کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۷/۱۰ ۰۰:۱۰
فعالیت اقتصادی با سرمایه گذاری های کاذب خیلی فرق داره . اگر یکی بخواد سرمایه گذاری کنه که میذاره بانک یا این که ... که توی میانه رایجه. در ضمن آدم عاقل از همون اول نمیره خونه بگیره و سرمای هخودشو بخوابونه . در ضمن برای ایجاد شغل و فعالیت اقتصادی فکر و ایده وانگیزه و علاقه می خواد و پول عامل کمک کننده هستش . بیش تر کارآفرین های کشور و حتی شهرمون از صفر شروع کردن . صحبت با فکر رو باید همگی با هم تمرین کنیم . صحبت های تعصبی و طرفداری بی مورد از نماینده ها بیش تر از این که به ما کمک کنه داره منابع رو از شهرمون دور میکنه . تجربه نشون داده توی میانه هر وقت خواستیم کاری بکنیم فقط ما مردم تونستیم با کمک هم اون رو به سر انجام برسونیم و نماینده ها تاثیر فوق العاده کمی رو روی اون داشتن .
۹۳/۷/۹ ۱۱:۲۵
البته یادم رفت میشه تو همین میانه 5 تا قهوه خانه سنتی برا قلیان میوه ای هم زد! و یا 10 تا مغازه کفتر فروشی هم راه اندازی کرد!(دوستان استفاده کنند)
۹۳/۷/۹ ۱۱:۲۳
با 100 میلیون میشه مواد مخدر خرید و 100 میلیون ازش کاسب شد!کاری که تو این اوضاع بیکاری جوانان مملکت خیلی سود آوره!
۹۳/۷/۹ ۱۰:۳۶
توروخدا خودتون رو الکی سرکار نذارید اخه بااین وضعیت گرونی و بدبختی 100 میلیونو کجای دلمون بذاریم اخه اینو یه بچه مدرسه ای هم میدونه که با 100 میلیون نمیشه یه خونه خرید چه برسه به یه سرمایه گذاری اتفاقا اقای مددی هم از روی عقل وهم مطابق با واقعیت رک حرفش رو زده اقای نائبی این صد تومن رو بدن شما چیکار میکنی حتما یه کارخونه گچ مثل همونی که توش کار میکنی میزنی ..چرا عوامانه به ÷اسخ خودتون ایراد نمی گیرید صد تو.من رو چه کاری میشه کردحتی اگه بخوان یه تولیدی اجاره کنند کمه حالا سرمایه کار و مواد اولیه رو باچی بخرن حالتون خوبه ایکیوتون در حد وافره لطفا جواب منو بذارین همیشه سانسور می کنید ...گیر دادین به اقای مددی باز اون تو صحنس یه نماینده گمنام هم داریم اونو پیداش کنین بیبینیم اون چی گفته
۹۳/۷/۹ ۰۹:۳۹
با یک حساب سرانگشتی طبق نامه زیر که مربوط به همین آقای مددی می باشد، می توان با 100 میلیون تومان دل و نظر 10 هزار نفر را به خود جلب کرد: [img]http://drmadadi.ir/images/93/konkor-rayegan.93.06.12/Picture_003.jpg[/img] وقتی با حدود 8 میلیون تومان می توان برای 200 نفر کلاس کنکوری و پیش دانشگاهی گذاشت (که سال بعد 18 سالشان تمام می شود و به بلوغ سیاسی می رسند!) پس با 100 میلیون تومان می توان برای 2500 نفر کلاس کنکور گذاشت. اگر هر خانوار را 4 نفر در نظر بگیریم با یک حساب سرانگشتی می توان دید که با 100 میلیون تومان سرمایه گذاری!! می توان دل 10 هزار نفر را بدست آورد. به نظر من 10 هزار نفر خیلی است!
۹۳/۷/۹ ۰۸:۲۳
(...) واقعا متاثرشدم:اين سوال درتخصص متخصصان اقتصادي مطرح ميشد بهتر بود (...)
۹۳/۷/۹ ۰۷:۴۷
با نگاه منصفانه به موضوع میشه گفت نماینده محترم بجای پاسخ کارشناسی و قانع کننده، کاملاً عامیانه و غیرتخصصی جواب دادند. خب 100 میلیون درست است که برای یک فعالیت بزرگ کافی نباشه ولی به راحتی میشه باهاش فعالیتهای اقتصادی هرچند کوچک انجام داده و آن را رشد داد. اگر سراغ بزرگترین فعالان اقتصادی بروید یقینا این جمله را می گویند که من از صفر شروع کردم! حالا مگر میشود کسی 100 میلیون داشته باشد و هیچ کاری نتواند انجام دهد؟!!! مگر اینکه واقعا بی دست و پا باشد! نمی شود و نمی توان و ... اینها برازنده یک نماینده آن هم مدعی فعال و کارشناس اقتصادی نیست و این پاسخ در حد ایشان نیست و باید جواب عوامانه ندهند و با تحلیل مناسب راهی مناسب ارائه دهند. یا باید راهی یافت یا راهی ساخت. اگر نمی شود و نمی توان، آنوقت فرق آقای نماینده فعال اقتصادی با یک شخص عادی که این جمله را می گوید چه فرقی دارد؟ حتی آقای نماینده می توانستند همین پاسخ را با بیان ادله کافی بیان کنند که متاسفانه فقط پاسخ سرسری دادند. و جمله ای خطاب به هواداران آقای مددی اینکه اینگونه برخوردها به ضرر ایشان تمام خواهد شد و تصور اینکه دارند به ایشان لطف می کنند کاملاً اشتباه است. آنها باید اشتباهات و ایرادات را به خود آقای مددی گوشزد کنند نه اینکه منتقدین را با توهین سرکوب کرده و به نماینده بگویند همه چیز عادی است و شما بهترین هستید.
۹۳/۷/۸ ۲۳:۱۳
به نظرم راست گفته 100 تومن پولی نیست
۹۳/۷/۸ ۲۲:۳۲
این پاسخ کاملا آگانه بوده و بهترین پاسخ ممکن بود با 100 میلیون به زور یک واحد خانه مسکن مهر می تونی بخری
راستم میگه خب صد میلیون در حال حاضر با این تورمی که هست رقمی نیستش نمیشه حتی باهاش یه واحد آپارتمان نقلی خرید خوب بود میگفت با صد میلیون کارخون هراه اندازی میکنم تا دلتون خوش باشه؟؟؟ با این مطالب چی رو میخواین ثابت کنین واقعا براتون متاسفم
۹۳/۷/۸ ۲۲:۲۱
واقعا هم همین طور است با 100 میلیون کار اساسی نمی شود کرد در این زمانه
۹۳/۷/۸ ۲۲:۰۷
شاید برای بعضی هااین پول چیزی نباشد ولی خیلی در آرزوی این پول هستند ...

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز