کد خبر: ۳۸۸۱۵
۱۱۳۹ بازدید
۱۸ دیدگاه

آن مرد بدون تقدیر رفت ..

۱۳۹۴/۲/۱
۲۳:۴۶

چهارده ماه پیش مردی به زمام داری شهرستان شهیدپرور میانه منصوب شد که سابقه ای درخشان داشت و اثبات کرده بود ، خود را وقف مسولیتش می کند .

این عزیز ، در طی مدت یکسال و دو ماهی که سکان هدایت شهرستان در دستان وی بود ، به خوبی به همه ثابت کرد که میانه پتانسیل بالایی دارد و با وحدت و یکدلی ، می تواند قله های بسیاری را فتح نماید .

فردی که 14 ماه از عمر پر برکت خویش را صرف اتحاد و پیشرفت میانه ساخت ..

 نماینده سوم مردم میانه و فرماندار برتر استان :

دکتر اسماعیل حیدری آزاد

اکنون ، انصاف نمی نمود که ما مردم میانه ، پس از 14 ماه خدمت صادقانه ، قدردان این عزیز والا مقام نباشیم .

لذا بنا بود گرد هم آییم تا ضمن قدردانی از این عزیز ، نشان دهیم میانه  قدر خادمان خود را به خوبی دانسته و به آنان عشق می ورزد ...

اما نشد ..

بعضی اجازه ندادند .. بعضی کلا راهمان نداند بخواهیم اجازه بگیریم .. بعضی ها گفتند به ما  ربط ندارد که اجازه بدهیم .. و یکی از دوستان از شایعات می گفت بعضی هم دوست نداشتند ما اجازه بگیریم ..

در هر حال ، این شریف عزیز خدوم انقلابی ، پس از ماجرای برکناری نه چندان مناسب تودیع خود ، بدون تقدیر رفت ..

اگر  هستند کسانی که دوست داشتند از ایشان تقدیر برگزار نشود به آنها تبریک میگویم چون به هدف خویش رسیدند ..

و از عزیزانی که علاقه داشتند از این فرد محبوب شهرستان میانه تقدیر به عمل بیاید ، رو سیاهیم ..

 

در آخر برای گل سر سبد فرمانداران تاریخ میانه آرزوی شاد کامی و موفقیت تحت عنایت حضرت حق را داریم ..

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۳ ۱۳:۱۸
[quote name="مختاری"] [quote name="محمد حسن رضایی"] [quote name="007"] ...اگر در شهر نمودی از تاثیرات پیشرفت وی میباشد بیان بفرمایید تا همه مردم بدانند و قدردان ایشان باشند ولاغیر با حرف و کلمات نمی توان کسی... [/quote] برای بند بند سخنان شما برادر و یا خواهر گرامی پاسخ دارم.. فقط خواهشمند است در صورتی که به درستی سخنان خویش اعتقاد دارید با نام و هویت حقیقی مطرح بفرمایید تا عرض کنم. [/quote] این نوع سوالات را بدون شرط و شروط هم می شود پاسخ داد حرف خصوصیی نگفته که درگوشی پاسخش را بدهیم میگه گزارش عملکردش را بدهند تا ببینیم ارزش بزرگنمایی دارد یا نه، همین! [/quote] آقا یا خانم مختاری عزیز که طرز نگارش شما بسیار شبیه آن عزیز قبلی میباشد. باید عرض کنم دلیل پاسخ نگفتن به نام های مستعار این است که این عزيزان حتی آنقدر به حرف خود اعتماد ندارند که نام خود را قید کنند.. تیتر تلاش های دکتر حیدری آزاد در این سایت و سایت های دیگر موجود است
۹۴/۲/۲ ۲۳:۴۹
[quote name="محمد حسن رضایی"] [quote name="007"] ...اگر در شهر نمودی از تاثیرات پیشرفت وی میباشد بیان بفرمایید تا همه مردم بدانند و قدردان ایشان باشند ولاغیر با حرف و کلمات نمی توان کسی... [/quote] برای بند بند سخنان شما برادر و یا خواهر گرامی پاسخ دارم.. فقط خواهشمند است در صورتی که به درستی سخنان خویش اعتقاد دارید با نام و هویت حقیقی مطرح بفرمایید تا عرض کنم. [/quote] این نوع سوالات را بدون شرط و شروط هم می شود پاسخ داد حرف خصوصیی نگفته که درگوشی پاسخش را بدهیم میگه گزارش عملکردش را بدهند تا ببینیم ارزش بزرگنمایی دارد یا نه، همین!
۹۴/۲/۲ ۲۱:۳۶
[quote name="اکبری"] بزرگترین اشتباه ایشان این بود که با لفظی تند در پیش همه مسئوولان برخورد نامناسب ایشان در میان عده ای که زمانی مدیر یا مسئول یا کارگر بودند.با لفظی تند با ادبانه برخورد میکردند. ای کاش این همه تلاش کمی با دقت الفاظ تلفظی همراه بود. [/quote] لفظ تند دکتر زمانی که یکی از مسولین اشتباه می کردند و برای جلوگیری از تکرار اشتباه به کار میرفت که به نظر بنده باعث افزایش نظم شده بود.
۹۴/۲/۲ ۱۷:۳۹
[quote name="007"] ایکاش قدری واقع بین بودیم ،بدون شناخت حرف نزنیم و مطلب ننویسیم زیرا در خاطره مردم اینها خواهند ماند و فردای تاریخ از ما سوال خواهند کرد که چرا بدون علت و شناخت این همه جملات درشت و ثقیل را درباره کسی بیان داشتیم . ایشان سابقه آن چنان درخشانی نداشتند که اظهار مینمایید اگر آنچنان بود که سایر شهرها خیلی زود تر از ما تصاحبش میکردند و نکته بسیار مهم و حائز اهمیت اینکه در پایتخت و شهرهایی به مانند اصفهان ، شیراز ومشهد و.... از حضور مبارک ایشان بهره مند میشدند. در مدت 14 ماه ایشان عامل و باعث چه پیشرفت و توسعه شهرستان شدند اگر در شهر نمودی از تاثیرات پیشرفت وی میباشد بیان بفرمایید تا همه مردم بدانند و قدردان ایشان باشند ولاغیر با حرف و کلمات نمی توان کسی بزرگ جلوه دادخداوند به همه ما بصیرت و بینایی عنایت فرماید. [/quote] برای بند بند سخنان شما برادر و یا خواهر گرامی پاسخ دارم.. فقط خواهشمند است در صورتی که به درستی سخنان خویش اعتقاد دارید با نام و هویت حقیقی مطرح بفرمایید تا عرض کنم.
۹۴/۲/۲ ۱۷:۳۴
[quote name="شاهد"] [quote name="محمد حسن رضایی"] [quote name="شاهد"] [quote name="حمیدرضا علیزاده"] خسته ام از این همه نامهربانی/ خسته ام از این همه فقر صداقت/تزویر و دورویی شده شام و نهاری/ندارد مرد و زن هر دو گرفتار/اسیریم از رفاقتها فقیریم/خدایا بر دل ما نور افکن/خسته ام از مردمان کوی و برزن... [/quote] جناب علیزاده مگر چی شده شمادررابطه باتجاوزعربستان به یمن صحبت میکنیدویا....ول کنید. میدانم بااحساسات شمادارد بازی میشودلطفا به مسئولین اعتماد کنید نظام ما صاحب داردوشهر ماهم بزرگ داردواشراف کامل به مسائل .اعتماد کنیم ضررنمی بینیم. [/quote] عزیز دل برادر نظام که بله صاحبی مقتدر دارد.. خدا حفظش کند.. اما در بین بزرگان شهر که میفرمایید اعتماد کنیم ناراضی کم نیست. . [/quote] رضائی جان.آنهائی که ناراضی هستند ناشکرنداین فضا. ابن امنیت .این اقتدار.و....درهیچ جای دنیاوجودندارد.البته مثل این مردم که ولی نعمتند هم دردنبا بینظیراست قدراین همه نعمت راباید دانست وخداراشکرکرد. [/quote] خب بله شکر وظیفه همه ماست و همگی نظام را دوست داشته و شاکریم.. اما اعتراض و گلایه مردم برکنار و تعویض آن فرماندار بااین روش توهین آمیز آنهم در سال همدلی و هم زبانی است
۹۴/۲/۲ ۱۷:۳۰
ایکاش قدری واقع بین بودیم ،بدون شناخت حرف نزنیم و مطلب ننویسیم زیرا در خاطره مردم اینها خواهند ماند و فردای تاریخ از ما سوال خواهند کرد که چرا بدون علت و شناخت این همه جملات درشت و ثقیل را درباره کسی بیان داشتیم . ایشان سابقه آن چنان درخشانی نداشتند که اظهار مینمایید اگر آنچنان بود که سایر شهرها خیلی زود تر از ما تصاحبش میکردند و نکته بسیار مهم و حائز اهمیت اینکه در پایتخت و شهرهایی به مانند اصفهان ، شیراز ومشهد و.... از حضور مبارک ایشان بهره مند میشدند. در مدت 14 ماه ایشان عامل و باعث چه پیشرفت و توسعه شهرستان شدند اگر در شهر نمودی از تاثیرات پیشرفت وی میباشد بیان بفرمایید تا همه مردم بدانند و قدردان ایشان باشند ولاغیر با حرف و کلمات نمی توان کسی بزرگ جلوه دادخداوند به همه ما بصیرت و بینایی عنایت فرماید.
۹۴/۲/۲ ۱۶:۲۷
[quote name="محمد حسن رضایی"] [quote name="شاهد"] [quote name="حمیدرضا علیزاده"] خسته ام از این همه نامهربانی/ خسته ام از این همه فقر صداقت/تزویر و دورویی شده شام و نهاری/ندارد مرد و زن هر دو گرفتار/اسیریم از رفاقتها فقیریم/خدایا بر دل ما نور افکن/خسته ام از مردمان کوی و برزن... [/quote] جناب علیزاده مگر چی شده شمادررابطه باتجاوزعربستان به یمن صحبت میکنیدویا....ول کنید. میدانم بااحساسات شمادارد بازی میشودلطفا به مسئولین اعتماد کنید نظام ما صاحب داردوشهر ماهم بزرگ داردواشراف کامل به مسائل .اعتماد کنیم ضررنمی بینیم. [/quote] عزیز دل برادر نظام که بله صاحبی مقتدر دارد.. خدا حفظش کند.. اما در بین بزرگان شهر که میفرمایید اعتماد کنیم ناراضی کم نیست. . [/quote] رضائی جان.آنهائی که ناراضی هستند ناشکرنداین فضا. ابن امنیت .این اقتدار.و....درهیچ جای دنیاوجودندارد.البته مثل این مردم که ولی نعمتند هم دردنبا بینظیراست قدراین همه نعمت راباید دانست وخداراشکرکرد.
۹۴/۲/۲ ۱۶:۰۷
[quote name="طاهر نائبی"] بزرگترین اشتباه حیدری آزاد این بود که به کسانی اعتماد کرد که حتی به خودشان زحمت کامنت نوشتن هم ندادند ، همانهایی که چپ و راست در کنار او بودند . جناب آقاي نايبي بسيار بجا و مناسب گفتيد ونوشتيد،اكنون همان آقايان در چپ و راست فرماندار محترم جديد مي چرخند...تا چه خورد نان وچه پوشد شتا..
۹۴/۲/۲ ۱۵:۵۷
میانه مستحق عقب ماندن است.ازماست که برماست. انشاالله بزودی زیر بیرق استان سهند به مرکز مراغه می روید. آی آقایون!!!!!!!!!
۹۴/۲/۲ ۱۵:۲۱
[quote name="شاهد"] [quote name="حمیدرضا علیزاده"] خسته ام از این همه نامهربانی/ خسته ام از این همه فقر صداقت/تزویر و دورویی شده شام و نهاری/ندارد مرد و زن هر دو گرفتار/اسیریم از رفاقتها فقیریم/خدایا بر دل ما نور افکن/خسته ام از مردمان کوی و برزن... [/quote] جناب علیزاده مگر چی شده شمادررابطه باتجاوزعربستان به یمن صحبت میکنیدویا....ول کنید. میدانم بااحساسات شمادارد بازی میشودلطفا به مسئولین اعتماد کنید نظام ما صاحب داردوشهر ماهم بزرگ داردواشراف کامل به مسائل .اعتماد کنیم ضررنمی بینیم. [/quote] عزیز دل برادر نظام که بله صاحبی مقتدر دارد.. خدا حفظش کند.. اما در بین بزرگان شهر که میفرمایید اعتماد کنیم ناراضی کم نیست. .
۹۴/۲/۲ ۱۳:۴۹
[quote name="حمیدرضا علیزاده"] خسته ام از این همه نامهربانی/ خسته ام از این همه فقر صداقت/تزویر و دورویی شده شام و نهاری/ندارد مرد و زن هر دو گرفتار/اسیریم از رفاقتها فقیریم/خدایا بر دل ما نور افکن/خسته ام از مردمان کوی و برزن... [/quote] جناب علیزاده مگر چی شده شمادررابطه باتجاوزعربستان به یمن صحبت میکنیدویا....ول کنید. میدانم بااحساسات شمادارد بازی میشودلطفا به مسئولین اعتماد کنید نظام ما صاحب داردوشهر ماهم بزرگ داردواشراف کامل به مسائل .اعتماد کنیم ضررنمی بینیم.
۹۴/۲/۲ ۱۰:۳۴
خسته ام از این همه نامهربانی/ خسته ام از این همه فقر صداقت/تزویر و دورویی شده شام و نهاری/ندارد مرد و زن هر دو گرفتار/اسیریم از رفاقتها فقیریم/خدایا بر دل ما نور افکن/خسته ام از مردمان کوی و برزن...
۹۴/۲/۲ ۰۸:۱۸
بزرگترین اشتباه ایشان این بود که با لفظی تند در پیش همه مسئوولان برخورد نامناسب ایشان در میان عده ای که زمانی مدیر یا مسئول یا کارگر بودند.با لفظی تند با ادبانه برخورد میکردند. ای کاش این همه تلاش کمی با دقت الفاظ تلفظی همراه بود.
۹۴/۲/۲ ۰۰:۳۱
خدا کند آن مرد دوباره به میانه برگردد.................
۹۴/۲/۲ ۰۰:۲۰
[quote name="طاهر نائبی"] بزرگترین اشتباه حیدری آزاد این بود که به کسانی اعتماد کرد که حتی به خودشان زحمت کامنت نوشتن هم ندادند ، همانهایی که چپ و راست در کنار او بودند . [/quote] البته بعضی از این دوستان اگر سکوت میکردند ما راضی بودیم. نوشتن مطالب خلاف واقع و سعی در تخریب دکتر بعد برکناری ایشان توسط افراد نزدیک به دکتر و گاها مشاورین دکتر حیدری آزاد مرا بسیار عذاب داد. دکتر چوب اعتمادش را خورد.
۹۴/۲/۲ ۰۰:۱۴
بزرگترین اشتباه حیدری آزاد این بود که به کسانی اعتماد کرد که حتی به خودشان زحمت کامنت نوشتن هم ندادند ، همانهایی که چپ و راست در کنار او بودند .
۹۴/۲/۲ ۰۰:۱۲
همیشه یادشون باماست.مرسی دکتر.ممنون از زحماتی ک کشیدن حیف شد ک سعادت نداشتیم بیشتر از وجود مبارکتون بهره ببریم.هرجا هستین در پناه مولا علی
۹۴/۲/۱ ۲۳:۵۵
در اوج آمادگی و همت و غیرت رفت. مظلوم رفت. با صدهزار قافله دل رفت. او فراموش نخواهد شد.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز