کد خبر: ۵۲۱۵
۹۰۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

دیدار دانشگاهیان با حجت الاسلام حامدی

۱۳۹۰/۱۱/۱۵
۱۷:۵۲

 

 

بمناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر، حجت الاسلام محمد رضا حامدی امام جمعه میانه در مراسم دیدار با جمعی از اعضای هیئت رئیسه و کارکنان دانشگاههای آزاد اسلامی واحد میانه، پیام نور، عین القضات و دانشکده فنی و مهندسی شهرستان گفت: خیانتی که دنیای سیاسی امروز بر علیه جامعه علمی می کند و با ترور نخبگان بزرگ کشورمان ، جامعه بشریت متضرر می شود. به جهت اینکه نخبگان علمی، ودایع الهی در سایه نبوغ و استعداد ذاتی برای جامعه بشریت هستند.

وی تصریح کرد: عده ای برای مطامع دنیا و منافع شخصی دست به چنین جنایتهایی از جمله ترور شخصیتهای علمی کشورمان می زنند و جامعه بشریت را از داشتن و استفاده از چنین افرادی محروم میکنند و اگر بنا باشد در دنیا اینچنین رویه ای از ناحیه سیاستمداران حاکم شود، هیچ امنیتی در دنیا وجود نخواهد داشت.

 امام جمعه میانه افزود: این دشمنی ها و عنادها کماکان استمرار دارد و تمامی نخواهد داشت، بالطبع کسانیکه منافعشان در خطر است، یک برنامه و حرکتی را برای رسیدن به آن هدف خواهند داشت و اگر ما آگاهانه و با بصیرت آنها را پیگیری کنیم، این حرکتها با رنگ و بوی تازه ای قابل پیش بینی و جلوگیری خواهد بود.

حجت السلام حامدی در پایان با اشاره به اینکه از جلمه جاهایی که دشمن برای آن برنامه و حساسیت دارد و به پشرفتهای علمی ما نیز واقف و دقت نظر دارد مجلس است، گفت: دشمن به خوبی می داند که مجلس از ارکان مهم نظام مقدس ماست و از دو جهت به آن می خواهد ضربه بزند.

 یکی حضور حداکثری که در خیلی جاها ملاک برای تصمیم گیری واقع می شود و دوم برای خود مجلس چهره هایی که بناست به آن راه پیدا کنند و از درون جای پایی پیدا کرده باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز