کد خبر: ۳۴۰۶۱
۳۲۰۸ بازدید
۱۸ دیدگاه (۱۶ تایید شده)

مهندس حسینی :

پرونده فرمانداری ترکمانچای به هیئت دولت رفته است

صبح روز پنجشنبه مورخه 1393/11/9 مهندس حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری بخش ترکمانچای از مطرح شدن مجدد ارتقای بخشداری ترکمانچای به فرمانداری در جلسه هیئت دولت خبر داد.

مهندس حسینی با بیان اینکه : فرمانداری ترکمانچای دور از دسترس نیست و شدنی است ازمذاکره خود با وزیر کشور خبر داد و افزود:طبق اظهارات وزیر محترم کشور روز سه شنبه هفته جاری پرونده فرمانداری ترکمانچای بار دیگر به هئیت دولت رفته و به زودی  در این مورد تصمیم گیری خواهد شد.

بخشدار محترم بخش ترکمانچای، شهردار، رئیس شورای شهر ترکمانچای و رئیس شورای بخش نیز درسخنانی با بیان مشکلات بخش ترکمانچای در حوزه های عمرانی و ...خواستار رفع مشکلات موجود شدند.

توجه ویژه به شهرک صنعتی ترکمانچای ، رسیدگی به مشکلات مسکن مهر، احداث ایستگاه قطار در ترکمانچای در مسیر جدید راه آهن میانه – تبریز، بهسازی راههای روستایی ، ممانعت از انتقال برخی از ادارات موجود در شهر ترکمانچای ، ایجاد بانک مسکن در شهر ترکمانچای ،رفع مشکلات شهرداری ترکمانچای و... ازجمله مسائلی بود که در این جلسه مطرح و مقرر شد پیگیری های لازم توسط مهندس حسینی انجام پذیرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۱۷ ۱۴:۰۹
به نظر بنده ترکمنچای شرایط شهرستان شدن را ندارد و نماینده گان هم هر چقدر وعده بدهند محقق نخواهد شد و مردم هم نباید باور کنند شهرهایی مثل هوراند ویا قره آغاج هشترود و ماهنشان زنجان به دلیل دوری از مرکز استان و دوری از شهرستانهای همجوار که نمیتونند امورات خود را حل کنند و روستاهای زیادی دارند ، باشهرستان شدن شان بیشتر مشکلات شان حل میگردد ارتقا شهرستان شدن را میدهند
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۶:۳۱
آقا ی مهندس به وضعیت آسفالت روستاهای در مسیر صومعه علیا وچناقبلاغ رسیدگی فرمائید.ممنون
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۵:۵۷
روستای صومعه علیای ترکمانچای با بیش از 5000 نفر جمعیت چرا بخش نمی شود؟ روستا چناقبلاغ با آنهمه تحصیل کرده ودانشگاهی چرا دهیاری ندارد؟
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۵:۵۱
جناب مهندس حسینی ممنون از پیگیری موضوعات
۹۳/۱۱/۱۱ ۱۴:۴۳
ما نفهمیدیم یعنی همین هفته جاری روز سه شنبه روی میز دولت است؟ از روابط عمومی خواهشمندیم مرا راهنمایی کنند
۹۳/۱۱/۱۰ ۲۲:۲۱
جناب آقای حسینی شما چرا اکانت جعلی درست نمیکنید تا خودتون از خودتون تشکر کنید؟
۹۳/۱۱/۱۰ ۱۳:۲۱
اقای مهندس حسینی موفق باشید.
۹۳/۱۱/۱۰ ۰۰:۲۶
جناب نایبی الان میانه شده فرمانداری ویزه چه اتفاق ویزه ای افتاده
۹۳/۱۱/۹ ۲۲:۱۷
رو ترکمنجای ز یاد کار کنید .....
۹۳/۱۱/۹ ۲۱:۴۳
باارتقاء ترکمانچای از بخش به شهرستان تعداد 70 روستا از میانه جدا خواهند شد در چنین وضعیتی آیا میانه میتواند برای خود 2نماینده داشته باشد و فرمانداری ویژه باقی بماند خواهشمند است در اینمورد پاسخ دهید
۹۳/۱۱/۹ ۲۱:۲۹
مهندس حسینی واقعا زحمت کش هستند و بدون تظاهر و ریا و دروغگویی و عوام فریبی کار قانونی خود را انجام می دهند خداوند او را موفق گرداند ولی این نکته را باید گفت که وقت خود را در مورد فرمانداری ترکمانچای تلف نکنند این کار ناشدنی است از اول انقلاب مطرح بوده و از مجلس اول نمایندگان وقت، آن را همیشه در نطق پیش از دستور و ... مطرح کرده اند ولی نتیجه ای گرفته نشده. از این به بعد هم نتیجه ای نخواهد داد چون حداقل شرایط شهرستان شدن را ندارد مثل موقعیت جغرافیایی، جمعیت، تعداد روستاهای تابعه که بیشتر این روستاهای کم هم به شهرهای دیگر نظیر میانه هشترود و ترک نزدیک ترند تا ترکمانچای، و از همه مهمتر راه ارتباطی مناسب که ترکمانچای فاقد آن است. اگر شهرستان شدن امکان پذیر بود در زمان احمدی نژاد بی قانون، تحقق یافته بود که یک فرصت هم بود چون ایشان توجهی به معیارها و پارامترهای این گونه کارها نداشت معیار برای ایشان عوام فریبی و افزایش محبوبیت خودش بود؛ آن هم که گذشت و نشد که نشد و به نظر انجام نخواهد شد حتی اگر موضوع به جلسه دولت برود. همدان اوزاخ کردسی یوخون(اگر ضرب المثل را درست نوشته باشم)

اخبار روز