کد خبر: ۹۰۶۰۲
۱۳۱ بازدید
۲ دیدگاه

دعوت از خیرین و نیکوکاران عزیز جهت مشارکت در تامین لوازم التحریر دانش آموزان بی بضاعت تحت پوشش بهزیستی

خدمت شهروندان عزیز 

با سلام و احترام

همانطور که می دانید، مبلغ مستمری تکافوی زندگی روزمره مددجویان تحت پوشش بهزیستی را نمی دهد، لذا به همین دلیل به ویژه در آستانه مهر ماه و آغاز سال تحصیلی، بایستی کاری کنیم تا زمانیکه این دانش آموزان به مدرسه می روند، نسبت به سایر همکلاسی هایشان احساس کمبود و ضعفی نداشته باشند. سازمان بهزیستی تلاش کرده تا در حد توانش به این دانش آموزان کمک کند و در عین حال می تواند کمک های مردمی را نیز به دست نیازمندان برساند.

توصیه ما این است که اگر مردم می توانند به دیگران کمک کنند، در درجه اول این کمک را به خویشاوندانشان بدهند. در درجه دوم نیز اگر فکر می کنند نیازمندی در بین همسایگان و هم محلی هایشان وجود دارد، به آنها کمک کنند. در مرحله سوم، اداره بهزیستی در خدمت آنهاست تا کمک هایشان را جمع آوری کند و اقلام و لوازم التحریر را به دست دانش آموزان نیازمند برساند.

سرانه کمک نقدی به هر دانش آموز تحت پوشش بهزیستی، یک میلیون ریال معادل 100 هزار تومان می باشد و کمکهای غیرنقدی در قالب بسته های یک نفره در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت. لذا می توانید از طریق شماره کارت مشارکت های مردمی به شماره ذیل، کمک های خود را جهت تهیه اقلام و لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند، واریز نمایید تا لبخندی بر لبان این دانش آموزان گرانقدر بنشانید باشد که خداوند منان به شما عزیزان خیر و برکت روزافزون عنایت فرماید.

 

شماره کارت بنام کمکهای مردمی بهزیستی شهرستان میانه نزد بانک توسعه تعاون

7582 - 0053 - 0870 - 5029

 

لطفا بعد از واریز کمکهای خود، کد رهگیری را به شماره سامانه 30005840999228 پیامک نمایید. با تشکر

 

حوزه مشارکتهای مردمی اداره بهزیستی میانه

شماره تماس:  52228715   داخلی 17

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز