کد خبر: ۳۹۰۹۳
۱۲۶۳ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

وضعیت آب شرب میانه از زبان مدیرعامل آب منطقه‌ای

۱۳۹۴/۲/۶
۰۹:۵۱

به گزارش صدای میانه ، مدیرعامل آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به میزان مناسب بارش ها و برخی اقدامات شاهد تثبیت آب دریاچه ارومیه هستیم.

غلامرضا هاشمی شامگاه شنبه در حاشیه جلسه مدیریت بحران کم آبی در استان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در گذشته شاهد افت هر ساله سطح آب دریاچه بودیم اما امسال با توجه به بارش ها آب این دریاچه تثبیت شده است.

وی ادامه داد: نسبت به شهریور ماه سال گذشته سطح آب این دریاچه ۵۴ سانتی متر بالا آمده و در کل یک میلیارد مترمکعب به آب آن افزوده شده است.

هاشمی همچنین اشاره ای به مشکل کمبود آب در شهرستان ها میانه و مرند کرد و گفت: در این دو شهرستان طرح های اساسی ریخته شده است اما به خاطر تامین نشدن بودجه عمرانی، این طرح ها به خوبی به پیش نمی روند.

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان همچنین از طراحی طرح تامین آب تبریز در شرایط بحران خبر داد و گفت: این طرح هم اکنون توسط کارشناسان برنامه ریزی می شود تا در شرایط اضطراری شاهد تامین حداقل نیازهای این شهر باشیم.

خبرگزاری مهر

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۷ ۰۸:۲۳
[quote name="قاسم"] اقای احمد زاده کدام مشکل حل شده پروژه سه سال خوابیده و الان از زمانی گفتن بودحه گرفته نزدیک دو ناه میگزره ولی هنوز سد شروع بمار نکرده از مسولیت که پرسیده شد گفتن به حساب سازمان هیچ پولی نیومده چه برسه به حساب. پروژه .یعنی اینکه هیچی به هیچی خدا رو خوش میاددروغ گفتن عزیز یزرگوار قاسم خان گل با سلام به علامتهای اخر جمله من توجه فرمایید.
۹۴/۲/۶ ۲۲:۳۵
اقای احمد زاده کدام مشکل حل شده پروژه سه سال خوابیده و الان از زمانی گفتن بودحه گرفته نزدیک دو ناه میگزره ولی هنوز سد شروع بمار نکرده از مسولیت که پرسیده شد گفتن به حساب سازمان هیچ پولی نیومده چه برسه به حساب. پروژه .یعنی اینکه هیچی به هیچی خدا رو خوش میاددروغ گفتن
۹۴/۲/۶ ۱۸:۲۷
این چه حرفهایی ایست که گفته می شود مگر اخیرا آقای مددی نماینده شهرمان مشکل آبرا حل نکردند چرا زحمات وی را به هدر می دهیدخدا را خوش نمیاد !!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
۹۴/۲/۶ ۱۶:۲۳
چند وقت پیش نماینده های میانه با هم دعا کردن در مورد تامین بودجه سد گرمی چای و قول دادن تا آخر سال ۹۴ پروژه به اتمام خواهد رسید ولی غافل از این که هیچ بودجه ایی تامین نشده وبا گذشت حدود یک و نیم ماه هیچ خبری از فعالیت سد گرمی نشده و هم چنان در خاموشی به سر میبرد آقای نمایندگان محترم لطف با احساسات مردن بازی نکنید

اخبار روز