کد خبر: ۴۰۶۹۰
۱۸۵۲ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

فوری ؛

ورزشگاه پنج هزار نفری میانه با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد

۱۳۹۴/۲/۳۰
۱۸:۴۹

ورزشگاه شهید جمشید سرانجام میانه دقایقی پیش با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی، حجت الاسلام محمدرضا حامدی امام جمعه میانه و حمید شکری فرماندار ویژه این شهر افتتاح شد.

"محمود گودرزی" وزیر ورزش و جوانان در آیین افتتاح این ورزشگاه با تشکر از مدیرکل ورزش و جوانان استان و مسئولین شهرستان میانه، از عوامل ساخت این مجموعه نیز که با همت و تلاش فراوان دست به دست هم دادند تا این مجموعه آماده بهره برداری و افتتاح شود، تشکر و قدردانی کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز که دیگر مهمان این آیین بود، در سخنانی از هیات دولت و در راس آن از ریاست جمهوری، وزیر ورزش و جوانان، مهندس مدبر مدیرعامل توسعه و نگهداری اماکن ورزشی آذربایجانشرقی، فرماندار و امام جمعه محبوب میانه و نمایندگانی که در راستای توسعه ورزش قهرمانی و همگانی و تحقق اهداف ورزش استان قدم برمی‌دارند، تشکر کرد.

اسبقیان همچنین با اعلام اینکه سرانه ورزشی شهرستان میانه 56 صدم درصد متر مربع است، ابراز امیدواری کرد تا این رقم در آینده به 76 صدم درصد متر مربع افزایش یابد.

در آیین افتتاح این ورزشگاه همچنین حمید شکری فرماندار ویژه میانه از حضور وزیر ورزش و جوانان و مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم قدردانی کرده و با اشاره به اینکه سرانه ورزشی این شهرستان از کل استان پایین است از مسئولین ورزش استان بخصوص مدیرکل ورزش و جوانان استان خواست تا با حمایت خود از ورزش شهرستان میانه این فاصله را کمتر کرده و به حد استان برسانند.

در حاشیه این مراسم که در حضور 1000 نفر برگزار شد، باستانی کاران شهرستان میانه هنرنمایی کرده و همچنین عده‌ای از حضار نیز با به نمایش درآوردن بنری از تراکتورسازی از وزیر ورزش و جوانان خواستند تا به مسائل اتفاق افتاده در دیدار تراکتورسازی و نفت تهران رسیدگی کنند.

گفتنی است احداث ورزشگاه شهید جمشید سرانجام میانه با متراژ 54/819 و زیر بنای 55/619 متر مربع از سال 86 آغاز و با هزینه‌هایی در حدود 11 میلیارد ریال در سال 91 آماده بهره‌برداری شد.

این ورزشگاه یک استادیوم ورزشی فوتبال و پیست دو و میدانی با ظرفیت پیج هزار تماشاگر دارد و همچنین این مجموعه شامل اتاق مدیریت، دفتر هماهنگی، امور اداری، امور مالی، اتاق انتظامات، فضاهای خداماتی شامل سالن بدنسازی، سالن رزمی، رختکن بازیکنان، مربیان و داوران، اتاق بهداری، تست دوپینگ، سرویس‌های بهداشتی، نمازخانه، جایگاه خبرنگاران، اتاق مسئول ورزشی، تصویربرداران، جایگاه تشربفات و اتاق برق می‌باشد.

زمین چمن مصنوعی این ورزشگاه با تاییدیه فیفا در ابعاد 68*105 متر است و همچنین ابعاد اسکوربورد این ورزشگاه که بصورت تمام رنگی و قابلیت پخش همزمان فیلم دارد، با ابعاد 5*8 متر است.

ناگفته نماند دکل‌های روشنایی این ورزشگاه نیز به صورت خرپایی و میزان روشنایی آن 600 لوکوس است.

 

آناج

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۳۱ ۰۰:۲۴
خوبه عوضش با اشتغال چند نفر بعنوان قاپیچی.. بلیط ساتان .. سوپور.. پوفح ساتان.. اوردا دانیشان... آمار بیکاری شهر شیب 100% نزولی پیدا میکنه.
۹۴/۲/۳۰ ۲۲:۳۹
تکمیلی: محمود گودرزی روز چهارشنبه در آیین افتتاح این پروژه، این محفل ورزشی ارزشمند را زمینه ساز فعالیت جسمانی، روحانی و معنوی جوانان منطقه عنوان کرد. وی اظهار امیدواری کرد با ایجاد هرچه بیشتر اماکن ورزشی در شهرستان با وجود زیرساخت ها و پتانسیل و پشتوانه های قوی و غنی ورزشی در شهرستان، ورزش میانه به توسعه قابل توجهی دست یابد.
۹۴/۲/۳۰ ۲۲:۱۷
مباركه راستش متوجه نشدم (با متراژ 54/819 و زیر بنای 55/619 متر مربع ) ؟؟؟
۹۴/۲/۳۰ ۱۹:۵۳
تبریک می گویم

اخبار روز