کد خبر: ۲۷۷۸۲
۹۴۲ بازدید
۸ دیدگاه (۸ تایید شده)

پیام فیسبوکی یوسف کرمی به بهانه خداحافظی از بازیهای ملی

۱۳۹۳/۷/۱۱
۰۱:۳۱

درود بر هم وطنان عزیز، یاران همیشگی ام... اکنون که زمان وداع از صحنه قهرمانی ام فرارسیده بهترین درودها را نثارتان میکنم و مانند همیشه مرهون دعاهای خیرتان بوده و میباشم. درطول پانزده سال حضور درتیم ملی تکواندو به لطف خدا توانستم چهل و پنج مدال را به پیشگاه سبزتان هدیه نمایم که دراین رهگذر با احراز سی وچهار مدال طلا از صحنه های جهانی، آسیایی و بین المللی پرچم پرافتخار کشورم را در اقصی نقاط دنیا به اهتزاز درآورده تا همگان به احترام پرچم سه رنگ کشورم به پاخیزند. من خود را همیشه مدیون شما دانسته و امید آن دارم بواسطه عدم دستیابی به مدال درآخرین میدان مسابقه ام مرا مورد عفو قرار داده و پوزش مرا بپذیرید. برای تیم ملی تکواندو همیشه پیروز کشورم و کادرفنی آرزوی موفقیت و سربلندي و برای کلیه عزیزانم در فدراسیون تکواندو توفیق روزافزون آرزومندم.

خدا یار و نگهدارتان
. فرزند کوچک ایران زمین_ یوسف کرمی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

بخشی از تاریخ این شهر کهن، عجین با افتخارات توست... خداقوت پهلوان، خدانگهدار تو و خانواده ات باشد!
۹۳/۷/۱۱ ۲۳:۳۹
آرزوی موفقیت برای قهرمان پر افتخار میانه دارم.
15 سال حضور موفق و شایسته پهلوان یوسف کرمی در تیم ملی را ارج می نهیم و از زحمات و تلاشهای این پهلوان ارزنده تشکر می کنیم.
۹۳/۷/۱۱ ۱۲:۰۱
سلام بر مردانگی و غیرتت پهلوان.
۹۳/۷/۱۱ ۰۱:۴۵
یوسف کرمی برای ما همیشه قهرمان و پهلوان باقی خواهد ماند . امیدواریم اینبار در کسوت مربی یا مدرس به کشف استعداد در بین همشهریان خود پرداخته و مثل سال 2011 که میانه را به همراه فرزاد عبدالهی شهر اول تکواندوی جهان کردند ، اینبار نیز در کسوت مربی به این موفقیت نایل آید .
۹۳/۷/۱۱ ۰۱:۳۲
قهرمان سرت را بالا بگیر ما 23 مدال تونستیم پیدا کنیم بنویسیم، دوستان 11 مدال از قلم افتاده بود

اخبار روز