کد خبر: ۸۲۳۵۲
۲۵۰۳ بازدید
۱۵ دیدگاه (۱۱ تایید شده)

زنده گیری مار افعی بزرگ در ساختمان های فولاد میانه +تصویر

۱۳۹۷/۳/۱
۱۰:۳۷

 

يک تازیانه مار افعی که وارد منطقه مسکونی شهرستان میانه شده بود در دام آتش نشانان گرفتار شد.

به گزارش صدا و سیما، امیر قاسم زاده، رئیس اداره حفاظت محیط زیست میانه گفت: در پی گزارش مردمی، ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز دوشنبه با مشاهده یک تازیانه مار در محوطه آپارتمان‌های فولاد شهرک اندیشه، بلافاصله ماموران محیط زیست و آتش نشانی میانه در محل حاضر شده و مار یک و نیم متری را زنده گیری و در طبیعت خارج از شهر رها کردند. 

بنا بر اعلام کارشناس محیط زیست شهرستان میانه، این مار از نوع افعی زنجانی و بومی منطقه است و پادزهر آن به سختی یافت می‌شود.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۲/۱۶ ۰۰:۵۵

خوبه ماشالا

۹۷/۳/۲ ۲۳:۲۸

بلی جدیدا تو طبیعت میانه خرس پرنده هم دیده شده!

۹۷/۳/۲ ۲۱:۴۶

چند متری

۹۷/۳/۲ ۱۷:۲۳

خخخخخخخخ. قشنگیدی

۹۷/۳/۲ ۱۶:۳۲

باریکلا مرد شجاع وعمل عجب جراعتی

۹۷/۳/۲ ۱۴:۰۱

دیگه تو کی هستی ?از tvمیبنم میلرزم?

۹۷/۳/۲ ۰۹:۵۹

چندروزمن تو کو ه مار سه متری دیدم دوستم ازحال رفت منم مارو گرفتم سرشوتکان نده پرت کردم تو رودخونه رفت من ازمار اصلا نمیترسم من عاشق حیواناتم کسی اذیت کنه انگار بچه منو اذیت میکنه

۹۷/۳/۱ ۲۱:۱۲

اگر پادزهر این مار به سختی یافت میشه قاعدتا نباید بجای رهاسازی به موسسات تحقیقاتی تحویل میدادند تا سعی کنن پادزهر بسازن برای زهرش؟

۹۷/۳/۱ ۱۳:۴۳

الله رحم الیپ من ازمارخیلی میترسم

۹۷/۳/۱ ۱۱:۴۹

واحد شمارش مار حلقه میباشد نه تازیانه!

۹۷/۳/۱ ۱۱:۰۶

درود.اگه میشه صدای میانه یک مطلب در مورد اختلال اینترنت بخاطر فیلتر تلگرام قرار دهد و مردم میانه و بخشهای اطراف در مورد اینترنت مصرفی خود بنویسند اینرنت بنده مخابرات میباشد که الان چند روزه اختلال دارد در کشورهای دیگه بخاطر این موارد به مشتری جریمه میدهند.هر شخص بنویسد که نوع سرویسی اینترنتش ماله کدوم شرکته و الان کیفیتش چجوریه

اخبار روز