کد خبر: ۱۵۲۳۵
۱۳۹۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

افتتاح فرستنده دیجیتال و پایبندی به عهد!

۱۳۹۲/۷/۱۲
۲۱:۱۴

عصر روز جمعه (92/07/12) از طریق پیامک، متنی به شرح زیر برای همشهریان گرامی به صورت انبوه ارسال شده است.

" دکتر حاج محمدعلی مددی : به عهدی که با مردم بسته ام پایبندم.

با تلاش ها و پیگیریهای مجدانه دکتر مددی، سیستم پخش دیجیتال صدا و سیما در میانه از عصر روز شنبه 92/7/13 افتتاح و آغاز خواهد شد.

دفتر ارتباطات مردمی دکتر حاج محمد علی مددی "

 

ضمن تشکر از تلاش ها و پیگیری های هر دو نماینده محترم شهرستان ، طبق اطلاعیه قبلی دفتر آقای مهندس حسینی و پیامک ارسال شده از طرف دفتر آقای حاج مددی بالاخره شهرستان میانه نیز پس از سایر شهرهای کوچک و پزرگ صاحب فرستنده دیجیتال صدا و سیما خواهد شد.البته با اینکه نصب و فعال سازی این فرستنده از وظایف صدا و سیما بوده ولی عاملی برای آشکار شدن اختلاف بین نمایندگان شهرمان در مجلس شورای اسلامی شده است. به نظر اصلی ترین عهدی که نماینده های شهرمان پس از انتخابات مجلس در جشن پیروزی با مردم بسته بودن ، مبنی بر وحدت و دوری از موازی کاری و ... انگار به فراموشی سپرده شده است.

اینکه این فرستنده توسط چه کسی به مرحله افتتاح رسیده انگار مهم تر از خود فرستنده شده است و البته فرستنده ای که فعلا سطح شهر میانه را پوشش خواهد داد و در مرحله بعدی به بهره برداری کامل خواهد رسید.

انشالله که فرستنده دیجیتال صدا و سیما! که با تلاش های هر دو نماینده شهرستان ، فرمانداری ، استانداری ، ریاست محترم صدا و سیما و ... فردا شنبه افتتاح و مورد استفاده همشهریان قرار گیرد . امیدواریم نمایندگان محترم نسبت به سایر مشکلات شهرستان نیز توجه بیشتر و بهتری داشته باشند و توجه خاص به امور زیربنایی و اساسی شهر که موجب عقب ماندگی نسبت به سایر شهرها شده است مانند بافت ها و محله های فرسوده ، مشکلات حمل و نقل جاده ای ، نبود دانشگاه های استاندارد ، مشکلات بهداشتی و به خصوص مشکل بیمارستان امام خمینی (ره) و دستگاه های رادیولوژی و ام آر آی ، عدم وجود سرمایه گذاری های مناسب و مشکل اشتغال ، مشکلات  و بروکراسی خاص داخل شهر میانه در ادارات و ...

امیدواریم دفتر محترم نمایندگان نیز نسبت به پیگیری و اطلاع رسانی مناسب جهت حل این مشکلات همچون این مورد ( فرستنده های دیجیتال ) فعال باشند و البته پیگیری و حل این مشکلات همچون فرستنده دیجیتال طولانی و اختلاف افکن نباشد. انشالله ...

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز