کد خبر: ۴۳۸۱
۱۷۰۰ بازدید
۲ دیدگاه

بیش از 1500نفر اشتغالزایی با افتتاح 3 کارخانه ی فولاد در بستان آباد

۹۰/۷/۸
۱۲:۳۱

خبرگزاری فارس: فرماندار بستان‌آباد گفت: در حال حاضر 11 هزار کارگاه در این شهرستان فعال است و با افتتاح سه کارخانه بزرگ فولاد در ماه‌های آینده برای بیش از یک هزار و 500 نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بستان‌آباد الیاس گل محمدزاده ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بستان‌آباد از ایجاد 4 هزار و 731 فرصت شغلی در بستان‌آباد در سال‌جاری خبر داد و خواستار فعالیت بیشتر ادارات در راستای کاهش بیکاری شد.
وی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی که در شهرستان بستان‌آباد وجود دارد ما می‌توانیم بیش از سهمیه مورد نظر نیز فرصت شغلی فراهم کنیم.
فرماندار بستان‌آباد تصریح کرد: در حال حاضر 11 هزار کارگاه در این شهرستان فعال است و با افتتاح سه کارخانه بزرگ فولاد در ماه‌های آینده برای بیش از یک هزار و 500  نفر استغالزایی ایجاد خواهد شد.
گل محمدزاده بیکاری را دغدغه اصلی مردم و مسئولان کشور دانست و گفت: ما موظف هستیم تا پایان برنامه پنجم توسعه نرخ بیکاری را به هفت درصد کاهش دهیم که این امر با برنامه‌های دولت دهم تحقق یافتنی است.
فرماندار شهرستان بستان‌آباد گفت: با افتتاح کارخانه‌های فولاد یک هزار و 500 فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۰/۷/۹ ۰۴:۱۴
ای بابا مگه رئیس جمهور نگفته 2 میلیون شغل ایجاد کردیم فکر کنم آقای گل محمد زاده در جریان نیست یا احتمالا اخلال گره
۹۰/۷/۸ ۰۷:۰۴
ما هم هنوز چشم به راه هستیم تا ببینیم کی دولت بودجه خواهد داد تا طرح گسترش فولاد به اتمام برسد ؟علاج توسعه فقط در بخش خصوصی است .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز