کد خبر: ۶۵۲۶۰
۱۱۷۴ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

استقبال از کوه بانوی میانه ای پس از فتح بام آفریقا

۱۳۹۵/۷/۱۲
۱۷:۵۰

 

خانم سطـانزاده کوهنورد پیشکوست میانه ای پس از فتح قله مرتفع 5895 متری کلیمانجارو  کشور تـانزانیا معروف به ((بام آفریقا))، ظهر امروز در زادگاهش مورد استقبال مسئولان و همنوردانش قرار گرفت.

  صعود به قلل جهانی همچون آرارات ترکیه، آرکاتس ارمنستان و  قلل مرتفع کشور همچون دماوند، دنا، علم کوه، سبلان ، سهند، آزادکوه، نازبزرگ، تفتان و نرکوه از جمله صعودهای مهم ایشان می باشند.در این آئین  معاون سیاسی فرماندار ویژه میانه، مهندس مشایخی و جمعی از مسئولان بهمراه ورزشکاران شهرستان حضور داشتند.

******************

رامین مهاجری-نصر

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۷/۱۴ ۱۰:۲۵

رویداد بزرگ و تکرار ناشدنی این بانوی بزرگ که نماینده والای شهرستان بلکه استان و از همه مهمتر بانوان آذری زبان کشورمان ایران عزیز است . جای بسی افتخار و خوشحالی است . آفرین بر اراده عزم و پشتکار و اراده این بانوی دلاور و خستگی ناپذر که ثابت کرد که دست کمی از توانایهای آقایان ندارند . تبریک به وی و خانواده محترم ایشان .

۹۵/۷/۱۳ ۱۹:۵۹

باسلام ، اگر اطلاع رسانی میکردند یقینا کوهنوردان و ورزشکاران و همشهریان زیادی به پیشواز این بانوی قهرمان میرفتند که این افتخار بزرگیست ، ولی متاسفانه ضعف مدیریت یکی از عواملی است که چنین مراسماتی اینگونه برگزار گردد

۹۵/۷/۱۳ ۱۶:۳۲

با سالم ضمن تشکر از آقای مهاجری
از اتفاق خوبی که در جامعه ورزش شهرمان افتاد خوشحالم امیدوارم دختران وزنان شهرمان حضور بیشتر وفعالتری در عرصه ورزش داشته باشندونکته مهم حضور پیشکسوتان در استقبال از یک ورزشکار بانو به چشم می آید جای تشکر از همت این عزیزان که به حق شعار تغییر را سر داده اند وثابت میکنند که شعار اصلی ورزش همدلی ووظیفه ورزشکار علاوه بر ورزش واهمیت سلامتی تبلیغ ورونق دادن به ورزش وتشویق جوانان میباشد به کلیه کوه نوردان شهرمان افتخار میکنم

۹۵/۷/۱۳ ۱۲:۲۵

به ایشان خسته نباشید عرض میکنم انشاالله موفق باشند.

اخبار روز