کد خبر: ۱۲۶۷۹
۴۱۸۳ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

پذیرش بدون کنکور دانشجو در مقطع کارشناسی دردانشگاه پیام نورمرکز میانه

۱۳۹۲/۴/۲۰
۲۳:۲۶

 

 

 

 

اطلاعیه خیلی مهم

به اطلاع مردم فهیم و شهیدپرور شهرستان میانه می رساند:

دانشگاه پیام نور در راستای برداشتن سد کنکور و آرامش خاطر جوانان جویای علم توانست کنکور را در تمام رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی حذف نماید لذا از این پس درکلیه رشته های کارشناسی پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی و آنچه سازمان سنجش مشخص می کند انجام خواهد شد

لذا کلیه جوانان جویای علم اعم از داوطلبان حاضر و غایب در کنکور و حتی کسانیکه در کنکور شرکت نکرده اند می توانند از طریق دفترچه جدید که همراه با دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش در مرداد ماه ۹۲ توزیع خواهد شد رشته دلخواه خود را در سایت سازمان سنجشwww.sanjesh.org انتخاب نمایند.

رشته های موجود در دانشگاه پیام نور مرکز میانه

ردیف نام رشته

۱ مهندسی صنایع

۲ مهندسی کامپیوتر نرم افزار

۳ مهندسی فن آوری اطلاعات

۴ مهندسی منابع طبیعی

۵ مهندسی مدیریت اجرایی

۶ مهندسی مدیریت وآبادانی روستاها

۷ علوم کامپیوتر

۸ شیمی محض

۹ ریاضیات و کاربردهای آن

۱۰ زمین شناسی

۱۱ روانشناسی

۱۲ علوم تربیتی (مدیریت برنامه ریزی آموزشی)

۱۳ مدیریت دولتی

۱۴ مدیریت بازرگانی

۱۵ مدیریت صنعتی

۱۶ زبان و ادبیات فارسی

۱۷ حقوق

۱۸ الهیات ومعارف اسلامی گرایش علوم قرآن وحدیث

۱۹ الهیات و معارف اسلامی گرایش فقه ومبانی حقوق اسلامی

۲۰ حسابداری

۲۱ علوم اقتصادی نظری

۲۲ علوم اجتماعی(پژوهشگری)

۲۳ تربیت بدنی

۲۴ جغرافیا(برنامه ریزی شهری)

۲۶ زبان انگلیسی

۲۷ زیست شناسی

۲۸ علم اطلاعات و دانش شناسی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۴/۲۳ ۰۸:۰۸
شایعه و دروغ است هر کاری باید مطابق کمیته ماده 4 باشد .
۹۲/۴/۲۳ ۰۸:۰۴
پیام نور اجازه حذف کنکور را ندارد
حسنی تصریح کرد: هم اکنون دانشگاه پیام نور این اجازه را ندارد که کنکور را در مقطع کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد ناپیوسته حذف و باید تا زمان تصویب قانون صبر کند.
طی درخواست رئیس دانشگاه پیام نور مبنی بر حذف کنکور در مقطع کارشناسی مدیر کل دفتر گسترش آموزش بیان کرد هر گونه حذف کنکور در زیر نظام‌ها باید با تصویب کمیته ماده 4 برسد.

ابولفضل حسنی، مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: در خصوص حذف کنکور برای دانشگاه پیام نور و برای مقاطع کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد ناپیوسته باید بگویم هرگونه حذف کنکور در زیر نظام باید در کمیته ماده 4 که متشکل از رئیس سازمان سنجش و وزیر علوم است به تصویب برسد.

وی افزود: رئیس دانشگاه پیام نور طی درخواستی خواستار حذف کنکور در مقاطع کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد ناپیوسته این دانشگاه شد که هنوز به تصویب نرسیده است.

حسنی تصریح کرد: هم اکنون دانشگاه پیام نور این اجازه را ندارد که کنکور را در مقطع کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد ناپیوسته حذف و باید تا زمان تصویب قانون صبر کند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه کنکور اگر در این دانشگاه حذف شود ملاک برتری دانش آموزان برای قبولی در دانشگاه پیام نور چیست اظهار داشت: بررسی و ملاک برتری برای قبولی در دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی است و در صورتي که دانش آموزان در دوره دبیرستان نمرات خوبی داشته باشند و معدل بالاتري کسب کنند می توانند براي قبولي شانس بيشتري داشته باشند.
۹۲/۴/۲۱ ۱۰:۰۵
فردا پسفردا دانشگاه تهرانم بدون کنکور دانشجو قبول میکنه :دی

اخبار روز