کد خبر: ۱۵۲۶۲
۸۴۴ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

34 مصدوم در واژگونی یک اتوبوس در حریم میانه

۱۳۹۲/۷/۱۵
۰۹:۲۵

خبرگزاری فارس: اتوبوس در محور تبریز ـ زنجان واژگون شد/ 34 نفر مصدوم شدند

 

حبیب حسینقلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز در مورد واژگونی اتوبوس در محوز تبریز ـ زنجان اظهار کرد: 14 نفر از مجروحان واژگونی اتوبوس در محور تبریز- زنجان ابتدا به بیمارستان میانه و سپس یک نفر از مصدومان به دلیل شدت جراحات وارده به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز منتقل شده است.

وی در تشریح این حادثه گفت: ساعت 3 بامداد یک دستگاه اتوبوس در فاصله 90 کیلومتری زنجان واژگون شده که این حادثه خوشبختانه بدون تلفات جانی، 34 نفر مصدوم با خود به همراه داشته است.

حسینقلی‌زاده وضعیت مصدومان را که به بیمارستان‌های استان انتقال یافته‌اند غیر از یک نفر اشاره شده مثبت ارزیابی کرد و گفت: عمده مصدومیت‌ها از ناحیه سر اتفاق افتاده است.

وی نیروهای اعزامی از آذربایجان‌شرقی به محل حادثه را سه اکیپ فوریت‌های پزشکی و گروه هلال‌احمر اعلام کرد و گفت: فوریت‌های پزشکی قافلان‌کوه، دادلو و میانه به همراه گروه هلال‌احمر به محض اعلام این حادثه در محل حاضر شده و اقدام به انتقال مصدومان به بیمارستان‌های یاد شده کرده‌اند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۷/۱۸ ۰۶:۲۴
با این امکاناتی که تو بیمارستانهای میانه وجود داره، مصدومان هم فوت می کنن.
ظاهرا اینها ناشران بودند که به تبریز می رفتند.شاید حداقل اینها برن عدم امکانات و تجهیزات پزشکی میانه رو به گوش مسئولینی برسونن که همیشه عادت دارند وعده بدن!

اخبار روز