کد خبر: ۸۳۵۰۵
۲۶۶ بازدید
۱۰ دیدگاه

وجهه دین را خراب نکنید

۹۷/۴/۲۱
۰۰:۰۷

هر وقت مراسم عزاداری میرسد یا اعیاد اسلامی من غصه دار کارگران شهرداری میشوم که ناگزیرند لیوان های یک بار مصرف ریخته شده در سطح معابر را جمع کنند .

آقای فرماندار . جناب شهردار

این مایه خفت و ننگ یک شهر و یک مسلمان است بیایید نظامندش کنید کاری ندارد . راحت حلش کنید . 

از همین فردا اعلام کنید هر کی در هر کجای شهر قصد همچین خدماتی را دارد مسئولش را و مکانش را معرفی کنند . آنها را توجیه و مسئول کنید. هزینه و ودیعه تنظیف بگیرید  و ابلاغ کنید اگر محله را مراعات نکنند خسارت و هزینه تحمیل کنند از همان سپرده برداشت میشود اگر مراعات کردند شما بدانها کادو بدید هر جور صلاحه کادوی وتشویقی بدید . به مردم معرفی کنید بزارید مردم هم سپاسگزارشان باشند . 

اما ما مردم چه کنیم ؟ پیشنهاد میکنم  : 

 شیشه ماشینتان را بلافاصله بالا بزنید اگر دیدید اطرافتان نامسلمونی کردند و ریختند و پاشیدند ....  چرا که به جشن و عزا بی حرمتی هست . شما در این بی حرمتی و بد نام کردن مسلمانی شریک نشوید . اما جایی دیدید مراعات شده استقبال کنید و بپذیرید . 

خبرداری جام جهانی ژاپن رخت کن رو طی کشید و تحویل داد .... اونا مسلمان ترند یا ما ؟ 

آقای شهردار و آقای رییس شورا و آقای فرماندار دست به کار شوید دعوتشان کنید . .... دیر شده اما ثانیه ای هست برای شروعی منطقی تر . 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۲۳ ۰۱:۱۳

این خودش تضییع حقوق دیگران است و از نظر قانونی خلاف و شرعی هم حرام است . مخالف این احسان نیستیم اما برای مدیریت آن و نحوه اقدام حرف داریم .

قبول کنید برخی از همین هیاتی ها که مطلب مان را خوانده اند خود بفکر چاره افتاده اند . باید قدر هیئتی های فهمیم را بدانیم . شاید تشاره ای کافی بوده باشد ....

کاش بیان اینجا و بفرمایند چه فکری برای موضوع دارند .  

۹۷/۴/۲۳ ۰۱:۱۰

درسته اما باید مدیریت شود . 

۹۷/۴/۲۳ ۰۱:۱۰

لطف دارید . من فقط یک فکرم  خوشحالم که حمایتتان را دارم .  ممنون از حسن نظرنان .

۹۷/۴/۲۳ ۰۱:۰۷

این موضوع یکی از صحبت هایی هست گه ایشالله با جناب فرماندار در دیدار حضوری مطرح میکنیم . و مصرانه میخواهیم براش فکری کنند . خودم طرح خاصی دارم که اینجا بیانش تطویل کلام میشود .

قاعده بر این است طرحها را بدهیم اجرا کردند جه بهتر...و اگر با وجود امکان اجرا و یا اعمال  نکردند  آنها را اعلام و  رو میکنیم و میگیم چی بود و چی شد و به کجا رسید . 

۹۷/۴/۲۲ ۰۸:۵۸

آقای احمدی. به موضوع خوب اشاره فرمودی خیلی بجاست.باتشکرازشما./

۹۷/۴/۲۱ ۱۴:۵۸

باعث افتخار است، میانه شهروندی مثل شما دارد.بنده از تمام برانامه ها و کارهای شما حمایت میکنم

۹۷/۴/۲۱ ۱۰:۰۹

به زودی کارناوال محرم با برنامه هاش اغاز میشه!

۹۷/۴/۲۱ ۰۸:۵۵

بعضی از خیابان ها راه را بند میارند ترافیک طولانی ایجاد می کنند بی آنکه بدانند شاید در این ترافیک کسی مریضی داشته باشد...!!!

۹۷/۴/۲۱ ۰۰:۳۱

دست بوس تان هستم . بزودی ایشالله به همت دوستانی چون شما . بله خودمان باید همت کنیم . ممنونم دوست عزیز 

۹۷/۴/۲۱ ۰۰:۲۸

باتشکر از آقای احمدی که دیگر مثل سایر مردم شهر ناله نمیکنه و دیگری را مقصر نمیدونه یا نمیگه کجایند مسولین و نمایندگان و ..‌.بلکه به شخصه آستین بالا زده همتتان مستدام
ما هم هستیم چون هر شهری را مردمش میسازند

اخبار روز