کد خبر: ۳۰۹۸۸
۷۰۷ بازدید
۰ دیدگاه

حیدری آزاد در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان میانه:

بوروکراسی اداری، مانع اصلی بر سر راه جذب سرمایه گذاران

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان میانه با بیان اینکه در راستای جذب سرمایه گذار در شهرستان میانه برای افزایش اشتغال و تولید تلاشهای زیادی صورت گرفته، بوروکراسی اداری در سطح استان را مانع اصلی بر سر راه جذب سرمایه گذاران عنوان کرد.
اسماعیل حیدری آزاد روز شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان میانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی و هیئت همراه ایشان، بحث راهها و جاده ها از جمله مسیر جاده ترانزیت میانه به تیکمه داش را که قتلگاه مردم شده است، عدم بهره برداری از پایاب سدها از جمله آیدوغموش را که اگر به بهره برداری برسد هیچ کس در شهرستان بیکار نبوده بلکه از شهرهای همجوار نیز در این زمینها مشغول به کار خواهند شدرا از اصلی ترین مشکلات شهرستان برشمرد.
وی اظهارکرد: علی رغم بازدید مدیر کل نوسازی مدارس استان از مدارس سطح شهرستان و اینکه در کسب کمکهای مردمی و خیرین مدرسه ساز رتبه اول استانی را دارا هستیم اما هنوز 40 درصد مدارس شهرستان نیاز به بازسازی و نوسازی دارد .
حیدری آزاد گفت: انتظار داریم استاندار آذربایجان شرقی در جذب اعتبار ماده 180 در شهرستان ما را یاری کنند تا پروژه هایی که در قانون بودجه مصوب شده  تسطیع شود زیرا شهرستان میانه نیازمند ریال به ریال ماده 180 است.
فرماندار ویژه میانه با اشاره به عملکرد نه ماهه دولت در شهرستان گفت: این عملکرد در سایه تلاشهای همگانی و تعامل و همراهی نمایندگان مردم شهرستان، امام جمعه و اعضای شورای اداری با حمایتهای استاندار و مسوولین استانی حاصل شده و امیدواریم شاهد حمایت و همراهی بیش از پیش این عزیزان برای رفع مشکلات مردم شهرستان باشیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز