کد خبر: ۳۴۰۶۰
۳۸۱۶ بازدید
۱۴ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

آب شرب میانه با 400 میلیارد ریال اعتبار به اجرا می رسد

پروژه آب شرب میانه با هزینه 400 میلیارد ریالی از سوی بخش خصوصی پس از تایید کمیته پیمان فنی استان به اجرا می رسد.

خط انتقال آب شرب شهر میانه به طول 5/11 کیلومتر با استفاده از لوله های GRP  از سوی شرکت خصوصی فراسان عملیاتی خواهد شد.

طی جلسه ای باحضور حیدری آزاد معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان میانه، مددی نماینده مردم میانه در مجلس و نمایندگان تام الاختیارشرکت فراسان، این شرکت متعهد گردید اجرای خط انتقال آب شرب شهر میانه از سد گرمی چای را به محض تایید و اعلام دفتر فنی و سازمان آب منطقه ای استان بدون تاخیر آغاز کند.

این شرکت همچنین متعهد شد پروژه مزبور را از زمان آغاز در طی 18 ماه به اتمام رسانده و تحویل دهد و اگر حجم عملیات پروژه کمتر از مبلغ قرارداد باشد شرکت مکلف است بر اساس قیمت لوله GRP سایر پروژه های امور آب شهرستان میانه را تامین نماید.

همچنین به درخواست کمیته پیمان شورای فنی استان از معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه مبنی بر بررسی و اعلام نظر، موضوع در این نشست مطرح و با تاکیدات حیدری آزاد مبنی بر حفظ بیت المال، قیمت پیشنهادی شرکت فراسان از 420 میلیارد ریال به 400 میلیارد ریال تقلیل یافت و شرکت مزبور قیمت پیشنهادی خود را بر اساس درخواست حیدری آزاد تنظیم کرده و طی نامه ای از سوی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه به کمیته پیمان شورای فنی استان اعلام شد تا در اسرع وقت تصویب و زمان شروع به کار را اعلام نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۸/۲۷ ۲۱:۲۵

من در شرکتی که کارش انتقال آب بود کار میکردم و مطمئنم 4 سال طول میکشه تا آب به میانه برسه.

۹۵/۴/۹ ۰۵:۰۸

منتظرم ببینم این یک ماهه باقی مانده واقعا این طرح عملی میشه؟؟؟؟!!!(که البته شک دارم) یا مثله اکثر طرحا رو اسم این موضوع هم ، چند روز گذشت میاد....

۹۵/۳/۱۳ ۱۶:۴۱

مردم میانه فقیر هستند و مطمئنا استقبال کم خواهد بود اگر بخش خصوصی بیاید . متاسفانه نزدیکترین شهر دارای امکانات میانه حداقل 150 کیلومتر فاصله هست و جاده های دوطرفه خطرناک . جایی مثل شبستر و مرند آذر شهر اینها همه نزدیک تبریز هستند. میانه را باید خود بخش دولتی دستگاه ها را بیاورد مثل ستاد فرمان ده اجرایی امام ره

۹۳/۱۱/۱۰ ۲۲:۲۰
باتشکر از فرماندار محترم
۹۳/۱۱/۱۰ ۲۰:۱۷
به حضرت عباس(ع) قسم ، حاج آقای مددی سه سال پیش گفت:دستور تحویل سی تی اسکن را گرفته ام وتا یکی-دو ماه آینده در بیمارستان میانه نصب میشود. اما الآن سه سال گذشته وخبری نشده! برحسب گفته ایشان ماهم به مردم قول دادیم ولی شرمنده مردم خوب و صبورمان هستیم. حتی وعده های امروز و فردای حاج آقا مددی بقدری ما را امیدوار کرد که موضوع را از مسئولان بهداشت استان و یا نماینده محترم دیگر یعنی آقای مهندس حسینی پیگیری نکردیم. اکنون هم که پای بخش خصوصی به میان آمده، خب همه میدانیم بخش خصوصی بیشتر به فکر سود ومنفعت است تا به فکر راحتی مردم و جیب بیماران!
۹۳/۱۱/۱۰ ۱۶:۳۵
گزینش مطالب از افراد معلوم الجناح
۹۳/۱۱/۹ ۲۳:۵۵
مناقصه سی تی اسکن وتصویر برداری میانه که یکی دیگر از وعده های آقای مددی بود 9/11/93 در روزنامه ارک تبریز منتشر شد. بزودی بعداز مراحل قانونی توسط بخش خصوصی راه اندازی میشه.
۹۳/۱۱/۹ ۲۳:۵۲
آفرین بر آقای مددی که وعده هایش داره عملی میشه.
۹۳/۱۱/۹ ۲۲:۴۵
انشا ا.. این پروزه هم بسلامتی اجرا واتمام می یابد
۹۳/۱۱/۹ ۲۰:۴۵
ب تشکر از فرماندار و نمایندگان محترم که جهت بهره برداری رسیدن پروژه فوق در تلاشند. باتوجه به سدهای خاکی و پلیمری ایجاد شده در بالا دستهای سد گرمی چای ، و کم بودن نزولات آسمانی ،هراس ازآنست که در چنین وضعیتی باز بامشکل کم آبی در شهرستان مواجه شویم مگر لطف و کرم الهی به طریق نزولات آسمانی شامل حال مردم شود

اخبار روز