کد خبر: ۸۳۸۹۹
۱۴۷۷ بازدید
۳۲ دیدگاه

با توافق بزرگترین ملّاک و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر میانه صورت گرفت :

گره کور بازگشایی کمربندی شهر میانه پس از 25 سال سرانجام باز میشود

۱۳۹۷/۵/۱۴
۱۲:۱۸

 

میانه خبرگزاری مهر_ با تلاش شهردار و شورای  اسلامی شهر میانه گره کور بازگشایی کمربندی 30 متری جنوبی  شهر میانه بعد از 25 سال سرانجام باز می شود

به گزارش خبرنگار مهر از شهرستان میانه  با تلاش شهردار و شورای  اسلامی شهر میانه و  همکاری سایر ادارات  بعد از 25 سال  مسیر کمربندی 30 متری جنوبی شهر میانه با مالک زمین های مسیر کمربندی (محمود مشایخی) مصالحه  و بعد از تصویب در شورای شهر و تائید فرمانداری جهت تائید نهایی به کمسیون ماده 5 استان ارسال گردیده تا بعد از تصویب  کمسیون ماده 5 استان مردم میانه شاهد گره گشایی از مشکل 25 ساله خود خواهند بود.

گفتنی است نزدیک به 25 سال است که مردم میانه با مشکل اتمام کمربندی 30متری جنوبی مواجه هستند که در این راستا تلاشهای زیادی برای مصالحه و تملک زمین با مالک صورت گرفته بود که تا کنون نتیجه ای در برنداشته .

بعد از انتخاب مهدی میرزائی به عنوان شهردار میانه با رایزنی  شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میانه و همکاری سایر ادارات شهرستان  ، مصالحه با مالک صورت گرفته و جهت تائید نهایی به کمسیون ماده 5 استان ارسال گردیده و مردم میانه منتظر بازگشایی گره کور کمربندی  جنوبی  بعد از  25 ساله در روزهای آتی هستند

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۵/۱۷ ۲۰:۳۶

حرکت های سازنده شهرداری را پیگیری و حمایت می کنم ولی وقتی از موضوعی اطلاع کافی نداری اظهار نظر نکن.

۹۷/۵/۱۵ ۱۴:۴۴

سلام آقای رشیدی اگر قرار نیست این کمربندی که معلوم هم نیست کی ممکنه تموم بشه ماشین های سنگین عبور نکنند چه مزیتی داره من که زیاد متوجه نشدم میشه توضیح بدین ممنون

۹۷/۵/۱۵ ۱۲:۳۷

جا دارد از شهردار واعضا محترم شورا به خصوص جناب مهندس حسینخانی که واقعا در این مورد زیاد تلاش وپیگیری داشتند تشکر وقدردانی داشته وبرای تمام دلسوزان وزحمتکشان شهر مان ارزوی توفیق بیشتر دارم همه ما باید در جای که نیاز است بدون مغرضانه انتقاد ودر جای هم تشکر قدردانی نماییم

۹۷/۵/۱۵ ۱۰:۴۷

باعرض تشکراز آقایان محمود علیلو و حسینخانی

۹۷/۵/۱۵ ۱۰:۰۵

نظرات شده جای تبلیغات!و جای خودی نشان دادن!یکی میگه هیچ کس مثل اقای حسینخانی ...اخه یکی نیست بگه برادر من برادران شما 2 تا سرویس بهداشتی که کار کردند(همین پارک ساحلی و اندیشه)همه کارش را تقریبا تمام کرده ولی کاشی ها و ..رو نمیزنند چرا!؟همش از زرنگیه عزیز من طرف میخواد پول بگیره بعد کار کنه سرویس بهداشتی که 50 میلیون نیست بعد میان حالا تو مناقصه بعدی با این که ایا ناقصه دوباره شرکت میکنند.اول شما برید اون سرویس بهشداتی ها که با چند میلیون کامل میشن رو درست کنید بعد بیایید تبلیغات کنید .8 ماهه فکر کنم همون طور مونده.حداقل از بهمن فکر کنم اونطوری هست .

در كارخبر و خبرنگاری هیچ وقت منافع شخصی در نظر گرفته نمی شود خبرنگار نماینده افكا ر عمومی است،البته بعضی ها خبرنگارنماها به به نامه نویسن

۹۷/۵/۱۴ ۲۲:۲۸

چی شده نظرات مثبت و موافق سو عقیده خودتون رو تایید میکنید ولی مخالف عقیده خودتان را نه؟واقعا در عجبم از شما که ادعای فردی رسانه ای را دارید ولی مانند یک فرد در لاک ترس خودتون رفتید

۹۷/۵/۱۴ ۲۱:۵۵

بنده به عنوان یکی از اهالی کمربندی اطلاع دقیقی دارم که به غیر از آقای مهندس حسینخانی کس دیگری چندان پیگیر این قضیه نبود البته باید از سایر اعضا و شهردار نیز تشکر کرد.

۹۷/۵/۱۴ ۲۱:۵۳

بازگشایی این قسمت کمربندی تدبیرمهندس حسینخانی ودوستانش بودولاغیر

هرزمان جرات این رو داشتین كه با نام حقیقی نظر بدین حتما تائید میكنم

۹۷/۵/۱۴ ۱۸:۲۵

اگر جرات تایید نظراتی که انتقادی بودند رو داشتین اون موقع میفتم مردین.لا غیر.ادم باید مرد باشه بتونه نظری که مخالفه رو هم تایید کنه

۹۷/۵/۱۴ ۱۸:۰۵

واقعاً آقای علیلو زحمت کش است

۹۷/۵/۱۴ ۱۷:۲۲

با تشکر از خبر رسانی شما
این امر با عملی شدن هر چه زود تر آن محقق می شود لذا اگر به تعویق بیفتد باز راکد خواهد ماند
حال این کمر بندی و ساخت آن به اتمام برسد با توجه به نقشه ی آن باید از سمت پادگان به اندیشه برسد که با برخورد با جاده ترانزیت یک چهار راه بزرگ ایجاد میشود که نیاز مبرم به یک پل غیر همسطح دارد یا یک زیر گذر آیا فکری به این چهارراهه کرده اند یه فقط تصمیم به همان میدان کردن و جدول کشی را دارند؟
اگر به فرض میدان هم کنند باز شاهد تصادفات زیادی خواهیم بود
فی الحال هم که از سمت نیروگاه برق در جاده رانندگی میکنیم احتمال چپ شدن ماشین ها از چاله های بزرگ و زیگزالی آن بیشتر است

۹۷/۵/۱۴ ۱۷:۰۱

با سلام خدمت جناب سپنتا واقعی یا غیر واقعی در مورد مصالحه اراضی پادگان و حاج محمود مشایخی تنها اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر میانه نبودن بلکه افراد دیگر هم در حل این مسئله با کمک و مشاورهای لازم سعی نموده اند این مشکل حل و مالک حاضر به مصالحه با شهرداری شود. البته هیچکس منکر نقش شهردار در پیش برد مصالحه با مالک نیست و نبوده است. ضمنا مصالحه اراضی پادگان و حاج محمود مشایخی به غیر از بازگشایی مسیر دست آورد دیگر که دارد این است در حدود 10 هکتار به فضای سبز اضافه خواهد شد که اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر با ایجاد فضای سبز در حدود 10 هکتار زمین باعث بالا رفتن سرانه فضای سبز در شهر میانه خواهند شد.

۹۷/۵/۱۴ ۱۶:۵۳

قرار نیست از این کمربندی خودروهای سنگین عبور کنند این کمربندی شهری می باشد.

۹۷/۵/۱۴ ۱۶:۱۹

جناب آقای حسن زاده ، این کار کاملا توسط شهردار محترم جناب آقای مهندس میرزایی با همکاری شورای محترم انجام گردیده چرا که در ۲۵ ساله گذشته به دلایل مختلف کار گره خورده و یا به بن بست رسیده بود و به دست فراموشی سپرده شده بود، فلذا توسط شهردار و شورا به جدیت و با تسلط کامل به قوانین مربوطه و پیگیری های مکرر و همکاری سرپرست فرمانداری و روابط بوجود شده در سطح استان به نتیجه رسید. از جنابعالی خواهشمندم با عنایت به فعالیت های خوبی که در قالب مجموعه شهرداری در حال شکل گرفتن است تا نتیجه اش بهبود اوضاع شهر گردد حمایت فرمایید تا در این حرکت بزرگ همپای مردم به آبادی شهر بکوشیم.

۹۷/۵/۱۴ ۱۵:۵۱

جای تقدیر وتشکر دارد از زحمات ارزشمند جناب آقای محمود علیلو ریاست محترم وپرتلاش شورای اسلامی شهرمیانه که اگر زحمات ایشان نبود این پروژه شاید هیچ وقت به این نتیجه نمی رسید.
همنا زحمات ارزشمند آقامحمود علیلو ستودنی است

۹۷/۵/۱۴ ۱۴:۴۶

یاشاسین قاراماحمود

۹۷/۵/۱۴ ۱۴:۳۴

سلام زیاد خوشبین نباشید جوجه را آخر پاییز میشمارند هروقت ماشین های سنگین از کمربندی رفتند و با چشم خود دیدیم من باور میکنم

۹۷/۵/۱۴ ۱۴:۱۸

باسلام وعرض خسته نباشید به شهردارمحترم وکلیه کارکنان زحمتکش شهرداری میانه واعضای محترم شورای اسلامی وفرمانداری ومسوولین زیرربط که موجبات وبانی عقد مصالحه نامه وبازگشایی مسیرکمربندی ساحلی بامالک(حاجی ممحمود مشایخی) راگردیده اند تقدیر وتشکر اهالی منطقه راپذیراباشید انشالله امیدواریم باتصویب ان درکمیسیون ماده 5 شاهدبازگشایی مسیر وعقدمصالحه باوراث مرحوم محمد عسگری دراینده نزدیک باشیم بطوریکه تکمیل کمربندی جز افتخارات وکارهای مفید درزمان شوراهای منتخب این دوره شهرمان به ثبت برسد وساکنین ازبعضی معضلات رهایی یابد.

در دست اقدام میباشد

۹۷/۵/۱۴ ۱۳:۵۶

کلا مجموعه شهرداری میانه اهل ریسک نیستند.

۹۷/۵/۱۴ ۱۳:۵۱

قسمتی از کمربندی از سمت فرهنگیان و کوی لاله هم آیا مصالحه شده؟

۹۷/۵/۱۴ ۱۳:۱۸

با سلام خدمت جناب آقای حسن زاده  با توجه به قانون شهرداری ها، مصالحه اراضی توسط شهردار طبق تعرفه عوارض محلی و قانون ماده 101 انجام می شود. که اگر مغایر تعرفه و قانون نباشد با تائید شورا و فرمانداری برای تائید نهای به کمسیون ماده 5 استان ارسال می شود. در مصالحه های قبل توجهی به بند 4 و تبصره ماده 18 تعرفه عوارض محلی که مالک در زمان مصالحه باید 10 درصد از کل ملک را برای ایجاد فضای سبز به شهرداری واگذار نماید نشده بود که در این مصالحه مالک در حدود 5 هزار متر مربع بیش از 10 درصد ملک جهت ایجاد فضای سبز در ملک به شهرداری واگذار نموده است. ضمنا شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر مربوطه حق شرکت در کمسیون ماده 5 استان را دارند. 

۹۷/۵/۱۴ ۱۳:۰۶

با سلام و تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر،شهردار،مسئولان و کارکنان واحدهای مربوطه شهرداری و مالک ( حاج محمود مشایخی) که باعث بازگشایی گره کور و حل مشکلات کمربندی ساحلی شهر میانه شده اند.  به غیراز حل مشکل بازگشایی کمربندی ایجاد فضای سبز در حدود 5 هزار متر در شهر و منطقه می باشد.

۹۷/۵/۱۴ ۱۳:۰۰

امید ندارم. مانند بازگشایی اطراف حرم امامزاده هم چندین بار توافق شد ولی به سرانجام نرسید.تا شهرداری پول نگیرد کاری نمی کند.

۹۷/۵/۱۴ ۱۲:۴۲

خدا رو شکر که بلاخره این گره باز شد. 

ضمناً انجام مصالحه هیچ ربطی به میرزایی شهردار فعلی ندارد و این مصالحه مدتهاست آماده بود ولی بنا به دلایل مشخصی که قبلا به آن پرداخته شده(!) مسکوت مانده بود. امیدواریم که این مشکل ربع قرنی واقعاً حل شده باشه و آقایان فیلم جدیدی راه نیندازند.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز