کد خبر: ۶۹۴۵۴
۲۹۵۲ بازدید
۱۵۲ دیدگاه (۱۱۱ تایید شده)

پوپولیسم ورشکسته/ ادعاهای فرمند دروغ از آب درآمد

۱۳۹۵/۱۱/۷
۱۳:۳۳

فرمند، یکی از نمایندگان میانه در مجلس شورای اسلامی هفته گذشته در شورای اداری شهرستان ادعاهای تندی را بر علیه امام جمعه ایراد کرده بود که قافلان گوشه‌ای از این جملات را عیناً برای تنویر افکار عمومی منتشر می‌کند:

«بارها به امام جمعه گفته‌ام که بیا و در این شهر بشین امام‌جمعه‌ای‌ات را بکن. بارها آقای تقوی باصطلاح رئیس ائمه‌ی جماعت کشور! از من دعوت کرده است، خودش از من خواسته است که بیا و گفته که مقام معظم رهبری فرموده‌اند ائمه‌ی جماعت باید تمام وقت باشند. نظر تو چیست؟ چند نفر معرفی کن. گویا این آقا (حامدی) نمی‌تواند بیاید و تمام وقت باشد. به من گفته‌اند اسفند ماه حکم امام جمعه تمام می‌شود. ما آقا (حامدی) را احضار کرده‌ایم و به او رسانده‌ایم که آقای امام جمعه! آقای حامدی! آقای فرمند و سایر میانه‌ای‌ها!!! نظرشان این است که تمام‌وقت در میانه باشید. اگر میتوانید بفرمایید و اگر هم نمی‌توانید ما برای خودمان کار داریم، تشکیلات داریم. دوباره مرتبط پارلمانی او به من گفت دکتر فرمند نظر شما درباره‌ی امام جمعه چیست؟ گویا (حامدی) اظهار کرده است من به میانه نمی‌توانم بیایم. گفتم مجبورش کنید. عین جمله‌ام است. گفتم مجبورش کنید بیاید و بنشیند در میانه. تمام ادارات من جمله امام جمعه!!! باید بیایند و در اینجا کار کنند!!! حرف دیگری هم نداریم! الان هم چند نفر را اینها بررسی میکنند و باز از من پرسیدند فلانی چند نفر را سراغ داری در میانه؟ من دخالت نمیکنم ولی اگر دخالت کنم یک فرد بومی بدهید ولی اگر ندهید هم مسئله‌ای نیست؟ آنها اصرار داشتند که من بالاخره یک نفر را معرفی کنم و سه نفر را معرفی کردم و اصرار داشتند بالاخره روی کسی غش کنم!»

حالا 

 حجت الاسلام حامدی امام جمعه میانه حامل پیام از رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور است که صبح امروز در جلسه اخلاق شورای اداری آنرا نقل کرده اند. 

"حجت الاسلام تقوی در واکنش به اظهارات فرمند نماینده میانه در شورای اداری: نه کسی را دعوت کردیم، نه با کسی صحبت کردیم و نه از کسی نظرخواهی کردیم و من شدیدا صحبت های نماینده میانه را تکذیب می کنم".

حالا مردم قضاوت خواهند کرد که این نماینده محترم بر چه اساسی این ادعاهای بی اساس را مطرح کرده است؟

آیا تمامی صحبت ها و ادعاهای ریز و درشت فرمند مثل این ادعا، آبکی و دروغ است؟

چرا یک نماینده مردم باید تا این حد ملت را هالو فرض کند و حتی شورای اداری شهرستان را بفریبد؟ 

قضاوت را به مردم واگذار می کنیم و منتظر حوادث بعدی برای تحلیل اوضاع می مانیم. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۲/۵ ۲۱:۲۸

دوست بزرگوارم جناب آقای نایبی با سلام و عرض ارادت خدمت شما ، بنده شما را یکی از اصحاب قلم میانه می دانم ، لیکن خواهشمندم در مباحث نظری و عملی از مجادله بپرهیزید و سازندگی و نتیجه گیری مثبت از بحث را سر لوحه خود قرار دهیم و شایسته هست اینگونه مباحث بی نتیجه از شبکه های اجتماعی حذف و نقد و تمجیدهایمان به جا و قابل استناد باشد ، ما میانه ایها اگر عمل به قانون را سراوحه اعمالمان قرار دهیم و از مدیر به اندازه حوزه قانونی اش انتظار داشته باشیم ، کسانی که در کادر مدیریتی میانه می آیند به دیده احترام به اندیشه امان عمل نموده و از هرگونه عوامفریبی پرهیز می کند ، باور بفرمایید ما مردمانی هستیم که بیخود و بی جهت از افراد تعریف و بدون هیچ دلیلی سب کسی را می گوییم ، بیاییم کلاهمان را قاضی کنیم و بدون اینکه به کسی پاسخگو باشیم خودمان را محاکمه کنیم آیا خودمان را نسبت به اعمال انتخاباتی مان توبیخ نمی کنیم ؟ می داتید چرا ؟ چون انتظاراتمان از منتخب مردم نا صواب و نابجا هست و راه به بیراهه میرویم ، برادر بزرگوار ما زمانی موفقیم که هر شخصی در جای خود باشد و قانون مدار باشد ، ما زمانی موفقیم که جمع گرا باشیم و به نظرات دیگران احترام بگذاریم و دلمان به میانه و میانه ای بسوزد ... این سخن بگذار تا وقت دگر - با احترام توفیق

۹۵/۱۲/۵ ۱۴:۴۳

با سلام و عرض احترام خدمت همه دوستان فرهیخته ام ، به نظر من وضعیت میانه از همه لحاظ چنان اسفبار هست که اگر مسولین پر مدعا و پر طمطراق این شهر ۲۴ ساعت شبانه روز دوندگی کنند شاید فرجی بشود و البته من و شما هم در پدیدار شدن این آشفته بازار دخالت مستقیم و غیر مستقیم داریم و چاره کار فرافکنی و طرفداری بیهوده از این و آن نمی باشد ، ما در اول بحران هویت داریم و اگر به این مهم فایق آییم و مشکلات را بدون هیچ جانبداری بی فایده ریشه یابی نماییم نصف راه سازندگی میانه را پیموده ایم ما همه خود رابالاتر از یکدیگر می دانیم و قدرت تحمل همدیگر را نداریم و ای کاش این مهم تبدیل به یک رقابت سازنده می گردید که چاره گشا بود ، دوستان اگر از افکار نواندیشان دلسوخته فارغ از هر گونه گرایشی استفاده می نمودیم و در تصمیم گیری های کلان شهری از افکار مردان و زنانی که فرهیخته اند استفاده می کردیم و به افراددلسوز بها می دادیم الان منتظر یک معجزه برای حل معضلات شهری نبودیم ، کار درست این نسیت که از نام ها طرفداری کنیم ، کار درست این هست که نام ها در کنار هم باشند . با عرض ادب و احترام ارادتمند توفیق

۹۵/۱۲/۱ ۱۴:۰۱

به نظرم نباید به هم درفضای مجازی بی احترامی کنیم این درست نیست بیاید با هم مثل دو دوست خوب برخورد کنیم نه دشمن...

۹۵/۱۱/۳۰ ۰۲:۰۸

با این ادبیات چاله میدانی می خواهی از به اصطلاح پروفسور خیالی حمایت کنی؟

۹۵/۱۱/۲۸ ۱۱:۲۳

خیلی ها از این بگم بگم ها راه انداخته اند و هیچ غلطی هم نتوانستند بکنند. شخص بنده بسیار خرسند می شوم هر سندی علیه بنده دارید را رو کنید تا فرار را به قول شما بر قرار ترجیح بدهم. 

یه دوره ای بود که نماینده ای داشتم که برای بستن دهان رسانه ها لیست خیالی نوشته بود و در جلسات سخنرانی آنرا به مردم نشان می داد و وعده می داد و در نهایت هم لیست کذائیش در جیب مبارک ماند و رفت. حالا شما از این حقه کثیف بهره می برید ولی این حنا دیگر رنگی ندارد.

۹۵/۱۱/۲۷ ۲۳:۳۳

سلام دوست عزیز ناراحت نباشید امثال صادقک نایبی نان به نرخ روز خور و قادرک حسن زاده موقشنگ پولکی زیادند در میانه هر دو اینها هر دوشان با پول دهانشان بسته میشود و با پول و مقام و شهرت باز میشود ان شالله به لطف پروفسور فرمند و اسنادی که در آینده نه چندان از این مزدوران پخش خواهد شد آبروی نداشته شان بر کف دست گرفته و انگشت در دماغ فرار را بر قرار ترجیح خواهند داد

۹۵/۱۱/۱۴ ۱۹:۲۵

من خودم ب آقاي فرمند راي دادم
چون قبل انتخابات ميگفتن اي مردم ميانه برخيزيد تا كي ميخواييد بخوابيد به من راي بديد
از كارهاي نمايندگان قبلي شكايت ميكردن
اما الان چي بعد انتخاب شدن چه اتفاقي افتاد
جز اين كه همه شركتها كارهاشونو تعطيل كردن رفتن
شركت رك ،تالون ،هران راه قطعه ١،قطعه٢ ،
كه جمعا بيش از ١٠٠٠نفر از اهالي ميانه انجا مشغول ب كار بودن چ اتفاقي افتاد
آيا ايشان ب جاي انها با ديگر شركت ها صحبت كردند ،
شما يه نگاهي ب شهرك هاي صنعتي بيا ندازيد ببينيد چند تا گارگاه فعال هستن و مشغول ب كار هستن
فقط افسوس ميخورم كه ب فرمند راي دادم

۹۵/۱۱/۱۴ ۱۸:۲۸

سلام. اگر شما واقعا دانشجوی دوره دکترا هستید ابتدا بپرسید تعریف "پروفسور" چیست و آقای فرمند نه درجه پروفسوری بلکه درجه دانشیاری شان را از کجا دریافت کرده اند؟ وظیفه ما مبارزه با دروغ و بزرگنمایی است. 

۹۵/۱۱/۱۴ ۱۳:۳۱

سوال من از شما اين است آيا صداقت از وظايف يك نماينده است يا خير ؟؟ آيا دخالت در وظايف امام جمعه وظايف يك نماينده است يا خير؟؟ ،،، مثل اين كه شما در جريان دروغگويي ايشان نيستين ،، آيا مي شود مي شود با نامه جاسبي كسي رو پرفوسور ناميد يا خير ؟؟ آيا شفافيت سازي از وظايف يك رسانه است يا خير ؟؟

۹۵/۱۱/۱۴ ۰۲:۳۱

برادر ما میگوییم تا الله پشت مان هست غم نداریم چون توکل بر الله داریم .
حال بعضی ها به خودشان تکیه دارند !

۹۵/۱۱/۱۴ ۰۱:۵۷

خوشم میاد کم نمیاری....

۹۵/۱۱/۱۴ ۰۱:۳۵

این شعر قسمتی از متن آهنگ دوست هنرمندم پیمان قافلان هست و مال من نیست.

۹۵/۱۱/۱۴ ۰۰:۳۷

نمیدونستم شاعر هم هستید از شعرتون لذت بردم خیلی قشنگ و عالی بود فک کنم تو حس بودید که این شعر را سرودید....

۹۵/۱۱/۱۴ ۰۰:۳۵

آقای حسن زاده این جواب سوال من نبود قول شرف میدم به شما و مهندس نائبی و همواره در فضای مجازی از شما و دوستانتان حمایت خواهم کرد اگر از دکتر شیویاری را هم مثل فرمند انتقاد شود چون این آقا مدعی بود اصول گراست بعد شد اصلاح طلب و در آخرش گفت هر دوشون هستم باور کنید یعنی این حرف این دکتر که فرزند شهید هم هست به تمسخر گرفتن میانه و کل میانه ایهاست یعنی توهین به شعور میانه و میانالی که دهقان و خلبان و آتش نشان فداکار دارد.دوست دارم مثل یه مرد این موضوع را روشن کنید چون قافلان مال میانه است و اندیشه و فکر کردن در فضای آن آزاد است.منتظرم

۹۵/۱۱/۱۳ ۲۱:۳۹

قافلان با کسی عهد اخوت نبسته 

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۵:۵۵

نیازی نیست مهندس کسی اسمشو معرفی کنه چون فضای مجازی است و اندیشه و نظر دادن آزاد است مهندس دوست دارم این سوال منو پاسخ دهید هدف شما از تخریب پرفسور فرمند چیست چه هدفی دارید خواهشا بگویید...همه ما میدانیم که نماینده هدفش قانونگذاری است و یک نماینده نمیتونه راه درست کنه سد بسازه مشکل بیکاری را حل کنه...چه انتظاری از فرمند و شیویاری شما دارید چرا شیویاری را تخریب نمیکنید آیا ازش میترسید...منتظر جواب هستم با تشکر محسن نظری دانشجوی دکتری علوم سیاسی مقیم تهران

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۵:۴۹

سلام من منتظرم که از دکتر شیویاری که اول با کلمه اصول گراها اومد و رای گرفت بعد اصلاح طلب شد و دوباره خودش گفت هم اصلاح طلب و هم اصول گرا هستم مطلب درج کنید ببینم واقعا قافلان این همه ادعا داره آیا میتونه از شیویاری هم انتقاد مثل فرمند کنه...منتظرم

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۵:۳۶

اینم ادبیات یه نویسنده و خبرنگار...البته قادر خان را هم جزوه آدمهای نارسیستی باید قرا بدیم ایشان هم همون مشکلی که گریوانگیر نائبی هست را دچار شدند خدا خودش شفاء بده...

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۵:۳۳

اسم را برای چه میخواهی این سایت متعلق به شما و دوستانتان است گفتن اسم 25هزار نفر آگاه و روشنفکر زمان زیادی میخواهد.خیلی از پیامهای بنده را شما و دوستانتان انعکاس ندادید اما بازم میگم جناب نائبی با پوچی گری و پوشالگری و مغلطه گری شما و دوستانتان به جای نمیرسید.

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۴۰

تکبیر....................

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۳۸

چون ببخشید میگم من از نزدیکان فرمند شنیدم ایشان صدای میانه را برسمیت نمیشناسند مثل اسراییل ،

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۴۶

عواقب راي دادن به كلمه پرفوسور

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۲۳

مردم مسئول پاسخگو می خواهند نه مسئول مدعی. آقای فرمند به جای انعکاس مشکلات مردم و حل و فصل آنها در رده های بالای مدیریتی، دقیقا مشکلات مردم را مطرح می کنند همانطور که خود مردم می گویند.

اگر قرار باشد که نماینده مردم هم بیاد در کنار مردم حرفهای آنها را بزند آن هم با داد و فریاد، کار درست نمی شود که هیچ، وضعیت بدتر از گذشته هم می شود.

حالا شما هی شانتاژ بکنید که ما ایشان را تخریب می کنیم و فلان. ولی ادامه این وضعیت هیچ نفعی برای فرمند و حامیانش نداشته و نخواهد داشت. 

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۰۸

تخریبی در کار نیست. این بازخورد رفتار ایشان است. ما کار خودمونو می کنیم.

اصل موضوع اینه که این نماینده محترم ادعایی را در شورای اداری شهرستان مطرح کرده که بعدا توسط طرف مقابل تکذیب شده و ما بر اساس رسالت کاری آنرا منعکس کرده ایم. حالا طرفداران ایشان بر ما ایراد می گیرند که چرا دروغ ایشان را بازتاب داده اید. و چون به نفعش ایشان و حامیانش نیست ما را تکفیر می کنند. 

ما کار خودمونو می کنیم و توجهی هم به این هیاهو نداریم. انشالله فعالیت های مثبت ایشان را هم منعکس خواهیم کرد همانطوری که قبلا منعکس کرده ایم.

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۰۴

یک معما برایم لاینحل و مجهول مانده و آن اینکه: 1 نفر  و حتی 1 نفر (بله عدد واحد یک)از اطرافیان و حامیان 25 هزار نفری آقای نماینده حاضر نیست دفاعیات از ایشان و مخالفت با قافلان را با هویت واقعی مطرح کند.

لااقل نماینده قبلی 2 نفر به نامهای پ و ش در دفتر خود داشت که چشم بسته به صدور دفاعیه می پرداختند!

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۲:۲۷

شیویاری کسی هست که پاسخ صدای میانه را میده ولی فرمند به این چیزا کاری نداره به خاطر همون به فرمند چسبیدن

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۱:۱۱

چون ایشون اصلاح طلب نیست ومنتقددولته میکوبینش!!

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۱:۰۹

واقعاهدفتون ازتخریب منتخب مردم چیه؟!؟

۹۵/۱۱/۱۳ ۱۰:۲۱

ائله بیر قافلان یئکه بیر کس دی

ائله یئکه کسدی، تکی تیمه بس دی!

۹۵/۱۱/۱۳ ۰۸:۵۲

از وقتی که این فرمند اومده بسیاری از کارهای شهرستان هم بینظم شده مگر عوض کرده امام جمعه دست نماینده هس ؟؟؟؟ امام جمعه از بیت رهبری دستور می گیرد و انصافا هم اقای حامدی زحمات زیادی برای میانه کشیده اند چندین با کارمندان را در ادارات اخراج نمودند همین حامدی بود که نگذاشت اخراج بشوند و کمک کرد - دنبال کارهای استخدامی نیروهای فولاد بود که همه استحضار دارن- و خیلی کارهای زیبای دیگر از این اقا ما که راضی هستیم البته از امام جمعه نباید زیاد انتظار داشت چون بودجه یا چیزی در دست ندارد فقط همین محبوبیت و یا برش هست که دارد و می تواند کارها را پیش ببرد و در اخر کارهای اقای فرمند خیلی زشت بود.

۹۵/۱۱/۱۳ ۰۰:۰۶

جناب حسن زاده ایا واسه نماینده اول مردم شما حرمت قایل هستید که این حرفها را میزنید مگر فرمند تنهاست فکر نکنید که هر توهینی و اهانتی برای این نماینده پاک و بی ریا میگذارید بی جواب میماند فعالیت شما وکسانی که این فضای مجازی را میگردانند همکی تحت کنترل تیم ماست و در صورت لزوم رو در روی همیدیگر خواهیم ایستاد آنوقت است که خواهی شناخت که چه نیروهای عظیمی پشت سر این نماینده شریف و دلسوز میانه است.

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۶:۴۵

درود به رسانه اي كه شفافيت سازي مي كند و موجب فرهنگ سازي بهتر ، كاهش جرم ، بالا رفتن رشد اقتصادي ، و اين كه چگونه مي شود به حكمراني خوب در جامعه رسيد كمك مي كند .

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۶:۳۲

مگر شیویاری هم کاری کرده عدالت اینه که میانه دوتا نماینده دارد ما از هر دو انتظار داریم جناب حسن زاده ،ولی کل شماها فقط فرمند نقد میکنید تاحدی هم درست شاید باشد خدا میداند .ولی عجیب نیست نماینده دیگر هم که اصلا کاری نکرده هیچ نقدی نسبت به ایشان نیست ، ایا تصور نمیشه این یک هجمه تبلیغاتی طراحی شده است ؟؟؟ درحالیکه یک روزنامه و خبرنگار عادل از هر دو نماینده و حتی فرماندار و سایر مقامات اجرایی را هم نقد میکند و پاسخ میخواهد .چون جامعه از همه انها انتظار دارد

در مورد اتوبان هم بگم قبول دارم حرف شما را انزمان قافلان نبود من هم منظورم قافلان نبود افراد بود،شما هم انتظاری نبوده .ولی من عین همین سوال از خبرنگار بازنشسته دیگر شهرمان که زمانی سازمان ملل بود شد پرسیدم گفت من بخاطر موقعیت شغلی ام نمیتوانم کاری کنم منظورش حفظ شغلش بود .من صد ها شخص میشناسم که ادعای شاعری ،مقام و پست شان فلک کر میکند و از قضا دستی از اتش دارند که حتی از دروازه هم این پست ها و مدارک و ادعاهایشان رد نمیشود ولی همگی موقعی که میانه و مردم میانه به انها احتیاج داشتند حفظ شغل و منافع شخصی بهانه کردند .عده ای از همین افراد با رای مردم میانه به دستگاه های اجرایی راه یافتند شناخته شدند و جالب از خود تهران هم شرکت میکردند ده نفر رای هم نمیگرفتند به واسطه مردم میانه منتخب شناخته شدند ولی زود مردم فراموش کردند .غصه ما دیروز امروز فردا نیست از این روند نابسامان هست .شاعری ،دانشمند ،مقام نماینده مسئول که درد جامعه خودشان ندانند چه فایده ای برای مردم جامعه ما دارند اینها موهبت و استعداد هایی است که خدا عطا کرده تا در راه خدمت به خلق خدا باشد متاسفانه شده منافع شخصی ،شما میگویید فرمند بد ببخشید یک نماینده خوب یا مقام خوب شهرستان را به ما معرفی کنید که معیار باشند .زمانی ضعف ها معلوم میشود که قوی ها باشند الان در این وضعیت میانه اقای فرمند بهترین هست .

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۵:۴۸

اگر یک میلیون رای هم داشته باشد و دروغ بگوید من کار خودم را انجام میدهم. پیشنهاد می کنم برای حفظ حرمت دکتر فرمند هم شده این موضوع را ادامه ندهید چون مجبور می شوم از روشهای دیگر رسانه ای برای اثبات دروغ های ایشان استفاده کنم که اصلا به صلاح نیست. مشخص است که چند نفری نشسته اید و این کامنت ها را مدیریت می کنید ولی شما هرچقدر هم بنویسید نمی توانید تطهیرش کنید. به جای این همه صحبت بیهوده و انرژی گذاشتن برای هیچ و پوچ، فعالیت های ایشان را برای مردم بنویسید تا 25 هزار نفری که به ایشان رای داده اند به خودشان ببالند و این مایه افتخار بنده و تیم رسانه ای قافلان خواهد بود. 

 

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۴:۱۱

جناب آقای حسن زاده هدف شما آگاهی مردم است یا خرد کردن 25هزار رای ملت...بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست...علم افلاطون هم حریف جهل مادر زاد نیست.

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۳:۱۵

این شد یه حرفی

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۳:۰۳

ببينيد چرا واقعيت رو نمي خواهيم قبول كنيم آقاي فرمند پرفوسور نيستن ، درسته ما بايد پشت نماينده باشيم و ازشون حمايت كنيم اما حرف من اين است چرا آقاي فرمند ضعف هاي خودشون رو با دخالت كردن در موضوعاتي كه وظايف يك نماينده نيست ميخوان پوشش بدهند،،، مگر مشكل سدهاي ما حل شده مگر مشكل آب شرب ، راهن اردبيل ميانه ، كمربندي ، مشكلات فولاد ، اشتغال جوانان و ان تا مشكل ديگه ... خدمتي كه آقاي حامدي به شهر ميانه كرده از هيچ امام جمعه اي سابقه نداشته ،،،آيا اين نماينده با اين كار خدمت كرده به مردم ؟؟؟

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۰:۳۲

به هر حال شما دهه 50 و40 ایها به ما دهه 60 و70 ایها مدیون هستید شما جوانهای دهه 70 باید با اگاهی نمیذاشتید اتوبان بره حداقل یه تحصن اعتراضی تو اتوبان که نگذارید کارگران اتوبان کارشون و انجام بدن و...

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۰:۲۸

درد بزرگیست آنکه خودش را به خواب بزند. 

من قبلاً هم در یکی دو مورد به این سوال جواب داده ام ولی از آنجایی که طرف مقابل ما اقشار بی سواد و ناآگاه جامعه هستند مجبورم بار دیگر جواب این ژست های خیرخواهانه و بداخلاقی ها را بدهم. 

"بابا ولمون کن خوده شما هم دنبال منافع خودتان هستی توی قضیه اتوبان سکوت شما را کسی یادش نرفته .اینو کسی میگه خودش اعتقاد داشته باشد" 

این جمله شما دقیقا ناشی از ناآگاهی شما و ضعیف بودن حافظه تاریخی شماست. زمانی که قافلان مجوز فعالیت گرفت اتوبان دست کم سه بار روکش آسفالتش عوض شده بود. هر چند که بعداز آن بارها معضلات راه و مشکلات آنرا منتشر کرده ایم که اگر طالب باشید آرشیو آن در دفتر نشریه موجود است و کسی منکر معضلات دور افتادن اتوبان نیست. طوری حرف می زنید که انگار قافلان اتوبان را 45 کیلومتر از شهر دور کرده. یه کم خجالت هم چیز بدی نیست در برابر صداقت مردم

۹۵/۱۱/۱۲ ۱۰:۰۸

بابا ولمون کن خوده شما هم دنبال منافع خودتان هستی توی قضیه اتوبان سکوت شما را کسی یادش نرفته .اینو کسی میگه خودش اعتقاد داشته باشد .
مردم هم دیگر توی این دنیای ارتباطات یادشان هست چه کسانی از منافع مردم حمایت کردند و چه کسانی نه ،
باز فرمند که حرف مردم میگوید از هزار تا نماینده دیگر که بعد انتخابات میبینید فقط دنبال پست و شغل گرفتن بودند بهتر است. مثل شیویاری که مدام در تبریز دنبال پست مدیریتی وزارت بهداشت هست .نوبخت را هم به تبریز درمانگاهاش میبرد انگار
نه انگار میانه وضعش خراب هست .این ادم از الان وضعیتش معلومه .
البته تاریخ واقعیات میگوید کسانی که مردم به منافع شخصی فروختند خود بسیار زود فراموش خواهند شد.چون کسانی که توی قلب مردم و صدای مشکلاتشان نباشند فراموش میشوند مثال شما مقایسه کنید تشییع جنازه اتش نشانی با شخصیتی که هفته قبل ان فوت کرد چند برابر بود

۹۵/۱۱/۱۲ ۰۸:۱۳

تاریخ در مورد انسانها قضاوت خواهد کرد

۹۵/۱۱/۱۲ ۰۸:۱۱

من هم برای پژوهشگر محترمی مثل شما متاسفم. چون موضوع به این روشنی رو می بینید و می شنوید ولی باز هم بر حماقت خودتان پافشاری می کنید. درسته مردم میانه مردمانی خاص هستند و دقیقا به همین خاطر است که به امثال تو و همفکرانت اجازه عرض اندام نمی دهند. این شما هستید که خوابیده اید. صدای میانه و قافلان بیدار است و گستاخی های امثال شما را رصد می کنند و به افکار عمومی معرفی می کنند. قضاوت با مردم است در برابر افکار شما عزیزان. 

ضمنا اگر هنوز باورتان نشده که دکتر فرمند چه دروغی به مردم و مسئولین گفته یک بار دیگر فایل صوتی منتشر شده ایشان را در جلسه شورای اداری که در مورد نظرخواهی از ایشان در مورد نفر جایگزین صحبت می کنند و بعد از آن نقل قول های رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشوری را گوش کنید تا متوجه اشتباه خود و فریبی که خورده اید و اصرار دارید دیگران هم این مزخرفات را باور کنند را مرور کنید. 

۹۵/۱۱/۱۲ ۰۳:۴۸

جناب حسن زاده به هیچ عنوان هیچ نمایندای حق دخالت در انتخاب امام جمعه شهر را ندارد و نخواهد داشت خیلی خنده دار است که پرفسور فرمند و بیایید و اینقدر خودشان را کوچک کند و در کاری که به او هیچ ربطی ندارد نظر بدهد.جناب قادر خان دنبال چه میگردی چرا مردم میانه را هالو خطاب میکنی جناب مهندس نائیبی آیا نمیدانی که این حرفها برازنده مردم شهید پرور و قهرمان پرور میانه نیست ما امروز در تهران پیکر پاک آتشنشان فداکارمان را به خاک سپردیم ما دهقان فداکار داریم ما کاپیتان شهبازاده داریم ما پرفسور نماینده مجلس داریم ما استاندار تهران را داریم که افتخار ملت میانه است دکتر آغاسی داریم....بنده خودم محقق و پژوهشکرم در اداره ما تو تهران همه میگن میانه ایها آدمهای بزرگی هستن و خاصن...متاسفم برای این ادبیات ضعیف آیا قلم به دستان شهر ما همه خوابیدن چرا جواب این کستاخیها را نمیدهن چرا مردم را هالو فرض میکنه این خبرنگار و نویسنده.در یه کلمه مینویسم و تمام میکنم آسان است چشم ها را فریب دهی،اما فریب دادن قلب ها آسان نیست.

۹۵/۱۱/۱۱ ۲۲:۲۰

آیاشما کسی را سراغ دارید که دروغی نگفته باشد دلیل نمیشه ماپاشیم هوار بزنیم ما کمترین دروغ رامااز دکتر فرمند شنیدیم
بیشترین دروغ رااز شما
دیگ به دیگ میگه روت سیاه

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۸:۳۴

مردم انتخابشون را کردن و باید ۴ سال ایشان نماینده شهر باشند اگر دلسوز میانه میباشید با نماینده دست در دست هم دهید و هر پیشنهاد یا انتقادی دارید به صورت مستقیم و پیشنهاد به ایشان دهید تا موفق باشد نه اینکه پشت سرایشان اینگونه رفتار کنید
فرمند حتی اگر بدباشد یک خوبی بزرگی نسبت به سایر نمایندگان دارد واینکه دلسوز میانه هست ازروستاهای اطراف نیست یکی اتوبان رابرد به روستاش و یکی قطار اردبیل را به روستاش برد واین باعث شد میانه رشد نکند و عدم رشد میانه مهاجرت از روستاها رادر پی داشت درصورتیکه رشد میانه باعث رشد حتی روستاها میشود

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۷:۱۵

دوست خوبم نه فرمند و نه امسال فرمند هرگز در جایگاه و پست تخصصی خودشون نخواهند نشست این حرف را یه بچه مدرسه ای هم الان درک میکند و میفهمد.

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۴:۴۹

من هم مثل شما اولش باورم شده بود ایشون پروفسورند ولی وقتی رفتم و تحقیق کردم دیدم نیست و هر روز هم دروغ های بیشتر و بیشتر میگه مثلا میگه منو اقای ....  با نامه ای ازم خواست از امریکا برگردم ایران. اخه عزیزم اگر این واقعیت داشت الان فرمند باید در انرژی هسته ای ایران مشغول به کار میشد ولی الان نزدیک 60 سالشه و استادیاره دانشگاه ازاده. اگر گفتارش درست بود باید در دانشگاه تهران استادیار و دانشیار و استاد بود. هزارتا دروغ گفته من خودم که دروغگویی این شخص برام ثابت شده ولی خودم جزو طرفداراش بودم الان شدیدا ایشونو تکذیب میکنم.

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۴:۰۶

اون خبرنگار و نویسنده وهر چیز دیگری که بخواهند نامت رابگذارند ولی خبرنگار باید تو قلمش صداقت و رسالت اجرایی درستی داسته باشه مثلا فقط بدیهای یک نفر رانگوید از خوبیهاش هم بگوید وزود قضاوت نکند و... شما رسالت کاریتان را یاد بگیرید ایراد گرفتن از فرمند پیشکش

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۳:۳۱

من نميتونم قبول كنم باسواد ترين نماينده به قول شما نتوانسته بره توو كميسيون تخصصي خودش ،،، پس ي جاي كار ايراد داره ...

۹۵/۱۱/۱۱ ۱۳:۰۴

ادعا هاي شما سه سال ديگر به مردم شهرمون ثابت خواهد شد اما مثل هميشه اون موقع ديگه خيلي دير شده،،،

اخبار روز