کد خبر: ۳۰۸۷۷
۵۳۲ بازدید
۲ دیدگاه

آقای فرماندار کار را به کدامین کاردان سپردیم که از طلا بودن پیشیمانیم

۹۳/۹/۱۴
۱۶:۳۹

روزی که به این شهر آمدید گفتید کارها را باید به کاردان بسپاریم! ولی امروز از اینکه شهروند هستیم و نمی توانیم از حقوق خود دفاع کنیم منتظر معجزه هستیم!

آقای فرماندار قبلا فرماندار وقت را پشت میز می دیدیم و دیگر در مسائل شهر،کمتر دخالت می کردند گویا این شهر مکانی برای استراحت کردن و گذراندن وقت خود بود  تا بازنشسته شوند! روزی یاد دارم که فرماندار وقت جناب آقای دکتر شهرتی فر پیاده در سطح شهر قدم می زدند بعد از احوال پرسی متوجه شدم که می خواهند از نزدیک مشکلات را لمس کنند.

آقای فرماندار ای کاش نیم ساعت با شهروندان بودید به غیر از تجملات همچون عکاس و فیملبردار و خبرنگار و ... 

به بانکها و بعضی از ادارات همچون تامین اجتماعی می روید فکر می کنید مردم در رفاه هستند! شما آن صحنه ای را نمی بینید که مردم برای پرداخت پول باید ساعتها انتظار بکشند! اگر قبول ندارید به بانک ملت تشریف ببرید ! بانک ملی هم همینطور و دیگر بانکها ! مگر شهروند میانه ای چه گناهی کرده که شاهد کاهش تعداد بانکهاست و بعضی از این بانکها ادعای خدایی می کنند! هم پول می دهیم و هم منت می کشیم!

درجه شهرداری ارتقا یافت ! چه اتفاقی افتاد؟ آقای فرماندار شما آن لحظه را نمی بینید که بیماریی را قصد رفتن به بیمارستان امام را دارد وقتی به چاله ورودی درب بیمارستان می افتد چه کسی را لعنت می فرسند! 

آقای فرماندار شهر در امن و امان است ! شهرداری هم اگر تعطیل شود باور کنید اتفاق خاصی نمی افتد ! کدامین پروژه عمرانی را در شهر می بینید که مردم امیدوار باشند ! بلوار زنیبیه را تغییر داد ! چاله های شهر نیز خدایا شکر روز به روز افزایش می یابد! پروژه هایی که روی کاغذ ماند و خاک می خورند همچون تعریض خیابان منتهی به بیمارستان جدید ، میدان بزرگ شهر که هنوز جوهر روی کاغذش خشک نشده بود دانشگاه پیام نور تبریک به شهردار گفت و بنر در میدان شهر زد!!!!!! بازگشایی اطراف حرم امامزاده که مورد کم لطفی قرار گرفته است ! ورودی شهر از هر سمت نیز آبروی شهر را برده است ! همشهریان شهرک اندیشه که قرنهای آتی نیز رنگ آسفالت را نخواهند دید! محلات و خیابانهای این شهر نیز از داشتن آسفالت خوب محروم هستند ! قبلا گفتند چندین خیابان افتتاح کردیم غافل از اینکه هنوز خیابان آب را به درستی اتمام نکردند! بعضی از محلات ورودی خودرو ندارند! می گویند پارک بانوان را افتتاح خواهیم کرد غافل از اینکه قبل از مکان پارک بود حالا تغییر نام دادیم! مجسمه مادر را در میدانی که شاید از نظر مهندسی صحیح نباشد نصب نمودیم در صورتی که در سطح شهر میادینی هست که بی نام هستند! 

راستی آقای فرماندار از شهرداری پرسیده اید که  مجسمه مادر را نمی توانستند بهتر از اینها نصب کنند! تا کی باید دوباره کاری را انجام دهند! خلاصه باید بودجه عمرانی را طوری خرج کنند!!!!!!

اعضای محترم شورای شهر آیا دفت کردید که شهرداری حتی نتوانسته است چاله ورودی ساختمان خود   رامرمت کند ! دیگر از شما انتظاری نداریم ! ای کاش وجود خود را ثابت کنید ! 

فضای سبز مرده است .

آقای فرماندار شرکت نفت گویا بزرگترین پروژه در سطح ملی را در میانه به اجرا گذاشته که بعد از چندین سال ساختمان جایگاه داخل شهر به اتمام نرسیده است ! جای تاسف است ! 

آقای فرماندار انشاا.... چند روز آتی تصاویری از سطح شهر به نمایش می گذاریم تا بدانیم مردم میانه بیشتر از اینها لیاقت دارند 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۹/۱۵ ۰۸:۵۳
هنرستان فنی شهید غفور رییسی هم که گویا تاسیس سال56 است وبه نام شهید والا مقام نامیده شده گویا هنرستان نیست وجنگل است،وضع کارگاه ها هم انگار کارگاه نیست وهر کسی در این هنرستان هست انگار اومده فقط درس تیوری بخونه.وضع دانشکده فنی وحرفه ای هم در سطح فاجعه هست و در حالت تعطیلی قرار داره کاش مسولین دقت کنند تا این دانشکده که زیر نظر تبریز اداره میشه ودارای دو رشته مکانیک ومتالورزی در مقطع کاردانی هست که اونم در دانشکده فعلا بسته است واقعا ادم دلش برای دانشجوان این رشته میسوزه که خودشون فریب میدن که دانشجو هستیم ودر دتنشکده دولتی زیر نظر تبریز مشغول به تحصیل هستیم. پیشاپیش روزدانشجو بر این دانشجویان عزیز مبارک،امیدوارم با بهبود یافتن وضع این اموزشکده وبر گشتن به حالت ایده ال وخارج شدن ازحالت نیمه تعطیلی این دانشجویان به خانه دوم خود یعنی دانشکده بگردنند.
۹۳/۹/۱۴ ۲۰:۲۰
هنرستان رازی و راه خاکیش در معلمان دلسوز این هنرستان کاردانش نیست..اقا یه سری هم به اونجا بزنید.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز