کد خبر: ۳۲۹۸۶
۱۹۲۸ بازدید
۷ دیدگاه (۷ تایید شده)

احتمال بروز مشکلات بهداشتی در شهرک اندیشه ناشی ازعدم ارائه خدمات شبکه فاضلاب شهری

۱۳۹۳/۱۰/۲۱
۲۲:۰۱

 با خبر شدیم که در شهرک اندیشه فاضلاب یکی از مجتمع های مسکونی که متعلق به یکی از کارخانجات شهرمان است، به صورت شبانه روزی در جوی آب ریخته شده و این موضوع باعث نگرانی ساکنان آن منطقه شده است.

در بسیاری از نقاط دنیا، بیماری هایی که از طریق فضولات به دیگران سرایت می کند، بزرگترین رقم بیماری های واگیر را تشکیل می دهند و  اسهال خونی، حصبه، اسهال کودکان و بعضی بیماری های انگلی، بیماری هایی هستند که مستقیما با دفع نادرست فضولات ارتباط دارند.

از طرفی ساکنان این منطقه نیز بنا بر مراجعات بسیار به سازمان های مسئول برای رفع این مشکل  متاسفانه به نتیجه ای  نرسیده اند. این مسئله زیست بسیاری از همشهریان عزیزمان را به مخاطره انداخته است،بنا برگزارشات همشهریان عزیزمان اداره آب و فاضلاب شبکه اصلی فاضلاب را در آن منطقه برقرار کرده است پس چه بهتر خواهد بود که هر چه زودتر قبل از اینکه یک فاجعه زیستی و بهداشتی در آن منطقه رخ دهد اقدامات لازم برای اتصال شبکه فاضلاب به تک تک مجتمع های مسکونی و خانه ها انجام پذیرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۰/۲۳ ۱۵:۰۹
راستش را بخواهيد اين از بي خردي سيستم شهري است كه قبل از احداث يك مجتمع با 128 واحد زير سازهاي آن من جمله فاضلاب را در نظر نگرفته است از طرفي با گذشت 8 سال از افتتاح اين مجتمع هنوز بدون فاظلاب است. در ضمن فضولات مورد اشاره تنها مربوط به اين مجتمع نيست بلكه بلوك هاي مسكن مهر سپاه و كارگران نيز وضعيت مشابهي دارند.
۹۳/۱۰/۲۲ ۲۳:۵۲
اقای علیزاده چند وقتی است که مطالبی به نفع نهادی مینویسی که نواقص و کم کاری های سطح شهر مربوط بهش درصورت کسب رتبه 1 کشوری توسط آن نمی تواند دلیلی بر نادیده گرفتن قصوراتش باشد!!!
۹۳/۱۰/۲۲ ۰۰:۴۴
جالب تر آن که اداره محیط زیست در شهرک اندیشه واقع شده است !!!!!
۹۳/۱۰/۲۱ ۲۲:۵۴
سلام این خبر در پایگاه اطلاع رسانی ... درج شده است :
۹۳/۱۰/۲۱ ۲۲:۲۹
سلام.اقای علیزاده فعلا صداشو درنیار بزار زمستان پربارش انشالله تمام شه بعد. بیان بکنن..............تا حلش کنن؟........چه شوداون موقع اون منطقه.واویلاإ همشهری مخالف نیستم سابغه میگه

اخبار روز