کد خبر: ۳۸۸۴۵
۱۶۳۹ بازدید
۸ دیدگاه (۸ تایید شده)

چرخش رسانه ای ..

۱۳۹۴/۲/۲
۰۷:۴۷

سلام ... بعد از برکناری ظلومانه و به دور از انصاف فرماندار ویژه شهرستان میانه دکتر اسماعیل حیدری آزاد  مشاهده شد افرادی که در زمان فرمانداری حیدری آزاد جزو نزدیکان و حامیان وی بوده و حتی بعضا جزو مشاورین وی نیز به شمار می رفتند ، به یکباره تغییر مسیر داده و به منتقد سرسخت وی تبدیل شدند .. حال این تغییر مسیر از سمت فرد یا سازمان خاصی جهت دهی شده است و یا خود فرد واقعا به این نتیجه رسیده که حیدری آزاد خوب نبود الله اعلم .. اما در عجبم چزا دوستان منتقد بعد از برکناری حیدری آزاد به این نتیجه رسیدند که او خوب نبود ..

به عناون مثال قبل از برکناری حیدری آزاد در یکی از وب سایت های میانه در رابطه با خدمات وی چنین تیتر زده می شد :

 وعده حیدری آزاد، محقق شد/ زن سرپرست خانوار روستای زرنق تحت حمایت ویژه قرار گرفت .

به دعوت حیدری آزاد، استاندار شنبه میهمان میانه است/ حیدری آزاد: سند توسعه تدبیر شهرستان را به تصویب خواهم رساند .

نشست کارگروه بهداشت شهرستان میانه با حضور حیدری آزاد .

فرماندار ویژه میانه بر پوشش کامل تلفن ثابت در کل شهرستان تاکید کرد.

 فرماندار: میانه باید نمادعینی و واقعی دروازه آذربایجان شود .

اولین قطارمیانه، مشهد امروز عصر راهی شد.

ولی بعد از برکناری حیدری آزاد ، رویه اینگونه تغییر کرد :

برکناری فرماندار میانه و کاسه های داغ تر آش !

قهرمان سازی از فرماندار میانه . حیدری آزاد چه کرد ؟

هرچند تیتر های قبل برکناری نویسنده محترم مطالب به این سوال مهم وی که "حیدری آزاد چه کرد؟" تا حدودی پاسخ می دهد ، از وی دعوت میکنیم به نق مهم حیدری آزاد در بحث های گیربکس سازی و فولاد که توسط نماینده عزیز هم تصدیق شد نظری بیاندازد ..

در پایان : میدانم مردم شریف ، فهیم و هوشمند میانه بسیار پیش تر و بهتر از این حقیر متوجه چرخش ها می شوند .

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۲ ۲۱:۴۷
[quote name="007"] خواهشا از کارهای بزرگ امیر کبیر میانه 2مورد را برای تنویر افکار عمومی بیان بفرمایید تا به کارهای بزرگ ایشان شهروندان با بصیرت هم ایمان بیاورند [/quote] اولا بسیاری از این شهروندان با بصیرت ایمان دارند. . ثانیا در خود خبر چند مورد عرض شده. . اگر حضرتعالی خواستار توضیحات بیشتر هستید خواهشمندم نظر را با شخصیت حقیقی خود قرار دهید تا عرض نمایم.
۹۴/۲/۲ ۱۸:۳۰
[quote name="سرچمی"] آقای نائبی این درسته که بعضی از سایت ها که از طرف یه جاهایی به شدت ساپورت مالی میشن بازدید سایت های دیگه رو میخرن و رتبه الکساشونو بالا میبرن؟؟؟ [/quote] چرا که نه ؟ در همه جا چنین سایتهایی هستند ، رسانه وظیفه اش جلب اعتماد مردم است نه یک سازمان ، اداره و یا نهاد خاص که پول های زیادی صرف چنین کارهایی می کنند .
۹۴/۲/۲ ۱۷:۳۹
آقای نائبی این درسته که بعضی از سایت ها که از طرف یه جاهایی به شدت ساپورت مالی میشن بازدید سایت های دیگه رو میخرن و رتبه الکساشونو بالا میبرن؟؟؟
۹۴/۲/۲ ۱۵:۲۳
این چرخش قبلا از سوی برخی رسانه ای ها در مورد شهردار میانه هم دیده شده بود .
۹۴/۲/۲ ۱۵:۱۲
خواهشا از کارهای بزرگ امیر کبیر میانه 2مورد را برای تنویر افکار عمومی بیان بفرمایید تا به کارهای بزرگ ایشان شهروندان با بصیرت هم ایمان بیاورند
۹۴/۲/۲ ۱۴:۲۹
فلک را گهردرصدف چون تونیست / فریدون وجم را خلف چون تونیست
۹۴/۲/۲ ۱۳:۲۶
این چرخش ها از شخصیت های متزلزل بعید نیست، یک روز سینگراند یک روز دی جی اند یک روز رایتر می شوند یک روز اکتور هستند یک روز کلاغ اند و فردا انشالله به اقتضای زمان تبدیل به چیزهای جدیدی می شوند.
۹۴/۲/۲ ۰۸:۱۵
باتشکر از زحمتتان. قابل ذکر است که همانطوری که در نظر سنجی هم قابل مشاهده است، دکتر حیدری آزاد هیج وقت از قلوب میانه ای ها تخواهد رفت. ایشان انصافا عنصر بزرگی برای میانه بودند و کارهای که شروع کرده بودند تاریخ میانه تاکنون بخود ندیده بود. بنابراین مهم قاطبه مردم است که ایشان را به خاطر صداقت در عمل دوست داشتند و اگر امروز بادمجان دور قابچینان چرخش هم نشان دهند اولا عادت همیشگی آنان است و دوما حرکاتشان هیج صدمه ی به جایگاه حیدری آزاد نخواهد رسید.

اخبار روز