کد خبر: ۶۹۴۵۴
۳۲۲۳ بازدید
۱۵۲ دیدگاه (۱۱۱ تایید شده)

پوپولیسم ورشکسته/ ادعاهای فرمند دروغ از آب درآمد

۱۳۹۵/۱۱/۷
۱۳:۳۳

فرمند، یکی از نمایندگان میانه در مجلس شورای اسلامی هفته گذشته در شورای اداری شهرستان ادعاهای تندی را بر علیه امام جمعه ایراد کرده بود که قافلان گوشه‌ای از این جملات را عیناً برای تنویر افکار عمومی منتشر می‌کند:

«بارها به امام جمعه گفته‌ام که بیا و در این شهر بشین امام‌جمعه‌ای‌ات را بکن. بارها آقای تقوی باصطلاح رئیس ائمه‌ی جماعت کشور! از من دعوت کرده است، خودش از من خواسته است که بیا و گفته که مقام معظم رهبری فرموده‌اند ائمه‌ی جماعت باید تمام وقت باشند. نظر تو چیست؟ چند نفر معرفی کن. گویا این آقا (حامدی) نمی‌تواند بیاید و تمام وقت باشد. به من گفته‌اند اسفند ماه حکم امام جمعه تمام می‌شود. ما آقا (حامدی) را احضار کرده‌ایم و به او رسانده‌ایم که آقای امام جمعه! آقای حامدی! آقای فرمند و سایر میانه‌ای‌ها!!! نظرشان این است که تمام‌وقت در میانه باشید. اگر میتوانید بفرمایید و اگر هم نمی‌توانید ما برای خودمان کار داریم، تشکیلات داریم. دوباره مرتبط پارلمانی او به من گفت دکتر فرمند نظر شما درباره‌ی امام جمعه چیست؟ گویا (حامدی) اظهار کرده است من به میانه نمی‌توانم بیایم. گفتم مجبورش کنید. عین جمله‌ام است. گفتم مجبورش کنید بیاید و بنشیند در میانه. تمام ادارات من جمله امام جمعه!!! باید بیایند و در اینجا کار کنند!!! حرف دیگری هم نداریم! الان هم چند نفر را اینها بررسی میکنند و باز از من پرسیدند فلانی چند نفر را سراغ داری در میانه؟ من دخالت نمیکنم ولی اگر دخالت کنم یک فرد بومی بدهید ولی اگر ندهید هم مسئله‌ای نیست؟ آنها اصرار داشتند که من بالاخره یک نفر را معرفی کنم و سه نفر را معرفی کردم و اصرار داشتند بالاخره روی کسی غش کنم!»

حالا 

 حجت الاسلام حامدی امام جمعه میانه حامل پیام از رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور است که صبح امروز در جلسه اخلاق شورای اداری آنرا نقل کرده اند. 

"حجت الاسلام تقوی در واکنش به اظهارات فرمند نماینده میانه در شورای اداری: نه کسی را دعوت کردیم، نه با کسی صحبت کردیم و نه از کسی نظرخواهی کردیم و من شدیدا صحبت های نماینده میانه را تکذیب می کنم".

حالا مردم قضاوت خواهند کرد که این نماینده محترم بر چه اساسی این ادعاهای بی اساس را مطرح کرده است؟

آیا تمامی صحبت ها و ادعاهای ریز و درشت فرمند مثل این ادعا، آبکی و دروغ است؟

چرا یک نماینده مردم باید تا این حد ملت را هالو فرض کند و حتی شورای اداری شهرستان را بفریبد؟ 

قضاوت را به مردم واگذار می کنیم و منتظر حوادث بعدی برای تحلیل اوضاع می مانیم. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۲/۵ ۲۱:۲۸

دوست بزرگوارم جناب آقای نایبی با سلام و عرض ارادت خدمت شما ، بنده شما را یکی از اصحاب قلم میانه می دانم ، لیکن خواهشمندم در مباحث نظری و عملی از مجادله بپرهیزید و سازندگی و نتیجه گیری مثبت از بحث را سر لوحه خود قرار دهیم و شایسته هست اینگونه مباحث بی نتیجه از شبکه های اجتماعی حذف و نقد و تمجیدهایمان به جا و قابل استناد باشد ، ما میانه ایها اگر عمل به قانون را سراوحه اعمالمان قرار دهیم و از مدیر به اندازه حوزه قانونی اش انتظار داشته باشیم ، کسانی که در کادر مدیریتی میانه می آیند به دیده احترام به اندیشه امان عمل نموده و از هرگونه عوامفریبی پرهیز می کند ، باور بفرمایید ما مردمانی هستیم که بیخود و بی جهت از افراد تعریف و بدون هیچ دلیلی سب کسی را می گوییم ، بیاییم کلاهمان را قاضی کنیم و بدون اینکه به کسی پاسخگو باشیم خودمان را محاکمه کنیم آیا خودمان را نسبت به اعمال انتخاباتی مان توبیخ نمی کنیم ؟ می داتید چرا ؟ چون انتظاراتمان از منتخب مردم نا صواب و نابجا هست و راه به بیراهه میرویم ، برادر بزرگوار ما زمانی موفقیم که هر شخصی در جای خود باشد و قانون مدار باشد ، ما زمانی موفقیم که جمع گرا باشیم و به نظرات دیگران احترام بگذاریم و دلمان به میانه و میانه ای بسوزد ... این سخن بگذار تا وقت دگر - با احترام توفیق

۹۵/۱۲/۵ ۱۴:۴۳

با سلام و عرض احترام خدمت همه دوستان فرهیخته ام ، به نظر من وضعیت میانه از همه لحاظ چنان اسفبار هست که اگر مسولین پر مدعا و پر طمطراق این شهر ۲۴ ساعت شبانه روز دوندگی کنند شاید فرجی بشود و البته من و شما هم در پدیدار شدن این آشفته بازار دخالت مستقیم و غیر مستقیم داریم و چاره کار فرافکنی و طرفداری بیهوده از این و آن نمی باشد ، ما در اول بحران هویت داریم و اگر به این مهم فایق آییم و مشکلات را بدون هیچ جانبداری بی فایده ریشه یابی نماییم نصف راه سازندگی میانه را پیموده ایم ما همه خود رابالاتر از یکدیگر می دانیم و قدرت تحمل همدیگر را نداریم و ای کاش این مهم تبدیل به یک رقابت سازنده می گردید که چاره گشا بود ، دوستان اگر از افکار نواندیشان دلسوخته فارغ از هر گونه گرایشی استفاده می نمودیم و در تصمیم گیری های کلان شهری از افکار مردان و زنانی که فرهیخته اند استفاده می کردیم و به افراددلسوز بها می دادیم الان منتظر یک معجزه برای حل معضلات شهری نبودیم ، کار درست این نسیت که از نام ها طرفداری کنیم ، کار درست این هست که نام ها در کنار هم باشند . با عرض ادب و احترام ارادتمند توفیق

۹۵/۱۲/۱ ۱۴:۰۱

به نظرم نباید به هم درفضای مجازی بی احترامی کنیم این درست نیست بیاید با هم مثل دو دوست خوب برخورد کنیم نه دشمن...

۹۵/۱۱/۳۰ ۰۲:۰۸

با این ادبیات چاله میدانی می خواهی از به اصطلاح پروفسور خیالی حمایت کنی؟

۹۵/۱۱/۲۸ ۱۱:۲۳

خیلی ها از این بگم بگم ها راه انداخته اند و هیچ غلطی هم نتوانستند بکنند. شخص بنده بسیار خرسند می شوم هر سندی علیه بنده دارید را رو کنید تا فرار را به قول شما بر قرار ترجیح بدهم. 

یه دوره ای بود که نماینده ای داشتم که برای بستن دهان رسانه ها لیست خیالی نوشته بود و در جلسات سخنرانی آنرا به مردم نشان می داد و وعده می داد و در نهایت هم لیست کذائیش در جیب مبارک ماند و رفت. حالا شما از این حقه کثیف بهره می برید ولی این حنا دیگر رنگی ندارد.

۹۵/۱۱/۲۷ ۲۳:۳۳

سلام دوست عزیز ناراحت نباشید امثال صادقک نایبی نان به نرخ روز خور و قادرک حسن زاده موقشنگ پولکی زیادند در میانه هر دو اینها هر دوشان با پول دهانشان بسته میشود و با پول و مقام و شهرت باز میشود ان شالله به لطف پروفسور فرمند و اسنادی که در آینده نه چندان از این مزدوران پخش خواهد شد آبروی نداشته شان بر کف دست گرفته و انگشت در دماغ فرار را بر قرار ترجیح خواهند داد

۹۵/۱۱/۱۴ ۱۹:۲۵

من خودم ب آقاي فرمند راي دادم
چون قبل انتخابات ميگفتن اي مردم ميانه برخيزيد تا كي ميخواييد بخوابيد به من راي بديد
از كارهاي نمايندگان قبلي شكايت ميكردن
اما الان چي بعد انتخاب شدن چه اتفاقي افتاد
جز اين كه همه شركتها كارهاشونو تعطيل كردن رفتن
شركت رك ،تالون ،هران راه قطعه ١،قطعه٢ ،
كه جمعا بيش از ١٠٠٠نفر از اهالي ميانه انجا مشغول ب كار بودن چ اتفاقي افتاد
آيا ايشان ب جاي انها با ديگر شركت ها صحبت كردند ،
شما يه نگاهي ب شهرك هاي صنعتي بيا ندازيد ببينيد چند تا گارگاه فعال هستن و مشغول ب كار هستن
فقط افسوس ميخورم كه ب فرمند راي دادم

۹۵/۱۱/۱۴ ۱۸:۲۸

سلام. اگر شما واقعا دانشجوی دوره دکترا هستید ابتدا بپرسید تعریف "پروفسور" چیست و آقای فرمند نه درجه پروفسوری بلکه درجه دانشیاری شان را از کجا دریافت کرده اند؟ وظیفه ما مبارزه با دروغ و بزرگنمایی است. 

۹۵/۱۱/۱۴ ۱۳:۳۱

سوال من از شما اين است آيا صداقت از وظايف يك نماينده است يا خير ؟؟ آيا دخالت در وظايف امام جمعه وظايف يك نماينده است يا خير؟؟ ،،، مثل اين كه شما در جريان دروغگويي ايشان نيستين ،، آيا مي شود مي شود با نامه جاسبي كسي رو پرفوسور ناميد يا خير ؟؟ آيا شفافيت سازي از وظايف يك رسانه است يا خير ؟؟

۹۵/۱۱/۱۴ ۰۲:۳۱

برادر ما میگوییم تا الله پشت مان هست غم نداریم چون توکل بر الله داریم .
حال بعضی ها به خودشان تکیه دارند !

۹۵/۱۱/۱۴ ۰۱:۵۷

خوشم میاد کم نمیاری....

۹۵/۱۱/۱۴ ۰۱:۳۵

این شعر قسمتی از متن آهنگ دوست هنرمندم پیمان قافلان هست و مال من نیست.

۹۵/۱۱/۱۴ ۰۰:۳۷

نمیدونستم شاعر هم هستید از شعرتون لذت بردم خیلی قشنگ و عالی بود فک کنم تو حس بودید که این شعر را سرودید....

۹۵/۱۱/۱۴ ۰۰:۳۵

آقای حسن زاده این جواب سوال من نبود قول شرف میدم به شما و مهندس نائبی و همواره در فضای مجازی از شما و دوستانتان حمایت خواهم کرد اگر از دکتر شیویاری را هم مثل فرمند انتقاد شود چون این آقا مدعی بود اصول گراست بعد شد اصلاح طلب و در آخرش گفت هر دوشون هستم باور کنید یعنی این حرف این دکتر که فرزند شهید هم هست به تمسخر گرفتن میانه و کل میانه ایهاست یعنی توهین به شعور میانه و میانالی که دهقان و خلبان و آتش نشان فداکار دارد.دوست دارم مثل یه مرد این موضوع را روشن کنید چون قافلان مال میانه است و اندیشه و فکر کردن در فضای آن آزاد است.منتظرم

۹۵/۱۱/۱۳ ۲۱:۳۹

قافلان با کسی عهد اخوت نبسته 

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۵:۵۵

نیازی نیست مهندس کسی اسمشو معرفی کنه چون فضای مجازی است و اندیشه و نظر دادن آزاد است مهندس دوست دارم این سوال منو پاسخ دهید هدف شما از تخریب پرفسور فرمند چیست چه هدفی دارید خواهشا بگویید...همه ما میدانیم که نماینده هدفش قانونگذاری است و یک نماینده نمیتونه راه درست کنه سد بسازه مشکل بیکاری را حل کنه...چه انتظاری از فرمند و شیویاری شما دارید چرا شیویاری را تخریب نمیکنید آیا ازش میترسید...منتظر جواب هستم با تشکر محسن نظری دانشجوی دکتری علوم سیاسی مقیم تهران

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۵:۴۹

سلام من منتظرم که از دکتر شیویاری که اول با کلمه اصول گراها اومد و رای گرفت بعد اصلاح طلب شد و دوباره خودش گفت هم اصلاح طلب و هم اصول گرا هستم مطلب درج کنید ببینم واقعا قافلان این همه ادعا داره آیا میتونه از شیویاری هم انتقاد مثل فرمند کنه...منتظرم

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۵:۳۶

اینم ادبیات یه نویسنده و خبرنگار...البته قادر خان را هم جزوه آدمهای نارسیستی باید قرا بدیم ایشان هم همون مشکلی که گریوانگیر نائبی هست را دچار شدند خدا خودش شفاء بده...

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۵:۳۳

اسم را برای چه میخواهی این سایت متعلق به شما و دوستانتان است گفتن اسم 25هزار نفر آگاه و روشنفکر زمان زیادی میخواهد.خیلی از پیامهای بنده را شما و دوستانتان انعکاس ندادید اما بازم میگم جناب نائبی با پوچی گری و پوشالگری و مغلطه گری شما و دوستانتان به جای نمیرسید.

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۴۰

تکبیر....................

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۳۸

چون ببخشید میگم من از نزدیکان فرمند شنیدم ایشان صدای میانه را برسمیت نمیشناسند مثل اسراییل ،

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۴۶

عواقب راي دادن به كلمه پرفوسور

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۲۳

مردم مسئول پاسخگو می خواهند نه مسئول مدعی. آقای فرمند به جای انعکاس مشکلات مردم و حل و فصل آنها در رده های بالای مدیریتی، دقیقا مشکلات مردم را مطرح می کنند همانطور که خود مردم می گویند.

اگر قرار باشد که نماینده مردم هم بیاد در کنار مردم حرفهای آنها را بزند آن هم با داد و فریاد، کار درست نمی شود که هیچ، وضعیت بدتر از گذشته هم می شود.

حالا شما هی شانتاژ بکنید که ما ایشان را تخریب می کنیم و فلان. ولی ادامه این وضعیت هیچ نفعی برای فرمند و حامیانش نداشته و نخواهد داشت. 

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۰۸

تخریبی در کار نیست. این بازخورد رفتار ایشان است. ما کار خودمونو می کنیم.

اصل موضوع اینه که این نماینده محترم ادعایی را در شورای اداری شهرستان مطرح کرده که بعدا توسط طرف مقابل تکذیب شده و ما بر اساس رسالت کاری آنرا منعکس کرده ایم. حالا طرفداران ایشان بر ما ایراد می گیرند که چرا دروغ ایشان را بازتاب داده اید. و چون به نفعش ایشان و حامیانش نیست ما را تکفیر می کنند. 

ما کار خودمونو می کنیم و توجهی هم به این هیاهو نداریم. انشالله فعالیت های مثبت ایشان را هم منعکس خواهیم کرد همانطوری که قبلا منعکس کرده ایم.

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۰۴

یک معما برایم لاینحل و مجهول مانده و آن اینکه: 1 نفر  و حتی 1 نفر (بله عدد واحد یک)از اطرافیان و حامیان 25 هزار نفری آقای نماینده حاضر نیست دفاعیات از ایشان و مخالفت با قافلان را با هویت واقعی مطرح کند.

لااقل نماینده قبلی 2 نفر به نامهای پ و ش در دفتر خود داشت که چشم بسته به صدور دفاعیه می پرداختند!

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۲:۲۷

شیویاری کسی هست که پاسخ صدای میانه را میده ولی فرمند به این چیزا کاری نداره به خاطر همون به فرمند چسبیدن

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۱:۱۱

چون ایشون اصلاح طلب نیست ومنتقددولته میکوبینش!!

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۱:۰۹

واقعاهدفتون ازتخریب منتخب مردم چیه؟!؟

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۰:۲۱

ائله بیر قافلان یئکه بیر کس دی

ائله یئکه کسدی، تکی تیمه بس دی!

۹۵/۱۱/۱۳ ۰۸:۵۲

از وقتی که این فرمند اومده بسیاری از کارهای شهرستان هم بینظم شده مگر عوض کرده امام جمعه دست نماینده هس ؟؟؟؟ امام جمعه از بیت رهبری دستور می گیرد و انصافا هم اقای حامدی زحمات زیادی برای میانه کشیده اند چندین با کارمندان را در ادارات اخراج نمودند همین حامدی بود که نگذاشت اخراج بشوند و کمک کرد - دنبال کارهای استخدامی نیروهای فولاد بود که همه استحضار دارن- و خیلی کارهای زیبای دیگر از این اقا ما که راضی هستیم البته از امام جمعه نباید زیاد انتظار داشت چون بودجه یا چیزی در دست ندارد فقط همین محبوبیت و یا برش هست که دارد و می تواند کارها را پیش ببرد و در اخر کارهای اقای فرمند خیلی زشت بود.

۹۵/۱۱/۱۳ ۰۰:۰۶

جناب حسن زاده ایا واسه نماینده اول مردم شما حرمت قایل هستید که این حرفها را میزنید مگر فرمند تنهاست فکر نکنید که هر توهینی و اهانتی برای این نماینده پاک و بی ریا میگذارید بی جواب میماند فعالیت شما وکسانی که این فضای مجازی را میگردانند همکی تحت کنترل تیم ماست و در صورت لزوم رو در روی همیدیگر خواهیم ایستاد آنوقت است که خواهی شناخت که چه نیروهای عظیمی پشت سر این نماینده شریف و دلسوز میانه است.

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۶:۴۵

درود به رسانه اي كه شفافيت سازي مي كند و موجب فرهنگ سازي بهتر ، كاهش جرم ، بالا رفتن رشد اقتصادي ، و اين كه چگونه مي شود به حكمراني خوب در جامعه رسيد كمك مي كند .

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۶:۳۲

مگر شیویاری هم کاری کرده عدالت اینه که میانه دوتا نماینده دارد ما از هر دو انتظار داریم جناب حسن زاده ،ولی کل شماها فقط فرمند نقد میکنید تاحدی هم درست شاید باشد خدا میداند .ولی عجیب نیست نماینده دیگر هم که اصلا کاری نکرده هیچ نقدی نسبت به ایشان نیست ، ایا تصور نمیشه این یک هجمه تبلیغاتی طراحی شده است ؟؟؟ درحالیکه یک روزنامه و خبرنگار عادل از هر دو نماینده و حتی فرماندار و سایر مقامات اجرایی را هم نقد میکند و پاسخ میخواهد .چون جامعه از همه انها انتظار دارد

در مورد اتوبان هم بگم قبول دارم حرف شما را انزمان قافلان نبود من هم منظورم قافلان نبود افراد بود،شما هم انتظاری نبوده .ولی من عین همین سوال از خبرنگار بازنشسته دیگر شهرمان که زمانی سازمان ملل بود شد پرسیدم گفت من بخاطر موقعیت شغلی ام نمیتوانم کاری کنم منظورش حفظ شغلش بود .من صد ها شخص میشناسم که ادعای شاعری ،مقام و پست شان فلک کر میکند و از قضا دستی از اتش دارند که حتی از دروازه هم این پست ها و مدارک و ادعاهایشان رد نمیشود ولی همگی موقعی که میانه و مردم میانه به انها احتیاج داشتند حفظ شغل و منافع شخصی بهانه کردند .عده ای از همین افراد با رای مردم میانه به دستگاه های اجرایی راه یافتند شناخته شدند و جالب از خود تهران هم شرکت میکردند ده نفر رای هم نمیگرفتند به واسطه مردم میانه منتخب شناخته شدند ولی زود مردم فراموش کردند .غصه ما دیروز امروز فردا نیست از این روند نابسامان هست .شاعری ،دانشمند ،مقام نماینده مسئول که درد جامعه خودشان ندانند چه فایده ای برای مردم جامعه ما دارند اینها موهبت و استعداد هایی است که خدا عطا کرده تا در راه خدمت به خلق خدا باشد متاسفانه شده منافع شخصی ،شما میگویید فرمند بد ببخشید یک نماینده خوب یا مقام خوب شهرستان را به ما معرفی کنید که معیار باشند .زمانی ضعف ها معلوم میشود که قوی ها باشند الان در این وضعیت میانه اقای فرمند بهترین هست .

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۵:۴۸

اگر یک میلیون رای هم داشته باشد و دروغ بگوید من کار خودم را انجام میدهم. پیشنهاد می کنم برای حفظ حرمت دکتر فرمند هم شده این موضوع را ادامه ندهید چون مجبور می شوم از روشهای دیگر رسانه ای برای اثبات دروغ های ایشان استفاده کنم که اصلا به صلاح نیست. مشخص است که چند نفری نشسته اید و این کامنت ها را مدیریت می کنید ولی شما هرچقدر هم بنویسید نمی توانید تطهیرش کنید. به جای این همه صحبت بیهوده و انرژی گذاشتن برای هیچ و پوچ، فعالیت های ایشان را برای مردم بنویسید تا 25 هزار نفری که به ایشان رای داده اند به خودشان ببالند و این مایه افتخار بنده و تیم رسانه ای قافلان خواهد بود. 

 

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۴:۱۱

جناب آقای حسن زاده هدف شما آگاهی مردم است یا خرد کردن 25هزار رای ملت...بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست...علم افلاطون هم حریف جهل مادر زاد نیست.

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۳:۱۵

این شد یه حرفی

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۳:۰۳

ببينيد چرا واقعيت رو نمي خواهيم قبول كنيم آقاي فرمند پرفوسور نيستن ، درسته ما بايد پشت نماينده باشيم و ازشون حمايت كنيم اما حرف من اين است چرا آقاي فرمند ضعف هاي خودشون رو با دخالت كردن در موضوعاتي كه وظايف يك نماينده نيست ميخوان پوشش بدهند،،، مگر مشكل سدهاي ما حل شده مگر مشكل آب شرب ، راهن اردبيل ميانه ، كمربندي ، مشكلات فولاد ، اشتغال جوانان و ان تا مشكل ديگه ... خدمتي كه آقاي حامدي به شهر ميانه كرده از هيچ امام جمعه اي سابقه نداشته ،،،آيا اين نماينده با اين كار خدمت كرده به مردم ؟؟؟

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۰:۳۲

به هر حال شما دهه 50 و40 ایها به ما دهه 60 و70 ایها مدیون هستید شما جوانهای دهه 70 باید با اگاهی نمیذاشتید اتوبان بره حداقل یه تحصن اعتراضی تو اتوبان که نگذارید کارگران اتوبان کارشون و انجام بدن و...

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۰:۲۸

درد بزرگیست آنکه خودش را به خواب بزند. 

من قبلاً هم در یکی دو مورد به این سوال جواب داده ام ولی از آنجایی که طرف مقابل ما اقشار بی سواد و ناآگاه جامعه هستند مجبورم بار دیگر جواب این ژست های خیرخواهانه و بداخلاقی ها را بدهم. 

"بابا ولمون کن خوده شما هم دنبال منافع خودتان هستی توی قضیه اتوبان سکوت شما را کسی یادش نرفته .اینو کسی میگه خودش اعتقاد داشته باشد" 

این جمله شما دقیقا ناشی از ناآگاهی شما و ضعیف بودن حافظه تاریخی شماست. زمانی که قافلان مجوز فعالیت گرفت اتوبان دست کم سه بار روکش آسفالتش عوض شده بود. هر چند که بعداز آن بارها معضلات راه و مشکلات آنرا منتشر کرده ایم که اگر طالب باشید آرشیو آن در دفتر نشریه موجود است و کسی منکر معضلات دور افتادن اتوبان نیست. طوری حرف می زنید که انگار قافلان اتوبان را 45 کیلومتر از شهر دور کرده. یه کم خجالت هم چیز بدی نیست در برابر صداقت مردم

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۰:۰۸

بابا ولمون کن خوده شما هم دنبال منافع خودتان هستی توی قضیه اتوبان سکوت شما را کسی یادش نرفته .اینو کسی میگه خودش اعتقاد داشته باشد .
مردم هم دیگر توی این دنیای ارتباطات یادشان هست چه کسانی از منافع مردم حمایت کردند و چه کسانی نه ،
باز فرمند که حرف مردم میگوید از هزار تا نماینده دیگر که بعد انتخابات میبینید فقط دنبال پست و شغل گرفتن بودند بهتر است. مثل شیویاری که مدام در تبریز دنبال پست مدیریتی وزارت بهداشت هست .نوبخت را هم به تبریز درمانگاهاش میبرد انگار
نه انگار میانه وضعش خراب هست .این ادم از الان وضعیتش معلومه .
البته تاریخ واقعیات میگوید کسانی که مردم به منافع شخصی فروختند خود بسیار زود فراموش خواهند شد.چون کسانی که توی قلب مردم و صدای مشکلاتشان نباشند فراموش میشوند مثال شما مقایسه کنید تشییع جنازه اتش نشانی با شخصیتی که هفته قبل ان فوت کرد چند برابر بود

۹۵/۱۱/۱۲ ۰۸:۱۳

تاریخ در مورد انسانها قضاوت خواهد کرد

۹۵/۱۱/۱۲ ۰۸:۱۱

من هم برای پژوهشگر محترمی مثل شما متاسفم. چون موضوع به این روشنی رو می بینید و می شنوید ولی باز هم بر حماقت خودتان پافشاری می کنید. درسته مردم میانه مردمانی خاص هستند و دقیقا به همین خاطر است که به امثال تو و همفکرانت اجازه عرض اندام نمی دهند. این شما هستید که خوابیده اید. صدای میانه و قافلان بیدار است و گستاخی های امثال شما را رصد می کنند و به افکار عمومی معرفی می کنند. قضاوت با مردم است در برابر افکار شما عزیزان. 

ضمنا اگر هنوز باورتان نشده که دکتر فرمند چه دروغی به مردم و مسئولین گفته یک بار دیگر فایل صوتی منتشر شده ایشان را در جلسه شورای اداری که در مورد نظرخواهی از ایشان در مورد نفر جایگزین صحبت می کنند و بعد از آن نقل قول های رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشوری را گوش کنید تا متوجه اشتباه خود و فریبی که خورده اید و اصرار دارید دیگران هم این مزخرفات را باور کنند را مرور کنید. 

۹۵/۱۱/۱۲ ۰۳:۴۸

جناب حسن زاده به هیچ عنوان هیچ نمایندای حق دخالت در انتخاب امام جمعه شهر را ندارد و نخواهد داشت خیلی خنده دار است که پرفسور فرمند و بیایید و اینقدر خودشان را کوچک کند و در کاری که به او هیچ ربطی ندارد نظر بدهد.جناب قادر خان دنبال چه میگردی چرا مردم میانه را هالو خطاب میکنی جناب مهندس نائیبی آیا نمیدانی که این حرفها برازنده مردم شهید پرور و قهرمان پرور میانه نیست ما امروز در تهران پیکر پاک آتشنشان فداکارمان را به خاک سپردیم ما دهقان فداکار داریم ما کاپیتان شهبازاده داریم ما پرفسور نماینده مجلس داریم ما استاندار تهران را داریم که افتخار ملت میانه است دکتر آغاسی داریم....بنده خودم محقق و پژوهشکرم در اداره ما تو تهران همه میگن میانه ایها آدمهای بزرگی هستن و خاصن...متاسفم برای این ادبیات ضعیف آیا قلم به دستان شهر ما همه خوابیدن چرا جواب این کستاخیها را نمیدهن چرا مردم را هالو فرض میکنه این خبرنگار و نویسنده.در یه کلمه مینویسم و تمام میکنم آسان است چشم ها را فریب دهی،اما فریب دادن قلب ها آسان نیست.

۹۵/۱۱/۱۱ ۲۲:۲۰

آیاشما کسی را سراغ دارید که دروغی نگفته باشد دلیل نمیشه ماپاشیم هوار بزنیم ما کمترین دروغ رامااز دکتر فرمند شنیدیم
بیشترین دروغ رااز شما
دیگ به دیگ میگه روت سیاه

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۸:۳۴

مردم انتخابشون را کردن و باید ۴ سال ایشان نماینده شهر باشند اگر دلسوز میانه میباشید با نماینده دست در دست هم دهید و هر پیشنهاد یا انتقادی دارید به صورت مستقیم و پیشنهاد به ایشان دهید تا موفق باشد نه اینکه پشت سرایشان اینگونه رفتار کنید
فرمند حتی اگر بدباشد یک خوبی بزرگی نسبت به سایر نمایندگان دارد واینکه دلسوز میانه هست ازروستاهای اطراف نیست یکی اتوبان رابرد به روستاش و یکی قطار اردبیل را به روستاش برد واین باعث شد میانه رشد نکند و عدم رشد میانه مهاجرت از روستاها رادر پی داشت درصورتیکه رشد میانه باعث رشد حتی روستاها میشود

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۷:۱۵

دوست خوبم نه فرمند و نه امسال فرمند هرگز در جایگاه و پست تخصصی خودشون نخواهند نشست این حرف را یه بچه مدرسه ای هم الان درک میکند و میفهمد.

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۴:۴۹

من هم مثل شما اولش باورم شده بود ایشون پروفسورند ولی وقتی رفتم و تحقیق کردم دیدم نیست و هر روز هم دروغ های بیشتر و بیشتر میگه مثلا میگه منو اقای ....  با نامه ای ازم خواست از امریکا برگردم ایران. اخه عزیزم اگر این واقعیت داشت الان فرمند باید در انرژی هسته ای ایران مشغول به کار میشد ولی الان نزدیک 60 سالشه و استادیاره دانشگاه ازاده. اگر گفتارش درست بود باید در دانشگاه تهران استادیار و دانشیار و استاد بود. هزارتا دروغ گفته من خودم که دروغگویی این شخص برام ثابت شده ولی خودم جزو طرفداراش بودم الان شدیدا ایشونو تکذیب میکنم.

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۴:۰۶

اون خبرنگار و نویسنده وهر چیز دیگری که بخواهند نامت رابگذارند ولی خبرنگار باید تو قلمش صداقت و رسالت اجرایی درستی داسته باشه مثلا فقط بدیهای یک نفر رانگوید از خوبیهاش هم بگوید وزود قضاوت نکند و... شما رسالت کاریتان را یاد بگیرید ایراد گرفتن از فرمند پیشکش

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۳:۳۱

من نميتونم قبول كنم باسواد ترين نماينده به قول شما نتوانسته بره توو كميسيون تخصصي خودش ،،، پس ي جاي كار ايراد داره ...

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۳:۰۴

ادعا هاي شما سه سال ديگر به مردم شهرمون ثابت خواهد شد اما مثل هميشه اون موقع ديگه خيلي دير شده،،،

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۳:۰۴

قادر حسن زاده رو از گوگل بپرسید کیه. و البته آقای فردمند رو هم می تونید بپرسید. و نتیجه این پرسش را در همینجا منتشر کنید تا مردم بیشتر باورتان کنند.
قادر حسن زاده
فردین فرمند

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۲:۵۶

این روزها چقدر به خودم می بالم که با افشای دروغگویی برخی مدعیان مورد حمله قرار می گیرم. 

و چه حقیرند بدخواهان من که حرفی برای گفتن ندارند و بهانه ای برای انتقاد پیدا نمی کنند. 

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۵۰

ميانه با اين مسئولين پيشرفت نخواهد كرد هرگز ،ما هم انتظاري از نماينده اي كه نتوانست به يك كميسيون راه پيدا كنه نداريم زمان درباره محمد صادق نايبي قضاوت خواهد كرد ، و اين رو قبلا ثابت كرده اند .

۹۵/۱۱/۱۱ ۰۱:۴۳

جناب حسن زاده مدرش را از دانشگاه ازاد گرفته و اسمشو گذاشته نویسنده و خبرنگارو ....پرفسور فرمند باسوادترین نماینده ایران است و کار روزکار را ببیندیه بی سواد و کم شعور اجتماعی بر ضد این پرفسور که 25هزار رای دارد مطلب مینوسد و نمیداند که چکار میکند.

۹۵/۱۱/۱۰ ۲۳:۴۰

ادعای نماینده محترم حتی با چشم پوشی از تکذیبیه ستاد ائمه جمعه زمانی معقول و مقبول به نظر میرسد که نفر جایگزین "میانه ای" و "ساکن" باشند. امام جمعه جدید نه تنها ساکن نخواهند بود بلکه غیربومی نیز هستند. چه می خواستیم چه شد؟!

۹۵/۱۱/۱۰ ۲۲:۴۲

نماینده مان دکتر فرمند ادعا می کنند من از حاج آقا حامدی خواستم یا در میانه مستقر بشند یا استعفا دهند. اخلاقا صحیح نیست منتخب اول مردم را به دروغگویی متهم کنید. این شهر زمانی روی خوش خواهد دید که صدای میانه و قافلان خفه بشند و اینقدر آب را گل آلود نکنند.

۹۵/۱۱/۱۰ ۲۰:۳۰

اگر مردم میانه بخواهند وپافشاری کنند قطعا مامیتوانیم

۹۵/۱۱/۱۰ ۱۹:۱۶

بودجه مارا به خودمان نمیدهند بعد فکر میکنی فولاد فروخته بشه پولش میدهند به میانه .اونجور که من شنیدم بودجه به حساب ایمیدرو ریخته میشود .البته ادم دم کلفت و نمایندگان پرنفوذ و فرماندار پیگیر میخواد بودجه فولاد نگذاره از میانه خارج بشه خرج زیرساخت بزرگراه بشه .مثل راه قزوین الموت کلاچای که پولش از فولاد خوزستان تامین کنند .
حال خودمان میدونیم این برای میانه 10 درصده چون نه فرماندار نه نماینده یکبارهم نتوانستند بودجه بزرگراه سرچم میانه ملی کنند که سه بار مصوبه دولت گرفته حال بنظرتان میتونه دولت راضی کنند فولاد پولش در میانه خرج بشه که من میدانم امکان ندارد .
الان دکتر شیویاری که خودش بهداشت بوده هنوز تکلیف مرکز تصویربرداری نتوانستند روشن کنند یا حداقل یه هلیکوپتر امداد برای هلال احمر شهرستان بگیره .یا درمانگاه های تخصصی شهرستان توی این یکسال هیچ چیز ندیدیم
جناب فرمند هم تازه دو سه ماه هست دارند صدای مردم به مسئولان منتقل میکنند.
حال قضاوت با خودتان

۹۵/۱۱/۱۰ ۱۵:۰۲

اگر فولاد فروخته بشه و پولش به مردم میانه برسه که خیلی خوبه مثلا اگر 1000میلیارد فروخته بشه 400 میلیاردش بره برای جاده های میانه مسیر سرچم میانه بستان اباد با چیزی حدود 250 میلیارد بزرگراه میشه علاوه بران مسیر هشترود میانه و میانه نیر هم قابل بحث وبرای میانه مفید هست اگه این اتفاق بیفته که خوبه میانه از شمال و جنوب و شرق و غرب دارای بزرگراه میشه اگه فولاد فروخته بشه وچیزی حدود هزار میلیارد به میانه برسه بسیاری از مشکلات میانه حل مشه

۹۵/۱۱/۹ ۲۳:۰۶

فولادشان ماله خودشان .همان حق ابه سد شهریار و سد هایه میانه بدهند و بزرگراه درست کنند ترانزیت دوباره رونق بگیره چند ده هزار شغل ایجاد میشه ،والا کل کارگرا فولاد به زور به هزار هم میرسه. فولاد هم بدرد کسانی میخوره پارتی داشته باشند فامیل نماینده مقامات و مسئولان باشند خانواده شهدا باشند انسان های معمولی امثال اکثر جوانان میانه ای که دران استخدام نمیکنند اگه دروغ میگم بگو دروغ میگی .الان اهر جلوتر افتاده یا میانه .جالب بگم هرساله میزان گردشگر توریست اهر افزایش داشته حتی کلیبر جنگل هایش رشد جمعیتشان صعودی شده .فولاد خوب بود زمانیکه ما صنایع پایین دستی انرا در شهرستان داشتیم که کارگاه کوچک فراورده های صنعتی فولاد مثل لوازم خانگی کولر نبشی انواع ورق ها و ریخته گری شکل میگرفت که چند هزار اشتغال داشت حتی درست کردن سنجاق یا سوزن هم اشتغال داشت اما الان ما فقط خام فروشیم .صنایع مادر ارزششان زمانی زیاده بیشترین سود و بهره وری دارند که صنایع پایین دستی و مصرفی داشته باشد ماتنها خام فروشیم

۹۵/۱۱/۹ ۲۱:۵۸

ممنون از تذکر بجایی که دادین

۹۵/۱۱/۹ ۲۱:۵۳

شنیده ها حکایت از آن دارند آقای دکتر در تلاشند فولاد به شرکت ورشکسته شصتا فروخته شود جای بسی تاسف و نگرانی است که چند صد نفر بیکار و چندین هزار نفر با مشکل بی پولی و مشکلات عدیده دیگر مواجه خواهند شد حاج آقای حامدی و فرمانداران محترم وقت و آقای مهندس حسینی انصافا تلاش بسیار زیادی در برگرداندن فولاد کردند خودمان و خانواده خودمان را جای کارگران و کارکنان فولاد بزاریم بعد قضاوت کنیم

۹۵/۱۱/۹ ۲۱:۴۱

سلام جناب حسن زاده
برای دوستان ثابت شد کسی نماینده را جهت عزل امام جمعه دعوت نکرده بود اصولا تا حالا دیده نشده در عزل یا انتصاب امام جمعه ها نظر نماینده را بخواهند آقای تقوی شدیدا روز جمعه بعد از خطبه در معارفه امام جمعه جدید تکذیب کردند که کسی با آقای فرمند تماس گرفته و یا نظر خواهی کرده است فایل صوتیش موجود است خود آقای فرمند هم حضور داشتند

۹۵/۱۱/۹ ۲۱:۰۶

حرفای فرمند رو باور نکنید .... هست. وقتی میگه من به کسی قولی ندادم یعنی فقط برای خودنمایی و بلند کردن صدا به میدان اومده و هیچ کاری نمیتونه پیش ببره

۹۵/۱۱/۹ ۱۴:۰۰

آقای حسن زاده نویسنده محترم،داخل پرانتز اعلام کنم گرگ باران دیده صحیح نمی باشد
گرگ بالان دیده صحیح است که در اینجا معنی لغوی "بالان" به معنای دام و تله است . یعنی گرگی که یکبار در تله افتاده باشد و یا از دام و کمین شکارچی رسته باشد تجربه ای گرانبها دارد و بقولی دیگر گرفتار نخواهد شد .

۹۵/۱۱/۸ ۲۲:۵۰

عزیزم اثبات شد ؟ یا هنوز ماست سیاه است

۹۵/۱۱/۸ ۲۲:۴۹

می دانم این مطلب نشان داده نمی شود ولی خوب است امروز مسولین صدای میانه آنان که قلم خود را ارزان می فروشند فهمیدند چه کسی راست می گفته؟

۹۵/۱۱/۸ ۲۲:۰۸

دکتر فرمند به نظر میاد دغدغه مشکلات میانه رو دارند و بیشتر در مورد مسائل میانه اظهار نظر میکنن تا مشائل کشور که این میتونه در وهله اول مفید باشه ولی به شرطی که اقدامات ایشون در دوران نمایندگی تنها به میانه محدود نشه و سعی کنن با پیش قدم شدن در مورد مسائل کشوری و مطرح شدنشون در عرصه کشوری از آن طریق هم در جهت حل و فصل مشکلات میانه و منطقه قدم بردارند.

۹۵/۱۱/۸ ۲۲:۰۴

قبلا هم عرض کردم نظراتی که ربطی به موضوع متن نداشته باشد منتشر نمی شه

۹۵/۱۱/۸ ۲۰:۱۷

مگه پای دادگاه و محاکمه هست
همینطوری که آدمی حرف میزنه اثبات نمیکنه شماکه نقد میکنید باید اثبات کنید

۹۵/۱۱/۸ ۱۹:۱۳

دلسوز وطن: تکذیبیه باید سندیت داشته باشه

....................................

اتفاقاً برعکس، ادعا باید سندیت داشته باشد نه تکذیبیه. اصطلاحاً "البیّنه علی المدعی" یعنی هر کس ادعا کند باید اثبات هم بکند. مثلاً نمی شود من ادعا کنم زمین گرد است و شما بگویید: نه گرد نیست. و من بگویم: برو اثبات کن گرد نیست بلکه خودم باید اثبات کنم گرد است.

در این مناقشه نیز آقای نماینده باید اثبات کند چنین مذاکره ای بوده است نه تکذیب کننده. تکذیب کننده چه چیزی را اثبات کند؟

۹۵/۱۱/۸ ۱۹:۰۶

چرا سانسور میکنیدنظرات رو نمیزارید

۹۵/۱۱/۸ ۱۳:۳۹

با سلام
در اينكه امام جمعه بايد در طول هفته در شهر حضور داشته باشد عاليست،
ولي حضور چندروزه يك مدير با كيفيت به مراتب خيلي بهتر از حضور مديري تمام وقت ولي ضعيف است،
بدون پيشداوري اميدواريم امام جمعه جديد به مانند حاج اقا حامدي داراي شخصيتي قوي وكاريزماتيك بوده وتاثير گذار باشد.

۹۵/۱۱/۸ ۱۰:۱۹

اقای فرمند که گفته بود اگر به کمسیون انرژی نرم استعفا میدم چی شد پس ...

۹۵/۱۱/۸ ۱۰:۱۸

بردار عزیز بخشی از حرف ایشان درست بوده نباید ما یکسویه ببینیم شرکت فولاد ورشکسته و ضرر ده است و استخدام نیروهای مازاد هزینه ها را افزایش داده و دراینده اگر وضع ادامه یابد کلا فولاد تعطیل میشود همه کارگران بیکار میشوند دوراندیشی هم خوب هست .250 نفر هم استخدام شدند وقتی فولاد وضعش بدتر ورشکسته شد دوسال بعد تعطیل چه فایده دارد بنظرم هدف باید صنعت فولاد حفظ در میانه شود .بعد این واقعیت هم قبول کنید فولاد توانایی رفع بیکاری میانه مدارد نه تنها فولاد بلکه صنایع دیگر تا وقتی کارگاه های کوچک و متوسط صنعتی شهرمان که اکثرا تعطیل شدند. پا نگیرند بیکاری حل نمیشود

۹۵/۱۱/۸ ۱۰:۱۸

درود بيكران

۹۵/۱۱/۸ ۰۲:۲۴

بابا خسته شدیم بقران از این دعواها مذخرف .
این آش شما اقای حسن زاده بسیار شورشده هرچیزی که از حد بگذرد از ارزش میفتد فرمند اینو گفت فرمند گوجه خرید فرمند فلان کرد .بابا ملت بیکار این چیزها نیستند .
لطفا خودتان هم بگویید برای میانه چه کردید؟ انصاف هم خوب چیزی هست .همه میتوانند انتقاد کنند.امام جمعه هم خودش رفته دعوا سر چی هست؟ واقعا این وسط چه منافعی برای میانه دارد این بحث ها که تهش چیزی نیست؟؟

۹۵/۱۱/۸ ۰۱:۲۹

تکذیبیه باید سندیت داشته باشه....نقل قول که نشد تکذیب.‌‌‌....خب ما از کجا بدونیم که واقعا تکذیب کردند حرف فرمند رو؟
یک تشکیلاتی مثل سیاستگزاری ائمه جمعه اگر هم بخواد بر فرض مثال دروغ به این بزرگی رو تکذیب کنه از یک کانال و مرجع رسمی و مکتوب و ممهور به مهر آن نهاد انجام میده نه اینکه بخواد تکذیبیه خودش رو بصورت نقل قول آنهم از زبان یکی از طرفین قضیه بیان کنه

۹۵/۱۱/۸ ۰۰:۳۴

درتائید مطالبتان دروغ گودشمن خداست راهم فراموش نکنیم.راه آن است که رهروان رفتند راه گفتند بعد ازآن رفتند..کلام آخر اینکه این دروغ ازسرطان بدتراست وجناب حسن زاده عزیزهم دشمن دروغ گو.

۹۵/۱۱/۸ ۰۰:۳۲

سخنان آقای حامدی را ناقص درج کرده اید
ایشان گفتند به او گفتم اگر این را تکذیب می کنید نامه بزنید ومطلع کنید وآنها هم گفتند نامه بزنیم باب می شوید خودتان اطلاع رسانی کنید
این یعنی چی ?
شد سند دروغ فرمند?

۹۵/۱۱/۸ ۰۰:۲۵

الان از 37 نظر شما 20 نظر را تایید کردید پوپولیستس سانسور همینه دیگه

۹۵/۱۱/۷ ۲۲:۲۸

متاسفانه دامن زدن به فروش فولاد بدون جذب ۲۵۰ و تعیین تکلیف جذب شده ها و باقیمانده ها را نیز به کارنامه اضافه کنید ما خانواده دار و بیکار تنها امیدمان را میخواهند ناامید کنند....

۹۵/۱۱/۷ ۲۰:۵۶

- مولا علی (ع) فرمودند : انسان دروغگو خوار و ذلیل است. ( یعنی خواری و ذلت او را به دروغگویی میکشاند ، یا دروغ موجب خواری او میشود ) غررالحکم جلد 1 صفحه 93 حدیث 339

۹۵/۱۱/۷ ۲۰:۳۵

یک پیشنهاد دوستانه به برادر ارجمند آقای نائبی و صدای میانه ( ملک شخصی ایشان ) دارم...
لطفا دست از این کارها بردارید...
بازیچه این و آن نشوید...
مددی رفت و فرمند آمد... و اینبار شمشیر رو بر علیه فرمند از رو بسته اید.
تا کجا بازیچه اشخاصی خواهید شد که سالها به میانه خیانت کرده اند...
مردم میانه نه سایت دارند و نه هفته نامه تا دروغ خورد مردم بدهند.
ولی این رو مطمئن باشید خدا رو دارند.
و این خدا روزی شما و سایر بدخواهان میانه و بازیچه هارو رسوا خواهد کرد.

۹۵/۱۱/۷ ۲۰:۱۱

فردا جمعه. فرمانداری

۹۵/۱۱/۷ ۲۰:۱۰

ما را از عواقب نترسانید که ما گرگ باران دیده ایم

۹۵/۱۱/۷ ۱۹:۴۹

زمان تودیع ومعارفه امام جمعه محترم کجا برگزار میگردد

۹۵/۱۱/۷ ۱۹:۳۵

دکتر فرمند تو همه ادوار انتخاباتی حتی مواقعی که رای نیاوردن جز نفرات با رای بالا بودن و کسانیکه میگویند میانه ایها دوتارای دارن از روی دلسوزی و این حرفها به او رای دادن این موضوع رامن از کسیکه پای صندوق بود پرسیدم خدمت شما عرض کنم پاسخش این بود که اکثر کسانیکه به فرمند رای داده بودن تک رای به ایشان رای داده بودن

۹۵/۱۱/۷ ۱۹:۲۷

باسلام خدمت بزرگواران...جدا از حاشیه سازی وحدت واتحاد رمز کلمه وهدف تعالی شهرستان هست قطعا دکتر فرمند انسانی مومن ومتعهد به نظام وانقلاب وبا تحصیلات عالیه هستند...

۹۵/۱۱/۷ ۱۹:۱۴

هنوز برای ما ثابت نشده نماینده دروغ گفته تقوی درهیچکدام از حرفهاشون اشاره به شخص فرمند و نماینده و.... نکرده اند شاید زمانیکه این سخنان از تقوی گفته شده قبل از ملاقات بوده وهزاران دلیل دیگر شماتا مطمئن نشدین حق ندارین کسی را دروغگو بدانید از مسائل حقوقیش بترسین که تهمت ناروا جزای حبس داره

۹۵/۱۱/۷ ۱۹:۰۷

به خدا ول کنید این حرف های بی اساس رو بچسبید به آبادانی شهر میانه که زمانی با زنجان برابری می کرده است. این سیاسی بازی ها به نفع هیچ کس نیست.

۹۵/۱۱/۷ ۱۹:۰۵

دوستانی که علاقه مند ارسال نظر و کامنت برای این مطلب هستند لطفا در مورد ادعاهایی که مطرح شده اظهار نظر بفرمایند. نظرات خارج از موضوع را تائید نخواهم کرد. ممنون که رعایت می کنید و بحث را به حاشیه نمی کشید.

۹۵/۱۱/۷ ۱۹:۰۰

بحث ما سر آمدن و رفتن کسی نیست. موضوع بحث و مطلبی که نوشته شده دروغگویی نماینده است که با شعار دروغ ممنوع از مردم رای گرفته است.

شما هم بهتر است متن را خوب بخوانید بعداً نظر خود را بفرمائید.

۹۵/۱۱/۷ ۱۸:۱۵

ایشان بالاتراز دکتر وفوق دکترا هستند

۹۵/۱۱/۷ ۱۸:۱۵

ضمن سلام دوستان وشهروندان گرامی صحت وسقم یک قضیّه اصل صورت مسئله را پاک نمی کند ایشاا..ا قدوم امام جمعه محترم منشا خیروبرکت باشد

۹۵/۱۱/۷ ۱۸:۰۹

اولین دروغ همین عنوان جعلی "پروفسور" بود که هزار بار بزرگتر از دکترای دروغین نماینده قبلی بود چون از هر 1000 دکتر 1 پروفسور هم درنمیآید.

۹۵/۱۱/۷ ۱۷:۵۲

آقای نایبی عزیز و نگارنده مطلب :::
چشم ها را باید شست
جور دیگر باید دید
ما این تغییر ایشون رو به فال نیک میگیریم
چون واقعا نیاز بود این تغییر

۹۵/۱۱/۷ ۱۷:۲۴

هیچگاه هیچ حرف دروغی از من نخواهید شنید. - پروفسور

۹۵/۱۱/۷ ۱۷:۲۰

یعنی می فرمایید حاج آقا حامدی حرف بی اساس زده اند؟

۹۵/۱۱/۷ ۱۶:۲۸

چه راحت دروغ را به افراد نسبت میدهیم
متاسفم برای افرادی که تهمت دروغ را به راحتی به افراد نسبت میدهند
کمی هم از خدا بترسیم ایشان منتخب ملت هستن و توهین به منتخب ملت توهین به ملته
کم به مردم میانه توهین کنید
چرا عدم موفقیت خود در ورود به عرصه انتخابات را در میدان ناعادلانه تخریب منتخب ملت جستجو میکنید چرا واقعا؟؟؟؟؟

۹۵/۱۱/۷ ۱۵:۴۰

تقصیر اونایی است که موقع رای دادن گفتن پروفسوره،بذارید این بار به این رای بدیم ببینیم این چیکار میکنه،اوزی ییخیلان آغلاماز،بویورون

۹۵/۱۱/۷ ۱۵:۱۶

این نوع تکذیب ها در کشور ما سابقه زیادی دارد، من از اقای نماینده دفاع نمیکنم ولی محتوای حرف ایشان درست است گر چه وظیفه ایشون دخالت در عزل و نصب امام جمعه نیست ولی دخالت نمایندگان در عزل و نصب روسای ادارات ادارات کل و.... در کشور ما تبدیل به عرف شده است.
تکذیب باید رسمی باشد نه نقل قول از طرف کسی اون هم اینکه نقل قول کننده یکی از طرفین مسأله باشد. امام جمعه باید تمام وقت در شهر حضور داشته باشد نه اینکه فقط روزهای جمعه برای اقامه نماز جمعه بیاید. آیا امام جمعه وظایف دیگری ندارد؟؟؟؟؟

۹۵/۱۱/۷ ۱۵:۰۱

از ماست که برماست ...تا وقتی که چشم بسته رای دادیم وضع همین هست .تازه میگن جناب فرمند سنگ جلوی پای قبولین فولاد هم انداخته خدا بخیر کند این دوران نمایندگی ایشان زود تمام بشه ..

۹۵/۱۱/۷ ۱۴:۵۸

مدیری که شهرستان نباشد مشکلات شهرستان را درک می کند؟

۹۵/۱۱/۷ ۱۴:۵۰

آیا حجت الاسلام تقوی آنقدر بیکار هست که سخنان نمایندگان تک تک شهرها راپایش کند و پاسخ آنها رانیز بدهد اصلا اظهارات دکتر فرمند برای تقوی چه فوایدی دارد که رصد کند و جواب آن رانیز بدهد از صدای میانه میخواهیم دقیقتر باشد و عاقلانه رفتار کند چون بااین رفتارهای غیر کارشناسی زیر سوال میرود

۹۵/۱۱/۷ ۱۴:۴۱

نمیدانم چرا ما انسان ها راه اثبات خود را همیشه اشتباهی انتخاب میکنیم!
آقای فرمند شما که بعد از چند دهه تلاش ، بالاخره به بهارستان رویاهایتان رسیده اید چرا بجای استفاده از اختیارات نمایندگی در مجلس اعم از استیضاح وزرا و قانون گذاری و ... یکجا نشسته اید و در صدد اثبات خود در سطح شهر با درگیری با همه ی مسولان هستید؟!
به مشکلات شهرستان برسید بجای اینکه آبروی مردم شهرستان را با برخورد زشت با مسولان استانی بر باد دهید.

۹۵/۱۱/۷ ۱۴:۲۷

سومین بداخلاقی از جانب 3 نماینده میانه را شاهد هستیم که چند روز پیش از رفتن یک مسئول، با یک حرکت پوپولیستی قهرمانانه سخنرانی کرده و انتقاد می کند و 2 روز بعد مسئول مربوطه تودیع می شود.

وقتی شعار "دروغ نه!" را نخستین بار شنیدم ترسیدم که نکند قرار است دروغ هایی بزرگتر از دروغهای نماینده قبلی بشنویم؟ ولی شنیدیم. 

سخنرانی نماینده محترم مصداق یک حرکت پوپولیستی و بزرگنمایی خود است و دستور و تکلیف به امام جمعه، در حدود اختیارات یک نماینده نیست. به ویژه آقای حامدی (که پیشتر بخاطر منصبشان تعریف نکرده بودم)، یک انسان متخلق، متدین، باسواد، دوست داشتنی، همیشه در باز، همیشه شنوا و پیگیر بود و بارها در جلسات خصوصی شاهد غیرت و پیگیری ایشان بوده ام. حضور دو یا سه روز در هفته ایشان در میانه بیش از حضور تمام وقت آقایان برکت داشت و بنده شاهد هستم ایشان بیش از 5 سال است که رایزنی می کنند تا در قم مستقر شوند ولی نه ستاد ائمه جمعه قبول می کرد نه حوزه. 

انصاف نیست به محض شنیدن خبر قبولی درخواست آقای حامدی، اینچنین حرکت پوپولیستی راه بیاندازیم و خستگی 9-8 سال تلاش شبانه روزی آقای حامدی را بر تنشان باقی گذاریم.

دروغ زشت است و از مسئولان، زشتتر.

۹۵/۱۱/۷ ۱۴:۱۲

با سلام فایل صوتی که مربوط به صدای اقای حامدی است نه رییس شورای سیاست گذاری و...
در این فایل صوتی اقای حامدی از جانب رییس شورا صحبت کرده و گفته که رییس شورا از نوشتن نامه خودداری کرده. پس این فایل صوتی تاییدی بر صحبت های شما اقایان نیست. اگر مدرک مبتنی بر دروغگویی فرمند دارید بیاورید وگرنه در برابرش تسلیم شوید لطفا

۹۵/۱۱/۷ ۱۳:۴۹

فایل صوتی که اینو نشون میده. قضاوت با مخاطبان باشد

۹۵/۱۱/۷ ۱۳:۴۶

آقای حسن زاده
بینک و بین الله بنظر شما فرمند دروغ گفته؟

اخبار روز