کد خبر: ۲۵۲۳۴
۵۳۲۰ بازدید
۴۳ دیدگاه (۲۷ تایید شده)

باپیگیری مهندس حسینی دستوراحداث کارخانه پتروشیمی در میانه توسط وزیرنفت صادرشد

مهندس حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در دیدار با فعالان خبری شهرستان میانه از احداث مجتمع GTP پتروشیمی(تبدیل گاز به پروپیلن) در شهرستان میانه در برنامه ششم توسعه خبر داد.
مهندس حسینی در جمع خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان اظهار کرد:با توجه به وجود سدهای بزرگ در شهرستان و نبود بهره وری مناسب از این سدها برای عمران و آبادانی میانه، در دیدار حضوری با مهندس زنگنه وزیر محترم نفت درخواست احداث این مجتمع را به ایشان ارائه کردم  که مورد موافقت قرار گرفت و با جدیت پیگیر نهایی شدن این طرح در آینده ای نزدیک خواهم بود.
نماینده میانه با اشاره به دستور صریح وزیر نفت مبنی بر احداث این مجتمع در شهرستان میانه ادامه داد:وزیر محترم نفت شهرستان میانه را نقطه مناسبی برای احداث GTP دانسته و دستور احداث کارخانه پتروشیمی در میانه را الزامی کردند.

مهندس حسینی افزود: با اجرای این طرح بخش عظیمی از مشکلات شهرستان از جمله اشتغال حل شده و نیز موجب رونق اقتصادی شهرستان خواهد شد و با اجرای آن گامی جدید در توسعه صنعت پتروشیمی کشور برداشته میشود.
پیشتر معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی نیز با اشاره به معطوف شدن پتروشیمی به سمت پروپیلن گفته بود: باتوجه به بحران آب و آببر بودن طرحهای GTP مذاکراتی با وزارت نیرو انجام شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
عباس شعری مقدم معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی در مصاحبه ای در تاریخ 2 اردیبهشت سال جاری؛ درخصوص تاکید شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر طرحهای GTP و آببر بودن این صنعت و بحران آب در کشور اظهار داشته بود: اجرایی شدن طرحهای GTP  پانزده میلیون متر مکعب آب لازم دارند لذا در این خصوص با معاون وزیر نیرو مذاکراتی انجام شده است و با توجه به نیاز این طرحها به گاز با شرکت گاز نیز صحبت شده  و جایی که به لحاظ آب و گاز مشکلی نباشد و هر دو توأمان وجود داشته باشند این صنعت احداث خواهد شد.

لازم به ذکر است حجم سرمایه گذاری این طرح سنگین است و با بهره برداری از آن زمینه اشتغال برای حدود سه هزار نفر فراهم میشود.این طرح یکی از بدیعترین طرحهایی است که در کشور اجرا میشود .

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۵/۱۰ ۱۵:۰۰

سه سال از خبر فوق گذشته.چه کسی خبر از ساخت آن تا کنون دارد؟

۹۵/۱۱/۹ ۲۰:۳۶

فقط افسوس که این فرد چهار سال نماینده میانه بودند افسوس

۹۵/۹/۲۹ ۲۲:۵۸

اینم یه خالی بندی دیگه از نمایندگان هر چهارسال یه بار شهر میانه.رای نیاورد کارخونه تعطیل.ترو خدا ول کنین ملت اینهمه زود باور نباشین اینا همه بفکر جیبشونن نه جوان بیکار شهرمون شکم سیر از گرسنه خبر نداره وضع ماست.

۹۵/۷/۱۳ ۲۳:۱۸

مهندس حسینی کجایی دقیقا کجایی

۹۵/۶/۱۱ ۰۱:۱۳

مهندس حسینی پس چی شد؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟؟
خبر یوخدو!!!
رای نیاوردین دیگه بیخیال!!
از همون اول هم معلوم بود که عوامفریبیه
صدای میانه لطفا درج کنید

۹۴/۶/۳ ۱۵:۵۱
بنده با كارخانه پتروشيمي و ساير كارخانه هايي كه تاريخ مصرفشان گذشته و همچنين باعث آلودگي هاي غير قابل پاكسازي ميشود مخالفم اگر مهندس آيمده نگري دارند خواهش دارم مهندس به فكر كارخانه هايي باشند كه جزو چالشهاي آينده بشر هستند كه يكي از اين چالشها بحث انرزي ميباشد كه كارخانه مرتبط با اين چالش بزرگ بشري كارخانه توليد صفحات خورشيدي ميباشد كه تا ابد براي همچين كارخانه هايي سفارش توليد خواهد بود . اسم كارخانه مياد همه آب از دهنشون راه مي افته و به به چه چه ميكنند .تقاضاي من اين است كه بيشتر فكر كنيد يا بريدو اظراف يكي دو تا كا رخانه پتروشيمي را از نزديك ببينيد.
۹۳/۵/۲۹ ۰۸:۵۱
اين هم مثل سد شهريار بعد از 30 سال به بهره برداري ميرسد يا 5سال ديگه من كه باور نميكنم
۹۳/۵/۱۲ ۰۰:۴۱
با تشکر فراوان ازجناب اقای مهندس حسینی که به فکر جوانان بیکار هستش خداوند یارو پشتیبانت سید
۹۳/۵/۱۱ ۱۶:۲۹
با تشکر از مهندس حسینی بابت این خبر خوشحال کننده. به امید اینکه هر دو نماینده عزیز با هم و به کمک هم، نهایت سعی شان را برای هرچه سریعتر به مرحله ی اجرا رسیدن این طرح ماندگار انجام دهند.
۹۳/۵/۱۱ ۱۲:۳۱
این جمله صادر شد منو یاد صادر شد یکماه پیش دیگر نماینده شهرمان در مورد متوقف شدن واگذاری فولاد انداخت چرا که به نظر شخصی اینجانب چنین اندیشه میکرد همه باید مثل او فکر کنند ولی خوشبختانه سابقه و تجربه نمایندگی اقای مهندس حسینی به او اجازه نمیدهد صداقت را فدای عوامفریبی کند البته غیر از این هم انتطار نیست بنابراین حرکت بسیار خوبی است و امیدواریم با پیگیریهای ایشان به نتیجه مطلوب برسد و قطعابا چراغ خاموشی که ایشان میرود بدون نیاز به بنر انشاله شاهد ببار نشستن این درخت خواهیم بود
۹۳/۵/۱۱ ۰۹:۰۷
ضمن سلام از جناب آقای مهندس حسینی دوست بسیار عزیزم کمال تشکر را داشته و ازخدمات شایسته ای که در طول خدتمتشان به مردم شهرستان ارائه نموده و اینکه ایشان شعار نمی دهند و اهل عمل هستند و باعث شادی خانواده هایی که جوانان بیکار دارند مخصوصا دعای خیر مادرانشان شده اند خداوند هر چه می خواهند به ایشان عطاء فرماید-عظم الله اجورکم...
۹۳/۵/۱۱ ۰۰:۲۸
انشاالله ببینیم اینم چن سال طول میکشه حل وفصل شه
۹۳/۵/۱۱ ۰۰:۰۵
جناب آقای مهندس حسینی این خبر هم باعث شگفتی شد هم شادی ، چراکه پس از سال ها سهمی نصیب میانه و میانه ای ها می شود که همتا نخواهد داشت . از تمام زحماتتان قدردانی می کنیم.
۹۳/۵/۱۰ ۲۳:۵۲
از زحمات آقای مهندس کمال تشکر را داریم. ولی آقای مهندس این طر حه صد ها سال نیاز به اجرا دارد و امیدی برای این نسل ها که زنده هستند نیست تا شروع به کار این کارخانه را ببینند. خواهشمند است اگر بودجه ای قابل جذب است مشکل 250 نفر را مورد عنایت قرار دهید باز امید است به درگاهی الهی که این طرح ها مورد تغیر در منطقه شود.
۹۳/۵/۱۰ ۲۳:۲۱
خبر ، خبر مسرت بخشی ست که در جلسه امروز مطرح شد و می تواند تحول منطقه را به همراه داشته باشد . امیدواریم که مسئولین دیگر نیز مهندس حسینی را در این راه یاری کنند تا سنگ اندازی .
۹۳/۵/۱۰ ۲۳:۱۶
ای کاش تا انتهای این دوره کارهایی از این کارخانه ها صورت بگیرد
۹۳/۵/۱۰ ۲۲:۴۶
ضمن عرض سلام خدمت مهندس حسینی ازقدیم گفته اند که انسانهای بزرگ کارهای بزرگ انجام میدهند .فرمانداری ویژه-بیمه رانندگان-بیمه همگانی (که بنام بیمه سلامت درکل کشوراجرا میشود )و... ازطرحهایی است که توسط خود مهندس بزرگواربه نتیجه رسیده امیدوارم این کار آخری با پیگیری شبانه روزی مهندس سرانجام برسد ومیانه با خیل عظیم بیکاران /تخم امید دردل جوانان بخصوص تحصیل کرده ها درنظام مقدس جمهوری اسلامی جوانه زند .خیلی خوشحال شدم امیدوارم خیلی امیدوارم
۹۳/۵/۱۰ ۲۲:۴۲
یکی از دوستا میگفت که این طرحها آماده است نمایندگان کاره ای نیستند ولی با این اوضاع بی پولی دولت گرفتن حتی طرح آماده هم جرات میخواد
۹۳/۵/۱۰ ۲۲:۳۷
پس بگو میانه بیمه شد یه خدا اگه مهندسو ببینم . فکر نمیکنم بتونم ازش خوب تشکر کنم فقط میگم مهندس دست مریضاد
۹۳/۵/۱۰ ۲۲:۳۴
دوست عزیزم اقای نصیری سلام . این کار مهندس ستودنیست فدای سید بسم با این کارا میانه دیگه بیمه میشه
۹۳/۵/۱۰ ۲۲:۳۲
اقای فعال سایبری این که شوک نبود یک انفجار مثبت بود به نظر من با فولاد میانه برابری میکنه
۹۳/۵/۱۰ ۲۲:۳۰
اقای حسینی ثابت کردی حتی با چراغ خاموش هم کارای بزرگی میگنی ممنون برای اینکه سنگ تمام گذاشتی دستتونو میبوسم خسته نباشی
۹۳/۵/۱۰ ۲۲:۲۶
بادرود فراوان و خسته نباشید. هر کار زیربنایی که برای میانه صورت میگیرد مسلما نه تنها فی الحال که تا عمر باقیست و ثمرات ان برای اهالی شهرستان رقم خواهد خورد. خبر مسرت بخشی بود. این موفقیت را به مردم و نمایندگان محترم تبریک عرض میکنم. و من اله توفیق
باسلام.به جهت اهمیت خبراحداث کارخانه پتروشیمی این قسمت به صورت مجزا اطلاع رسانی شده است. نشست فعالان رسانه ای با مهندس حسینی به همراه تصاویر در خبرجداگانه ای درج میشود.
۹۳/۵/۱۰ ۲۲:۲۳
اقتصاد میانه به چنین شوک های بزرگی نیاز دارد.احداث کارخانه پتروشیمی میتواند میانه را متحول کند.آقای حسینی ثابت کرده میتواند کارهای بزرگ را به خوبی انجام دهد.در فرمانداری ویژه این مسئله را ثابت کردند.امیدواریم در این کار هم موفق باشند.
۹۳/۵/۱۰ ۲۲:۱۷
با سلام تو متن خبر به فعالین خبر شهرستان میانه اشاره نشده ؟ این دعوت بر چه اساسی صورت پذیرفته و افراد خبری مورد توجه مهندس حسینی چه کسانی بوده اند ؟ از روابط عمومی دفتر مهندس حسینی تقاضا می شود به سوالات مطرح شده پاسخ دهند
۹۳/۵/۱۰ ۲۱:۴۶
سلام خبر خوشحال کننده ای بود که امیدواریم با محقق شدن آن مشکلات میانه بخصوص زمینه اشتغال جوانان تحصیل کرده رفع شود. امیدواریم هر دو نماینده محترم با همدلی پیگیر مشکلات شهرستان باشند زیرا زمان خدمتشان لحظه به لحظه کمتر می شود و لحظه های توفیق خدمت و کسب رضایت خداوند زمان نابی هست که نصیب هر بنده ای نمی شود. خوش به سعادتتان از زحمات آقای مهندس حسینی متشکریم و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان و همه خادمین صادق مردم داریم.

اخبار روز