کد خبر: ۸۳۵۰۵
۳۶۹ بازدید
۱۰ دیدگاه

وجهه دین را خراب نکنید

۹۷/۴/۲۱
۰۰:۰۷

هر وقت مراسم عزاداری میرسد یا اعیاد اسلامی من غصه دار کارگران شهرداری میشوم که ناگزیرند لیوان های یک بار مصرف ریخته شده در سطح معابر را جمع کنند .

آقای فرماندار . جناب شهردار

این مایه خفت و ننگ یک شهر و یک مسلمان است بیایید نظامندش کنید کاری ندارد . راحت حلش کنید . 

از همین فردا اعلام کنید هر کی در هر کجای شهر قصد همچین خدماتی را دارد مسئولش را و مکانش را معرفی کنند . آنها را توجیه و مسئول کنید. هزینه و ودیعه تنظیف بگیرید  و ابلاغ کنید اگر محله را مراعات نکنند خسارت و هزینه تحمیل کنند از همان سپرده برداشت میشود اگر مراعات کردند شما بدانها کادو بدید هر جور صلاحه کادوی وتشویقی بدید . به مردم معرفی کنید بزارید مردم هم سپاسگزارشان باشند . 

اما ما مردم چه کنیم ؟ پیشنهاد میکنم  : 

 شیشه ماشینتان را بلافاصله بالا بزنید اگر دیدید اطرافتان نامسلمونی کردند و ریختند و پاشیدند ....  چرا که به جشن و عزا بی حرمتی هست . شما در این بی حرمتی و بد نام کردن مسلمانی شریک نشوید . اما جایی دیدید مراعات شده استقبال کنید و بپذیرید . 

خبرداری جام جهانی ژاپن رخت کن رو طی کشید و تحویل داد .... اونا مسلمان ترند یا ما ؟ 

آقای شهردار و آقای رییس شورا و آقای فرماندار دست به کار شوید دعوتشان کنید . .... دیر شده اما ثانیه ای هست برای شروعی منطقی تر . 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۲۳ ۰۱:۱۳

این خودش تضییع حقوق دیگران است و از نظر قانونی خلاف و شرعی هم حرام است . مخالف این احسان نیستیم اما برای مدیریت آن و نحوه اقدام حرف داریم .

قبول کنید برخی از همین هیاتی ها که مطلب مان را خوانده اند خود بفکر چاره افتاده اند . باید قدر هیئتی های فهمیم را بدانیم . شاید تشاره ای کافی بوده باشد ....

کاش بیان اینجا و بفرمایند چه فکری برای موضوع دارند .  

۹۷/۴/۲۳ ۰۱:۱۰

درسته اما باید مدیریت شود . 

۹۷/۴/۲۳ ۰۱:۱۰

لطف دارید . من فقط یک فکرم  خوشحالم که حمایتتان را دارم .  ممنون از حسن نظرنان .

۹۷/۴/۲۳ ۰۱:۰۷

این موضوع یکی از صحبت هایی هست گه ایشالله با جناب فرماندار در دیدار حضوری مطرح میکنیم . و مصرانه میخواهیم براش فکری کنند . خودم طرح خاصی دارم که اینجا بیانش تطویل کلام میشود .

قاعده بر این است طرحها را بدهیم اجرا کردند جه بهتر...و اگر با وجود امکان اجرا و یا اعمال  نکردند  آنها را اعلام و  رو میکنیم و میگیم چی بود و چی شد و به کجا رسید . 

۹۷/۴/۲۲ ۰۸:۵۸

آقای احمدی. به موضوع خوب اشاره فرمودی خیلی بجاست.باتشکرازشما./

۹۷/۴/۲۱ ۱۴:۵۸

باعث افتخار است، میانه شهروندی مثل شما دارد.بنده از تمام برانامه ها و کارهای شما حمایت میکنم

۹۷/۴/۲۱ ۱۰:۰۹

به زودی کارناوال محرم با برنامه هاش اغاز میشه!

۹۷/۴/۲۱ ۰۸:۵۵

بعضی از خیابان ها راه را بند میارند ترافیک طولانی ایجاد می کنند بی آنکه بدانند شاید در این ترافیک کسی مریضی داشته باشد...!!!

۹۷/۴/۲۱ ۰۰:۳۱

دست بوس تان هستم . بزودی ایشالله به همت دوستانی چون شما . بله خودمان باید همت کنیم . ممنونم دوست عزیز 

۹۷/۴/۲۱ ۰۰:۲۸

باتشکر از آقای احمدی که دیگر مثل سایر مردم شهر ناله نمیکنه و دیگری را مقصر نمیدونه یا نمیگه کجایند مسولین و نمایندگان و ..‌.بلکه به شخصه آستین بالا زده همتتان مستدام
ما هم هستیم چون هر شهری را مردمش میسازند

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز