کد خبر: ۳۸۵۰۵
۲۱۸۷ بازدید
۱۹ دیدگاه (۱۶ تایید شده)

علاقمندان به بازگشت فرماندار سابق سریعا اقدام نمایند .

۱۳۹۴/۱/۲۸
۰۹:۵۱

با سلام .

در پی برکناری غیر منتظره دکتر حیدری آزاد از مقام فرمانداری شهرستان میانه ، بسیاری از خواص برکناری ایشان را سناریوی شوم خوانده و از این اتفاق متاثر شدند که این مورد هم در نظر سنجی های انجام شده و هم در اخبار قرار گرفته روی خروجی سایت ها کاملا واضح است . لیکن این عزیزان در صورتی که علاقه به بازگشت فرماندار سابق دارند ، میتوانند از طریق لینک زیر ، پیام خود را به وزارت کشور اعلام نمایند . ارسال نامه الکترونیکی به وازرت کشور زمان زیادی صرف نمیکند ولی تاثیری فوری دارد . هم چنین ارسال نامه در وب سایت های مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری نیز توصیه می شود . 

لینک ارتباط با وزارت کشور :

 

http://portal2.moi.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=02f6b0cb-ba7a-4e46-b970-0f022d58a3cf

 

نمونه متن نامه :

ضمن عرض سلام خدمت مسولین محترم وزارت کشور .

احتراما مستحضر می دارد معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه آقای دکتری اسماعیل حیدری آزاد عصر روز چهارشنبه مورخ 1394/1/26 به طور غیر منتظره ای در حالی که مسولین وزارت کشور در شمال کشور حضور داشتند ، از پست خود برکنار شدند .

با عنایت به این که فرد مذکور از پرکار ترین و دل سوز ترین فرمانداران تاریخ شهرستان میانه بوده و یک ماه قبل از برکناری نیز به عنوان فرماندار نمونه معرفی گشته اند و علاوه بر آن دلیل شایع شده برای برکناری ایشان بسیار مضحک بوده و کذب محض می باشد و هم چنین نشانه های دست داشتن جریان های مخالف ایشان برای برکناری محسوس است ،برکناری ایشان به صورت غیر منتظره و با وضعیت قید شده موجب ناراحتی خواص و اهالی رسانه شهرستان میانه شده و توهین به مردم میانه تلقی می شود که در سال هم زبانی ملت و دولت و از دولت همچون تدبیر و امید بسیار بعید به نظر می رسد .

لذا با عنایت به توضیحات بالا ، درخواست می نماید دلیل عقلانی و منطقی برکناری ایشان به مردم شهرستان میانه اعلام شده و یا در صورت عدم وجود دلیل منطقی ، ایشان دوباره به شهرستان هدیه شوند .

 

دوستانی که وقت ندارند کپی و پیست کردن متن این نامه بیشتر از 1 دقیقه زمان شما را اشغال نمیکند ، اما می تواند تاثیری بزرگ داشته باشد . از عزیزانی که ارسال می نمایند خواهشمندیم اعلام نمایند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱/۲۹ ۱۹:۲۱
با عرض سلام و خسته نباشید فقط میتونم بگم متأیفم برای میانه و مردم میانه به افکار مردم احترام بگذارید به شعور مردم احترام بگذارید هر شهرداری اومد استیضاح شد و هرکس که با کار و تلاش در بین مردم محبوبیتی کسب کرد و در قلب مردم جا گرفت بدون اینکه به اندیشه ها شعور مردم ارزش قائل بشوند و دلیل برکناری رو اعلام کنند یک دفعه خبر از برکناری آن مسئول به گوش می رسد. آقای حیدری آزاد فردی بودند محبوب مردم میانه و هرکس محبوبیت داشته باشه و تلاشگر باشه در بین مسئولان ما جایی نداره.
۹۴/۱/۲۹ ۱۰:۵۷
ای مرد خدایی پرکار میانه برگرد
۹۴/۱/۲۹ ۰۸:۴۱
بدون چون وچرا فقط حیدری اذاد چون انسان سالم بود
۹۴/۱/۲۹ ۰۲:۳۲
ما باید یه کاری کنیم تا اقای دکتر اسماییل حیدری ازاد دوباره فرماندار شود
۹۴/۱/۲۸ ۲۱:۵۹
برای پیشرفت شهرمان حتما این کار را باید بکنیم
۹۴/۱/۲۸ ۲۰:۵۲
[quote name="حکیم پور"] آقای نایبی عزیز،بگذارید مردم ، همه دیدگاهها درخصوص برکناری فرماندارمحترم مورد ملاحظه قرار دهند. شاید عدم درج این نظرات قبحش بیشتر از جابجایی فرماندارگرامی باشد. [/quote] عزیز دل برادر نظرات سایت صدای میانه در اکثر موارد توسط نویسنده تایید میشه. .بنده مطلبی از حضرتعالی ندیدم. .یکبار دیگر ارسال کنید بی زحمت
۹۴/۱/۲۸ ۲۰:۰۵
آقای نایبی عزیز،بگذارید مردم ، همه دیدگاهها درخصوص برکناری فرماندارمحترم مورد ملاحظه قرار دهند. شاید عدم درج این نظرات قبحش بیشتر از جابجایی فرماندارگرامی باشد.
۹۴/۱/۲۸ ۱۴:۵۱
انجام شد
۹۴/۱/۲۸ ۱۴:۱۳
[quote name="میانه ای"] منظور از خواص چه کسانی هستند؟ [/quote] اهالی رسانه و بزرگان شهر
۹۴/۱/۲۸ ۱۳:۱۸
منظور از خواص چه کسانی هستند؟
۹۴/۱/۲۸ ۱۲:۰۲
[quote name="محمد حسن رضایی"] [quote name="محمدصادق نائبی"] باسلام. پیشنهاد می کنم تیتر و موضوعتان را بکنید: معترضین به رفتن فرماندار. چون بازگشت محتمل نیست و اگر هم باشد آقای حیدری آزاد نمی پذیرند ولی اعتراض باید باشد. [/quote] خب چون فرماندار منصوب نشده و فقط سرپرست منصوب شده میتونن حکم بازگشت بدن. راجع به دکتر حیدری آزاد هم ایشون فرد دلسوزی هستند. .فکر نمیکنم اگر مردم بخواهند و دولت هم اجازه دهد ایشان راضی باشند کارهایشان ناتمام بماند. [/quote] باید اعتراض کرد و باید مدیر فرادست متوجه شود که یک تصمیم لحظه ای در یک گزارش یکطرفه چه تاوانی می تواند داشته باشد لیکن بازگشت ایشان صحیح نیست و فقط باید حقانیت، محبوبیت و مدیریت ایشان اثبات شود.
۹۴/۱/۲۸ ۱۱:۴۷
[quote name="محمدصادق نائبی"] باسلام. پیشنهاد می کنم تیتر و موضوعتان را بکنید: معترضین به رفتن فرماندار. چون بازگشت محتمل نیست و اگر هم باشد آقای حیدری آزاد نمی پذیرند ولی اعتراض باید باشد. [/quote] خب چون فرماندار منصوب نشده و فقط سرپرست منصوب شده میتونن حکم بازگشت بدن. راجع به دکتر حیدری آزاد هم ایشون فرد دلسوزی هستند. .فکر نمیکنم اگر مردم بخواهند و دولت هم اجازه دهد ایشان راضی باشند کارهایشان ناتمام بماند.
۹۴/۱/۲۸ ۱۱:۳۷
حرکت خوبی است به نظر من.
۹۴/۱/۲۸ ۱۱:۰۵
باسلام. پیشنهاد می کنم تیتر و موضوعتان را بکنید: معترضین به رفتن فرماندار. چون بازگشت محتمل نیست و اگر هم باشد آقای حیدری آزاد نمی پذیرند ولی اعتراض باید باشد.
۹۴/۱/۲۸ ۱۰:۵۰
ثبت شد
۹۴/۱/۲۸ ۱۰:۰۰
ممنون آقای رضایی .

اخبار روز