کد خبر: ۱۴۹۹۵
۴۸۰۱ بازدید
۹ دیدگاه (۸ تایید شده)

جاده سرچم - مياندواب سال آينده به بهره برداري مي رسد

۱۳۹۲/۷/۱
۱۸:۲۱
تبريز- مدير كل راه و شهرسازي آذربايجان شرقي گفت: جاده ۱۸۸ كيلومتري سرچم - مياندواب در صورت تامين منابع مالي، سال آينده به بهره برداري مي رسد.
  

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومي اين اداره كل، اروجعلي عليزاده افزود: عمليات اجرايي اين جاده از سال ۷۰ آغاز شده و ۳۰ كيلومتر آن در استان آذربايجان غربي و بقيه در اين استان واقع شده است.
وي گفت: عمليات اجرايي اين جاده هم اكنون از۷۰ درصد پيشرفت فيزيكي برخوردار بوده و به دليل كمبود منابع مالي، اجراي ان طولاني شده است.
عليزاده افزود: متاسفانه با وجود اينكه اين جاده در سال ۹۰ بهره برداري اوليه شده اما تاكنون متولي مشخصي براي آن معين نشده و هر كدام از استان هاي آذربايجان غربي و شرقي وظيفه را به ديگري محول مي كنند.
وي خاطرنشان كرد: براي حل و فصل اين موضوع و با انجام برخي اقدامات، مقرر شد تا حدود اين جاده مشخص شود و هر كدام از استان هاي ذيربط به سهم خود به اين جاده رسيدگي كنند.
مديركل راه و شهرسازي همچنين از قرارگرفتن ساخت پل پيامبر اعظم (ص ) شهر كلوانق در دستور كار اين اداره كل خبر داد و گفت: احداث اين پل آرزوي ديرينه اهالي اين شهر بوده كه با همكاري ادارات راه و شهرسازي سراب و بستان آباد، پيچ خطرناك جاده كلوانق - بخشايش تعريض و بهسازي خواهد شد.
عليزاده همچنين از ساماندهي جاده زرنق - كلوانق و بخشايش خبر داد و گفت: با مشخص شدن اعتبارات حوادث غير مترقبه، براي بهسازي اين مسير اقدام خواهيم كرد.
شهر كلوانق با هفت هزار جمعيت در ۲۵ كيلومتري شهرستان هريس واقع است. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۲/۵ ۱۶:۳۸

سلام من نام این جاده راتازه میشنوم

۹۴/۱۰/۲۶ ۱۸:۳۲

چرا تمام نمیکنین

۹۴/۱/۱ ۰۰:۳۸
آیا این جاده اصلا ربطی به میانه داره ؟
۹۳/۱۰/۱ ۲۰:۰۷
تراخداجاده میاندواب سرچم راتمام کنید
۹۳/۷/۱۴ ۰۹:۲۹
لعنت خدا بر دروغ گو وکذاب
۹۳/۶/۲ ۰۰:۲۴
چرا زود تمام مي كنيد اين جاده در زمان شاه ملعون جريان دارد
۹۳/۶/۲ ۰۰:۲۲
سال آينده چه سالي است عزيز ازسال 70 هي سال آينده تمام مي شود
۹۲/۷/۱ ۱۵:۴۴
جاده سرچم- میاندوآب؟!
نکنه اسم میانه را به سرچم تغییر داده اند و ما نمی دانیم.

اخبار روز