کد خبر: ۷۵۴۵
۱۱۹۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

برگزاری صبحگاه مشترک بمناسبت هفته بسیج

۱۳۹۱/۹/۶
۱۹:۰۸

 


بمناسبت بزرگداشت هفته بسیج مراسم صبگاه مشترکی با حضوربایگان مدیر آموزش وپرورش میانه ، احمد زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میانه ،دانش آموزان مدرسه شبانه روزی شهید بهشتی و مدرسه راهنمایی ولیعصر (عج) درمحل شبانه روزی شهید بهشتی شهرستان میانه برگزار شد.

سرهنگ احمدزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میانه در سخنانی با تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) وتبریک فرارسیدن هفته مبارک بسیج به تمامی بسیجیان جهان اسلام و بسیجیان سلحشور ایران اسلامی از زحمات مسئولين آموزش و پرورش میانه و سایر عوامل مدرسه تقدیر و تشکر کردند.

احمدزاده با اشاره به اینکه امام حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات ما انسانها در این دنیای تاریک و ظلمانی است گفت: در این دنیای ظلمانی که پراز ظلم وستم و فسادو پر از بی عدالتی است از حاکمان ظالم در گذشته گرفته تا در زمان ما آمریکاي ستمگر و اسرائیل غاصب که دست به دست هم داده اند تا بشریت را نابود کنندو آرمانهای الهی را نابود کنندو اسلام ناب محمدی (ص)را از بین ببرند ودر این گرفتاری و دنیای پر طلاطم ، دنیامانند دریای است که می خواهد همه انسانها را غرق کند و امام حسین (ع)کشتی نجاتی است که انسانهارا از غرق شدن درگناه و ظلم وستم نجات می دهدو امام حسین(ع) الگوی تمامی انسانهای آزاده است.

وی در ادامه افزود: انقلاب ماریشه در انقلاب امام حسین(ع) ودر مکتب عاشورا داردو امام حسین (ع) است که به زندگی ما معنا بخشیده است وامام(ره) از این مکتب درس گرفت ودر سال 42 قیام کردوبعداز 16سال توانستند این انقلاب را بوجود بیاورند و ملت ايران با بصیرت و آگاهي از امام حسین (ع) درس گرفتند و با دست خالی با رژیم منحوس پهلوی که تا بن دندان مسلح بودندبه صحنه آمدند وپیروز شدند.

ایشان در ادامه یاد آورشدند: شما دانش آموزان با الگو گیری از علی اکبر(ع) در جبهه ها حاضر شدید و مدرسه را رها کردید و موجب پیروزی انقلاب اسلامی شدید و ما36000 دانش آموز شهید دادیم. و امروز دشمن دربعد نظامی مایوس شده است و نمی تواند در مقابل شما جوانان ایستادگی کند در بعد فرهنگی و معنوی نمی تواند عاشورا ، صبر واستقامت ، شجاعت و مقاومت را از ما بگیردو آخرین حربه دشمن تحریم اقتصادی است. تا ما تسلیم شویم واز ارزش های خود دست برداریم و امروز با شعار هیهات من الذله در مقابل دشمن خواهیم ایستاد ودر خط ولایت فقیه حرکت خواهیم کرد.و اگر می خواهید حسینی باشید باید درس بخوانیدتحقیق کنید ابتکار و خلاقیت داشته باشید آینده مملکت از آن شماست وعلم شما باید توام با ایمان و عمل باشد . در پايان برنامه از دانش آموزان فعال بسيجي تجليل شد.

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز