کد خبر: ۷۵۱۳۷
۱۱۹۰ بازدید
۱۰۸ دیدگاه

مهندس "رجیلی" به عنوان گزینه‌ نهایی سرپرستی شهرداری میانه انتخاب شد/تکمیلی

۹۶/۵/۲۱
۲۱:۱۳

فوری/ با اکثریت قاطع آرای منتخبین شورای اسلامی شهر میانه مهندس "غلام‌رضا رجیلی" به عنوان گزینه‌ی نهایی تصدی سرپرستی شهرداری میانه انتخاب شد

تکمیلی:

مهندس رجیلی و مهندس حیدر رجبی گزینه های احتمالی سرپرستی شهرداری میانه شهر امروز از سوی شورای منتخب دور پنجم برای ارائه برنامه های خود به صحن شورای اسلامی شهر دعوت شده بودند که پس از ارائه برنامه توسط مهندس رجبی که از ساعت 17 الی 19 عصر در جریان بود مهندس غلامرضا رجیلی نیز به ارائه برنامه پیشنهادی خود به شورای شهر پرداخت و در نهایت با آرای اعضا بعنوان گزینه نهایی انتخاب شد.

مهندس غلام‌رضا رجیلی متولد 1347 میانه دارای مدک کارشناسی عمران و دانشجوی ارشد عمران سازه است.

رجیلی طی 28سال سابقه‌ی خدمت به‌عنوان کارمند شهرداری میانه مسئولیت‌های امور مالی شهرداری میانه، معاونت عمران و شهرسازی و سرپرستی این شهرداری را بر عهده داشته است.

گفتنی‌ست دو دوره شهرداری هریس به‌مدت چهارسال و شهرداری بستان‌آباد به‌مدت دوسال جزو پرونده‌ی کاری  وی می‌باشد.

او از خانواده‌ی معظم شهدا (برادر شهید) و دارای سه فرزند دختر است./ قافلان

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۵/۲۶ ۱۱:۱۴

برادر عزیر اگر کمی فکر کنید خواهید فهمید که درامد شهرداری بیشتر از ساخت و ساز شهر و کارخانجات که فعال هستند حاصل می شود. در این چند سال وضعیت ساخ ساز مناسب نبوده و وضعیت کار خانه ها نیز نابسامان بوده است چنانچه این وضعیت در فولاد آذربایجان قابل مشاهده بود.

۹۶/۵/۲۶ ۰۱:۲۰

مردم به شهرداد جدید قبلا رای نداده اند و در این انتخاب کاش به نظر مردم احترام گذاشته می شد. و به نظرم از این 2 نفر جدید اقای خرده فروش خیلی خوب و قویتر است.

۹۶/۵/۲۶ ۰۱:۱۳

ضمن تبریک به شهرداد جدید و ارزوی موفقیت برای ایشان. کاش فرهنگ مردم شهرمان به جایی برسد که از تهمت زدن ناروا به شهردار قبلی پرهیز شود. آقای خرده فروش زحمت زیادی برای این شهر کشیدند. با ارزوی بهترین ها برای ایشان

۹۶/۵/۲۶ ۰۱:۰۶

از این که شوراهای محترم شهر به فکر آبادانی شهرمان هستند، سپاسگزاریم. و از آقای خرده فروش بابت تمام زحماتی که برای این شهر انجام داده تشکر می نماییم. امیدوارم همیشه سرزنده و پیروز باشند.

۹۶/۵/۲۵ ۲۲:۴۹

برادر شهر هیچ وقت این همه تراکم فروشی و درآمد به اندازه آقای خرده فروش نداشته

۹۶/۵/۲۵ ۱۸:۴۹

دوست عزیر قبل از این که نظری اعلام بفرمایید، تحقیقاتی درباره دوره های قبل آقای خردهفروش داشته باشید خواهید فهمید که دوره اقای خرده فروش بهترین دوره بوده است.

۹۶/۵/۲۵ ۱۸:۴۳

شورای محترم شهر بدون هیچ برنامه ای شهردار محترم رو عوض کردن. و به نظر می رسد این کار بیشتر کاره احساسی است نه عاقلانه.

۹۶/۵/۲۵ ۱۸:۳۱

وقعا خسته نباشید به آقای خرده فروش که با این همه مشکلات شهر توانستند به خوبی شهر را به مسیر بهبودی پیش ببرند.

۹۶/۵/۲۵ ۰۸:۴۸

همچنان میگید شورا .من موندم نکنه اینا کلا موجود فضایی هستند

۹۶/۵/۲۴ ۱۷:۳۰

درود بر اعۻایی شجاع وجسور شورای شهر واقعا نشان دادند نه توصیه تشنگان قدرت را میپزیرند نه در دام ویروس هزار چهره شهرداری قرار میگیرند با این انتخاب بهتر است رانت خوار اعظم خودش شرش را از سر شهرداری کم کند اعۻایی محترم شورا سپاس

۹۶/۵/۲۴ ۱۴:۱۳

درود بر شورای شهر جدید و یاشاسین آقای علیلو که به حرفشون عمل کردند

۹۶/۵/۲۴ ۱۱:۳۴

با سلام

ضمن عرض تبریک به دوست عزیزم جناب آقای مهندس رجیلی بجهت جلب نظر شورای محترم برای تصدی پست حساس شهرداری میانه و تقدیر و تشکر از تک تک اعضای شورای جدید بجهت جرات و جسارت ایجاد تحولی شگرف در مدیریت شهری ، آرزوی توفیق برای شهرادر محترم و شورای شهر دارم امیدوارم شاهد پیشرفت شهرمان در حد نام و شان آن باشیم ان شاالله

۹۶/۵/۲۳ ۱۵:۰۸

شورای شهر پنجم هنوز قبل از شروع کار نشان داد که راه نو و متفاوتی در پیش گرفته است.

۹۶/۵/۲۳ ۱۵:۰۶

سلام

 

این نظر ممکن است ناشی از عدم شناخت جنابعالی از افراد مورد نظر باشد.

۹۶/۵/۲۳ ۱۴:۵۴

انتخاب آقای رجیلی به سرپرستی گام اول برای شورای شهر عزمان هست. این شورا با این انتخاب نشان داد که به فکر تغییرات اساسی در شهرداری و امور شهری هست.
محمود مچکریم. مهدی مچکریم. اکبری مچکریم. اسلام مچکریم. انگوتی مچکریم.
2 تای بقیه هم که به رجبی رای دادین و اون بیچاره رو دوباره مهره سوخته کردین، از شما هم مچکریم

۹۶/۵/۲۳ ۱۳:۴۲

با سلام ضمن تشکر از حسن اعتماد شورای محترم شهر میانه به جناب آقای مهندس رجیلی که شخصیتی متخصص و صاحب نظر در مدیریت شهری هستند به شهروندان محترم - شورای اسلامی و مهندس رجیلی تبریک عرض مینمایم هر چند توان علمی و مدیریتی ایشان فراتر از این مناصب است .

۹۶/۵/۲۳ ۱۳:۰۹

جناب اقای مهندس رجیلی
با ارزوی موفقیت امید است شهری با بافت متفاوت از گذشته . اباد و با نشاط در سایه مدیریت دلسوزانه حضرتعالی داشته باشیم

۹۶/۵/۲۳ ۱۳:۰۷

جناب ولیزاده اشکالی ندارد شما میتوانید ... بمانید.

۹۶/۵/۲۳ ۱۲:۴۶

جناب مهندس رجیلی فردی روشنفکر و خاکی هستند و با تبعیض و فشار و عقده گشایی مخالف.
چنین مدیری به درد شهرداری میانه می خورد

۹۶/۵/۲۳ ۰۲:۵۶

جناب آقای مهندس غلامرضا رجيلي

انتصاب شايسته جنابعالي به عنوان سرپرست شهرداري شهرستان ميانه را تبريك عرض مي نمايیم و باور داریم که بی گمان حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار با كوله بار گراني از تجربه ، نويد بخش نشاط و تحرك بيش از پيش خواهد گرديد.

اين انتصاب كه قطعاً نشأت گرفته از توانمنديهاي علمي و مديريتي و كارنامه درخشان جنابعالی در خدمت رساني بوده را به شما تبريك و تهنيت عرض نموده و از خداوند متعال توفيق روز افزونتان را در تمامي مراحل زندگي مسئلت داريم .

۹۶/۵/۲۳ ۰۱:۵۴

رای مردمو گم کردن.دیگه بین این ۲ فرد همه چیز معلومه صد درصد خرده فروش قویتره.

۹۶/۵/۲۲ ۲۱:۱۹

تایید نظر شما به خاطر تحریکتان نیست ، نظراتی که حاوی توهین نباشد ،منتشر میشود.

نظراتی که منتشر شده اند آی پی های متفاوتی دارند ،بهتر است واقعیت ها را قبول کنیم.

۹۶/۵/۲۲ ۲۰:۵۷

دوست عزیز، آقای خرده فروش وقت کافی و حتی اضافی برای خدمت داشتند ...

شما بهتر است افسوس چندین سال دوره شهرداری ایشان را بخورید.

۹۶/۵/۲۲ ۲۰:۴۹

به نظر شما بازم آقای شهردار فعلی جناب آقای خرده فروش دهن بودجه شهرداری رو آسفالت میکنه؟ اگه این آسفالت های ضربتی را میتونست انجام بده چرا چند ماه قبل شروع نکرد؟مگه وسط سال بودجه ای به شهرداری تزریق شده که اینجوری آسفالت میریزه؟

۹۶/۵/۲۲ ۲۰:۱۴

اثرات این اشتباه رو از الان میشه درک کرد.به نطرات زیاد توجه نکنید یک نفر با ۱۰ اکانت میتواند این اقدامات را انجام دهد.اگر مدیریت این نطر من را تایید کند و این شهامت را داشته باشد.همه ما میدانیم کدام رسانه ها و کدام افراد هستند که اینگونه فعالیت مسولیت انهاست.شهامت میخواهد تایید حداقل این نظر!

۹۶/۵/۲۲ ۱۹:۰۴

تبریک به آقای رجیلی وشهر میانه

۹۶/۵/۲۲ ۱۷:۲۷

واقعا خرده فروش حیف شد...واقعا باید افسوس خورد‌.شهر مشکلات زیادی داشت و داشت به سرعت برطرف میشد باز باعث شدن.

۹۶/۵/۲۲ ۱۷:۱۱

تبریک به مهندس رجیلی ومردم ولایتمدار میانه از بابت انتخاب بجا وشایسته از سوی شورای شهر

۹۶/۵/۲۲ ۱۷:۰۷

سلام وخسته نباشیدووقت بخیر عرض میکنم به شورای محترم و انتخاب بجای آقای مهندس رجیلی و تبریک عرض میکنم به همشهریان عزیزم

۹۶/۵/۲۲ ۱۷:۰۵

این همه نظر موافق و این همه بازدید همه وهمه بیانگر رضایت مردم میانه از عملکرد اولیه شورای جدید می باشد از همه اعضای شورا تشکر میکنیم که میانه مظلوممان را از چنگال پس رفتی و عقب ماندگی نجات دادید بسیار ممنون، وتبریک فراوان به اقای مهندس رجیلی

۹۶/۵/۲۲ ۱۶:۵۹

تشکر و‌سپاسگذاری فراوان از شورای شهر... انتخاب جناب اقای مهندس رجیلی که یکی از شایسته ترین و بالیاقت ترین کارمندان شهرداری می باشد، شیرینی این شادی را صد برابر کرده، شورای شهر مچکرررررررررریم.

۹۶/۵/۲۲ ۱۶:۵۲

انشالله با همت شورای محترممان و ورود مقتدرانه جناب مهندس رجیلی همه مشکلات شهر برطرف خواهد شد و آنهایی که مانع پسرفت میانه دراین چندسال شدند شرمنده و شرمسار خواهند شد.

۹۶/۵/۲۲ ۱۶:۳۱

تشکر از شورای شهر تشکر از مردم میانه که پدر ما درآمد اینقدر به شهرداری آمد شود کردیم که بگویم اقای شهردار فقط جلوی فرمانداری محله فرمانداری نیست کو گوش شنوا کوچه را باید با تراکتور رفت آمد کرد تبریک به لیاقتتان

۹۶/۵/۲۲ ۱۵:۴۴

انتخاب کسی که خود بالاترین ایثار را در خانواده دارد وبرادر شهید است کافیست نشان گر ایمان به خداوند ومطیع امر رهبر خود است کافیست خود در درجات عالی دروس ودانشگاه را دارد کافیست احسنت احسنت تبارک الله

۹۶/۵/۲۲ ۱۵:۳۴

ضمن تبریک به مردم عزیز شهر میانه از انتخاب به جای اقای مهندس رجیلی به عنوان سرپرستی شهرداری از شورای فرهیخته شهرمان تقدیر وتشکر میکنیم

۹۶/۵/۲۲ ۱۵:۱۴

انتخاب به جا وشایسته جناب آقای مهندس رجیلی را به خانواده محترم دوستان نزدیک تبرک میگویم

۹۶/۵/۲۲ ۱۵:۰۸

با انتخاب جناب آقای مهندس رجیلی به عنوان سرپرست شهرداری مردم ما بخصوص شورای شهر اثبات کردند که هنوز مردم ما فهیم وکاردان هستند وبا شهردار شدن ایشان بیش از پیش ثابت خواهد شد.این امر خجسته را به جناب مهندس ودوستان نزدیک ایشان تبریک عرض مینمایم

۹۶/۵/۲۲ ۱۵:۰۴

باسلام و درود به روح بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران وارزوی سلامتی رهبر معظم انقلاب و خادمان نظام و آرزوی پیشرفت کشورمان اقایان شورای شهر شما با انتخاب خود که همه افکار و عملکردتان در راستای فرمایشات گرانبهای رهبر بود عمل کردید ونشان از صلابت این دوره شورای شهر واقتدار در مقابل قدرت در سایه بودید احسنت تبارک الله چند سال بود مردم شهرمان چنین اقتداری از مسولین شهر ندیده بودند اقای قدرت در سایه از سیاستهای مریض شما همه دلگیرند چقدر پیشرفت شهرهای کوچک ونالایق را چوب الف بر سر ماست تبریک به تمام مردم شهرم تبریک به شورای شهرم تبریک به شهردار منتخب

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۵۹

ارای طرح های بزرگ را از مهندس رجیلی خواستارم مثلا پروژه امامزاده و...

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۵۸

و آن مرد آمد ...

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۵۷

۷ ، ۸ سال انتظارات شهروندان در حد آبادی ورودی های شهر گیر کرده آن وقت برخی‌ها انتظار داشتند شهردار ابقا میشد و...

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۵۵

پس شما در جریان نیستید طبق اساسنامه شهرداری ها شهرداری و شورای شهر شهرهای کوچک برای اجرای بعضی از پروژه های سنگین از وزارت راه و شهرسازی استمداد می کنند چیزی که تا بحال میانه از آن استفاده نکرده و شهرداری و شورا در پی آن نرفته اند.

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۵۱

به نظر من وقتی مردم فردی را جزو 7 نفر اعضای شورای شهر انتخاب نمی کنند، شورا نیز نباید با انتخاب ایشان به عنوان شهردار به مقابله با مردم برآید.

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۴۴

کسانی هستند که به منزله سال ها حق مردم را خوردن و ایجاد تفرقه میان اقشار جامعه برنامه های خودبینانه خود را پیش بردند. و باعث عقب گرد این شهر شده اند.
انتصاب آقای مهندس رجیلی نشان داده که انشالله شورای جدید که از داخل همین مردم برانگیخته هوشیار است و این سری افراد را شناخته.
حال زمان همبستگی برا آبادانی شهرمان است.

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۳۷

با توجه به وضع اقتصادی کشور کار برای ایشان سخت خواهد بود. کاش اینکار زودتر می شد.

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۱۶

با تشکر و قدرانی از شورای اگاه و شجاع وانتخاب شایسته مهندس رجیلی را به تبریک عرض می نمایم

۹۶/۵/۲۲ ۱۴:۰۰

عزیزانی که متن مورد نظر در مورد اتحاد مان و آینده فرزاندانتان را قبول ندارید و متن را دیسلایک میکنید یا وجدان نداریدیا فرزند یا هر دو من فکر نمیکردم کسی این متن و نقض کنه، چون تمام تلاش های ما در مسیر زندگی جهت رفاه فرزندانمان در آینده هست.

۹۶/۵/۲۲ ۱۳:۲۹

بله از ورودی های شهر که خرابه ای بیش نیست از کوچه ها خیابانها مجوزهای ساخت ساز غیر قانونی اشتباهات فضای سبز و هزاران کارهای دیگه معلومه چقدر فعال بودن شنیدن کی بود مانند دیدن

۹۶/۵/۲۲ ۱۳:۲۳

به نظر من سوابق مهندس رجبی بالاتر و برای پست شهرداری لایقتر بود چون هم در شهرداری سمت داشت هم عضو شورای شهر بود.

۹۶/۵/۲۲ ۱۳:۲۲

انتخاب به جا وشایسته مهندس رجیلی را به خانواده محترم و مردم فهیم شهرستان میانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم

اخبار روز