نظام و آرزوی پیشرفت کشورمان اقایان شورای شهر شما با انتخاب خود که همه افکار و عملکردتان در راستای فرمایشات گرانبهای رهبر بود عمل کردید ونشان از صلابت این دوره شورای شهر واقتدار در مقابل قدرت در سایه بودید احسنت تبارک الله چند سال بود مردم شهرمان چنین اقتداری از مسولین شهر ندیده بودند اقای قدرت در سایه از سیاستهای مریض شما همه دلگیرند چقدر پیشرفت شهرهای کوچک ونالایق را چوب الف بر سر ماست تبریک به تمام مردم شهرم تبریک به شورای شهرم تبریک به شهردار منتخب

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۵۹

ارای طرح های بزرگ را از مهندس رجیلی خواستارم مثلا پروژه امامزاده و...

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۵۸

و آن مرد آمد ...

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۵۷

۷ ، ۸ سال انتظارات شهروندان در حد آبادی ورودی های شهر گیر کرده آن وقت برخی‌ها انتظار داشتند شهردار ابقا میشد و...

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۵۵

پس شما در جریان نیستید طبق اساسنامه شهرداری ها شهرداری و شورای شهر شهرهای کوچک برای اجرای بعضی از پروژه های سنگین از وزارت راه و شهرسازی استمداد می کنند چیزی که تا بحال میانه از آن استفاده نکرده و شهرداری و شورا در پی آن نرفته اند.

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۵۱

به نظر من وقتی مردم فردی را جزو 7 نفر اعضای شورای شهر انتخاب نمی کنند، شورا نیز نباید با انتخاب ایشان به عنوان شهردار به مقابله با مردم برآید.

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۴۴

کسانی هستند که به منزله سال ها حق مردم را خوردن و ایجاد تفرقه میان اقشار جامعه برنامه های خودبینانه خود را پیش بردند. و باعث عقب گرد این شهر شده اند.
انتصاب آقای مهندس رجیلی نشان داده که انشالله شورای جدید که از داخل همین مردم برانگیخته هوشیار است و این سری افراد را شناخته.
حال زمان همبستگی برا آبادانی شهرمان است.

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۳۷

با توجه به وضع اقتصادی کشور کار برای ایشان سخت خواهد بود. کاش اینکار زودتر می شد.

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۱۶

با تشکر و قدرانی از شورای اگاه و شجاع وانتخاب شایسته مهندس رجیلی را به تبریک عرض می نمایم

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۰۰

عزیزانی که متن مورد نظر در مورد اتحاد مان و آینده فرزاندانتان را قبول ندارید و متن را دیسلایک میکنید یا وجدان نداریدیا فرزند یا هر دو من فکر نمیکردم کسی این متن و نقض کنه، چون تمام تلاش های ما در مسیر زندگی جهت رفاه فرزندانمان در آینده هست.

۹۶/۵/۲۲ ۱۳:۲۹

بله از ورودی های شهر که خرابه ای بیش نیست از کوچه ها خیابانها مجوزهای ساخت ساز غیر قانونی اشتباهات فضای سبز و هزاران کارهای دیگه معلومه چقدر فعال بودن شنیدن کی بود مانند دیدن

۹۶/۵/۲۲ ۱۳:۲۳

به نظر من سوابق مهندس رجبی بالاتر و برای پست شهرداری لایقتر بود چون هم در شهرداری سمت داشت هم عضو شورای شهر بود.

۹۶/۵/۲۲ ۱۳:۲۲

انتخاب به جا وشایسته مهندس رجیلی را به خانواده محترم و مردم فهیم شهرستان میانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم

۹۶/۵/۲۲ ۱۳:۲۰

با احترام به نظر کلیه افراد که دلسوزانه پیگیر پیشرفت شهرمان هستند به نظر من به جای استفاده از عبارت ریاست عبارت خدمت به مردم را استفاده کنند چون واقعا مسئولیت بزرگی است و ریاستی در کار نیست چون در صورت عدم موفقیت نه تنها جایگاه خود بلکه اعتبار شورای منتخب مردم را زیر سوال میبرند پس به جای تخریب دست در دست هم دهیم تا شاهد آبادانی شهرمان و آینده درخشان فرزندانمان باشیم.فرزندانمان در آینده در مورد تلاش های ما و کاستی هایمان قضاوت خواهند کرد .پس کاری کنیم فرزندانمان به ما افتخار کنند.

۹۶/۵/۲۲ ۱۳:۰۶

حالا باید منتظر بمانیم تا ببینیم شهردار جدید برای شهرمان چه کار خواهد کرد

۹۶/۵/۲۲ ۱۲:۵۷

احسنت بر این شورای شهر آگاه شجاع

۹۶/۵/۲۲ ۱۲:۵۶

با عرض سلام خدمت همگی عزیزان
نوید. روزهای خوب برای شهر و شهروندان عزیزمان درراه است
با توجه به انتخاب به جا و. تخصصی جناب مهندس رجیلی به عنوان شهردار. میانه توسط شورای شهر. عزیزمان که حتماًباعث پیشرفت شهرمان خواهدشد
تبریک عرض مینماییم

۹۶/۵/۲۲ ۱۲:۵۶

از این انتخاب خرسندیم که بارها چندین سال هیچ جوابی از این شهردار هیچ ندیدم فقط قول دروغ با تبریک به شهر میانه

۹۶/۵/۲۲ ۱۲:۳۴

نهایی کردن گزینه سرپرستی شهرداری قبل از موعد توسط شورای شهر جدید، نوید روزهای خوشی را می دهد که شهروندان میانه ای انتظارش را دارند. امید که ثمره همدلی و هماهنگی بین این عزیزان، آبادانی و وحدت رویه در مدیریت خدمات شهری برای شهروندان باشد. 

و آرزوی موفقیت برای مهندس رجیلی عزیز

۹۶/۵/۲۲ ۱۲:۳۲

وقتی این خبر و خوندم واقعا افسوس خوردم.شورای شهر چه کرد با این رای مردم.متاسفم.

۹۶/۵/۲۲ ۱۲:۳۱

تبریک به شهرستان میانه وشورای شهر بالیاقت شهرمان که چنین نفری قدرتمند وتوانا را در امور شهر انتخاب نمودند احسنت احسنت

۹۶/۵/۲۲ ۱۲:۲۵

تشکر ویژه از فرماندار محترم و اعضای محترم شورای جدید شهرمان به خاطر انتخاب به جا و شایسته شهردار کاردان برای شهر عزیزمان

۹۶/۵/۲۲ ۱۲:۲۰

سلام تبریک عرض میکنم به شهرستان میانه که ما هم میتوانیم مانند شهرستان های دیگر پیشرفت را حساس کنیم تبریک بسیار و باز تبریک جناب مهندس بهترین گزینه برای ریاست شهرداری شهر میانه میبودند

۹۶/۵/۲۲ ۱۲:۰۸

خوشحالیم و بسیار خوشحالیم بالاخره شورایی انتخاب شد که لایق این شهر و شهرداری انتخاب شد که لایق ریاست میباشد . پیش از این مشکلات بسیاری شهر میانه را در بر گرفته بود جناب آقای مهندس رجیلی تنها انتخاب بجا و شایسته برای حل مشکلات این شهر میباشد تبریک و بسیار تبریک امیدوارم اشخاصی که شهر میانه را به عقب مانده ترین شهر استان تبدیل کرده بودند دست کوتاه خود را از سر این شهر بکشند جناب مهندس تبریییکککک

۹۶/۵/۲۲ ۱۲:۰۲

انتخاب به جا وشایسته مهندس رجیلی را به تمام میانه ایها تبریک عرض می کنم

۹۶/۵/۲۲ ۱۱:۵۳

حدا لعنت کند کسی را که نطرات موافق جناح خود را تایید ولی نظرات مقابل را تایید نمیکند.خدا لعنت کند.

۹۶/۵/۲۲ ۱۱:۵۱

سلام و درود بر شورای جدید و توانای شهرمان این اقدام عزل به موقع و انتخاب صحیح و کارآمدرا به همه مردم میانه تبریک میگم. اقای مهندس رجیلی تبرررررررریک ویژه

۹۶/۵/۲۲ ۱۱:۴۷

احسنت دوست عزیز همینکه مدیریت ضعیف عزل شد انگار شورا دینش را برای مردم میانه انجام دادنددستشان درد نکند.

۹۶/۵/۲۲ ۱۱:۴۷

با سلام وامید به موفقیت این عزیز ذات هر تغییری زیبا ست جناب مهندس آرزوی توفیق داریم

۹۶/۵/۲۲ ۱۱:۲۰

سلام با عرض تبریک خدمت جناب مهندس رجیلی امید ان را داریم که ایشان قوی ومقتدر باشند تا با برنامه از قبل طرح شده ما بازم دست به دامن شهردار قبل نشیم

۹۶/۵/۲۲ ۱۱:۱۷

یک تبریک دیگر و صمیمانه تر هم برای منتخبین مردم در شورای شهر دارم که این بار انتصاب را به معنای واقعی کلمه انجام دادند و وارد هیچ گونه موارد حاشیه ای نشدند.

۹۶/۵/۲۲ ۱۱:۰۹

ضمن عرض تبریک صمیمانه خدمت مهندس رجیلی عزیز امید است با تکیه بر تجربیات گرانقدر ایشان و همفکری با افراد صاحب سبک و متخصص شاهد شوکوفایی هر چه سریعتر شهرمان شویم.

۹۶/۵/۲۲ ۱۱:۰۳

با عرض سلام و تبریک به جناب اقای مهندس رجیلی، و خسته نباشید ویژه برای اعضا محترم شورای شهرمان

۹۶/۵/۲۲ ۱۰:۵۹

عرض تبریکات فراوان به آقای مهندس رجیلی انشاالله موفق در راه پیشرویتان باشید

۹۶/۵/۲۲ ۱۰:۵۷

همین که در اولین قدم شورا رای به عزل خرده فروش داد، امیدوار کننده بود
برخلاف شورای سابق!!
البته گزینه های بهتر از مهندس رجیلی کم نبودند و بنظر من مهندس رجبی گزینه بهتری برای اینکار بودند

۹۶/۵/۲۲ ۱۰:۵۱

به اميد سالم سازي جو مسموم شهرداري با همكار ي شوراي شهر و جناب مهندس رجيلي

۹۶/۵/۲۲ ۱۰:۴۹

ذوق زده نشویم انشالله که بتوانند ورودی آذربایجان را به جایگاه واقعی خود برسانند

۹۶/۵/۲۲ ۱۰:۲۰

عرض تبریک به مهندس رجیلی،انشالله با این انتخاب شاهد باز شدن گره های توسعه در شهر میانه باشیم ،امید که زمان مناسب برای ایشان نیز داده شود.

۹۶/۵/۲۲ ۱۰:۱۲

حق به حقدار رسید مهندس رجیلی عزیز این ریاست را به شما وخانواده محترمتان تبریک میگویم.

۹۶/۵/۲۲ ۱۰:۱۱

باسلام خدمت شورای شهر محترممان انصافا کاربسیاربزرگی کردید دستتان دردنکند عرضه تان را در همین بدو ورود با انتهاب مهندس رجیلی و پس زدن دوران رکود نشان دادید ممنونم

۹۶/۵/۲۲ ۱۰:۰۹

تبریکات مخصوص به جناب اقای مهندس رجیلی، مهندس جان ریاستت مبارک

۹۶/۵/۲۲ ۰۹:۵۲

انصافا خرده فروش یکی از فعالترین شهرداران میانه بود و هست...

۹۶/۵/۲۲ ۰۹:۰۵

ازشورای محترم شهرمان که در اولین قدم کار بسیار ارزنده ای برای شهرمان کردندتشکروقدردانی میکنیم، مردم میانه از پیشرفت شهر ناامید شده بودند که با اقدام ضربتی تک تک عزیزان شورا این امید جوانه زدو شکوفاشد واقعا ممنونیم.

۹۶/۵/۲۲ ۰۸:۵۱

پل غیر همسطح هزینه اش بسیار بالاست بودجه اش معادل بودجه یک سال شهرداری هست .
مضاف که نمیتوان کل شهر بودجه اش قطع کرد .یک پل یا تقاطع غیر همسطح برای اندیشه زد.

الان پل تقاطع غیر همسطح بناب با 30 میلیارد تومان خود وزارت راه بعهده گرفت.

انتظارات باید انتظارات معقول باشد.

۹۶/۵/۲۲ ۰۷:۵۹

اگه همه این مشکلات هنوز هست پس خرده فروش این شش سال چیکار می کرده؟

۹۶/۵/۲۲ ۰۷:۴۸

باسلام، انتخاب جناب اقای رجیلی که یکی از لایق ترین و شایسته ترین کارمندان شهرداری میانه است رو به همه مردم میانه تبریک میگویم مطمعنم انشالله با مدیریت ایشان به حول قوه الهی تمامی کم وکاستی های میانه برطرف خواهد شد همانطور که قبلا گفتم آخرشب سیه سپیدیست، این پیروزی و موفقیت ولیاقت را با خانواده ایشان تبریک میگویم.

۹۶/۵/۲۲ ۰۷:۲۷

تغییر خیلی خوبه وقتی که شهردار تهران عوض میشه چرا شهردار میانه عوض نشه . مهندس رجیلی انسان با انرژی مثبت میباشند انشاالله برنامه های شهری متنوع در سطح کلان خواهند داشت و جلوه شهرمیانه بعنوان دروازه آذربایجان در آینده عوض می شود.

۹۶/۵/۲۲ ۰۷:۲۵

آفرين اولسين سوزه اي شوراي شهر جديد مخصوصا آقاي عليلو

۹۶/۵/۲۲ ۰۱:۲۷

انشالله دست به دست همدیگر باید دهیم تا راه را برای افراد شایسته مثل مهندس رجیلی باز کنیم گرچه بنده معتقد هستم خود مهندس رجیلی با سخت کوشی و عقل گرایی تمام سختی ها راه را برای آبادانی این شهر به جان خواهند خرید.

۹۶/۵/۲۲ ۰۱:۱۹

انتخاب شایسته مهندس رجیلی را به همشهریان تبریک عرض میکنم انشالله با امدن ایشان چهره شهرمان تغییر کند مخصوصا از لحاظ زیبایی وامکانات تفریحی

۹۶/۵/۲۲ ۰۱:۰۲

یک عده از همشهریان خرده فروش رو باعث عقب ماندگی شهر میدونن.در حالی که انصاف نیست.ایشون در مدت زمانی که شهردا بودن تمام تلاش خودشون رو کردن.خب کشش میانه همینقدر هست.این حرف من سندی باشه برای بعدا ...در مورد آقای خرده فروش دوستان رعایت انصاف نمیکنند.کسی که تمام تلاشش رو کرده حقش بیشتر از این حرفاست

۹۶/۵/۲۲ ۰۰:۰۵

مهندس رجیلی را مدیری توانمند ، کاربلد و خوش فکر می دانم.

ایشان به عنوان سرپرست شهرداری میانه و شهردار هریس و بستان آباد از رزومه ای مشخص و قابل دفاعی برخوردارند.

بنده شاهد عملکرد خوب ایشان در بستان آباد و تغییر چهره این شهر و نیز سطح خوب رضایتمندی مردم از ایشان بوده ام.

انتخاب شایسته ایشان را به همشهریان محترم و نیز اعضای محترم شورا تبریک گفته و برای ایشان موفقیت آرزو می کنم!

۹۶/۵/۲۱ ۲۳:۳۵

آرزوی سلامتی و موفقیت در امورات محوله را دارم و امیدوارم که با آمدن ایشان ، در عمران و آبادانی شهرمان تحولاتی چشم گیر صورت گیرد

۹۶/۵/۲۱ ۲۳:۲۷

واقعا تاسف باره.خرده فروش واقعا قویتر از این اقا بود.تو این شکی نبود.

۹۶/۵/۲۱ ۲۳:۲۴

خیلی وقت بود که عبارت کلیشه ای "انتصاب به جا و شایسته" را درک واقع نکرده بودیم. 

این انتصاب به معنی تمام کلمه هم به جا بود و هم شایسته.

برای مهندس رجیلی آرزوی موفقیت نموده و به همشهریان معزز میانه ای تبریک عرض می کنیم. 

۹۶/۵/۲۱ ۲۲:۵۰

چنین انتخابی اگر صورت گیرد می توان به این شورا امیدوار شد. مهندس رجیلی در این چند سال عامداً و عناداً مورد بی مهری شوراها قرار گرفت. امیدوارم با انتخاب این فرد باتجربه و باتخصص، شهر میانه به سمت پیشرفت حرکت کند.

۹۶/۵/۲۱ ۲۲:۴۳

مهندس رجیلی یکی از افراد لایق تو شهرداری میانه بوده و بایستی به عنوان شهردار نیز انتخاب شوند .

۹۶/۵/۲۱ ۲۲:۱۸

سلام
آقای خرده فروش انصافا کارهای کمی برای میانه انجام نداد ایشان بعضی از کارها را اجرا کرد که می تواند در دفتر میانه ثبت شود حالا افرادی مثل آقای مهندس رجیلی هم نقطه قوتی برای میانه هستند به شرطی که بتوانند کارهای بیشتری از وضعیت فعلی انجام دهند از جمله احداث یک پل غیرهمسطح در ورودی اندیشه از سمت خیابان ارتش، خرید اتوبوس خط واحد، تاسیس منطقه دوم شهرداری که میانه طبق قوانین شرایطش را دارد و... اگر چنین باشد خوب است در غیر اینصورت عقب گرد کرده ایم و همان خرده فروش بهتر بود.

۹۶/۵/۲۱ ۲۲:۰۸

برنامه اش چیه ؟ طرح تفضیلی شهر نظرش چیه؟ انتقال مشاغل الوده کننده ، ترافیک ، اتوبوس ، وضعیت فضای سبز ، انتقال انبارنفت و پادگان. سد معبر ، تعریف درامدها پایدارشهری برای استقلال شهرداری، اینها مقولات مهم هستند ...مهم توانایی ها و برنامه ریزی شخص هست. که نشان میدهد ایا شهر در چندسال اینده پیشرفت میکند یا پسرفت

۹۶/۵/۲۱ ۲۱:۱۸

با سلام
لطفا برنامه هایشان را بفرمایند تا مردم در جریان باشن و اگه نظر خاصی هم باشه ارائه بدن

اخبار روز