کد خبر: ۴۲۷۳۰
۱۷۳۰ بازدید
۳۱ دیدگاه (۲۱ تایید شده)

دکتر مددی؛

نائب رئیس مجمع نمایندگان استان شد

۱۳۹۴/۴/۲
۱۹:۱۵

آقای مددی نماینده شهرستان میانه در سال اول،آقای سعیدی و آقای قره سید نمایندگان تبریز،اسکو و آذرشهر به ترتیب در سال دوم وسوم رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی بودند.

امروز پس از اتمام جلسه علنی مجلس شورای اسلامی،جلسه ی مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی برای تعیین اعضای هیأت رئیسه جدید در سال چهارم برگزار شد که طی آن غلامحسین شیری؛ نماینده شهرستان هشترود و چاراویماق با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی انتخاب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر میانه،طی رأی گیری انجام شده در جلسه ی امروز مجمع نمایندگان استان،دکتر مددی؛ نماینده شهرستان میانه به عنوان نائب رئیس مجمع و دکتر حسن نژاد؛ نماینده شهرستان های جلفا و مرند به عنوان سخنگوی مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی انتخاب شدند.
گفتنی است آقای مددی نماینده شهرستان میانه در سال اول،آقای سعیدی و آقای قره سید نمایندگان تبریز،اسکو و آذرشهر به ترتیب در سال دوم وسوم رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی بودند.
پایگاه اطلاع رسانی شهر میانه انتخاب مجدد دکتر مددی؛ نماینده تلاشگر،پاک دست و شایسته مردم شریف شهرستان میانه را در هیأت رئیسه مجمع نمایندگان استان، تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی توفیقات روزافزون دارد.
همچنین انتصاب آقای محمد ملکی؛سردبیر محترم دو هفته نامه ملت و امت را به عنوان روابط عمومی مجمع نمایندگان استان که نشان از شایستگی های وی دارد تبریک عرض می نماییم.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۴/۹ ۰۳:۱۳
این انتصاب بجا و شایسته سالار نماینده محترم جناب آقای دکتر مددی سندی است بر اثبات حقانیت و صحت انتخاب آن قشر از افرادی که ایشان را به عنوان نماینده انتخاب نموده اند. آرزوی توفیق روزافزون بر شما.
۹۴/۴/۵ ۱۶:۵۲
[quote name="طاهر نائبی"] [quote name="سعید آقاپور"] [quote name="آگاه"] [quote name="سعید آقاپور"] [quote name="میانالی"] پس جناب مهندس حسینی کجای این قصه تشریف دارن؟ وقعا جای تاسف است........ [/quote] همشهری بزگوار طبق اطلاعات بنده مهمترین سوابق و فعالیت های آقای شیری دبیر و مدرس دانشگاه میباشد و طبیعی است که وقتی رئیس مجمع باشد نائب رئیس هم بهتر است که همتراز با رئیس مجمع باشد برای مثال یک درصد هم امکان ندارد که اگر رئیس مجمع آقای شیری باشد آقایان فرهنگی- پزشکیان- سعیدی و بقیه نمایندگان بلند پایه مجمع نمایندگان استان، نائب رئیس مجمع شوند در ضمن در مورخ 1393/9/9 که لایحه طرح استانی شدن حوزه های انتخابیه به امضای نمایندگان میرسید و از نماینده های استان مهندس حسینی(نماینده میانه)آقایان پزشکی- قره سیدی-سعیدی-رحمانی(نمایندگان تبریز) و چندی دیگر از نمایندگان استان امضا کرده بودند،امضاهای آقایان شیری- مددی و حسن نژاد دراین طرح دیده نمیشد که بنظر من اینگونه کارها برای کسانی که در سطح استان شناخته شده نیستند خوب است که اگر انتخابات استانی شود که انشااله میشود حداقل یه سمتی برای تبلیغات داشته باشند. [/quote] شناخته بودن آقای حسینی رو وقتی فهمیدیم که برای عضویت در هیات رئیسه ثبت نام کرده بودند ولی از 290 رای 11 رای بدست آوردند در حالی که آقای مددی وقتی برای شورای رقابت ثبت نام کرده بودند 120 رای آوردند زیاد درگیر این مسائل نشو برادر که باعث خنده دیگران می شی [/quote] آقاي آگاه از خود آقاي مددي بپرسيد اگر اين حرف شما را تاييد كردند رسما در سايت قرار دهيد كه آقاي مددي با ١٢٠ راي عضو شوراي رقابت شدند تا در اين صورت برويم تحقيق كنيم ببينيم آيا حقيقت دارد يا ... [/quote] مددی سال 91 با 110 رای و با قرعه کشی بین ایشان و احمدی ، به سمت عضو ناظر مجلس در شورای رقابت انتخاب شدند . [/quote] طاهر جان از بین 290 نماینده مجلس مقرر بود سه نفر از طریق رأی گیری به عنوان عضو ناظر شورای رقابت انتخاب شوند که آقای مددی و آقای احمدی هر دو با کسب 110 رای به عنوان نفر سوم انتخاب شده بودند که پس از قرعه کشی بین این دو نفر آقای مددی انتخاب شدند.به هر حال 110 نماینده مجلس به آقای مددی رای دادند وگرنه اینطور نیست که از اول مبنای انتخاب قرعه کشی بوده باشد. چه بسا برخی نمایندگان برای برخی مسئولیت ها در مجلس کاندید می شوند که از بین 290 نماینده به تعداد انگشتان یک دست هم رای نمی آورند!!!
۹۴/۴/۴ ۱۴:۰۴
[quote name="سعید آقاپور"] [quote name="آگاه"] [quote name="سعید آقاپور"] [quote name="میانالی"] پس جناب مهندس حسینی کجای این قصه تشریف دارن؟ وقعا جای تاسف است........ [/quote] همشهری بزگوار طبق اطلاعات بنده مهمترین سوابق و فعالیت های آقای شیری دبیر و مدرس دانشگاه میباشد و طبیعی است که وقتی رئیس مجمع باشد نائب رئیس هم بهتر است که همتراز با رئیس مجمع باشد برای مثال یک درصد هم امکان ندارد که اگر رئیس مجمع آقای شیری باشد آقایان فرهنگی- پزشکیان- سعیدی و بقیه نمایندگان بلند پایه مجمع نمایندگان استان، نائب رئیس مجمع شوند در ضمن در مورخ 1393/9/9 که لایحه طرح استانی شدن حوزه های انتخابیه به امضای نمایندگان میرسید و از نماینده های استان مهندس حسینی(نماینده میانه)آقایان پزشکی- قره سیدی-سعیدی-رحمانی(نمایندگان تبریز) و چندی دیگر از نمایندگان استان امضا کرده بودند،امضاهای آقایان شیری- مددی و حسن نژاد دراین طرح دیده نمیشد که بنظر من اینگونه کارها برای کسانی که در سطح استان شناخته شده نیستند خوب است که اگر انتخابات استانی شود که انشااله میشود حداقل یه سمتی برای تبلیغات داشته باشند. [/quote] شناخته بودن آقای حسینی رو وقتی فهمیدیم که برای عضویت در هیات رئیسه ثبت نام کرده بودند ولی از 290 رای 11 رای بدست آوردند در حالی که آقای مددی وقتی برای شورای رقابت ثبت نام کرده بودند 120 رای آوردند زیاد درگیر این مسائل نشو برادر که باعث خنده دیگران می شی [/quote] آقاي آگاه از خود آقاي مددي بپرسيد اگر اين حرف شما را تاييد كردند رسما در سايت قرار دهيد كه آقاي مددي با ١٢٠ راي عضو شوراي رقابت شدند تا در اين صورت برويم تحقيق كنيم ببينيم آيا حقيقت دارد يا ... [/quote] مددی سال 91 با 110 رای و با قرعه کشی بین ایشان و احمدی ، به سمت عضو ناظر مجلس در شورای رقابت انتخاب شدند .
۹۴/۴/۴ ۱۳:۲۴
[quote name="آگاه"] [quote name="سعید آقاپور"] [quote name="میانالی"] پس جناب مهندس حسینی کجای این قصه تشریف دارن؟ وقعا جای تاسف است........ [/quote] همشهری بزگوار طبق اطلاعات بنده مهمترین سوابق و فعالیت های آقای شیری دبیر و مدرس دانشگاه میباشد و طبیعی است که وقتی رئیس مجمع باشد نائب رئیس هم بهتر است که همتراز با رئیس مجمع باشد برای مثال یک درصد هم امکان ندارد که اگر رئیس مجمع آقای شیری باشد آقایان فرهنگی- پزشکیان- سعیدی و بقیه نمایندگان بلند پایه مجمع نمایندگان استان، نائب رئیس مجمع شوند در ضمن در مورخ 1393/9/9 که لایحه طرح استانی شدن حوزه های انتخابیه به امضای نمایندگان میرسید و از نماینده های استان مهندس حسینی(نماینده میانه)آقایان پزشکی- قره سیدی-سعیدی-رحمانی(نمایندگان تبریز) و چندی دیگر از نمایندگان استان امضا کرده بودند،امضاهای آقایان شیری- مددی و حسن نژاد دراین طرح دیده نمیشد که بنظر من اینگونه کارها برای کسانی که در سطح استان شناخته شده نیستند خوب است که اگر انتخابات استانی شود که انشااله میشود حداقل یه سمتی برای تبلیغات داشته باشند. [/quote] شناخته بودن آقای حسینی رو وقتی فهمیدیم که برای عضویت در هیات رئیسه ثبت نام کرده بودند ولی از 290 رای 11 رای بدست آوردند در حالی که آقای مددی وقتی برای شورای رقابت ثبت نام کرده بودند 120 رای آوردند زیاد درگیر این مسائل نشو برادر که باعث خنده دیگران می شی [/quote] آقاي آگاه از خود آقاي مددي بپرسيد اگر اين حرف شما را تاييد كردند رسما در سايت قرار دهيد كه آقاي مددي با ١٢٠ راي عضو شوراي رقابت شدند تا در اين صورت برويم تحقيق كنيم ببينيم آيا حقيقت دارد يا ...
انتصاب شایسته و بایسته ی جناب اقاي دكتر مددي را به عنوان نايب رئيس مجمع نمايندگان استان را مشفقانه و مشتاقانه تبریک عرض می نمایم.
۹۴/۴/۴ ۱۱:۵۷
پشتکار و تلاش صادقانه دکتر مددی حتی برای نمایندگان استان هم به اثبات رسیده که برای چندمین بار به ایشان رای می دهند. با رای نماینده های استان در سال اول رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی شد بعد دوباره با رأی نماینده ها عضو شورای حل اختلاف استان شد و باز هم این بار نائب رئیس مجمع نمایندگان استان شدند. کما اینکه با رای بیش از 120 تن از نمایندگان کل کشور عضو شورای رقابت و عضو هیات تحقیق و تفحص از صنعت بیمه شدند. کسانی هم بودند که برای هیات رئیسه مجلس کاندید شدند که به اندازه انگشتان دست رای نیاوردند...
۹۴/۴/۳ ۲۲:۴۹
عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای دکتر مددی نماینده پرتلاش شهرمان
۹۴/۴/۳ ۲۲:۱۵
ضمن تبریک این انتخاب ایشان نشان از حس اعتماد نمایندگان استان به ایشان است.
۹۴/۴/۳ ۲۱:۳۹
[quote name="سعید آقاپور"] [quote name="میانالی"] پس جناب مهندس حسینی کجای این قصه تشریف دارن؟ وقعا جای تاسف است........ [/quote] همشهری بزگوار طبق اطلاعات بنده مهمترین سوابق و فعالیت های آقای شیری دبیر و مدرس دانشگاه میباشد و طبیعی است که وقتی رئیس مجمع باشد نائب رئیس هم بهتر است که همتراز با رئیس مجمع باشد برای مثال یک درصد هم امکان ندارد که اگر رئیس مجمع آقای شیری باشد آقایان فرهنگی- پزشکیان- سعیدی و بقیه نمایندگان بلند پایه مجمع نمایندگان استان، نائب رئیس مجمع شوند در ضمن در مورخ 1393/9/9 که لایحه طرح استانی شدن حوزه های انتخابیه به امضای نمایندگان میرسید و از نماینده های استان مهندس حسینی(نماینده میانه)آقایان پزشکی- قره سیدی-سعیدی-رحمانی(نمایندگان تبریز) و چندی دیگر از نمایندگان استان امضا کرده بودند،امضاهای آقایان شیری- مددی و حسن نژاد دراین طرح دیده نمیشد که بنظر من اینگونه کارها برای کسانی که در سطح استان شناخته شده نیستند خوب است که اگر انتخابات استانی شود که انشااله میشود حداقل یه سمتی برای تبلیغات داشته باشند. [/quote] شناخته بودن آقای حسینی رو وقتی فهمیدیم که برای عضویت در هیات رئیسه ثبت نام کرده بودند ولی از 290 رای 11 رای بدست آوردند در حالی که آقای مددی وقتی برای شورای رقابت ثبت نام کرده بودند 120 رای آوردند زیاد درگیر این مسائل نشو برادر که باعث خنده دیگران می شی
۹۴/۴/۳ ۱۶:۴۵
[quote name="میانالی"] پس جناب مهندس حسینی کجای این قصه تشریف دارن؟ وقعا جای تاسف است........ [/quote] همشهری بزگوار طبق اطلاعات بنده مهمترین سوابق و فعالیت های آقای شیری دبیر و مدرس دانشگاه میباشد و طبیعی است که وقتی رئیس مجمع باشد نائب رئیس هم بهتر است که همتراز با رئیس مجمع باشد برای مثال یک درصد هم امکان ندارد که اگر رئیس مجمع آقای شیری باشد آقایان فرهنگی- پزشکیان- سعیدی و بقیه نمایندگان بلند پایه مجمع نمایندگان استان، نائب رئیس مجمع شوند در ضمن در مورخ 1393/9/9 که لایحه طرح استانی شدن حوزه های انتخابیه به امضای نمایندگان میرسید و از نماینده های استان مهندس حسینی(نماینده میانه)آقایان پزشکی- قره سیدی-سعیدی-رحمانی(نمایندگان تبریز) و چندی دیگر از نمایندگان استان امضا کرده بودند،امضاهای آقایان شیری- مددی و حسن نژاد دراین طرح دیده نمیشد که بنظر من اینگونه کارها برای کسانی که در سطح استان شناخته شده نیستند خوب است که اگر انتخابات استانی شود که انشااله میشود حداقل یه سمتی برای تبلیغات داشته باشند.
۹۴/۴/۳ ۱۵:۲۵
مایه افتخار ماست تبریک به دکتر مددی
۹۴/۴/۳ ۱۴:۳۷
پس جناب مهندس حسینی کجای این قصه تشریف دارن؟ وقعا جای تاسف است........
۹۴/۴/۳ ۱۲:۳۹
[quote name="وحید شکوری"] عرض تبریک خدمت نماینده تلاشگر شهرستان میانه جناب آقای دکتر مددی . [/quote] آقای شکوری منم به شما تبریک میگم که از کارکنان زحمتکش دفتر آقای مددی هستی
۹۴/۴/۳ ۱۲:۳۴
شایستگی ایشان وانتخاب درست مردم میانه رو میرسونه.خدا قوت
۹۴/۴/۳ ۱۱:۱۲
عرض تبریک خدمت نماینده تلاشگر شهرستان میانه جناب آقای دکتر مددی .
۹۴/۴/۳ ۱۰:۵۵
باعث بسی افتخار بزرگ و خبر مسرت بخشی است که نماینده پرتلاش و کوشا و خستگی ناپذیر شهرمان که بر مسند نایب رییسی مجمع نمایندگان استان تکیه زده و شایستگی و لیاقت خود را دوباره نشان دهد. جناب آقای مددی، شما مایه خیر و برکت این شهرستان می باشید.
۹۴/۴/۳ ۰۹:۲۰
تبريك به آقاي مددي اين نشان از جايگاه آقاي مددي در بين نمايندگان استان است.
۹۴/۴/۳ ۰۸:۴۰
خوش به حال مردم میانه که هر روز خبرهای خوش را با جان و دل لمس می نمایند. این خوشی نوش جانتان باد.
۹۴/۴/۳ ۰۷:۴۷
تبريك وتهنيت خدمت نماينده مردمي وپر تلاش شهرستان ميانه جناب آقاي دكتر مددي:خدا قوت دهد
۹۴/۴/۲ ۲۳:۲۵
بنده به نوبه ی خودم این انتخاب بجا ومسرت بخش را که حاصل اثبات توانمندی و شایستگی ایشان بوده خدمت دکتر مددی و شهروندان گرامی تبریک عرض می کنم.
۹۴/۴/۲ ۲۰:۲۶
هذا من فضل ربی جناب حاج آقای مددي انتخاب شایسته ی حضرت عالی نویدی است مسرت بخش برای مردم ارزشی ، ولایی و غیور شهرستان ميانه که از این پس با اعتماد وافر و اطمینان خاطر از حمایت ها مساعدت های آن جناب گام های استوارتری جهت ارتقا و پیشرفت ایران اسلامی بر خواهند داشت. به شکرانه ی این توفیق و ضمن عرض تبریک این موفقیت ، سلامت و سعادت آن وجود ارزشمند را از درگاه آفریدگار خواستارم. و من الله التوفیق و التکلان

اخبار روز