کد خبر: ۲۷۹۸۶
۱۴۱۸ بازدید
۹ دیدگاه (۹ تایید شده)

واکنش فرمانده نیروی انتظامی به جذب نیرو توسط داعش در شهرستان میانه

۱۳۹۳/۷/۱۵
۱۷:۱۶

 

به گزارش صدای میانه محمد خشتگر در جمع خبرنگاران به مناسب فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی با اشاره به این موضوع که این قشر از جامعه نقش مهمی در عملیات روانی و انعکاس اخبار در جامعه دارند از خبرنگاران به عنوان تریبون عملکرد نیروی انتظامی یاد کرد و از زحمات آنان تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به این موضوع 806 شهید و یک هزار و 700 جانباز نیروی انتظامی در سطح استان آذربایجان‌شرقی تقدیم این نظام و انقلاب شده است،خاطرنشان کرد: به لحاظ شغلی ماموران نیروی انتظامی کاری حساس و پر مخاطره را پیشرو دارند که البته تلاش می‌کنند تا با کار‌آمدی و اقتدار و تلاش جهادی در این راه پیشگام باشند.

 وی با بیان این موضوع که باید بر روی فرهنگ مردم در جهات مختلف برنامه‌ریزی و کار شود، اظهار کرد: بروز معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد و خودکشی نیازمند آسیب‌شناسی دقیق است که ما این مسئله را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده‌ایم.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر این موضوع که شایعاتی در خصوص جذب نیرو توسط گروهک تروریستی داعش در سطح شهرستان مطرح شده است، گفت: متاسفانه این مسائل نشانه پوچی و ضعف این افراد متصل به استکبار جهانی را می‌رساند که سعی دارند با تنها سلاح خود که همانا ایجاد جنگ روانی و تاثیرگذاری بر روی افکار عمومی برنامه‌های از پیش تعیین شده خود را پیش ببرند.

وی وجود و یا فعالیت چنین گروه‌هایی را در سطح شهرستان میانه تکذیب کرد و آگاهی و بصیرت لازم مردم را در این زمینه خواستار شد.

 

فارس

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۷/۱۷ ۲۲:۲۶
واقعا میانه روستای سنی نشین داریم میشه اسم بگین
۹۳/۷/۱۶ ۱۲:۵۴
لطفاجوک نگین!داعش ابداازشیعیان عضونمیگیرد.چون همه شیعیانوکافرمیداندوریختن خونشان راحلال میداند!حال چطورممکنه ازشهریکه تمام اهالیش ترک شیعه متعصبن!بدون استثنا!وحتی یکنفرم سنی ندارد!عضوبگیرد؟!
۹۳/۷/۱۶ ۱۰:۵۰
داعش اگه میخاست از میانه نیرو جذب کنه احتمالا میتونست تعداد زیادی نیرو جذب کنه چون تو میانه جوانان بیکار زیادی وجود دارن که دیگر امیدی به زندگی ندارن فقط دنبال راهی هستند که از این وضعیت رها بشن
۹۳/۷/۱۶ ۰۷:۴۶
داعش كه از صدام قوي تر نيست همچين داعش به ذباله دان تاريخ ريخته بشه ..خواهيد ديد
۹۳/۷/۱۶ ۰۱:۱۲
با سلام نبود کار عامل اصلی اعتیاد وخود کشی است مسولان به فکر جوانان بیکار باشند
۹۳/۷/۱۵ ۲۱:۳۷
سلام ضمن تبریک این ایام خجسته: در جلسه ای خدمت فرمانده محترم در مورد برخورد با کبوتر بازی عده ای از همشهریان مطالبی ارائه شد که ایشان بلافاصله طی تماس تلفنی دستور اکید رسیدگی دادند . متاسفانه اقدام ملموسی صورت نگرفت . چرا؟؟؟؟؟

اخبار روز