کد خبر: ۱۵۲۶۷
۸۱۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

ساعات آغاز به کار دستگاه هاي اجرايي تغییر کرد

۱۳۹۲/۷/۱۵
۱۰:۳۷

در جلسه روزگذشته هيات دولت ساعات جديد آغاز به کار دستگاه هاي اجرايي، سازمان ها و مراکز آموزشي و خدمات درماني، بانک ها و واحدهاي نظامي به تصويب اعضاي دولت رسيد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت در جلسه روزگذشته هيات دولت که به رياست حسن روحاني رييس جمهوري اسلامي ايران برگزار شد، ساعات جديد آغاز به کار دستگاه هاي اجرايي، سازمان ها و مراکز آموزشي و خدمات درماني، بانک ها و واحدهاي نظامي به تصويب اعضاي دولت رسيد.

بر اين اساس و با موافقت هيات دولت، ساعات آغاز به کار دستگاههاي اجرايي و مراکز آموزش عالي و پژوهشي و بخش هاي آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي ساعت 8 صبح ، مدارس ساعت 7:15 تا 7:45 صبح، بانک ها ساعت 7:30 صبح و واحدهاي نظامي در ساعت 6:30 تا 7 صبح تعيين شده است.

اعضاي هيات دولت همچنين در اين جلسه با افزايش سرمايه جمهوري اسلامي ايران در بانک توسعه اسلامي موافقت کردند.

علاوه بر اين هيات وزيران با عضويت وزراي امور اقتصادي و دارايي، دادگستري و کشور در شوراي عالي اداري و عضويت وزراي آموزش و پرورش و صنعت، معدن و تجارت در شوراي حقوق و دستمزد موافقت نمود.

در اين جلسه گزارش محمد جواد ظريف وزير امور خارجه گزارشي از برنامه هاي سفر هيات ديپلماتيک جمهوري اسلامي ايران به مقر سازمان ملل متحد ارائه نمود و اعضاي دولت نيز از خدمات ارزنده وي در جريان اين سفر تقدير و تشکر کردند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز