کد خبر: ۵۷۴۶۱
۱۴۲۰ بازدید
۴۷ دیدگاه

تبریک متفاوت امام جمعه میانه به شورای شهر! / مرد حسابی! این وضع شهر است؟ شورا نیستید، قبول، شهروند هم نیستید؟!

۹۵/۲/۴
۰۰:۵۱

فردای میانه / ناگفته های زیادی دارم؛ دوره چهارساله تان رو به پایان است، صبر تا کی؟؛ شورا نیستید، قبول، شهروند هم نیستید؟ مرد حسابی! این وضع شهر است؟ خجالت می کشیم وقتی مهمانی وارد شهر می شود!

این جملات، صحبت های امروز حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی امام جمعه میانه به مناسبت فرارسیدن روز شورا بود که عملکرد بسیار ضعیف و غیر قابل قبول شورای اسلامی شهر میانه در اجرای وعده های انتخاباتی، موجب شد تا امام جمعه بجای تبریک این روز به اعضای شورای شهر از تریبون نماز جمعه به بیان این انتقادات بپردازد تا مردم بیش از پیش از اوضاع با خبر شوند.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز، طاهری، رئیس شبکه بهداشت و درمان میانه بود؛ ولی امام جمعه میانه گفت: انتظارم این بود که رئیس شورای شهر، سخنران پیش از خطبه های این هفته باشد تا در مورد وعده هایی که به مردم داده اند و کارهایی که انجام گرفته گزارش دهند.

وی از عدم اجرای طرح ساماندهی بافت فرسوده اطراف امامزاده اسماعیل(ع) و ناقص ماندن پروژه ساخت سرویس بهداشتی محوطه حرم امامزاده به عنوان مشتی نمونه خروار برشمرده، افزود: سال هاست که مردم و همسایگان حرم بلاتکلیف و چشم انتظار انجام این پروژه هستند و مدام در مورد این موضوع از بنده سوال می پرسند.

وی با تاکید بر اینکه زمان طولانی از انتخاب اعضای شورای شهر گذشته و با توجه به فرارسیدن پایان دوره هنوز حرکت قابل توجهی از ایشان در راستای عمران و آبادانی شهر مخصوصا انجام پروژه هایی مانند بافت فرسوده اطراف امامزاده صورت نگرفته، گفت: این اعضا شعارهایی را دادند و مردم هم به اعتبار آن به ایشان رای دادند ولی دوره رو به اتمام است و یقینا کاندیداها با شعارها، پوسترها و بنرهایی از همان وعده ها خواهند آمد.

وی با ابراز تاسف از اینکه امامزاده هر شهر، گل سر سبد آن شهر محسوب می شود ولی در میانه مورد بی توجهی قرار گرفته ادامه داد: با شورای دوره پیشین در خصوص ساخت سرویس های بهداشتی حرم امامزاده اسماعیل که برای عموم مردم شهرستان و مسافرین خدمات ارائه خواهد کرد، به توافق رسیده بودیم ولی شورای فعلی با بهانه های واهی مانند نبود بودجه و بزرگ بودن طرح از انجام آن سر باز می زند.

 

سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در طبس بر اثر طوفان شن که توطئه ای با هدف براندازی یک نظام و انقلاب نوپا بود و به بیان حجت الاسلام والمسلمین حامدی با دست خداوند موجب شکست دشمن گردید، موضوعی شد تا امام جمعه میانه آن را به موضوعات امروز تعمیم دهد.

حجت الاسلام والمسلمین حامدی گفت: سنت و وعده خداوند است که هرکس با او باشد، خداوند با اوست و این سنت در طبس یادآوری شد و اگر امروز هم ثبات قدم و وحدت کلمه داشته و پیرو ولایت باشیم همچنان همان سنت جاریست.

وی گفت: متاسفانه امروز این سنت فراموش شده؛ اگر با عظمت دشمن رعب به جانمان بیفتد، حمایت خداوند را نخواهیم داشت.

حامدی با اشاره به بهانه تراشی ها و کارشکنی های مستمر آمریکا در عدم تحقق مفاد برجام گفت: سیاستمداران آمریکا خودشان تصمیم می گیرند به تعهدشان عمل کنند یا نه، زیرا خودتان به کدخدایی آنان اعتراف کرده اید پس تصمیم گیر هستند ولی ساستمدارانمان به بهانه موضوعات مختلف به آمریکا سفر کرده، در مورد برجام جلسه تشکیل داده و چانه زنی می کنند تا الطاف کدخدا را ببینند.

امام جمعه میانه با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه هدف از برجام، ایجاد دو دستگی و خروج پیام این دو دستگی از ایران بود؛ افزود: این هشدار مدت ها قبل توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اعلام شده بود و آنها هرگز ار رویه دشمنی خود با ایران بازگشته و نخواهند گشت.

حجت الاسلام والمسلمین حامدی با انتقاد از مواضع و عملکرد وزیر امور خارجه گفت: مقام معظم رهبری مکرراً می فرمایند آمریکا مورد اعتماد نیست ولی معلوم نیست آقای ظریف در آمریکا به دنبال چه هست و دستگاه دیپلماسی ما باید بدانند ما با مذاکره مشکلی نداریم ولی زمانی که آمریکا به تعهد خود در جمع کشورها پایبند نیست، پس نمی توان به گفته های پشت درهای بسته آنان امید بست و راه و مسیر ما مشخص است و آقای رئیس جمهور و دولتمردان راه اقتصاد مقاومتی را به دور از شعار، نوشته و صحبت برای رونق اقتصاد کشور در پیش بگیرند.

 

امام جمعه میانه با اشاره به هفته سلامت، خودمراقبتی را توصیه کرده افزود: بارعایت ساده ترین مسائل می توان از زندگی راحت توام با سلامتی برخوردار بود و عواقب رعایت نکردن آنها، با بالا رفتن سن بروز می کند

وی با تاکید بر اینکه پیاده روی و تحرک باید عادت شود از استفاده مردم از وسائط نقلیه برای کوتاهترین مسیرها و حتی گردش ها انتقاد کرده افزود: متاسفانه مردم و مخصوصا جوانان با وجود مشکلات ترافیکی شهر میانه، با وسایط نقلیه برای مسیرهای کوتاه استفاده می کنند و گردش در هوای بهاری را هم با خودرو انجام می دهند که هم موجب آلودگی می شود و هم سوخت به هدر می رود.

امام جمعه میانه با انتقاد از میزان بالا و غیر استاندارد مصرف سوخت خودروهای داخلی، این کار را خیانت خوانده افزود: تولیدکنندگان خودرو با محصولاتی با مصرف بالا در حدود 12 لیتر مرتکب خیانت می شوند درحالیکه خودروهای نسل امروزی با استاندارد 2 و نیم لیتر هستند هرچند با اتلاف بیهوده سرمایه هایمان، خیانت دیگر را خودمان به خودمان می کنیم.

حجت الاسلام حامدی در مورد استفاده بدون ملاحظه از نمک، قند و روغن نیز هشدار داده افزود:  متاسفانه در امور مضر رکورداریم و اینها عادات غلطی است که باید اصلاح شود.

رضا امامی-فردای میانه

کپی برداری از خبر و عکس فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۲/۸ ۰۹:۵۹

کدوم شورا بود


اطلاع رسانی بکنید!

۹۵/۲/۸ ۰۹:۰۸

یکی از شوراهامون که سابقا عضو شهرداری میانه!! بود
همزمان سر از شهرداری آچاچی درآورد (بعنوان کارشناس) و بعد ازمدتی به جای آقای دینی، سرپرست شهرداری آچاچی هم شد...عجب قصه پر غصه ای ... ... ...

۹۵/۲/۷ ۲۰:۲۹

با سلام همشهریان عزیز اگه به آرشیو مراجعه کنید آنموقع که میانه فرمانداری ویژه شد من یک مقاله ای نوشتم در خصوص اینکه با تغییر این فرمانداری به فرماتداری ویژه هیچ تاثیری در وضعیت شهر مون اتفاق نمی افته در همون موقع یک عده استفاده سیاسی از این موضوع میکردنند و می گفتند حالا که فرمانداری ویژه شدیم چنان و چنان میشویم .عزیزان دل حالا که به این مهم دست یافتیم باید بریم زیر نظر بنیاد مستضعفان خیلی جالبه نه این نشانه اینست که خیلی ها با رانت و غیره به پست های کلیدی میانه نشسته اند و درود بر شجاعت امام جمعه محترم که علنا" از حقوق مردم دفاع می کنند.

۹۵/۲/۶ ۱۷:۳۳

با سلام و تشکر از جنابعالی

شهردار و اعضای محترم شورای شهر باید با حضور اصحاب رسانه و مردم یک جلسه پرسش و پاسخ برگزار نمایند تا به سوالات مردم که بدون پاسخ مانده جواب دهند و بگویند به چه علت نتوانسته اند به وظایف قانونی خود عمل نمایند

۹۵/۲/۶ ۱۵:۲۳

فرماندار چرا نظارت ندارد

۹۵/۲/۶ ۱۱:۴۴

از عجایب این دوره این بود که:
یکی از همین شوراهامون که سابقا عضو شهرداری میانه!! بود و استعفا نکردنش سرو صدا کرده بود
همزمان سر از شهرداری آچاچی درآورد (بعنوان کارشناس) و بعد ازمدتی به جای آقای دینی، سرپرست شهرداری آچاچی هم شد...
خب حال چه انتظاری میتونیم داشته باشیم؟؟؟

۹۵/۲/۵ ۱۶:۰۰

حال جالبه تنها نام شهرستان میانه از آذربایجان شرقی معرفی شده اصل کمک بد نیست و خیلی هم خوب هست بیمارستان تکمیل میشود. ولی نگاهی به پتانسیل های شهرستان میانه که من متوجه شدم بیست وپنج درصد اب کل استان رتبه اول برنج و گندم و ماهی در استان وسیع ترین شهرستان استان دارای معادن غنی و کارخانه فولادو خط اهن ترانزیت ایران به اروپا قرار دارد .حال خود استان آذربایجان‌شرقی شرقی چهارمین استان ثروتمند ایران هستش و این بسی تاسف هست که میانه با اینهمه ثروت نهفته و اشکار به محرومیت افتاده که نمود انرا در رتبه اول بیکاری . راه ها دوطرفه . فضای شهری زشت و... میبنیم باید مردم شهرداری فرمانداری و نمایندگان همگی دست به دست هم بدهند تا میانه به جایگاهی که با توجه پتانسل نهفته اش شایسته هست برسد نه این چیزی که الان میبینیم

۹۵/۲/۵ ۱۵:۴۴

با سلام در جواب عضو محترم شورا

که میگویند میانه جزو مناطق محروم نامیده نشده از سوی وزارتخانه ها

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بر اساس قراردادی که امروز با وزارت بهداشت امضا کرد، امسال ۱۰ بیمارستان حدوداً صدتخته (در مجموع هزار تخت بیمارستانی) را در شهرهای محرومی که بیمارستان ندارند، می‌سازد.

به گزارش تابناک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) طی تفاهم نامه یی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هزینه ساخت ده بیمارستان ناتمام در مناطق محروم کشور را پذیرفت. این تفاهم نامه در روز دوشنبه به طور رسمی به امضای دکتر محمد مخبر و دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی رسید. براساس این تفاهم نامه عملیات تکمیل ساخت این بیمارستانهای ناتمام که از 5 تا 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند طی دو سال به اتمام خواهد رسید. همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي متعهد شده است حداكثر چهار ماه پس از اتمام عملیات ساخت نسبت به تجهیز، تامین نیروی انسانی و راه اندازی این بیمارستان ها اقدام نماید.

مخبر دزفولی در این مراسم گفت:‌ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای ساخت این بیمارستانها امسال حدود 100 میلیارد تومان هزینه می‌کند و مشکلی برای تأمین منابع مالی آن وجود ندارد و اگر بیش از این نیز نیاز باشد،‌هزنیه می کنیم.

وی گفت: میزان پیشرفت این بیمارستانهای ناتمام که برای تکمیل ساخت به ستاد اجرایی فرمان امام داده شده است متنوع و بین 5 تا 90 درصد پیشرفته در بین آنها وجود دارد به طوری که بیمارستان گرمسار 92 درصد پیشرفته دارد و بیمارستانهای گلستان 70 درصد، میانه 65 درصد، باغ ملک 80 درصد، درگز 60 درصد،‌بهار 58 درصد، فرودس 74 درصد،‌نی ریز 5ر درصد و قرچک 5 درصد پیشرفت داشته اند.

وی افزود:‌ به جز دو بیمارستان قرچک و نی ریز که پیشرفت کمی داشته‌اند، بقیه بیمارستانها را قول می‌دهیم که تا پایان امسال تحویل دهیم البته زمان قرارداد دوساله است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اضافه کرد: با توجه به مشکلاتی که مردم در حوزه سلامت دارد و با در نظر گرفتن این مسئله که دولت اولویتی برای بهبود خدمات سلامت قائل شده است، ما نیز در ستاد اجرای فرمان حضرت امام آماده هر گونه همکاری با دولت هستیم و حتی در مورد شرکتهای دارویی که در اختیار داریم و حدود 15درصد تولید داروی کشور را شامل می شود اختیار را به وزیر بهداشت واگذار می‌کنیم اگر بخواهد می توانند این مراکز به هر جایی که صلاح می داند واگذار کند و ما آماده‌ایم در هر جایی که کشور نیاز دارد برای بهبود سلامت مردم وارد عمل شویم.

وی گفت:‌ عمده فعالیت ستاد فرمان امام(ره) در حوزه سلامت در مناطق محروم است، فقط یک پروزه بزرگ بیمارستان هزار تخته خوابه داریم که نیت نیز این بود که یک مرکز الگو برای عدالت در سلامت ایجاد کرده باشیم.

لازم به ذکر است که ستاد اجرايي فرمان حضرت امام(ره) از آذر 1386 توسط بنیاد برکت به منظور خدمت رسانی و محرومیت زدایی در مناطق محروم کشور نسبت به توانمندسازی اقتصادی و ارتقاي سلامت جامعه اقدامات گسترده یی انجام داده است.

تكميل و احداث ده بیمارستان با ظرفيت 1000 تخت در مناطق محروم

۹۵/۲/۵ ۱۳:۰۱

ضمن ارج نهادن به کامنت های بحق کاربران محترم سایت صدای میانه، باید متذکر شد که همانطور که همکارم در کامنت های قبلی اشاره کرده است که لازم است ما اعضای محترم در قبال مطالبات قانونی مردم شریف میانه به صورت دسته جمعی پاسخ گو باشیم و عذرخواهی نماییم، لیکن باید درکنار آن متعهد شویم که دیگر از کارهای حاشیه ای و عقب افتاده دست برداشته و در راستای توسعه و زیباسازی شهرستان تلاش نماییم تا در عمر باقی باقی مانده از فعالیت دوره چهارم بتوانیم بخشی از مطالبات مردمی را محقق سازیم. ضمنا عقید ایبیش مبنی بر تحت پوشش بنیاد مستضعفان قرار گرفت میانه از نظر ما مسئولین صادق قلمداد نمی شود.

۹۵/۲/۵ ۱۲:۴۹

خب انتقاد خوبه ولی باید سازنده باشه نه اینکه باعث بدتر شدن اوضاع یا از بین رفتن اعتماد بین مردم بشه آیا این شوراها وظیفه ی خودشونو خوب انجام ندادن از کار برکنار کنید راحتتر نیست تا مسئولان با لیاقت تری جاشونو بگیرن.

۹۵/۲/۵ ۰۸:۲۳

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تبدیل ‌بزرگراه‌های استان اصفهان به آزادراه به منظور ارتقای کیفی جاده‌ها، تامین ایمنی بیشتر در سفرها، کاهش آمار تصادفات و رسیدن به سطح استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، حجت اله غلامی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان، از جمله برنامه‌های این اداره کل در سال ۹۵را تکمیل پروژه‌های نیمه تمام سال گذشته عنوان کرد که از مهمترین آنها پروژه باند دوم نایین – انارک، باند دوم علویجه - پلیس راه، باند دوم بادرود – کاشان و گلپایگان – موته عنوان کرد که برخی از آنها جزو پروژه‌های سفر ریاست محترم جمهوری است و لازم است تا پایان سال ۹۵ با توجه به اعتباراتی که تامین خواهد شد به بهره‌برداری برسند.

حجت اله غلامی یکی از اهداف راه و شهرسازی استان را اتصال شهرستان‌ها به مرکز استان از طریق احداث باند دوم اعلام کرد و گفت: از جمله برنامه‌های این اداره کل در راستای ارتقای ایمنی تردد در جاده‌های استان، اتصال شهرستان‌ها و استان‌های مجاور با کلانشهر اصفهان به صورت دو بانده است که امید است بخش عمده‌ای از این برنامه‌ها در سال جدید عملیاتی شود.

وی از دیگر پروژه‌های مهم استان را تکمیل کنارگذر غرب اصفهان در سال جدید و عملیاتی نمودن آزادراه کنارگذر شرق نام برد و گفت: پروژه کنارگذر شرق اصفهان سال‌ها بدلیل نبود اعتبارات لازم تعطیل بوده که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با مشارکت صندوق بازنشستگی کشور امسال عملیاتی و بخش عمده‌ای از ترافیک شهری اصفهان به سمت جاده شیراز هدایت خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به قانون تصویب شده در دی ماه سال ۹۴ گفت: با استناد به قانون مصوب شده سال گذشته، به وزارت راه و شهرسازی مجوز داده شده که بتواند عملیات ایمنی و ارتقاء کیفی را در تمامی بزرگراه‌ها با تبدیل شدن به آزادراه و با کمک بخش خصوصی افزایش دهد.

وی استان اصفهان را پیش قدم در این برنامه دانست و اظهار کرد: از جمله محورهایی که مستعد تبدیل شدن به آزادراه هستند محور دلیجان– میمه - اصفهان، اصفهان – شیراز، اصفهان – نایین و اصفهان - شهرکرد است که با احداث تقاطع‌های غیرهمسطح و استفاده از حفاظ‌های بتنی و افزایش ایمنی تردد و استانداردهای مورد نظر به آزادراه تبدیل خواهند شد.

غلامی یکی از محاسن تبدیل شدن بزرگراه به آزادراه را ضمن افزایش ضریب ایمنی در تردد وسایل نقلیه، حذف این محورها از سرجمع اعتبارات دولتی دانست و در ادامه بیان داشت: با مشارکت بخش خصوصی بخش عمده‌ای از سرجمع اعتبارات دولتی، ملی و استانی حذف و می‌توان این اعتبارات را به سایر راه‌های اصلی، شریانی و روستایی اختصاص داد.

غلامی اعلام داشت: در این راستا و با هدف تبدیل ۶۰۰ کیلومتر بزرگراه به آزاد راه در استان این اداره کل آمادگی دارد با فراخوان اعلام شده از شرکت‌هایی که توان سرمایه‌گذاری در اینخصوص را دارند ثبت‌نام نماید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان تمامی اقدامات انجام شده را به منظور ارتقای کیفی جاده‌ها، تامین ایمنی بیشتر در سفرها، کاهش آمار تصادفات و رسیدن به سطح استانداردهای بین‌المللی نام برد و ابراز امیدواری کرد با اقدامات انجام شده بتوان شاهد سفری بی‌خطر برای رانندگان باشیم.

وی در خصوص شناسایی و رفع نقاط پرتصادف در جاده‌های استان اشاره‌ای به شیوه نامه جدید ابلاغی توسط وزارت راه و شهرسازی برای تشخیص نقاط پرتصادف کرد و گفت: با استناد به این شیوه نامه، ضرایب و پارامترهایی وجود دارد که لازم است بر اساس آنها نقاط پرتصادف شناسایی و رفع گردد کما اینکه میزان اعلام ضرایب به گونه‌ای است که بسیاری از نقاطی که جزو نقاط پرتصادف نبوده‌اند با این شرایط جزء نقاط پرتصادف محسوب شده و لازم است در راستای رفع آنها اقدام شود.

غلامی در پاسخ به تعداد نقاط پرتصادف شناسایی شده در جاده‌های استان و اقدامات انجام شده تاکنون در زمینه رفع این موانع گفت: بیش از ۱۰۹ نقطه پرتصادف در شبکه راه‌های استان شناسایی شده که با انجام اقداماتی از قبیل اصلاح شیب طولی یا عرضی جاده، آشکارسازی، اجرای روشنایی مسیر، ایجاد حفاظ‌های بتنی و گاردریل و گاها تغییر مسیر می‌توان آنها را رفع نمود.

۹۵/۲/۵ ۰۰:۲۴

خدایا بخاطر سوز دل مردم بیگناه اطراف امامزاده اعضای شورای غیر اسلامی میانه را هدایت کن تا بدانند شورای اسلامی هستند بعد اسلام اوردن یاد بگیرند که کاسبان و مردم اطراف میانه واهالی میانه بی گناهند مطالباتشان منطقی است بابا پیر شدند تکلیفشان را روشن کنید عین خیال اعضای شورا نیست حتما فردا جلسه ای به همیمنظور تشکیل خواهند داد تا حق الجلسه ای بگیرند این که میگن خدا روزی رسان هست اینه

۹۵/۲/۵ ۰۰:۱۸

بابا اونا بی تقصیرند وقتی که سایزها کوچک بشه و به مردم اطلاع رسانی نشه مردم گناهی ندارند که به اینطور افراد رای بدهند انوقت است که چون منتخب مردمند بی گناهند مصونیت دارند اشتباه نمیکنن اونموقع هست که سر ریاست قهر میکنن ترک جلسه میکنن پشت کوه شبانه جلسه تیانی میگذارند که به خانم رای بدهن تا بتوانن بمانند و دکتر شیویاری واقبال عبادی نتوانن بیاین خدا به فریادمان برسد

۹۵/۲/۵ ۰۰:۱۵

بنظرم تیتر روزنامه های اینده هم این بشه بعد از زنجان و تبریز اعضای شورای شهر میانه و شهردار دستگیر شدند حداقل بیلان کاری و گزارش درامدها و مخارج برای پروژه های شهری منتشر کنند تا شفاف سازی بشود . شاید خنده دار باشد خانه خاله من هنوز تو شهرک مدنی میانه نه اسم کوچه داره نه پلاک نه خیابانش اسفالت هست . در حالیکه ما رفته بودیم تهران توی محمد اباد که دیگر حاشیه ای ترین قسمت و فقیر ترین گذر کردیم حداقل خیابان و کوچه اسم و پلاک داشتند مثل میانه گمنام یا مفقود الاثر نبودند و جالبه همه شان اسفالت . یه نام گذاری و یا پلاک چقدر مخارجش هست خیلی خنده دار شهر به این بزرگی هنوز بعضی از کوچه ها و خیابان ها اسم ندارند پلاک نیست جالبه تا چند سال پیش هم اسم چهار راه ها و میدان های میانه مثل فیلم برره مردم چهارراه یوخاری و چهار راه اشاقی میگفتند که خنده بعضی دوست هام دراومده بود حسابی شهرم مسخره میکردند دیگر این چیزها که هزینه بر نیست بیشتر نتیجه بی توجهی هست تا مالی

۹۵/۲/۵ ۰۰:۱۴

از اعضای شورا خواهشمندم داراییهای خود قبل وبعد از شورا را بفرمایند

۹۵/۲/۴ ۲۳:۱۳

آدم یاد شورای اسلامی تبریز و شهردار زنجان میوفته...........

۹۵/۲/۴ ۲۲:۲۶

خدایا تو خود خوب میدانی که ایرانی چه محنتها کشید از دست این شوراوشورایی

۹۵/۲/۴ ۲۲:۲۴

رامبد جان یعنی اعضاشورا چنین جرات دارند معذرت خواهی کنن هاوالا

۹۵/۲/۴ ۲۲:۲۱

برادر ارجمند ممنون از دلسوزیتان اولا مرقومه نبوده در خطبه نماز جمعه بوده دوما شما که دلسوزید اینطور افراد را چرا معرفی نمیکنید تااگر دفاعی از خود ندارند مردم شناخته و به انها رای ندهند

۹۵/۲/۴ ۲۱:۰۲

مرقومه حضرت حجت الاسلام و الامسلیمن جناب آقای حامدی بسیار متین و بجاست. باید اقرار کرد که در طول دوره چهارم نهاد شورای اسلامی جز تنش فی مابین اعضاءچیزی دیگری برای ارائه عملکرد نداشته است. ظرفیت شهرستان برای توسعه فیزیکی و زیبایی بالاست لیکن لازم بود بیشتر این نهاد معظم دقت می کرد و تلاش می کرد میانه را نسبت به شأن مردم شریف آن توسعه دهد. اما همانطور که ذکر گردید تفکرات حاشیه ای که در بدنه آن رخنه نموده است سدی ایجاد نموده که تا تصمیمات لازم و درخور شهرستان گرفته نشود. درچنین شرایطی واقعا نیاز است که اعضای محترم بطور دسته جمعی از مردم بزرگوار عذرخواهی نمایند.

۹۵/۲/۴ ۱۹:۴۳

درپاسخ به ایبیش گفت که واقعا درست می فرمائید متاسفانه ظاهرا مسئولین ما تحت پوشش بنیاد مستضعفان قرار گرفتن میانه را خوش یمن تلقی می کنن. درحالی میانه در همه زمینه های اقتصادی توان بالایی که دارد هیچکدام از شهرستان های استان ندارند. باید بحال میانه گریست.

۹۵/۲/۴ ۱۸:۵۴

دیرین درین
اقایان چون میایند
چون اعتقادی به امامزاده وخدمت رسانی به مردم نداشتندی باید اقایان رادر فصل انتخابات فقط در نماز جمعه دید که تا نفر اخر میمانند که خدا حافظی نمایند دیرین دیرین

۹۵/۲/۴ ۱۸:۵۱

میدانید اقایان از میانه بیرون نرفته اند تا ببینن المان شهری چیست یا میشود با نبوغ فکری کارهای بسیار را انجام داد وقتی به اینجور کارها ویا حرفها میرسد چنان قانون مند میشوند و متشرع ادم فکر میکند که چقدر اینها رعایت بیت المال را میکنن اما وقتی برویم پیگیری کنیم میبینیم با اغماض اقایان چقدر پول حیف ومیل شده انجا حرفی ندارند جز اینکه گناه را بگردن دیگری بندازند

۹۵/۲/۴ ۱۸:۴۵

متاسفانه در اعضای شورا با وجود اینکه افرادی هستند که در شهرداری مشغول بودند نه نمره قبولی در آن زمان و نه در شورایی نمره قابل قبول ندارند بحث در شورا ودعوا دعوای مشکلات شهر نیستدعوا بقول قدیمی ها عمی دردی دیر زمی دردیدی

۹۵/۲/۴ ۱۷:۵۶

آقایان شورا میتوانید بگویید چقدر حقوق وحق جلسه میگیرید ایا جراتش را دارید

۹۵/۲/۴ ۱۷:۵۵

عملکرد ضعیف شورا در ازاد سازی اطراف امامزاده اسماعیل(ع)از کارایی شورا حکایت دارد اقایان شوراها خبر دارید جوانهای محله اطراف امامزاده پیر شده اند اما دریغ از یک جو همت شما

۹۵/۲/۴ ۱۷:۳۷

تذکر و گوشزد خوبیست که وقتی از طرف بالاترین مقام شهری گفته شود تاثیر آن صد چندان خواهد بود ولی حیف کمی دیر گفته شده آنزمانی که همه مردم زبان به نارضایتی گشودند و در نشریات و سایتهای محلی نوشتند اگر حمایتی از طرف مسئولین صورت گرفته بود جلو ضرر خیلی وقت پیشها گرفته میشد

ولی هنوز هم میشود علت بابی کرد و مقصر یا مقصران را بازخواست نمود

۹۵/۲/۴ ۱۵:۴۹

این دوره ناشایسته ترین دوره شورای اسلامی شهرمیانه در ادوار شوراست.فقط و فقط جلسه تشکیل میدهند برای موضوعات الک و حق الجلسه میگیرند.طوریه که در بازرسی از اسناد شورا توسط سازمانهای ذیربط بجای بدهی شهرداری به شورا برعکس شورا به شهرداری بدهکار دراومده.

۹۵/۲/۴ ۱۵:۳۷

با سلام این شوراها بی لیاقت تر از این حرفان که اسم خودشونو گذاشتن شورای شهر.شما کافیه 1ساعت تو شهر مراغه بگردین تفاوت این شوراها با شوراهای اونجا رو به خوبی احساس میکنین. مفت خورا....

۹۵/۲/۴ ۱۵:۱۷

توی کامنت ها خواندم بنیاد مستضعفان برای کمک به میانه اعلام امادگی نموده وکنار سیستان و بلوچستان قرار گرفته کسی نیست بگه استان اذربایجان شرقی چهارمین استان ثروتمند ایران بعد از تهران البرز و خراسان رضوی هست بعد با کارهایی که مسئولان شهری و استانی کردند حالا تحت پوشش بنیاد مستضعفان افتادیم اصل کمک بد نیست وخوبه ولی موضوع اینه در کنار داشتن ثروت و امکانات طبیعی به این روز افتادن ننگ هست بیست و پنج درصد اب استان در شهرستان میانه است معادن زیادی مثل گچ و کارخانه فولاد داریم و در سایه بی تدبیری مسئولان به رتبه اول بیکاری استان و تحت پوشش بنیاد مستضعفان افتادیم فقط میترسم مسئولان شاهکار کنند همین مونده که فقط از بی بی سی و سی ان ان به جای سومالی یک زمانی بیایند از میانه مستند بسازند !!!!!الان از فرمانده نیروی انتظامی شهرستان هم بپرسید بهتون میگه همزمان با افزایش بیکاری امار جرم وخلاف شهرستان هم رشد کرده

۹۵/۲/۴ ۱۴:۲۱

باسلام به شما دوست عزیز درست میگویید اصلا شهردارما باید تغییرکنداصلا کاربلدنیست وبسیار مبالغه کارمیباشند.

۹۵/۲/۴ ۱۲:۱۶

خجالت آورتر از این ، این است که کوچه شهید مفتح در شهرک امام خمینی که با پیگیریهای چند ساله و مداوم جهت به سازی و آسفالت از شهرداری و شورای شهر بلاخره آسفالت شد و دریغ از نظارت عوامل شهرداری در حین کار که در مدت کمتر از دو ماه دوام نیاورد و در حال تخریب میباشد. آیا این خیانت نیست ؟

۹۵/۲/۴ ۱۱:۵۸

بررسی سوابق برخی از اعضای شورای شهر فعلی بیانگر این می بود که بتوانند با تجربه های کارشناسی و عمل نمودن به آنها بتوانند روزنه امید را در شهروندان محترم بوجود بیآورند و مردم را به کار شورایی امیدوار کنند که متاسفانه عملکرد بسیار ضعیف تک تک اعضاء کار را بدان آنجا رسانده که مورد نقد نماینده محترم ولی فقیه ، امام جمعه دانشمند و فهیم شهر واقع میشوند واین به معنای نهایت برگشت به عقب در کار شورایی را میرساند که نتیجه آن نیافتن کور سویی برای پیشرفت و توسعه شهر میباشد شاید برخی از آقایان در مناظرات فردی آنچنان ادعایی از عملکرد خود ارائه میدهند که گویی شهر به گلستان تبدیل شده است و شهروندان خبری از آن ندارند غافل از اینکه قضاوت شهروندان فهیم خود مصداق بارزی از عملکرد آنانی میباشد که از نردبان رای مردم بالا رفته و امروز در نهایت بی اعتنایی همچنان بر طبل تنبلی و عدم کار آیی خود و شهرداری میزنند .به کجا میرویم آخر و عاقبتمان را خدا میداند.

۹۵/۲/۴ ۱۱:۴۰

با سلام و تشکر از امام جمعه محترم شهرستان میانه

یکی از مهمترین و اصلی ترین وظایف شورای شهر این است که فرد با تجربه و تحصیل کرده و آشنا به مدیریت شهری را بعنوان شهردار معرفی کند و کلیه امکانات رفاهی ، اجتماعی و بهداشتی را در سطح شهر برای شهروندان فراهم نمایند متاسفانه وظیفه ای که از اولین دوره شورا تا به حالا  هیچ کدام از این عزیزان به ان عمل ننموده اند در بیشتر شهرهای کشور که امازاده دارند کلیه امکانات رفاهی ، اجتماعی و بهداشتی برای شهروندان و مسافران فراهم نموده اند تا مردم در آسایش باشند

                            دندانی که درد می کند باید کشید

۹۵/۲/۴ ۱۰:۱۱

اینها با وعده دادن نبودن که رای آوردن اینا با باند بازی و تعداد نفرات بیشتر که اینارو میشناختن رای آوردن

۹۵/۲/۴ ۰۹:۵۷

همان روز اول ورود این عزیزان به ساختمان شورا و رای به ابقا، آخر و عاقبت این دوره از شورا نیز مشخص بود...

۹۵/۲/۴ ۰۹:۴۸

کاشکه که مشکلات میانه با همان احداث دستشویی در امامزاده حل میشد!! اما میانه هزاران مشکل بزرگ داره که اینها اصلا دیده نمیشه مثل بیکاری رتبه اول استان جالبه وزارت بهداشت هم میانه جز شهر های محروم کشور هم ردیف سیستان و بلوچستان گذاشته بنیاد مستضعفان هم با افتخار بازسازی بیمارستان های میانه را بعهده گرفته و توی شبکه خبر جز پنج شهر محروم معرفی شده که وزارت بهداشت به بنیاد مستضعفان تحویل داده یعنی ننگ از این بالاتر

۹۵/۲/۴ ۰۹:۱۴

واقعا جای تاسف هست عملکرد شورا با این اعضا" باید غربالگری شوند

۹۵/۲/۴ ۰۹:۱۳

امیدواریم سطح تغییر مدیریتی کارکنان وا دارات ونیروی تازه نفس پیشرفت میانه حاصل شود" فرمانداری محترم کارکرد مدیران را بررسی فرمایند

۹۵/۲/۴ ۰۹:۰۱

شهر میانه از عدم وجود یک ورودی رنج میبره مثل دروازه تهران که برج آزادی یا پاریس چراکه ورودی هر شهر نماد ان شهر محسوب میشه میتوانه گردشگر جذب کنه که گردشگر با دیدن همان ورودی میانه میفهمد داخل میانه چه خبر هست فرار را به ماندن ترجیح میدهد!!

۹۵/۲/۴ ۰۸:۲۳

شورایی که دغدغه اش فقط و فقط حق الجلسه هستند و رقابت در اینکه کدام یک در کدام کمسیون باید باشند تا درامدشان بالا برود بیشتر از این نخواهد بود یار کشی در اینکه کدامیک رییس شورا شود و جلوی دوربین ظاهر شوند واقعا این شورا در خور ولیاقت میانه نیست کجاتعصب امور فرهنگی واجتماعی شهر را دارند

۹۵/۲/۴ ۰۷:۴۹

مخصوصاً مخصوصاً ورودی ها افتضاحه! بابا لااقل زمان تبلیغات زبان به غبغب بگذارند آدم این اندازه عصبانی نمی شود. واقعا برای شهرستان متاسفیم. آقای شهردار جنابعالی هم بی تقصیر نیستید.

۹۵/۲/۴ ۰۱:۲۱

ببینید وضعیت را به کجا رسانده اند که امام جمعه صبور میانه هم لب به اعتراض و انتقاد علنی گشوده است.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز