کد خبر: ۲۵۰۴۵
۱۴۰۵ بازدید
۱ دیدگاه

آیین استقبال و تجلیل از مهدی انصاری شناگر میانه ای و رکوردار شنای 100 متر پروانه ایران

۱۳۹۳/۵/۴
۰۹:۱۹

آیین استقبال و تجلیل از مهدی انصاری شناگر میانه ای و رکوردار شنای 100 متر پروانه ایران با حضور عبدالعلی معاون فرماندار ویژه شهرستان میانه ، ابراهیم فیروزی رییس هیات شنای استان و مهدی نوایی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه برگزار شد.

در این مراسم ابراهیم فیروزی رییس هیات شنای آذربایجانشرقی گفت : مهدی انصاری یکی از امیدهای شنای استان و ایران برای کسب مدال طلا در رقابتهای اینچوان گروه جنوبی خواهد بود.

وی افزود : آینده مهدی انصاری در ورزش شنای کشور روشن و با ارتقاء رکورد شنای 100 متر پروانه ایران توسط مهدی انصاری در مجارستان استارت قهرمانی های انصاری در شنای کشور آغاز شده است و شاه رکورد شکنی ها و مدالهای بیشتری در رده های بین المللی خواهیم بود. 

وی شعار ورزش شنای استان را اخلاق مداری دانست و افزود : اخلاق مداری و اخلاق دینی در کنار قهرمانی شنای استان نمود پیدا خواهد کرد و قهرمانان با اخلاق نیاز شنای استان است.

ابراهیم فیروزی ، مهدی انصاری و سروش قندچی 2 قهرمان شنای میانه را سفیران ورزشی ایران و آذربایجانشرقی در سطوح بین المللی دانست و بر حمایت از این قهرمانان و سایر قهرمانان تاکید کرد .

در این آیین مهدی نوایی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه گفت : ورزش طلایی میانه در اینچوان کره جنوبی بیشترین نماینده استان و با کسب 4 الی 5 مدال در اینچوان کره جنوبی خواهد درخشید.

وی افزود : ورزش شنای شهرستان میانه همانند سایر رشته های ورزشی همچون تکواندو ، کشتی و تنیس روی میز به قطب این رشته در استان و شمالغرب کشور تبدیل شده و نیاز است بخش سخت افزاری و استخر سرپوشیده در این شهر ساخته شود.

وی استخر فجر استخر بخش خصوصی را تنها استخر این شهرستان دانست و افزود : با حمایت های بخش خصوصی توانسته ایم با تمامی محدودیتهای زمانی و تایم در استخر قهرمانانی همچون مهدی انصاری و سروش قندچی را به جامعه شنای کشور تحویل دهد و دهها قهرمان دیگر و با استعداد بالا نیز در شنای شهرستان خواهند درخشید.

نوایی تصریح کرد : شهرمیانه شهر طلایی و ویژه ورزشی استان بوده و نگاه شهرستانی نیاید به ورزش شهرستان میانه کرد و آغاز عملیات استخر به زودی آغاز شود تا شنای شهرستان توان و قدرت و توانایی خود را نشان دهد.

مهدی انصاری شناگر ملی پوش میانه ای استان ادامه رقابت های دپرسن مجارستان رکورد 100متر پروانه ایران را 17 صدم ثانیه ارتقا داد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مهدی انصاری شناگر جوان آذربایجانشرقی و یکی از امیدهای ایران در اینچوان کره جنوبی باثبت زمان 56ثانیه و 2صدم ثانیه جواز حضوردر مرحله نیمه نهایی ماده 100متر پروانه را کسب کرده بود ساعتی پیش رکورد ملی کشور را 17 صدم ثانیه بهبود بخشید. 

مهدی انصاری از خطه میانه باثبت زمان 55ثانیه و 67 صدم ثانیه پس از هفت سال رکورد جدیدی در 100متر پروانه ثبت کرد. پیش از این حمید مبرز در مسابقات جهانی ملبورن 2007 توانسته بود 100متر را در 55ثانیه و 84 صدم ثانیه شنا کند. 

انصاری در مرحله نیمه نهایی با ثبت این زمان در جایگاه یازدهم ایستاد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۵/۴ ۱۶:۳۰
قابل توجه مسئولین با اون امکانات کمشون باید به خودشون بیان و با تلاش مردم فخر الکی نفروشن و به فکر استخر درست و حسابی باشن. مردیم از بس تو این روزای گرم بلیطای گرون فجر رو خریدیم!!!

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز