کد خبر: ۳۵۱۲۶
۲۷۸۴ بازدید
۷ دیدگاه (۷ تایید شده)

معاون وزیر:

دو پروژه راه سازی در میانه اجرا می شود

حسین میرشفیع روز یکشنبه در بازدید از راه های روستایی بخش کندوان، افزود: این دو پروژه راه های روستایی آرموداق به نیر و گنجگاه به کوثر را شامل می شود.

وی اظهار کرد: در شهرستان میانه در نیمه اول سال جاری بالای 50 کیلومتر راه روستایی به بهره برداری رسید.

میرشفیع با اشاره به اتمام زیرسازی پروژه گنجگاه به کوثر، افزود: این پروژه نیازمند آسفالت است که لازم است آسفالت این پروژه به جهت تردد خودروهای سنگین با حجم بالایی اجرا شود تا در مجموع از زیرساخت مطلوبی برخوردار شود.

وی گفت: در مورد پروژه آرموداق – نیر اگر می خواهیم پروژه از پیشرفت و سرعت مناسبی برخوردار شده و در سال 94 به نتیجه برسد، باید از همین الان کار ابلاغ اعتبارآن انجام و به مناقصه گذاشته شود تا عملیات زیرسازی آن شروع و کار به مرحله اجرا برسد.

معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: اگر پیمانکاری از خود شهرستان برای زیرسازی این پروژه قرارداد ببندد به لحاظ اقتصادی به نفع شهرستان بوده و همچنین با کارخانه آسفالت نزدیک به شهرستان نیز برای کاهش فاصله حمل و هزینه قرارداد بسته و کل قیر مورد نیاز پروژه را که حداقل هزارتن قیر برآورد می شود از وزارت تامین خواهیم کرد.

میرشفیع با بیان اینکه مسیر میانه - نیر به طول 20 کیلومتر نیازمند زیرسازی و آسفالت است، گفت: 12 کیلومتر از مسیر در میانه و 8 کیلومتر در اردبیل واقع شده و برای اجرای آن از اردبیل و شهرستان میانه اعتبار گذاشته شده و در سال آتی نیز متناسب با قانون بودجه به تامین اعتبار لازم کمک خواهیم کرد تا کار به نتیجه برسد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۲/۲۰ ۰۸:۵۵

سلام امیدوارم جاده میانه به سرعین بزودی اماده شود

۹۳/۱۱/۲۷ ۲۳:۴۳
جناب آقای صادقیان باسلام ، در صورتیکه مسولین همت کنند جاده امیرآباد به قشلاق سیف الدین جاده سازی و آسفالت شود فاصله روستاهای آن منطفه تامیانه حداقل 10کیلومتر نزدیکتر خواهد شد و در نتیجه حوادث جاده ای هم در مسیر ترک یه میانه به حداقل خواهد رسید
۹۳/۱۱/۲۷ ۲۰:۲۶
در خرداد سال جاری از این مسیر به سرعين رفتم جاده ای که از سرسبزترین وخوش منظره ترین مناطق ییلاقی عبور می کند طول این جاده از میانه تا آرموداق 60 کیلومتر از آرموداق تا نیر 35 کیلومتر از نیر تا سرعين 25 کیلومتر می باشد البته از مسیر دیگری نیز می توان رفت اگر حد فاصل روستای امیر آباد تا قشلاق سیف الدين آسفالت شود مسیر میانه گوندوغدو ساری قمیش آرموداق چند کیلومتر از مسیر میانه ترک آرموداق کمتر است همچنین به لحاظ عبور جاده به موازات رودخانه گرمی چای نسبت به مسیر ترک پستی و بلندی کمتری دارد.
۹۳/۱۱/۲۷ ۲۰:۱۳
با سلام به همشهریان عزیزم و مسولین زحمت کش ، به اطلاع میرساندتعدادی از روستاهای شهرستان ماهنشان استان زنجان از قدیم الایام جهت دادو ستد و انجام امورات به علت نزدیکی به شهرستان میانه و دوری از زنجان به شهرما میآمدند بنابه اظهارات اهالی آن منطقه چندین بار کتبا به نمایندگان خود نامه داده اند تا 2کیلومتر جاده خاکی و شنی از قره بوطه ماهنشان تاجاده قدیم آسفالت کنندتا با میانه ارتباط داشته باشند نمایندگان هیچگونه توچهی نکرده اند اگر این جاده آسفالت شود یقیننا اکثر ماهنشانی ها به میانه رفت آمد خواهند کرد نه به مرکز استان خودشان که زنجان می باشد در اصل به فکر پیشرفت استان خودشان هستند پس نمایندگان ماهم به راههای اصلی از قبیل سرچم به میانه و آب شرب میانه و اشتغال برای جوانان و . . . باشند
۹۳/۱۱/۲۷ ۱۴:۵۷
اول باید از مسولینی که زحمت می کشند تشکر کرد . و اما اگر مشکلات شهرستان میانه را اولویت بندی کنی ، جاده آرموداق به نیر در رده بیستم یا بیشتر قرار می گیرد
۹۳/۱۱/۲۶ ۲۳:۲۳
انشاالله بخیر و سلامتی
۹۳/۱۱/۲۶ ۲۳:۰۴
جاده آرموداق به نير براي ميانه خيلي موثر خواهد بود كه دواستان همجوار وهمزبان را بهم اتصال ميدهد وباعث خواهد شد از استانهاي همجوار از طريق ميانه به منطقه آبگرم وگردشگري سرعين عزيمت كنند

اخبار روز