کد خبر: ۲۴۹۰۸
۴۹۰ بازدید
۲ دیدگاه

حیدری آزاد انتقاد کرد:

بی پولی انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان میانه را به نابودی می کشد

۹۳/۴/۳۰
۱۹:۲۲
  میانه – خبرگزاری مهر: معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: متاسفانه بی پولی انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان میانه را به نابودی می کشد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل حیدری آزاد بعد از ظهر دوشنبه در مراسم معارفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه با تاکید بر ضرورت ساماندهی انجمن های فرهنگی و هنری در این شهرستان گفت: از سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان انتظار داریم تا با جدیت بیشتری فعالیت های انجمن های فرهنگی و هنری را دنبال کند و برای انها اعتبار جذب کند.

وی با بیان اینکه ارتقای فرهنگ کشور در گرو ارتقای فرهنگ شهرها و روستاهای کوچک و بزرگ است، گفت: باید به مسائل و مشکلات فرهنگی شهرهای کوچک نیز اهمیت داد و برای آنها بودجه تخصیص داد چراکه اینها نیز جزئی از کشور هستند و مشکلات فرهنگی به پایتخت محدود نمی شود.

حیدری آزاد در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه ادارات باید با هویت مستقل و به دور از هرگونه تعلق خاطر به جناح های سیاسی به مردم خدمت کنند، گفت: در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه نیز باید افراط و تفریط ها را از بین ببریم.

وی همچنین از برگزاری همایش سراسری انتظار در میانه خبر داد و گفت: این برنامه در وزارتخانه تصویب شده است و باید سرپرست جدید پیگیری های لازم را در این خصوص انجام دهد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۴/۳۱ ۰۰:۴۳
متاسفانه مسئول قبلی کاری کرده بود که اخباری از این نهاد منتشر نمیشد امیدواریم این روند تغییر کند انشااله
۹۳/۴/۳۰ ۲۳:۵۴
جناب اقای دکتر مسابقه عکسی که از اذر ماه سال 92 فراخوان داده است و امروز یعنی قریب به مرداد 93 هشت ماه هست که بدلیل نبود بودجه بلا تکلیف است. کسی هست پاسخگو باشد؟ بودجه فقط برای کنگره های بین المللی هست؟ بودجه ارشاد میانه کجا میرود؟ خواستار پاسخگویی نهادهای مسئول هستیم.

اخبار روز