کد خبر: ۹۴۳۴۲
۷۰۳ بازدید
۱۴ دیدگاه

روایت معلمی که بعد از گذشت 20 سال از بازنشستگی اش هنوز دغدغه آموزش دارد

۹۸/۱۲/۲۹
۱۴:۵۱

 

محرمعلی مسلمی معلم بازنشسته منطقه میانه با گذشت 20 سال از دوران بازنشستگی اش باز دغدغه آموزش دارد و همچنان در سنگر دستگاه تعلیم و تربیت به آموزش فرزندان این مرز و بوم مشغول است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از میانه، همزمان با تداوم تعطیلی مدارس و در راستای طرح فرصت برابر، آموزش مداوم ، محرمعلی مسلمی آموزگار  بازنشسته ای که بعد از گذشت بیست سال از دوران بازنشستگی اش در این ایام بحرانی کشور به پویش "آموزش تعطیل نیست" پیوسته و به صورت داوطلبانه  و به خاطر احساس مسئولیت ، مقابل دوربین کلاس آنلاین آموزش مجازی منطقه  قرار گرفت تا با ادامه آموزش از طریق فضای مجازی ضمن ارتباط با دانش آموزان و جبران عقب ماندگی تحصیلی آنها ، نشاط و امید را به خانه آنها ببرد.

 وی با تاکید بر استفاده از فرصت های بروز برای یادگیری گفت آموزش هیچوقت تعطیل نمی شود و دانش آموزان باید از ظرفیت های بوجود آمده برای تداوم آموزش استفاده کنند.

لازم به ذکر است محرمعلی مسلمی در دبستان غیردولتی سپهر منطقه میانه مشغول به تدریس می باشد. لینک نمونه ای از فایل تدریس و حضور این معلم بازنشسته در کلاس آنلاین قرار داده شده است.

لینک نمونه ای از کلاسهای آنلاین با حضور محرمعلی مسلمی

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۱/۱ ۱۵:۰۷

خوش بحال دانش آموزان ایشون..

آقای مسلمی، معلم کلاس پنجم ما تو مدرسه شهید میانجی بودند. لطف و زحمات بی حد و اندازه ایشون فراموش شدنی نیست

واقعاً ایشون از بهترین و دلسوز ترین و مهربان ترین معلم های میانه هستند

انشاله که همیشه شاد و سالم و تندرست باشند

۹۸/۱۲/۲۹ ۲۰:۵۴

خاندان فرهنگی مسلمی با دهها دبیر ، مدیر و معاون و آموزگار پرتلاش و دلسوز در خدمت مردم فهیم شهرستان میانه و فرزندان دانش آموزشان هستند. ان شاالله همواره موفق و بهروز باشند.

۹۸/۱۲/۲۹ ۲۰:۱۹

معلم عزیز و دلسوز من در کلاس پنجم سال 1367 دبستان مالک اشتر

انشاالله همیشه سلامت و سرزنده و در سنگر آموزش نستوه و پایدار باشی.

الگوی کاملی از انسان وارسته و معلمی فرهیخته. 

۹۸/۱۲/۲۹ ۱۸:۰۷

باعرض سلام وخسته نباشید به تمام معلمان عزیز در این روزهای سخت هم سنگر خود رو ترک نمیکنند به وظایف خود عمل میکنند به نظر بنده فکر نمیکنم این اموزشها واقعا مفید باشه چون شرایط کشور ما طوری نیست که همه بتونن از اموزشهای مجازی استفاده کنن به همین خاطر استفاده انچنانی نمیشه کرد از این اموزشها ،در زمان بمباران که خود ما دانش اموز بودیم دقیقا دوماه از مدرسه ودرس عقب موندیم ولی بعد از بازگشایی مدارس با برنامه ریزی معلمان زحمت کش از درس عقب نماندیم معلمان عزیز میتونن الویت بندی کنن مطالب درسی رو بعد از بازگشایی مدارس ،ومطالب مهم وکاربردی رو تدریس کنن

۹۸/۱۲/۲۹ ۱۶:۴۲

دقیقا 40 سال پیش در نخستین سال پس از انقلاب که پا به دبستان گذاشتم, این معلم دلسوز و مهربان را در دبستان فردوسی دیدم و در طول دوره دبستان دو بار در محضر ایشان الفبای مهربانی سپس الفبای دانش را آموختم. خداوند به این اسوه اخلاق و دلسوزی عمر طولانی دهد.

۹۸/۱۲/۲۹ ۱۵:۵۵

در دهه 50 و 60 نسلی از دبیران فرهیخته مانند اقای مسلمی در میانه پا به عرصه تعلیم و تربیت گذاشتند که بهمانندشان بعدا تکرار نشد. قدرشان را بدانیم و از احترام و تکریمشان فرونگذاریم

۹۸/۱۲/۲۹ ۱۵:۱۹

جا دارد در این جا از زحمات کلیه همکاران فرهنگی بخصوص فرهنگیان باز نشسته تقدیر و تشکر کرد دستان تان پر توان و اقدام تان در جهت رضایی حق تعالی قرار گیرد.

۹۸/۱۲/۲۹ ۱۵:۰۹

اللاه اونو واونون کیمینلری بیزه چوخ گورمسین

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز