کد خبر: ۷۳۶۶۵
۲۲۸ بازدید
۵ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

حفظ اشتغال موجود در شهرستان به جهت رشد بیکاری ضروری است


معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه مشکل بیکاری یکی از مهمترین مشکلات کشور و شهرستان میانه به شمار می رود گفت: حفظ اشتغال موجود در شهرستان به جهت رشد بیکاری ضروری است.
حمید شکری در جلسه رفع موانع تولید در شهرستان میانه افزود: بیکاری در میانه از متوسط استان بالاتر بوده و بنا بر آمار سال 90 شاهد رشد 4 درصدی بیکاری بالاتر از متوسط استان هستیم و به همین علت باید در حفظ اشتغال موجود بکوشیم.
وی در ادامه گفت: در سال گذشته سیاست کاری ما حمایت از تولیدیها در بحث وصول مطالبات اداراتی همچون تامین اجتماعی، امور مالیاتی، بانکها از این واحدها بود، اینکه طوری حرکت کنیم که وضع موجود تولیدیها و اشتغال موجود در آنها حفظ شود، اما بانکها نیز حق دارند مطالبات خود را وصول نمایند تا بتوانند ارائه تسهیلات نمایند که این امر قابل قابل دفاع است .
فرماندار میانه افزود: باید وصول مطالبات و حفظ وضع موجود تولیدیها به صورت اصولی مد نظر قرار گرفته و تدابیری اتخاذ شود.
شکری اضافه کرد: بانکها باید سیاستهای فعلی را اصلاح نمایند زیرا خواست همه ما همفکری ، تعامل و همکاری برای حل و فصل مشکلات، رونق اقتصاد و اشتغالزایی و حفظ اشتغال موجود است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۳/۲۵ ۱۹:۱۶

میانه در طول ۴ سال نه فقط با وجود تمام پتانسیلهاش بیکاریش کمتر نشده بلکه باوجود مهاجرت بیشتر هم شده مهاجرت و افزایش بیکاری سند ننگینی برای مسولین شهر هست که نه فقط کاری ایجاد نکرده اند بلکه حتی کار را از دست داده ایم

۹۶/۳/۲۵ ۱۸:۰۸

میانه شهرستانی هست باکشاورزی و دامداری قابل توسعه هست پتانسلهای موجود در زمینه کشاورزی بیشتر به جشم میخورد تا صنعت.
نبود مسوولین خبره کشاورزی در شهرستان موجب عدم استفاده از پتانسیل های موجود گشته و منطقه بگر و بلا استفاده نگه داشته

۹۶/۳/۲۵ ۱۸:۰۱

بله باید تا میتوانیم وضع موجود را حفظ نموده و موجب بیکاری درنهایت مهاجرت نشویم تا می توانیم به رشد و توسعه شهرستان باشیم نه در بیان بلکه درعمل

اخبار روز