کد خبر: ۸۸۱۸۷
۱۱۴۱ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

تخریب پل ارتباطی بر روی رودخانه قزل اوزن جهت مقابله با سیل احتمالی

    به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی , در پی پیش بینی های جوی هواشناسی و اخطارهای امور آب شهرستان میانه پل ارتباطی بین شهر آچاچی و برخی از روستاهای قافلانکوه غربی برای افزایش ظرفیت حجم آب رودخانه قزل اوزن و جلوگیری از آسیب ها و حوادث ناگوار احتمالی توسط شرکت معتبر از پیمانکاران مجری راه آهن میانه اردبیل تخریب گردید.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

http://Sapp.ir/shahrdariachachi

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

با سلام. قابل ذکر می باشد, روابط عمومی شهرداری در جایگاهی نیست که بتواند از طرف شرکت جوابگو بوده باشد . ولی تا انجاییکه شرکت در جریان گذاشته است برای کاهش هزینه های خود و کوتاه کردن مسیر انتقال مصالح و مواد خود اقدام به ایجاد این پل کرده بودند.

و برای شرکت های بزرگ و کارهای بزرگ همواره چنین اقداماتی انجام می پذیرد و در کل به خود شرکت ارتباط دارد و شرکت ها در زمان ارائه قیمت فهرست بهایی همواره درصد ثابتی به تجهیز کارگاه تخصیص می یابد و در نهایت هزینه بر شرکت و در بخش تجهیز کارگاه وارد می گردد.

۹۸/۱/۱۲ ۱۳:۳۶

بله ولی در اصل منبع اصلی این هزینه بر باد رفته از صندوق ملی این کشور بوده.و ما یک اقتصاد کلان داریم که متعلق به عموم است نه به یک پیمانکار محلی.با سپاس.چوخ بختیار از اسکاندیناوی.

با سلام . قابل ذکر است پل مذکور توسط شرکت پیمانکاری معتبر از پیمانکاران راه آهن میانه _ اردبیل و هزینه این شرکت برای انتقال مواد و مصالح خود به شرکت بر روی رودخانه قزل اوزن ساخته شده است که بعد از ساخت اهالی نیز جهت تردد استفاده کرده اند و با هشدارهای این شهرداری و به خصوص امور آب شهرستان میانه و با همکاری بسیار خوب این شرکت تخریب گردید. 

۹۸/۱/۱۲ ۰۱:۰۸

مسولینی که این پل را طراحی و با پول این مردم نگون بخت به اجرا گزاشتندایا مغزشان در زمان طراحی و محاسبات از کار افتاده بود....یا.....

اخبار روز