کد خبر: ۳۳۸۶۸
۱۳۶۹ بازدید
۹ دیدگاه

فرماندارویژه میانه:

احداث یادمان شهدای زینبیه با 40 میلیارد ریال به اجرا می رسد

معاون استاندارو فرماندارویژه شهرستان میانه از احداث یادمان شهدای زینبیه در محل دبیرستان زینبیه در 4 هزار مترمربع و در 4 طبقه با 40 میلیارد ریال اعتبار تخصیصی در اردیبهشت سال آتی خبرداد.

 اسماعیل حیدری آزاد در جلسه استانی یادواره شهدای زینبیه و ثارالله میانه افزود: طرح یادمان شهدای زینبیه در قالب دو مجموعه آموزشی در 4 طبقه با 12 کلاس ، موزه شهدا و آمفی تئاتر توسط اداره کل نوسازی مدارس استان در اردیبهشت سال جاری اجرایی می شود.

 وی با بیان اینکه شهدای مظلوم زینبیه و ثارالله میانه سند محکومیت رژیم بعثی عراق است خواستار عملیاتی شدن تمامی مصوبات در یادواره سال گذشته شده بر همراهی مدیران استانی در برگزاری هرچه باشکوهتر یادواره این شهدا شده افزود: امیدواریم استاندارمحترم آذربایجان شرقی نیز در دعوت از میهمانان کشوری برای حضور در یادواره امسال ما را همچون گذشته تاکیدکرد.

حیدری آزاد خواستار اطلاع رسانی گسترده از سوی رسانه ها بویژه صداو سیمای استان قبل، حین و بعد از برگزاری همایش شده افزود:. امیدواریم از سوی استان همکاری لازم برای اخذ پیامی از ریاست محترم جمهوری در خصوص شهدای زینبیه و ثارالله بعمل آید تا نقطه قوتی برای آذربایجان و شهرستان باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۳/۴ ۱۷:۴۲
شرمنده ولی بعد جمع کردن وسایل دوباره به دلیل نبودن بودجه مالی وسایل به سر جایشان برگشتندتکلیف چیست؟
۹۳/۱۱/۷ ۰۸:۳۵
باارج نهادن به مقام والای شهداضمن تقدیر از فرماندار محترم شهرمان از ایشان تقاضا میکنم هر کار و تلاشی که در این زمینه انجام میدهند اطلاع رسانی کنند چون بعضی ها همه چیز را بنام خود ثبت کرده و خود را هم ناظر و هم رییس اجرایی قلمداد میکنند. متشکرم
۹۳/۱۱/۶ ۲۳:۲۴
از پارسال آقای مددی پیگیر این قضیه بودن ودر آخرین جلسه ای که با سردار جعفری رییس حفظ آثار دفاع مقدس استان داشتن این موضوع کاملا نهایی شده بود.
۹۳/۱۱/۶ ۲۱:۰۵
رییس جمهور که پارسال پیام داده بودند .
۹۳/۱۱/۶ ۱۹:۱۵
قربان دستتان یه 150 میلیون ناقابل از آن 4 میلیارد را بگذارید کنار برای جمال آباد که بعد 10 سال مرمتش تمام شود!
۹۳/۱۱/۶ ۱۹:۱۵
"مقام معظم رهبری" : زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز