کد خبر: ۹۱۱۵۶
۱۶۲۶ بازدید
۱۳۱ دیدگاه

فرمند در نطق میان دستور :

بیان مشکلات حوزه انتخابیه‌ام را به زمان دیگری موکول می‌کنم.

۹۸/۷/۸
۱۰:۴۲

‍ فردین فرمند در نشست علنی (یک‌‌شنبه ۷ مهر) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با قرائت سوره مبارکه والعصر، گفت: بنده نماینده مردم میانه هستم و آنها انتظار دارند از مشکلاتشان صحبت کنم اما بیان مشکلات حوزه انتخابیه‌ام را به زمان دیگری موکول می‌کنم.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی افزود: تاکنون دو بار نافرمانی مدنی کردم، ابتدا زمانی که احساس کردم آمریکایی‌ها راه تحت فشار قرار دادن ایران پیدا کرده و تصمیم دارند اقتصادمان را نابود کنند چرا که الاهوازیه را تحریک کردند تا وقایع هفته دفاع مقدس در اهواز را به وجود آورد. دومین بار هنگامی بود که دولت آمریکا تصمیم داشت برای نابودی اقتصاد کشور نفت را تحریم کند، بر همین اساس نطق دی ماه سال گذشته‌ام را به این موضوع اختصاص دادم و درخواست کردم درآمد حاصل از فروش نفت در بودجه سال ۹۸ صفر در نظر گرفته شود.

فرمند، ادامه داد: سه فراکسیون مجلس با همفکری و مشورت موضوعات اولویت‌دار کشور را تعیین کردند که عبارت است از، پرهیز جدی از تنش و رعایت الزامات بین‌المللی و تسهیل در روابط خارجی، توجه و ارتقاء فضای کسب و کار، ساماندهی و مدیریت آب و همچنین ساماندهی اشتغال، اما تاکنون چه کاری برای اولویت‌های کشور انجام داده‌ایم؟ این موضوع به صورت محرمانه به همه نمایندگان اعلام شد، اما چه کاری برای اجرای این اولویت‌ها انجام دادیم؟

عضو کمیسیون انرژی مجلس، با اشاره به اینکه اروپایی‌ها می‌دانستند که ما به حفظ برجام علاقه‌مند هستیم به همین منظور اعلام کردند ما نیز در کنار شما برای حفظ برجام تلاش می‌کنیم، اضافه کرد: اروپایی‌ها پس سعی و تلاش متوجه شدند حریف آمریکا نمی‌شوند.

وی با اشاره به تیتر روزنامه نیویورک تایمز چند روز قبل از آغاز مجمع عمومی سازمان ملل مبنی بر اینکه “ایران یک سال بعد تبخیر همدردی را در سازمان ملل پیدا می‌کند” تصریح کرد: این تیتر بدین معنی که دیگر سازمان ملل هم همراه ایران نخواهد بود. تمام امید دولت این بود که در مجمع عمومی سازمان ملل برای بهبود اوضاع کشور کاری انجام دهد که نتیجه آن نیز همین شد.

فرمند با اشاره به خبر آسوشیتد پرس در رابطه با بیانیه سه کشور انگلیس، آلمان و فرانسه اظهار کرد: اروپایی‌ها پس از اینکه حمایت خودشان را از برجام اعلام کردند و از ایران خواستند از آن خارج نشود، برای جدایی از ایران به دنبال بهانه بودند بر همین اساس حمله یمنی‌ها به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان را به گردن ایران انداختند.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، افزود: مجلس آمریکا برای اینکه نشان دهد در راس امور است، طرح استیضاح ترامپ را با محور خیانت وی مطرح کرده است. ازطرفی ۲۲ نفر از نمایند‌گان دموکرات مجلس آمریکا اعلام کردند که اگر رئیس جمهور شوند به برجام بر می‌گردند. حال ما باید چه کاری انجام دهیم؟ ما نیز باید دیپلماسی مجلس را راه بیاندازیم.

فرمند، با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی در راس امور است، خاطر نشان کرد: ما باید ثابت کنیم که در صدر امور کشور قرار داریم. بر همین اساس باید دیپلماسی را شروع کنیم. دیپلماسی به معنی مذاکره نیست، بلکه به معنی گفت‌وگو  و درک موضوع است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، تصریح کرد: آمریکایی‌ها گام‌های خودشان را برداشتند، اما ما نمایندگان در مجلس چه کاری انجام دادیم؟ نمایندگان مجلس آمریکا و مردم این کشور حاضر هستند به برجام بازگردند، اما مجلس ایران چه برنامه‌ای در این خصوص دارد؟

این نماینده مردم در مجلس دهم در پایان، تاکید کرد: ما باید بودجه کشور را ساماندهی کنیم بر همین اساس باید با اتکا به توان داخلی انتفاع بودجه از نفت را به صفر برسانیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۷/۱۷ ۰۸:۱۴

من که میگم همون هم زیادیش بود

۹۸/۷/۱۶ ۱۹:۱۰

حقش بود دلم خنک شد

۹۸/۷/۱۶ ۱۵:۱۶

ايشان در همان پارچه فروشي هم نسبت به شما با ادب و احترام صحبت می کرد.

۹۸/۷/۱۶ ۱۱:۳۴

کدوم پارچه فروشی؟

۹۸/۷/۱۶ ۱۰:۳۳

دلیل این ادبیات تند من این بود که همه بدانند این "سهیل یاری" یک فرد جعلی است و نمی تواند از خودش دفاع کند یا شکایت کند و دیدید که سریعاً اکانت تلگرامی خود را حذف کرد.

تحلیل ها و قضاوت ها و برنامه ریزی ها و شیطنت هایی که در یک "پارچه فروشی" انجام گیرد، چیزی بیش از این نخواهد بود!

۹۸/۷/۱۵ ۱۳:۳۸

تاریخ پر است از سنگهایی که به سمت مردان بزرگ پرتاب می شه. هیچ کس به سمت آدم کوتوله سنگ پرت نمی کنه.

۹۸/۷/۱۴ ۲۲:۱۴

احسنت اقای فرمند به خاطر اینکه افکار مردم مکدر نشه فرمودند مشکلات رو بعدا بیان خواهند نمود تا مردم ناراحت نشوند ممنون انسان کاردان یعنی این ////یعنی پروفسور فرمند

۹۸/۷/۱۴ ۲۱:۳۵

عرض ادب
دیدگاه‌ها نسبت به تعریف مفاخر متفاوت هستند،
خدمات و زحمات آقای نایبی که صرفا به خاطر علاقمندی و عشق به زادگاه و تحقیق و تالیفات متعدد ایشان مخصوصا در مورد تاریخ ،فرهنگ ‌،مشاهیر ، آبادی‌ها و سایر زمینه های دیگر شهرستان میانه منجر به ایجاد منابعی ارزشمند و‌مکتوب ومستند ‌وماندگار گردیده که بسیار ارزشمند وقابل تقدیر است.
ادبیات تند و یا بعضی اعمال و رفتار دیگر قسمتی از شخصیت انسانهاست است و ملاکی برای قضاوت و حکم نسبت به یک نفر نیست، نباید به انسان‌ها نگاه تک بعدی داشت و صرفا به خاطر یک خصوصیت و رفتارحتی زشت، نسبت به سایر نقاط مثبت و خدماتش بی تفاوت ماند.
چه بسا انسان‌های تاریخ سازی بودند که خدمات بسیاری به جامعه بشریت کرده اند ولی در کنار آن دارای خصوصیات اخلاقی زشتی هم بوده اند!!! طبیعیست، چرا که هیچ انسانی کامل و بدون کاستی نیست.
از عمده مشکلات و‌موانعی که باعث رکود و پسرفت میانه (تابع کوچکی از کشور)میباشند، عدم حمایت معنوی،نگاه منفی وتک بعدی، تنگ نظری و تخریب نسبت به پتانسیل و سرمایه های معنوی شهر و پرداختن به احیاناً کوچکترین اشتباهات یا نواقص رفتاری ‌وگفتاری بدون توجه به خدمات و جوانب مثبت(البته نافی نقد منصفانه نیستم)علاوه بر اینکه پسندیده نیست، مضر هم میباشد.

۹۸/۷/۱۴ ۱۷:۲۳

اولا از ادبیات آقای مهندس نایبی عزیز در جواب آقای یاری انتقاد دارم چون آقای نایبی انسان تحصیلکرده و با شخصیتی هستند و این جواب در شان آقای نایبی نبود.
ثانیا مگر مشکل آب شرب و جاده و ... میانه فقط مربوط به دوره نمایندگی اقای دکتر فرمتد هستش؟؟؟؟؟؟!!!!!
پس آقایی که 20 سال نماینده مردم میانه بودی چرا مشکل اب شرب و جاده ها رو حل نکردی؟؟؟؟ مطمعنا نه مردم میانه و نه خود میانه برای اون نماینده بیست ساله مهم نبود که اتوبان از 45کیلومتری میانه رد شد و صداش هم در مجلس در نیومد.
پس کو اون نماینده 20 ساله اتو کشیده تان که خیلی ها هم چاپلوسیش رو میکردند؟؟؟؟؟؟
بیزحمت نظر بنده هم در بین نظرات درج شود.ممنون

۹۸/۷/۱۴ ۱۳:۴۰

آقای نائبی واقعا برایم عجیب بود اینجوری چکشی برخورد کردید. میشه دلیلشو بگید؟

۹۸/۷/۱۲ ۲۳:۱۴

شاهد عزیز:

دوسال پیش نماینده محترم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی (فردین فرمند) در سفر معاون محترم رئیس جمهور به شهرستان میانه در کارخانه فولاد از معاون رئیس جهمور درخواست نمود که مشکلات اشتغال جوانان تحصیل کرده ، قبولی کارخانه فولاد، خصوصی سازی فولاد، آب شرب، زیست محیطی، شهرک های صنعتی و ... حل شود و دولت توجه ویژه ای در مورد حل این مشکلات انجام دهد.

لطفاً با دقت نگاه و بعد قضاوت کنید.

خبرگزاری فارس 98/07/22   http://fna.ir/a1ivh3

فیلم/حاشیه های سفر جهانگیری به میانه

۹۸/۷/۱۲ ۱۴:۰۴

باز نزدیک انتخابات شده و شما و سایتتان تخریب ها رو شروع کرده...آقای مهندس شما نمی توانید با تخریب دیگری خودتان را موجه جلوه داده و رای جمع کنید

۹۸/۷/۱۱ ۱۱:۱۰

واقعا فرمند مردم میانه رو چی فرض کرده؟
ولی در جواب بهش میفرمایم که خودتی!!!!

۹۸/۷/۱۰ ۱۹:۵۹

سلام دوستان میانه شهر خواب و استراحت هست اکثرایک شاسی بلند ویک باغ و یک اپارتمان دارند.

۹۸/۷/۱۰ ۱۵:۳۳

دوستان محترم : نوشته هاي ما را سانسورچي حذفش ميكنه چون كه در تملق و مدح ايشان نيست از نوشته هاي آقاي ياري هم ممنون چون عين واقعيت بود و هست .

۹۸/۷/۱۰ ۱۴:۵۸

کسی کاری ندارد که چه کسی با چه حقوق و دستمزدی و  در کجا کار می کند انتقاد در این است که وقتی کسی بعنوان خبرنگار و اصحاب رسانه فعالیت می کند باید شجاعت،صداقت،جسارت کامل را در جهت باز گو نمودن حقایق جهت اطلاع رسانی و آگاهی برای مردم داشته باشد نه بخاطر اینکه نماینده کاری در مورد وضعیت استخدامش در دستگاه دولتی که طبق قانون وظیفه نماینده مجلس نمی باشد نکرده بیاید با توهین و بی احترامی به مردم که در زمان انتخابات خواب آلود و با چشمه های بسته نماینده مجلس را انتخاب نموده اند این چنین به انتخاب مردم توهین و بی احترامی نماید.

 خبرنگاری شغل پر خطر و دارای مشکلات زیاد است و با توجه به خطراتی که دارد حقوق و دستمزدش خیلی پایین تر از حقوق و حق الزحمه شغل های دیگر می باشد ولی کسی که این شغل را انتخاب می نماید نه بخاطر پول و موقعیتش است بلکه بخاطر عشق و علاقه ای که طرف به این شغل دارد می باشد.

انتقاد ما هم از جناب امامی این است که بعنوان خبرنگار و اصحاب رسانه اگر انتقادی می خواهد بکند بصورت سلیقه ای نباشد چون شهرستان میانه دو نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند ضمناً در این شهرستان تنها نمایندگان مجلس نمی باشند که در بعضی موارد عملکرد ضعیف در انجام وظایف قانونی خود دارند بعنوان یک خبرنگار و اصحاب رسانه از آنها هم انتقاد نمایند.

۹۸/۷/۱۰ ۱۴:۴۳

درود بر فرمند مرد عمل و راستگو

۹۸/۷/۱۰ ۱۴:۳۵

آدمهای بی عرضه ای مثل همین سهل یاری (البته نه با این نام جعلی) بجای تلاش برای موفقیت خود, دوست دارند آدمهای موفق را تخریب کنند. وضع میانه همین است.

۹۸/۷/۱۰ ۱۴:۲۹

سلام

هر کسی کامنت سهیل رو بخونه می فهمه میانه چرا به این روز افتاده. از حسادت می ترکیم

۹۸/۷/۱۰ ۱۱:۰۸

آقای نایبی شخصیت محترمی است هرچند متاسفانه عصبانی شدند چند کلمه ای تند بر زبان راندند و کاش برخورد بهتری می داشتند که با شان ایشان که بقول شما شخصیت علمی کشور است سازگاری می داشت اتهامی کاربر ی با نام‌ سهیل یاری وارد کردند اگر چنانچه این نام جعلی نیست و اگر باشد هم می توان باز شکایت کرد و اعاده حیثیت نمود درکل بهتر است از این نوع مجادلات پرهیز کرد

۹۸/۷/۱۰ ۱۱:۰۰

من تصور می کنم هیچ شهری به اندازه ما آدمهای موفق رو از خودش نمی رونه

۹۸/۷/۱۰ ۱۰:۵۶

دقت کن جوانمرد!
بنده کی و در کدام جمله گفتم حتما قرارداد دارد؟؟
با کمی دقت متوجه میشوی که هدف بنده روشنگری است چون تعدادی از اصحاب رسانه معمولا با کلمات بازی کرده و ذهن مخاطب را منحرف میکنند.
ایشان با پاسخ به سوال ساده ای که مطرح کردم قطعا بهتر از شما میتوانند دلیل تناقض گویی خود را بیان کنند.

۹۸/۷/۱۰ ۱۰:۴۹

آقای سهیل یاری برای شما بسیار متاسفم که نسنجیده ، بگذار راحت تر بگم نفهمیده سخنانی بر زبان می آورید که الحق در شان و شخصیت شماست!!!!!
این حرفهایی که در مورد جناب مهندس نایبی با کلمات عبث و عوامفریبانه می زنید نشانگر این است که می خواهید در مطرح کردن خود از دیگران سبقت بگیرید ،، غافل از اینکه ادب ، شخصیت و از همه مهمتر داشتن علم بالای ایشان در همه زمینه ها بیانگر این است که مهندس تایبی یکی از مفاخر بزرگ نه تنها میانه و آذربایجان بلکه ایران عزیز هست که آیندگان ، (نه شما)در باره این شخصیت علمی نظر خواهند داد فقط در یک جمله از بیسوادی شما همین بس ، که هنوز از فهم ودرک الفبای فارسی درک درستی ندارید و هنوز سوادتان به آن حد نرسیده است که کلمه کاندید صحیح نیست چون کانید به معنای احمق است لذا کاندیدا درست است . آنوقت شما می آیید با یک شخصیت علمی کشور اینجوری برخورد می کنید ؟ بنده از اینکه خودم را معرفی کنم هیچ ابایی ندارم ولی آنقدر با ادب تشریف دارید می بینم با یک مفاخر علمی چنین برخورد می کنید وای به حال من ..... لذا ترجیح دادم بعنوان یک کار مهمان با شما سخن بگویم من به شما توصیه می کنم هرگز آلت دست دیگران قرار نگیرید و سعی کنید در زندگی فقط خودتان بوده و با عقل سلیم با یزرگان علمی برخورد نمایید که قطعا به نفع شما خواهد بود ،، کلماتی مانند اتومبیل گرانقیمت و ،،، عضو هیات مدیره و غیره را بکار بردن نشانگرشخصیت آدم هاییست که بویی از انسانیت نبردند ،،، مگر قرار بود آدم های دارای شخصیت علمی و فنی که کشور در بوسیدن دستان اینگونه افراد در حال سبقت گرفتن است بیکار بماند .

۹۸/۷/۱۰ ۰۹:۱۹

آگاه هستند ولی عده ای نمی خواهند بقول کلاه قرمزی آقا ما تربیت داریم اما صلاح نمی دانیم از آن استفاده کنیم !

مساله بدتر این است که منافع شخصی و گروهی خود را سعی می کنیم منافع عمومی جلوه دهیم

۹۸/۷/۱۰ ۰۸:۴۲

آقاي كرمي شما از كجا لقب مفاخر را به امثال نائبي بي ادب كه تحمل هيچ انتقادي را ندارد مي دهيد جواب نائبي به آقاي ياري خصوصا جايي كه كلمه مقدس مادر را با آن مطلب تحقير آميز آورده است نشاندهنده شخصيت يك آدم بسيار بي ادب و بي نزاكت است (شما هم در مطالب ارسالي تان تفكر كنيد)

۹۸/۷/۱۰ ۰۶:۴۷

اصلا نمیبایست استخدام و یاحقوق فردی مطرح شود ، بنظر این اشتباه است ، ولی این قابل تامل است که وقتی فردی شغل خبرنگاری را انتخاب کرده است باید به وظیفه مهم و خطیر و حساس خود عمل کند ، از هیچ مقام و مسولی واهمه نداشته باشد وآنچه که حقیقت دارد و جهت روشن شدن آن و آگاهی دادن آن به عموم مردم از هیچگونه تلاشی دریغ نورزد ، تااینجا یک مطلب ، واما مطلب بعدی آیا تابحال قدرت اینرا داشته است یکی از مسولین از فرماندار گرفته تا آن رده پایین را به مصاحبه دعوت کند و اززبان این مردم بیتفاوت و.... اورا به چالش کشیده مشکلات جامعه را مطرح و پاسخ دریافت کند ؟ البته ناگفته نماند که بنده خودم با این فرهنگ جامعه نمیتوانم اینکاررا بکنم و به همین جهت این شغل را انتخاب نکردم ، حال که آقای امامی انتخاب کرده توانسته است ؟ وگرنه تعریف و تمجید کردن را همه میتوانند گزارش کنند ، بطوریکه الان در همین جا بنده نمیتوانم باهویت اصلی وارد شوم چون انتقاد میشود ولی اگر از آقای امامی تعریف میکردم حتما برای نشان دادن خود ، با نام و هویت واقعی میامدم ، امیدوارم آنهاییکه انتقاد میکنند و خودرا نیز معرفی میکنند کینه به دل نگیریم چرا که حداقل دارای شهامت هستند و سکوت را نیز پیشه خودنکرده اند .ممنون و سپاس

۹۸/۷/۱۰ ۰۶:۲۴

آقای نایبی ایشان مجهول و جعلی بود و همان روز اکانتش را حذف کرد

۹۸/۷/۱۰ ۰۶:۲۲

فکر میکنی عزیز ، اکثر ین مردم هنوز به آن رشد آگاهی نرسیده ایم که منافع جمع را به منافع شخصی ترجیح بدهیم و هرروز بخاطر این باچهره های متفاوت ظاهر میشویم و خجالت هم نمیکشیم

۹۸/۷/۱۰ ۰۴:۴۹

ترسم که صرفه ای نبرد روز بازخواست
نان حلال شیخ ز آب حرام ما

۹۸/۷/۱۰ ۰۱:۰۰

شخصی به خدمت خواجه نصیرالدین طوسی آمد و نوشته ای از دیگری به وی تقدیم کرد که در آن به خواجه بسیار ناسزا گفته بود و نویسنده نامه خواجه را کلب بن کلب خوانده بود خواجه در برابر ناسزاهای وی با زبان ملاطفت آمیزی این گونه پاسخ داد

اینکه او مرا یک خوانده است درست نیست زیرا یک از جمله چهارپایان و عوعو کننده و پوستی پوشیده از پشم است ناخنهای دراز دارد این خصوصیات در من نیست قامت من راست است و تنم بی پشم ناخنم پهن است و ناطق و خندانم و آنچه در من است متناقض است با آنچه صاحب نامه درباره من گفته است

۹۸/۷/۱۰ ۰۰:۱۷

منصف باشید
چرا نمیخواهید بپذیرید که عضویت در هیات مدیره به مراتب پایین تر از لیاقت مهندس نایبی به عنوان یکی از مفاخر این شهر است.!این منصب بیشتر به خاطر سالها خدمت در عرصه های مدیریتی وسوابق ایشان بوده است تا سفارش این و آن ، از ارتقا و رشد همشهریان لایق ‌و شایسته در هر مرتبه ومقامی خوشحال باشیم نه اینکه با حسادت وغرض ورزی سعی در تخطئه داشته باشیم.
بیست سال پیش مثل هزاران میانه ای از مهندس هاشمی دفاع کرده، قتل که نکرده است؟؟؟ دلیل دیگر و بهتری برای تخریب ندارید؟

۹۸/۷/۹ ۲۳:۳۳

حاجی یه کارگر بیاری و یه روز برات کارکنه و مزدشو بدی یعنی باهاش قرارداد بستی، استخدامش کردی، حقوق ماهیانه و مزایا و بیمه بهش دادی؟ حق الزحمه ای یعنی داره بخاطر هر یه خبرش دونه ای حساب میکنن.
من میدونم شرایط کاریشو ، نه قرارداده، نه بیمه هست، نه استخدامه و بدون رعایت قانون کار.
هیچ جوانی از دلشتن استخدام و برخورداری از حقوق قانونی بدش نمیاد ولی شرایط میانه به لطف بزرگان و نمایندگان همینه که هست.
شما یه برگه سند بیار که ایشون جایی استخدام هستند. با حرف بدون سند که نباید اتهام زد عزیز

۹۸/۷/۹ ۲۳:۲۴

فرمند وشیویاری برای همیشه بای بای

۹۸/۷/۹ ۲۳:۲۳

داش باشیوا

۹۸/۷/۹ ۲۰:۱۴

آقای امامی شخصیت شما بالاست. سکوت کن

۹۸/۷/۹ ۱۸:۳۶

خیلی بی غیرتی واقعا. تو یک بند کوچک نایبی هم نمیشه بی عرضه پارچه فروش

۹۸/۷/۹ ۱۸:۰۲

قان اولاسین ای ترامپ!

۹۸/۷/۹ ۱۷:۵۳

آقای رشیدی؛ جناب فرمند خدمات بسیاری کرده برای شهرمون!

از جمله:

رفتار زشت و زننده با شکری فرماندار وقت بخاطر سیر خوردن و تموم شدن باتری ساعت سالن جلسات فرمانداری؛

رفتارش با معاون سیاسی وقت استاندار در جلسه با انواع الفاظ زشت

برخورد زننده با آبدار مدیرکل میراث استان که باعث شد ساج بالیغی میانه ثبت نشه

برخورد های زشت در سفر وزیر راه به میانه

برخوردهای زشت و توهین آمیز با ربیعی وزیر سابق کار و معاونینش

برخورد ناشایست و توهین آمیز با جهانگیری معاون استاندار

برخوردهای توهین آمیز با مشایخی فرماندار در حضور روسای ادارات شهرستان، استان و کشور


ثبت رکورد حضور در مجلس با ظاهر شلخته و لباس ژولیده بعنوان برند میانه و بدون دستکش مشکی

کسب عنوان قهرمانی در خوردن مغز کاهو و خربزه در نایلون فریزر در حضور ظریف

ثبت عنوان بالاترین تن صدای نخراشبده در ایران و تحسن جلوی تریبون مجلس بخاطر هر چیزی غیر از میانه

ثبت رکورد نشستن در ته جلسات و برنامه ها و داد و هوار راه انداختن های اوباش گونه و نامفهوم بر سر صمدلی بزرگ رییس جلسات
و...

خلاصه این دستاوردها باعث ایجاد چندین کارخانه و اشنغال و گره گشایی در شهرستان شده که انصافا این دوره به این اعجوبه تک رای بدیم.

فقط باید چهار نفر نماینده هم استخدام کنیم برن و ذهنیتهای آلوده شده و رنجیده مسئولین استانی و کشوری رو نسبت به میانه اصلاح کنن بلکه بشه ضربه های‌ جبران ناپذیر فرمند بر پیکره وجهه و اعتبار میانه رو تا بیست سال دیگه برگردونن.
امیدوارم

۹۸/۷/۹ ۱۷:۴۷

دو جمله متناقض از یک شخص با تقوا:

۱_ ضمن اینکه بنده در هیچ دستگاه دولتی و غیر دولتی استخدام یا قراردادی ندارم که از حقوق سر ماهم بهراسم.
۲_فعالیتم در هر دو دستگاه بصورت حق الزحمه ای با مبلغی بسیار اندک است.

بالاخره ما نفهمیدیم شما برای رضای خدا کار میکنی یا برای حقوق اندک؟
طبق قرارداد قانونی کار میکنی یا بدون قرارداد
برای فرمانداری و صدا و سیما کار میکنی یا...!؟

پاسخ شما درباره این موضوعات برای شخص بنده هیچ اهمیتی نداره ولی حق هر مخاطبی است که بداند از طریق چه خط فکری و از چه درگاهی و با چه زاویه دید تحلیلی از اخبار مطلع میشود جناب آقای خبرنگار!

۹۸/۷/۹ ۱۷:۳۵

آقای رشیدی با این آسمان و ریسمان بافتن ها چی رو میخواهی ثابت‌ کنی؟ حالا یکی هست تو این شهر که با دستمزد کم صادقانه کار میکنه با حرفای چندپهلو سرکوبش می کنی؟ کی هستی؟ شما فرق بین قرارداد کاری و استخدام با کار حق الزحمه ای رو نمیدونید؟ کسی مجبور نکرده یعنی چی؟ وقتی کسی با درآمد کم کار میکنه چند دلیل مهم داره که یکیش بی عرضگی نمایندگان شهرشه که نتونستن اشتغالزایی برای جوانان کنن و شغلی مناسب با درآمد مکفی فراهم کنن و طرف مجبوره، مجبور رو میفهمی؟ دومیش علاقه هست. آقای رشیدی اونی که با علاقه و یا مجبور بودن کار میکنه رو دلسرد نکن.
شما و اون فرمندت که به درد شهرمون و مردمش نخوردین لااقل شر مرسان و سکوت کن و برو کاهوتو بخور.

۹۸/۷/۹ ۱۷:۳۱

اتفاقا شرایط رو درک کردیم که گفتیم منتظر میمونیم تا موعد اطلاع رسانی فرا برسه که آن موقع هم از مصالح پنهان آگاه شویم هم از افشاگری ها و آگاه سازی جناب آقای امامی بهره مند شویم.
بالاخره مرده و قولش!

۹۸/۷/۹ ۱۶:۳۵

جالبه! خب با این حساب باید به وجود چنین همشهری افتخار کنیم!
یه جوری گفتین انگار با یه صادق نایبی بیکار معتاد عیاش طرفیم یا یه دزد و اختلاسگر بزرگ!
آقای یاری، همین تنگ نظری هاست که میانه و میانه ای نه تنها رشد نمیکنه بلکه عقبگرد هم میکنه.
یه دوستی میگفت: من همیشه دعا میکنم رفقتم ماشین گرونقیمت و مدل بالا داشته باشند؛ میذونی چرا؟ چون وقتی منو تو خیابون سوار کنن، من سوار یه ماشین مدل بالا شدم!

۹۸/۷/۹ ۱۶:۳۳

مگه انسان از فرداش خبرداره که چه برسرش میاد .. اقای نماینده شاید فردا نبودی . وظایفت رو به موقعش انجام بده تا فردا پیش خدای خود شرمنده نباشی .. دنیا دار مکافاته . بترس از روزی که پیش پروردگارت جواب پس خواهی داد.

۹۸/۷/۹ ۱۴:۰۲

داداش علتش چی میتونه باشه؟
تو این مملکت کی آزادی پس از بیان داره؟ کی میتونه راحت حرف بزنه؟ اتفاقا آقای امامی تو گزارشاتش به مشکلات شهر اشاره کرده و دیدیم ولی خبرنگار چقدر میتونه آزادی داشته باشه که خودش و خانوادش لطمه نخورن؟ خبرنگار مستقل و بدون حمایت از جناح خاص واقعی سراغ داری اسم ببر بشناسیم.
مصلحتشو همه اونایی که به نحوی کارشون گیر جایی هست میدونن. کافیه از یه جایی یا کسی انتقاد کنی اونوقت میفهمی که حتی اگه حقت هم باشه و وظیفشون باشه، چجوری می پیچوننت که دیگه از این کارا نکنی. جناب رفیعی، آقای امامی که الان هر از گاهی در مورد شهر و مشکلات گزارش تهیه میکنه، اگه سمت یک سری خط قرمزهای آقایونی که قدرت دارن بره، اجازه نمیدن در مورد سیب زمینی هم گزارش بسازه پس خودمونو نباید به ندونستن بزنیم. گاهی باید شرایط طرف مقابل رو درک کرد.
یا علی

۹۸/۷/۹ ۱۳:۵۲

مشکل ما میانه ایها تنگ نظری به خودمون هست. حاضریم یک رشتی بشه وزیر ولی همشهری خودمون نگهبان مدرسه نشه

۹۸/۷/۹ ۱۳:۴۴

بنده با اینکه آقای نایبی را از نزدیک نمی شناسم ولی مخالف اشغال صندلیهای ریاستی و مدیر عاملی در خارج از میانه نیستم و معتقدم میانه ایها باید صندلیهای مدیریتی خارج از میانه رادر هر هر نقطه ای از ایران تصاحب کنند البته بیشتر میانه ایهاییکه دلشان بیشتر بخاطر میانه بتپد

۹۸/۷/۹ ۱۳:۰۶

در اثر انتقاد از عملکرد شما توسط کاربران ، همینقدر که مقداری از واقعییت را مبنی بر (...نه تنها من بلکه قبلی ها هم در شرایط من نتوانستند ، بعدی ها هم نخواهند توانست ، چون ایراد از جاهای دیگر است ) گفتید بنظر من کافی است و جای تشکردارد ، فقط این را در نظر بگیرید که مردم میفهمند و میشناسند ، حال اگر چیزی نمیگویند ، همان برمیگردد به آنکه شماگفتید ( ازجاهای دیگر است )

۹۸/۷/۹ ۱۱:۲۸

جناب آقای نائبی انتظار چنین ادبیاتی رو از شما نداشتم !!!! منظورم پاسختون به آقای یاری بود.

۹۸/۷/۹ ۱۱:۲۵

جالبه در مواقع اینچنینی اکثر ما کارگر بی جیره و مواجبی هستیم که صرفا رضای اله واحد را در نظر داریم!!
وقتش رسید خبرمان کنید
به امید آنکه در همان وقتش دلیل مصلحت اندیشی و تاخیر در اطلاع رسانی را هم بفرمایید.

۹۸/۷/۹ ۰۹:۵۳

من شخصیت واقعی این فرد جعلی سهیل یاری رو میشناسم و می دونم کی این داستانها رو بهش گفته

۹۸/۷/۹ ۰۹:۲۱

سلام.بنظر من اینجا مکان مناسبی برای این حرفها نیست. مسایل مردم به خودشان مربوط هست.تخریب افراد باعث ارزشمندی ایشان میشه.

۹۸/۷/۹ ۰۹:۱۳

آقای امامی شما لطف کنید نظرات مردم را در مطالب فرمانداری منتشر کنید . سانسورچی عزیز

روشنفکر نمایی پیش کش

۹۸/۷/۹ ۰۹:۰۱

آقای نایبی عزیز ، پاسخگوی مردم بدبخت میانه شما هستید و دوست عزیزتان آقای هاشمی
مطمئنم جرأت انتشار این نظر را ندارید

۹۸/۷/۹ ۰۸:۵۹

شما لطف کنید نظرات مردم را در مطالب فرمانداری منتشر کنید . سانسورچی عزیز

روشنفکر نمایی پیش کش

۹۸/۷/۹ ۰۸:۰۵

بر فرض که این رشته بافتن ها و نتیجه گیری ها درست هم باشد, فقط کسی می تواند این شدت تنگ نظری را علیه همشهری های خود داشته باشد که یا مشکل نطفه دارد یا مشکل لقمه. اولی را از مادرتان دومی را از پدرتان بپرسید وگرنه کشف یک اختلاس بزرگ یا باند بمب گذاری داعش را هم اینچنین با آب و تاب گزارش نمیدهند.

۹۸/۷/۹ ۰۷:۴۳

با سلام در مورد استفاده از ابزار دیپلماسی و استفاده از علم سیاست در مقابل روباه صفتان غربی و امریکای عهد شکن موافقم.وظیفه مسئولین سیاسیت بازی در مقابل آنها هست نه تصمیمات احساسی و رک و روشن.علم سیاست و رجل سیاسی مال همین روزهاست.هر کس دانش بیشتر و ذهن روشن تر در سیاست بازی داشته باشد برنده میدان خواهد بود.

۹۸/۷/۹ ۰۷:۲۷

جناب محمدصادق نایبی مردم میانه را فریب نده!!!!

محمد صادق نایبی مدیر سایت صدای میانه و کاندید رد صلاحیت شده مجلس از حوزه میانه هست که پیام او در سایت موجوده...
او در حالی از درد و مشکلات مردم و اشتغال جوانان دم میزنه که از کانال حسنعلی قنبری ممان و با سفارش سید حسین هاشمی و سعید فایقی ماه اخیر به عنوان معاون و عضو هیئت مدیره شرکت کویر تایر بدون طی مراحل قانونی و با رانت و سفارش کسانی که قلمش رو به اونا فروخته منصو ب شد
مردم باید بدانند که پایه حقوق این نیروی اخراجی سپاه اکنون در کویر تایر ۲۰ میلیون تومانه چگونه چنین فردی که سوار بر خودروی چند صد میلیونی که با رانت به دست اورده از درد مردم سخن میگوید اقا صادق فریب مردم بس است تویی که تهران نشستی و از دور به ریش همشهریانت میخندی و از این هیئت مدیره به هیئت مدیره دیگه با حقوق های نجومی منتقل میشی لطف کن عزیزم نام سایتت را عوض کنه به جای صدای میانه بذار صدای هاشمی صدای قنبری ممان صدای سعید فایقی یا اصلا بذار صدای رانت خواران...

ارادتمند مردم سهیل یاری

۹۸/۷/۹ ۰۰:۳۵

يكي از دوستام تو تهران رئيس شعبه يكي از بانك ها است
بعد از كيسه فريزر ( كاهو يا خربزه) اونقدر مشتري ها و كارمندان شعبه اذيت ش كرده بودن ميگفت من كارم شده دفاع از فرمند بعدش يكهفته مرخصي گرفت .باور بفرمائيد افسرده شده بود اونقدر كه اذيت ش كرده بودند

۹۸/۷/۸ ۲۳:۴۸

آقای نایبی از مهندس هاشمی چه خبر ؟! کم پیدا هستند

۹۸/۷/۸ ۲۲:۳۳

لطفا بخواهید که نماینده شهر علمدار گرگر مشکلات میانه را اعلام نماید ممنون از جنابعالی

۹۸/۷/۸ ۲۱:۵۹

حداقل حق نطقشو نفروخته

۹۸/۷/۸ ۲۱:۰۴

شرم آوره مردم میانه ایشان را فرستادند مجلس که اول مشکل میانه در اولویت باشه بعدا وقت اضافه آورد به مشکلات دیگر برسد برای اینکه مملکت رهبر ، ریس جمهور، وزیر خارجه و دیگر مقامات دفاعی دارد نیاز به نماینده میانه ندارند که کیسه پلاستیکی پر از دوریز کدو با پیراهن چروک دستش بگیرد نه پرستیژ خودش را حفظ کند و نه پرستیژ و حرمت مردم را نگه دارد. شرم بر من باد که تویی نماینده من . شرم بر من و امثال من باد که اهمیت به انتخابات ندادیم و کسی مثل شما که مشکلات حوزه انتخابیه ات برات محلی از اعراب ندارد شدید نماینده ما.
خداوند از سر تقصیرات همه ما بگذره و به شما هم توصیه میکنم از مردم میانه حلالیت بطلبی و به درمان بیماریت بپردازی

۹۸/۷/۸ ۲۰:۲۴

بله حوزه انتخابیه مهم نیست و زمانی صحبت خواهد کرد که نزدیک به زمان رای گیری باشد

۹۸/۷/۸ ۲۰:۲۴

خانه از پای بست ویران است
خواجه در نقش بند ایوان است...
امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند،چون همه غلطها رو خودمون انجام میدیم! نشستن به امید اینکه ترامپ استیضاح بشه یا دور بعد برا ریاست جمهوری رای نیاره!!!
زهی خیال باطل....

۹۸/۷/۸ ۱۹:۴۸

سانسور نکن نایبی عزیز !

۹۸/۷/۸ ۱۹:۰۸

انشاالله بعد از انتخابات و در ایام سوگواری انتخاب نشدن مشکلات میانه را شرح خواهند داد !

و مثل همه حذف شدگان و رد شدگان مشکلات رو گردن همه ،  حتی اجنه و . . .  خواهند انداخت بجز خود ! 

..................................

کلی عرض می کنم و هیچ اطلاعی از اوضاع مالی دکتر فرمند ندارم .

برای کسی که در ایران فقط یکبار به مجلس راه یافته و در طی چهار سال به دنبال پول و ارز و استخدام طایفه خود بوده شکست در انتخابات ناراحتی ندارد ، همین آقای کبیری که دزد پولاشو برد رو در نظر بگیرید ، هر نماینده ای با همین پولش مشغول میشه و وجدانش هم راحته 😂

۹۸/۷/۸ ۱۸:۲۸

شاید آقای پروفسور می خواهد در دوره بعدی مجلس فقط مشکلات میانه را بگوید!

۹۸/۷/۸ ۱۷:۳۷

سلام جدی جدی چرا ام آر ای نصب نمیشه .شبکه بهداشت ودرمان شفاف سازی بکنه.

۹۸/۷/۸ ۱۷:۳۴

دوست گرامی بنده خودم هم در بعضی موارد منتقد عملکرد نمایندگان بوده و هستم ولی با توجه به وضعیت اقتصادی کشور در این مدت 3.5 سال اقدامات مثبت در حل مشکلات شهرستان میانه انجام شده است. متاسفانه نماینده محترم به خاطر اینکه اعتقاد دارد تا کاری به اتمام نرسیده نیاز نیست اطلاع رسانی نمود چون مردم بعد از اتمام کار خواهند دید که چه اقداماتی انجام شده است.

در آخر نماینده یک نفر است خود به تنهای نمی تواند همه مشکلات را حل نماید باید مسئولان و مدیران شهرستان با هم سو بودن با نمایندگان  باعث حل مشکلات شوند.

۹۸/۷/۸ ۱۷:۲۸

کار از خواب و بیداری گذشته وضعیت خرابتر از این حرفاست حتی عده ای که سرشان را مثل کبک زیر برف کرده اند هم می‌دانند که شکارچی...

۹۸/۷/۸ ۱۶:۱۰

یعنی دقیقاً بدنبال یک سخنرانی پوپولیستی و عوام فریبانه هستین

۹۸/۷/۸ ۱۵:۵۶

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا

برای این که ثابت شود مجلس درصدر امور است با سخنرانی این امر محقق نمی شود آن هم زمانی که دوره مجلس سپری شده باشد درثانی " شرف المکان بالمکین "
در این ساختار از نماینده هم زیاد نباید انتظار داشت وقتی اعتراضی هم می کند بطور مرموزی برای خودش پرونده باز می شود معلوم نمی شود دنبال حل فساد هستند یا بازیهای سیاسی

۹۸/۷/۸ ۱۴:۱۶

نه ....! خیلی مونده فرا برسه. وقتی پروفسورمون این باشه قصابمونم میشه اون. الان زمان جولان سیاه و سفیدهاست. خودشو ناراحت نکن

۹۸/۷/۸ ۱۴:۱۱

چرا بعد 4 سال تازه آقای فرمند به فکر حل مشکلات میانه افتاده. خجالت بکش آقا

۹۸/۷/۸ ۱۴:۰۶

مگر دراین مملکت مقام و منزلت انسان ها ارزش دارندکه نماینده یک شهر نیز از آن دفاع کندو مسولین امر را در جریان مشکلات آن قرار دهدلذا تا زمانی که دمکراسی و احزاب واقعی در این جامعه نباشند مجلس و نماینده ی آن نیز ...بوده و هیچ ثمری برای مردم نخواهدداشت .

۹۸/۷/۸ ۱۴:۰۳

با سلام

پیشنهاد میکنم زمان دیگری هم مشکلات منطقه را در مجلس مطرح نکنید چون مشکلات ما آنقدر زیاد است که نه عمر چند ماهه این مجلس کفاف میدهد نه زمان محدود نطق مجلس مجال

-مشکلات منطقه فقط و فقط بصورت فرا استانی و از طریق ارتباط با مقامات بالا و وزرا قابل حل میباشد که الحمدلله جناب دکتر فرمند دوست وآشنا زیاد دارند اگر بخواهند و بتوانند از این پتانسیل خود استفاده نمایند

۹۸/۷/۸ ۱۴:۰۱

یک نماینده خوب و قوی باید هم به مسایل کلان رسیدگی کنه و هم به مشکلات حوزه انتخابیه خود و نباید از این دو غفلت کنه. بعنوان مثال میتوان به نماینده سراب جناب آقای داووودی اشاره نمود. ایشان هم به شهر سراب توجهات فراوان دارند و بودجه های زیادی واسه شهر سراب اخذ نموده و هم در حوزه کشوری نیز فعالند که در یک مورد در جلسه اجلاس کشورها پرچم عزیزمان پشت پرچم اسراییل گم بود که با جسارت تمام در میان جلسه بلند شده و پرچم کشورمان را برداشته و در جلوی کلیه پرچم ها قرار داده اند که موجب حیرت سران کشورها بوده

۹۸/۷/۸ ۱۳:۴۹

متاسفانه در این حدود 4 سال اقدام اولیه هم از آقایون شاهد نبودیم که این فرض را بگیریم که انشالله تا 5 سال آینده به ثمر خواهد نشست. مردم خوب میدانند که خواسته هایشان کار یکروز و یکسال نیست ولی لااقل یک قدمی از این آقایون نماینده که از بیت المال رزق خود را بسیار بیش از شایستگیشون دریافت می کنند برداشته نشده است.تا دل این مردم رنجور لااقل خوش باشد.

۹۸/۷/۸ ۱۳:۳۳

آقا همه ما مقصریم ، لطفا بیخودی اینقدر دادو فریاد راه نیندازید ، و گناه خودرا به گردن دیگران نیندازید و بقولی : اوزوویزی یوویب. یارپیز اوسدونه قویموییون ، او اصحاب رسانه سین توت که بیردا انتقاد ایلییر و ایندیه کیمین بیر دفعه. ایلیه مییب. امام جمعه نی ، فرمانداری ، و یا اوبیری مسءوللاری چالیشه. چءکه و سوز خبر آلا. ، و یا اوزومیز نه ایله میشیک ؟ ایندی گلیب کاسه داغتر از آش الوب بیردا داد چءکیریک ، لطفا نه اوزوویزی آللادون ، نه ده بو میللءتی ، هانسوویز کی ایش صاحیبی اولوبسوز ، چکیلبسوز کناره و او ایش ورننن باهم اولوب و اونون قصورون پنهان ساخلیوبسوز ، سورا بازنشست اولاننان سورا ، زمین و زماننان شکایت ایلیوبسوز ، لطفا بسدی و مردمون احساساتینان اوینامیون . صادق اولماخلیغی اورگءنک ، والسلام

۹۸/۷/۸ ۱۳:۲۹

برادر بزرگوار اتفاقا مسئولان و مدیران کشورهای غرب مخصوصا دشمنان ما کلیه اتفاقات و نطق های که در جلسات مجلس انجام می شود با دقت کامل گوش می دهند. ببینید در مجلس شورای اسلامی نمایندگانی هستند شاید به نظر ما در سکوت کامل باشند ولی برای حوزه نمایندگی خود اقدامات مثبت زیاد را انجام داده  و می دهند. اگر توجه کرده باشید مسئولان و مدیران کشورهای غرب بهتر از نمایندگان مجلس به سخنرانی ناطقین میان جلسه مجلس گوش می دهند.

جناب مهندس از وضعیت دستگاه ام آر آی شهرستان میانه خبر دارید که چرا این دستگاه بعد از گذشت چندین ماه هنوز راه اندازی نشده و مورد بهره برداری قرار نگرفته است؟

مگر مردم شهرستان میانه بخاطر عدم راه اندازی این دستگاه در جاده های مرگ و شهرهای دیگر سرگردان نمی باشند؟

با توجه به اینکه نماینده محترم(دکترشیویاری) عضو کمسیون بهداشت مجلس می باشد چرا در مورد اینکه دستگاه فوق چندین ماه پیش تحویل شبکه بهداشت شده هنوز راه اندازی و مورد بهره برداری قرار نگرفته است؟

 

۹۸/۷/۸ ۱۳:۲۷

جناب رشیدی
ضمن احترام به نظرات شما
اولا مدت یکی دو سال فرصت کمی نیست خیلی ها تو همین فرصت و حتی کمتر از آن تونستن مشکلات راه حوزه خود را تاحدودی حل کنند و کلی اعتبار بگیرند.
در ثانی مگر مدت نمایندگی چقدر است ؟؟که یکی دو سالش را در نظر نگیریم
به قول جناب نایب(مگر واقعاً ترامپ نطق دکتر را می شنود که انگلیسی بیان می کند) می تونسن به جای این مسائل از وزیر راه و ... سئوال کنه و درخواست و پیگیری
به خدا تو کشور ما با پیگیری و رایزنی خیلی از اعتبارات را میشود جذب کرد.
وگر نه توجیه مدت یکی دو سال اصلا قابل قبول نیست.

۹۸/۷/۸ ۱۳:۰۷

دوست خوبم مرتضی رشیدی! مگر واقعاً ترامپ نطق دکتر را می شنود که انگلیسی بیان می کند؟ حتی کاری هم انجام نگیرد لااقل درد مردم التیام می گیرد که یکی اون بالا درد دل اینها را بیان کرد.

۹۸/۷/۸ ۱۲:۴۹

مسئولش نماینده ۲۰ساله و کسانی که به او رای دادند میباشند

۹۸/۷/۸ ۱۲:۴۶

با سلام خدمت جناب آقای مهندس نائبی همانطور که اشاره نمودید در 7 دقیقه نطق میان جلسه مجلس نماینده نمی تواند مشکلات حوزه انتخاباتی خود را بصورت کامل بیان کند و نتیجه بگیرد چون افرادی که می توانند در حل مشکلات عنوان شده تاثیر گذار باشند در جلسه حضور ندارند.

در مورد وضعیت جاده ها خود شما با مدیر کل محترم جلسه داشتید که بهتر از همه از نتیجه آن اطلاع دارید.

در مورد اینکه همچنان در جاده ها کشته بدهیم و آب ناسالم بخوریم چند درصد حل این مشکلات بر عهده نماینده مجلس می باشد؟

نماینده محترم مجلس با توبه به وضعیت اقتصادی کشور در مورد حل این مشکلات اقدامات مثبت را انجام داده و می دهد این مشکلات مشکلاتی نیست که در مدت یک سال و دوسال انجام شود خود شما بهتر از همه می دانید حل این مشکلات نیاز به طرح های مطالعاتی اولیه و اقدامات دیگر دارد که باید همه مسئولان و مدیران شهرستان با نمایندگان مجلس حهت حل این مشکلات با همدیگر هم سو باشند.

۹۸/۷/۸ ۱۲:۳۰

اره بابا حالا چند سالی وقت هست تا مشکلات میانه گفته بشه و بعد گفته شدن حل بشه یا نشه
هنوز خون خیلی از عزیزان باید سر ناحق تو جاده ها ریخته بشه و خانواده ها داغدار بشن
هنوز خیلی از جوان های شهر باید آواره و غربت کش شهر ها و کشورهای دیگه بشن برا ی لقمه نون و ی کار ساده
هنوز باید آقایون با ژست های ژیگول مدیریتی عکس بگیرن و بزارن تو این سایت
هنوز زوده برا خیلی چیزا خیلی زود.

۹۸/۷/۸ ۱۲:۱۹

رینگ(میدان نبرد) رو خالی کنید که آقای فرمند بعد سه سال میخواد مشکلات حوزه انتخابیه اش رو تازه، به زمان دیگری موکول کنه.😄😄😄
آقای شیویاری هم که اصلا تو باغ نیست

ما موندیم با یه جاده خطرناک و آب شرب آهکی

۹۸/۷/۸ ۱۲:۱۰

بنده خدابه چه زمان دیگه ای موکول میکنی؟
مگه دیگه وقتی مونده؟
تواین سه سال واندی وقتی برای نطق مشکلات شهرستان نداشتی؟؟

۹۸/۷/۸ ۱۲:۰۵

به به اینم مدل جدید

۹۸/۷/۸ ۱۲:۰۴

شما ...مسئول کشته شدن جوانان بی گناه شهرستان در جاده های برون شهری میانه هستین...

۹۸/۷/۸ ۱۲:۰۰

مردم شما همچنان توی جاده های میانه که به قتل گاه معروفه کشته بدین،که آقای فرمند قراره تازه مشکلات حوزه انتخابیه اش رو بعداً در حد حرف مطرح کنه،مشکل آب مصرفی میانه هم بماند که می تونی ازش آهک استخراج کنی.
مردم رو چی فرض کردی عمو

۹۸/۷/۸ ۱۱:۵۷

آقای فرمند نیازی نیست مشکلات حوزه انتخابیه ات را به بعد موکول کنی.
چون اگه قرار بود مشکلات حوزه انتخابیه ات را حل کنی سه چهار سال وقت داشتی،نه چند ماه مانده به انتخابات.

۹۸/۷/۸ ۱۱:۵۶

اره بابا حالا چند سالی وقت هست تا مشکلات میانه گفته بشه و بعد گفته شدن حل بشه یا نشه
هنوز خون خیلی از عزیزان باید سر ناحق تو جاده ها ریخته بشه و خانواده ها داغدار بشن
هنوز خیلی از جوان های شهر باید آواره و غربت کش شهر ها و کشورهای دیگه بشن برا ی لقمه نون و ی کار ساده
هنوز باید آقایون با ژست های ژیگول مدیریتی عکس بگیرن و بزارن تو این سایت
هنوز زوده برا خیلی چیزا خیلی زود.

۹۸/۷/۸ ۱۱:۵۵

همشون مثل هم هستن میخوای بگی چشم باز کنن جدیدها که میاند بهشون رای بدن فایده نداره

۹۸/۷/۸ ۱۱:۴۹

بیان مشکلات حوزه انتخابیه‌ام را به زمان دیگری موکول می‌کنم.!!!
پس کی انشاا...
مدت نمایندگی داره تموم میشه و کلی مشکلات باقی!!
جاده - اشتغال- آب- و....

۹۸/۷/۸ ۱۱:۳۵

همشهریان عزیز! همچنان در جاده ها کشته بدهید و آن آب ناسالم را بخورید و در حسرت اشتغال جوانانتان بمانید چراکه نماد شهرستان میانه در مجلس، نماینده ای است که مشکلات منطقه برایش اهمیتی ندارد و استیضاح ترامپ در اولویت است.

هرچند تریبون مجلس محلی برای رفع مشکلات منطقه ای نیست ولی برای نماینده ای که حتی 1 مدیرکل را هم نمی شناسد یا او را راه نمی دهند، این تریبون تنها محل بیان مشکلات است.

۹۸/۷/۸ ۱۱:۲۵

افرین فرمند
مشکل اصلی کشور ما عدم بودجه میباشد اگر راهکاررا به دست آوریم کشور درست میشود

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز