کد خبر: ۸۸۲۷۵
۹۷۴ بازدید
۸۸ دیدگاه

«حاج محمد علی مددی»:

سپاه افتخار ایران است/ غرب زدگان داخلی، حامیان سینه چاک لوایح استعماری و دولت وا داده ی برجامی از خواب غفلت بیدار شوند!

۹۸/۱/۲۰
۱۸:۵۹

 

واکنش «حاج محمد علی مددی»، نماینده سابق مجلس به تروریستی قلمداد کردن سپاه توسط آمریکا: 

 

سپاه افتخار ایران است/ غرب زدگان داخلی، حامیان سینه چاک لوایح استعماری و دولت وا داده ی برجامی از خواب غفلت بیدار شوند!

 

پاسداران که واژه هایی همچون شهامت، دلاوری و پشتکار در برابر اراده پولادین ایشان رنگ می بازد؛ میراث دار آن امام شهیدی هستند که برای حفظ اسلام و صیانت از شرف انسانی، همه هستی اش را در صحرای نینوا فدا کرد و چنان نقش پرفروغی بر صفحات تاریخ رقم زد که هر انسان آزاده در هر عصر و در هر نقطه جغرافیایی و به هر دین و مسلکی را شیفته خود ساخت‌. 

 

سپاه پاسداران، آن نهاد مردمی و انقلابی که برخاسته از اراده حق طلبانه ملت مسلمان و افتخار ایران و ایرانی است، با نصرت الهی در موقعیت های بحرانی همواره دوشادوش مردم ایران و مسلمین جهان بوده و با نقش آفرینی بی بدیل خود در عرصه های مختلف، جهانیان را به حیرت در آورده، بارقه های امید را در دل مستضعفین جهان روشن ساخته و لرزه بر هیمنه ی پوشالی استکبار جهانی انداخته است.

 

پیروزی ظفرمندانه سپاه اسلام در جنگ با تکفیری هایی که بنابر اظهارات مقامات آمریکایی در دامان کثیف آن ها پرورش یافته بودند؛ بیش از پیش قدرت رو به افول آمریکا و هم دستان جنایتکارش را بر همگان اثبات کرد و بینی استکبار جهانی را چنان به خاک مالید که از فرط کینه توزی های کورکورانه، دست به چنین کار احمقانه ای زدند که یقینا نتیجه خوشی برای آن ها در بر نخواهد داشت.

 

این خوش رقصی ملیجک گونه ی ترامپ نابخرد برای اربابان صهیونیستی اش؛ نه تنها اعتباری در بین آحاد امت حق طلب ندارد بلکه سند دیگری است بر حقانیت جبهه مقاومت که علمدار آن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

 

گرچه از فرط حماقت سردمداران کفر جهانی، از آن ها انتظار نمی رود که از تجربه های تاریخی عبرت بگیرند لیکن نکته ای که ذکر آن لازم و ضروری است این است که دشمنی آمریکای جهانخوار با این ملت، سابقه ای به اندازه عمر انقلاب دارد و یقینا این آخرین تیرشان هم نخواهد بود؛ تیرهای کوچک و کم شتابی که به سوی خورشید‌ حقانیت پرتاب می شود، آن را کم فروغ نمی کند بلکه حقارت تیر دشمنی ها نمایان می گردد و حقیقتا که آمریکا هیچ غلطی نتوانسته و نمی تواند بکند.

 

باری وقت آن رسیده که غرب زدگان داخلی، حامیان سینه چاک لوایح استعماری و دولت وا داده ی برجامی از خواب غفلت بیدار شوند و به خود بیایند و به مسیر انقلاب بازگردند و از تخطئه کردن اقدامات نهاد های انقلابی دست بردارند.

 

وَلَنْ یَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکَافِرِینَ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ سَبِیلًا

 

محمد علی مددی/ نماینده سابق مردم میانه در مجلس شورای اسلامی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱/۳۱ ۱۰:۲۵

برادر محترم جناب آقای قاسم ابوالقاسم زاده انتصاب بجا وشایسته پست همزمان حراست شبکه بهداشت / ریس امور اداری بیمارستان خاتم/ اعضای هیات مدیره خیرین سلامت شهرستان/ اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه میانه/ شورای اداری اوقاف شهرستان میانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

۹۸/۱/۲۶ ۰۲:۱۲

ایکیو اشعری نه عشعری.

۹۸/۱/۲۵ ۰۷:۴۶

. کاش جرات و شجاعت حاج مددی را سایر نمایندگان داشتند . مددی ترسو نیست مددی عرضه دارد

۹۸/۱/۲۵ ۰۰:۰۶

فعال سیاسی هم نیستند ایشان چون بعد از اتمام دوره نمایندگی هیچ فعالیتی از ایشان ندیدیم

۹۸/۱/۲۴ ۲۲:۱۳

اقای خدابنده عجب ساده لوحی ،الحق که ابوموسی عشعری هستی!!!

۹۸/۱/۲۴ ۲۱:۴۸

اقا سالار به واقعیت میگی تهمت????

۹۸/۱/۲۴ ۱۴:۵۹

سیاستمداران موج می آفریننده تا کشتی پیشرفت مردم که خود هم جزای از آنها هست را به حرکت در آورند ولی سیاست بازان موج می آفریننده تا قایق منافع خود را ولو اندکی به پیش برانند

۹۸/۱/۲۴ ۰۸:۳۷

من وظیفه خودم می دونم همه نظرات را تایید کنم

مگر در بر دارنده افترا و تهمت باشه که اگر آن گونه مطالب هم باز با هویت تایید شده باشه مشکلی با انتشارش ندارم

نظر شما هم محترم.

۹۸/۱/۲۴ ۰۷:۵۵

شما اکثر پیامها و کامنت ها رو تایید میکنی چون میخوای این لینک تو بخش مطالب پربحث قرار بگیره و از این آب هم کره بگیرید

۹۸/۱/۲۴ ۰۲:۲۰

سلام.نخير دوست عزيز امكان نداره كه كم بشه .......................   

 

۹۸/۱/۲۳ ۲۱:۳۵

افترا نیست واقعیت هست باید ملت عزیز شهرمون بدونن?به واقعیت میگی تهمت????عجب انسانی??درج کن کامنتمو

۹۸/۱/۲۳ ۲۰:۴۴

باید عرض کنم هر دو نفر از دوستان عزیز شخص من هستند و به شخصه از ایشان بسیار آموخته ام  

باید بگوییم هر دو نفر از فعالین رسانه ای شهرستان هستند و حضور ایشان در فضای اینترنتی  فعال تر از همیشه ادامه دارد 

در مورد فعالیت های سیاسی آقای مددی هم باید بگویم گه فعالیت های سیاسی ایشان از قبل از نمایندگی مجلس بوده و همیشه جز فعالین سیاسی شهرستان بوده اند وفعالیت های ایشان با نمایندگی آغاز نشده که با پایان دوره نمایندگی نیز تمام شود قطعا ایشان در عرصه سیاسی به عنوان فردی که سال ها در مقابل جناح انحصار در این شهر ایستادن فعال خواهند بود.

۹۸/۱/۲۳ ۲۰:۳۲

کامنت شما در بر دارنده مطالبی بود که مصداق کامل تهمت و افترا است

اگر بر روی انتشار آن مطالب اصرار دارید باید با هویت واقعی تایید شده توسط سایت صدای میانه آن مطلب را بنویسید

۹۸/۱/۲۳ ۱۷:۳۹

شهاب نونهال و پدرام نایبی دو اصولگرای تندرو و افراطی هستند که باعث ریزش آرای مددی شدند و الان هم مددی به خاطر گرفتن صلاحیت سعی می کنه خودش رو به اصولگراها نزدیک کنه و این دو نفر عضو سابق ستادش رو بیشتر بولد کنه اما اونطوری که از شواهد پیداست همکاری رسانه ای اونها با مددی قطع شده و گویا ارتباطی با هم ندارند.

۹۸/۱/۲۳ ۱۵:۱۸

ساغول حاجی محمد

۹۸/۱/۲۳ ۱۴:۱۱

اقا سالار نظرمو چرا حذف میکنی بجاش نقطه میزاری

۹۸/۱/۲۳ ۰۴:۰۵

بنده به عنوان شهروندی بیطرف با وجود انتقاداتی که به آقای مددی دارم و ایشان را دارای نقاط ضعف هم می دانم انصافا شجاعت وی را می ستایم اگر نماینده یک دوره خوب کار کند و تایید صلاحیت بخاطر شجاعتش نه مسائل دیگر نشود بهتر از آن است که چند دوره منتخب شود و فقط آنجا آمار حاضر غایبش را به مردم اعلام کند وبدان ببالد نمایندگان ما باید در حوزه سیاست از تبحرکافی برخوردار باشند ودر اقتصاد وفرهنگ وسایر زمینه ها دستی برآتش داشته باشند والا به عنصری بله قربان گوی تبدیل می شوند

۹۸/۱/۲۲ ۲۲:۴۱

............................

۹۸/۱/۲۲ ۲۰:۰۴

هرکس با انگیزه ای وارد مسائل اجتماعی سیاسی می شود خداوند نیت ما را خیر بگرداند برادری هم داشتیم از هردری مطلب می نوشت و بدون اعلام رسمی از احدی از نمایندگان دفاع می کرد ودر ضمن فعال اجتماعی و امور شهرداری هم بود اما تا مصوبه انتخابات استانی تصویب شد دیگه بارش را بست رفت الاعمال بالنیات

۹۸/۱/۲۲ ۱۹:۵۱

هیچ نقش پولیشو ندارند 😁

شما اگر هر اطلاعاتی دارید با هویت خودتون بنویسید من منتشر می کنم 

 

۹۸/۱/۲۲ ۱۸:۴۴

نقش پولیشو بگو????

۹۸/۱/۲۲ ۱۶:۳۴

 

لطفا برای کسب اطلاعات دقیق به لینک زیر مراجعه کنید

اhttp://drmadadi.ir/news/item/534-ab-shorb.html

۹۸/۱/۲۲ ۱۴:۰۵

پس نقش دکتر در اب شرب چیه?????

۹۸/۱/۲۲ ۱۳:۰۰

تقریبا سالهای ۱۳۵۶ الی ۱۳۵۸ دانش آموز  مدرسه راهنمایی استاد شهریار بودم که مدیران ومعلمین دلسوزی  داشتند. زحمات و تلاشهای این عزیزان: آقایان اعتصامی.  گرمرودی. ‌رکنی . ارقندی. مهدیلو . . معماریان . قاسمی . مسعودی.حججی . محرم زاده . مددی  ستودنی هست. جادارد از زحمات آقای  حاج محمدعلی مددی هم که به عنوان معلم ریاضی بودند یادی کنم ایشون به امثال ماهاکه از قشر کم درآمد  بودند سخت گیری می کردند و برای تدریس ریاضی به ماها خیلی وقت و تلاش می نمودند می گفت میخوام شماها پیشرفت کنید و به جایی برسید واز بهترین معلمین دلسوز شهرستان بودند .‌ امیدوارم در هر مکان و موقعیتی هستند موفق و سلامت باشند و خدا یاورشان باشد. و یادی می کنیم از معلمین و مدیرانی که دربین ما نیستند و آسمانی شده اند و یاد و خاطره اشان در دل و قلب ما جای دارند روح شان شاد.

۹۸/۱/۲۲ ۱۱:۳۷

مردم همیشه خادمین خود را شرمنده کرده اند باور بفرمایید بدون جانبداری عرض می کنند واقعا محبت مردم بسیار بیشتر شده است آقای مددی از ابتدا فقط پایگاه مردمی داشته اند و قدرتی که به برکت انقلاب اسلامی به مردم داده شد باعث شد که با محبت مردم یک دبیر به جایگاه نمایندگی مردم برسد قطعا بدانید و کارنامه آن چند سال را مشاهده کنید که برخلاف منافع مردم قدمی برداشته نشد.

۹۸/۱/۲۲ ۱۱:۳۱

انصافا پدرام و شهاب جز بهترین و پاک ترین و با بینش ترین افرادی هستند که من برخورد داشته ام و اطمینان دارم هر دو در آینده نقش بسیار مهمی در سیاست شهرمان خواهند داشت با پتانسیلی که هر دو دارند.

۹۸/۱/۲۲ ۱۱:۲۸

کارفرمای آب شرب شرکت آب منطقه ای است و پیمانکار نیز شرکت فراسان می باشد افراد دیگر شاغل در واقع برای شرکت فراسان کار می کنند. از اقدامات خوب شرکت فراسان است که از پیمانکاران محلی انتخاب می کند و باعث ایجاد اشتغال در منطقه شده است.

۹۸/۱/۲۲ ۰۹:۰۴

خب چیزی نیست برید از مسولین وقت هر دو مرکز تحقیق کنید چرا وقتی با حقیقت مواجه میشوید حاشا میکنید

۹۸/۱/۲۲ ۰۸:۵۶

بنام خدا
باید کار دست یک عده آمده باشه که وضع چطور است.این مردم همان مردمی بودن که با رای اول ایشون رو آوردن و حالا اینطور در مقابلش ایستاده اند.پس مردم همونن و حاجی دکتر ما اونی نبود ک مردم تصور کردن
پس باز رسیدیم به
دو صد گفته چو نیم کردار نیست
ملاک عملکرد هست نه حرف.مشک آنست که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید

۹۸/۱/۲۲ ۰۳:۱۱

از لحاظ تفكر سياسي شديدا با آقاي مددي اختلاف دارم ولي براي شهرم مدير خوبي بود و معتقدم اگر بتواند صلاحيت از شوراي نگهبان را بگيرد در انتخابات اسفند امسال اگر انتخابات استاني نشود و همچنان شهرستاني باشد رقابت فقط در ميانه براي يك كرسي است . البته آقاي مددي بايد در چينش ستاد وسواس بيشتري خرج بدهد و از افراد مسموم ذهني مانند شهاب نونهال و پدرام نائبي كه قلم مسموم و ذهن تخريب گر دارند استفاده ننمايد.
خداوند آخر و عاقبت خير نمايد براي همه

۹۸/۱/۲۲ ۰۱:۰۴

اینارو آقای مددی گفته والله چه عرض کنم بالاخره دم انتخابات هست و صلاحیت

۹۸/۱/۲۱ ۲۳:۰۰

اقا سالار گفتی فعالیت اقتصادی ندارد حتما فراموش کردی یا به شما نگفتن?پیمانکار اب شرب کیه?دکتره.برو بپرس بیا

۹۸/۱/۲۱ ۲۲:۰۰

خلاف واقع می فرمایید.

۹۸/۱/۲۱ ۲۱:۴۵

سالار جان دوتا حقوق نمیگرفت چون نیروی رسمی وحقوق بگیر دانشگاه که نبود بلکه از مدرسه برای ان ساعت حقوق میگرفت وازدانشگاه هم برای ان ساعت که دقیقا بر هم منطبق بودند اصافه کار میگرفت.در صورتی که اینکار کاملا غیر قانونی وخلاف مقررات اموزس وپرورش ودانشگاه میباشد

۹۸/۱/۲۱ ۱۹:۵۸

اگر منظور شما فعالیت اقتصادی است، ایشان فعالیت اقتصادی ندارند و به عنوان نماینده ادوار مجلس فعالیت فرهنگی و سیاسی دارند.

۹۸/۱/۲۱ ۱۸:۲۸

الان ایشان کجا وچه کاری انجام میدهند.

۹۸/۱/۲۱ ۱۳:۵۰

دای مینا سوز یوخدی
کیشی وار گلسین قاباغا

۹۸/۱/۲۱ ۱۳:۴۶

شادی روح آن استاد عزیز صلوات ختم کنید

سیاست ارزش دست آویز کردن انسانیت را ندارد.

عزت و ذلت دست خداوند است. 

۹۸/۱/۲۱ ۱۳:۴۲

اگر اراضی باشد تقدیم به شما 

همینجا اعلام می کنم در هر کجایی به غیر از میانه هر کس هر زمینی و ملکی به نام آقای مددی یا فرزندان تا این تاریخ پیدا کرد من وکلالت تام از آقای مددی می گیرم به نام ایشان . هویت بنده هم معلوم و جا و مکانم هم مشخص است.

۹۸/۱/۲۱ ۱۳:۳۹

بعید می دانم این داستان واقعی باشد چون معلم های محترم حقوق ثابت دارند یعنی چی چون دو تا مدرسه می رفته دو نا حقوق می گرفته😁

۹۸/۱/۲۱ ۱۳:۱۵

اراضی چابهار

۹۸/۱/۲۱ ۱۲:۵۴

آفرین به سالار که نظرات مخالف را نیز تایید میکند

۹۸/۱/۲۱ ۱۲:۴۸

آب شرب را لولو برد.

۹۸/۱/۲۱ ۱۲:۴۵

ایشان القاب زیادی دارند لقب سردار را هم که شما اعطا کردید!؟ متوجه باشیم که برخی از این القاب از جمله «سردار»بار ارزشی دارند لطفا به بازیچه نگیرید.

۹۸/۱/۲۱ ۱۲:۳۶

اقای هاشمی وای بر شما که چه گوهر گرانبها و نازنینی را با چه موجود بی ارزش ومبتذلی مقایسه کردید آخه بی انصاف بین شادروان استاد احمدنیا که از هر حیث واقعا استاد به تمام معنا بودند با این اقا ! فرقها از قعر زمین تا کهکشانهاست .چگونه از دلتان امدکه چنین قیاس بکنید، بی انصاف. البته جسارتم را بر من ببخشید ، شما با مقایسه این دو نفر که هیچ سنخیتی باهم ندارند اتش بر دلم زدید واقعا مقایسه فرشته بود با ... چون من به همان اندازه که از کلاس مرحوم استاد احمدنیا علم اموخته ولذت برده ام برعکس ، از کلاس این اقا زجر کشیده ، وقت تلف کرده ، وخفت کشیده ام.بنا بر این برای خنک شدن دلم اجازه دهید تا چندین بار به شما بگم : بی انصاف ، بی انصاف ، بی انصاف ، بی انصاف ، ...

۹۸/۱/۲۱ ۱۱:۵۹

معلم بودنش هم ابروریزی وکلک بود یک ترم ما با ایشان در دانشگاه ریاضی داشتیم این اقا در همان ساعت با دانش اموزان پیش دانشگاهی امین بطور همزمان در یک ساعت درس برداشته بود ما را از دانشگاه تا کنار پل حصار میکشاند تا کلاسمان را با دانش اموزان پیش دانشگاهی امین ادغام کند ، هم در حق ما جفا میکردوهم درحق دانش اموزان پیش دانشگاهی امین و مسولین هردو موسسه هم از اینکار ایشان ناراضی بودند وبارها اعتراض میکردند که برای ما مسولیت دارد نمیتوانیم جوابگو باشیم ولی گوش ای اقا بدهکار نبود کل ترم را مارا کشاند انجا با هزار زحمت بناچار میرفتیم ولی با کمال تاسف اکثر اقا تشریف نمی اوردند ومسولین مدرسه بعد تلفن کردنهای زیاد با کمال ناراحتی کلاس را تعطیل اعلام میکردند و مارا برمیگرداندند وبا نهایت تاسف این اقا از هردو موسسه پول میگرفت وشاید در طول ترم بیش سه یا چهار کلاس انهم بصورت ادغام شده برگزار نمیگرد وبقیه راغایب بود.

۹۸/۱/۲۱ ۱۱:۳۰

عقلانیت و منطق در ایران جایش فقط به چاپلوسی ریا و مدح داده ، این هر کشور ورطه سقوط و فروپاشی میبرد .
بجای هیزم اتش شدن .
کشور را باید اماده مذاکره با امریکا و غرب کرد
ما توان جنگ هم نداریم مردم هم مردم دهه۶۰ نیستند ، دیگر دوران جنگ جنگ تا پیروزی تمام شد دوران شعارها تمام شده
. نمیشود بخاطر منافع اقلیت ،۸۰ میلیون قربانی کرد . اقلیتی که خود حاضر به دادن هزینه نیست .

برای حل مشکل باید با جهان کنار امد مذاکره کرد . همین تعلل در مذاکرات پشیمانی خواهد اورد ،

۹۸/۱/۲۱ ۱۱:۳۰

سالار جان الحق که این حرف زدن اعمال وکارنامه را خیلی خوب امدی دمت گرم اگر چنین میشد خلق ا...از شر ریا ونفاق رها میگشتند ولی صد افسوس که نمیشود بنازم صبر خدا را چقدر ستار العیوب است! خیلی ها از خدا میخواهند دماغ دروغگو همان لحظه انقدر دراز شود که ازدیوار همسایه هم رد شود وبچه های همسایه روی ان الاکلنگ بازی کنند اما چه کنم که نمیشود ولی اگر بشود چه میشود!!! چون پرده بیافتد انگاه میبینی حاج عمو چه موجودیست!!!!

۹۸/۱/۲۱ ۱۱:۱۴

چگوآرا
خودت باش کسی هم خوشش نیامد، نیامد
دنیا کارخانه مجسمه سازی نیست .

یعلت عقب ماندگی ما ایرانیان آفتاب پرست بودن ما هست ، شاه هم از مدح و چاپلوسی ها مغرور شد سقوط کرد ، بجای مدح و چاپلوسی واقعیات بگوییم

دوست خوب همیشه عیب ها ادم میگوید .
اما دشمن همیشه ادم به ادامه رفتار اشتباه تشویق میکند تا به زمین بخورد.

ایا لازم نیست بجای مدح ، ستایش ، سپاه بعنوان یک سازمان نظامی به عرصه واقعی خود برگردد.؟ ایا گلبول سفید بدن کار سوخت رسانی میکند؟
ایا قوه قضاییه امریکا و فرمانده ارتش ان بیانیه سیاسی می نویسند تا بحال ایا دیده اید؟!!!. قبول کنیم اگر هر کداممان در جای خود باشیم و بودیم ایران مشکلات کمتر داشت .

چرا ارتش تروریست ننامیدند؟؟

حکومت ساسانیان هم با زیاده روی موبد ها و سرداران سپاه ساسانی به سقوط و فروپاشی رسید درحالیکه چین ماند . باید یک توازن برقرار شود و جایگاه ها مشخص ، آشپز چند تا بشه آش هم خیلی شور میشه

۹۸/۱/۲۱ ۱۱:۱۲

مگه شما چه کاره اید که نگران شهر وکشور باشید ،شهر وکشور مسول ونگران واقعی دارد ونیازی به نگران نماها نیست.

۹۸/۱/۲۱ ۱۱:۰۵

فریب حاجی ! دکتر! عموجان را نخور از مردم گسسته مشوی!توکه سالاری سعی کن سالار باشی و سالار بمانی.توصیه میکنم شعر گرگ وگله پروین اعتصامی را چند بار بخوان.برات مفیده.

۹۸/۱/۲۱ ۰۹:۵۲

بهتره بگین منافع حاجی به هر سمت باشه حاجی به اون سمت نماز میخونه
خاتمی کجا و حالا سپاه کجا

۹۸/۱/۲۱ ۰۹:۵۰

بله.مردم روشن هستن و با عوام فریبی قول نمی خورن.فرد دلسوز ما تا الان کجا بودن که یهویی دوباره با عکسهای یادگاری ظاهر شدن.و با گره زدن خودشون به این و آن ظهور میکنند!
با مردم با یک جناح سخن میگن و در رسانه همون جناح رو واداده خطاب میکنن.

۹۸/۱/۲۱ ۰۹:۵۰

منافع ملی بر هر سمتی باشد هر شخص ایرانی به آن سمت است.

 

۹۸/۱/۲۱ ۰۹:۴۵

آزموده را آزمودن خطاست
معلومه که خط سیاسی مشخص داریم و رنگ عوض نمیکنیم.طرفدار دولت خاتمی حالا برای ما طرفدار سپاه شده.شما تکلیفتون مشخص نیست.منافع هر کجا باشه به اون سمت هستین

۹۸/۱/۲۱ ۰۹:۳۰

استقبال می کنیم از نظرات کاربران گرامی 

این اندازه استقبال از مطالب فارغ از مخالفت و یا موافقت باعث دلگرمی است و از همه عزیزان که نگران آینده شهر و کشورمان هستند قدردانیم

۹۸/۱/۲۱ ۰۹:۲۷

بله ای کاش اعمال و کارنامه آدم ها صحبت می کرد نه زبان ها فکر کنم جهان بهتری می شد!

۹۸/۱/۲۱ ۰۹:۲۵

ایشان سابقه جنگ و جبهه دارند و برای همه مشخص است. البته محکومیت این عمل نیازمند گرایش و سابقه خاصی نیست و از اکثر مردم ایران این اقدام محکوم است.

۹۸/۱/۲۱ ۰۹:۲۱

بفرمایید شما با نام و مشخصات حقیقی بنده حتما هر چی‌باشد منتشر می‌کنم 

۹۸/۱/۲۱ ۰۹:۰۷

حاج مددي عجب خستگي ناپذيري انصافا واقعا در هر كاري آدم كم مياره بايد تو رو الگو قرار بده دمت گرم بوجور يورولميان ادامد گورمميشم

۹۸/۱/۲۱ ۰۸:۵۱

و مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین ای کاش گفته ها از روی اعتقاد درونی افراد بود ای کاش و ای کاش

۹۸/۱/۲۱ ۰۸:۲۹

هزاررنگ دارن بخدا شما کجا جنگ کجا آیا دیدیدرنگه جنگو ...

۹۸/۱/۲۱ ۰۸:۲۹

مگه معلم ریاضی بودن مشکل دارد؟
خدا رحمت کنه استاد احمدنیا

۹۸/۱/۲۱ ۰۸:۲۷

بخدا از قبل بعضیا اگه خبرداشتید میدیدید که چی بودن چی شدن ....

۹۸/۱/۲۱ ۰۸:۲۶

آقای مددی به این کامنت ها توجه نکنید این ها افرادی هستند که خط سیاسی خاصی دارند مردم همیشه هوشیارند هستند همین الان هم انتخابات بشه رای اول مددی است. فقط اینا از بحث صلاحیت شما بهره بردن.
من عید که دوستان قدیمی رو می دیدم چه مخالف و چه موافق کارنامه شما را موفق می دانستند.
کارنامه همه رو بررسی کنید

۹۸/۱/۲۱ ۰۸:۱۹

ماجرای هزینه هتل در سفر مذاکراتی

۹۸/۱/۲۱ ۰۸:۰۸

نه ، فقط بودن شما واقعیه

۹۸/۱/۲۱ ۰۸:۰۴

باز هم این حاجی جوگیر شد
بابا جان ی دوره نماینده شدی برا مذاکراتم رفتی عشق و حال بسته دیگه

۹۸/۱/۲۱ ۰۷:۵۲

بنام خدا
همه سپاهی هستیم.چون شرف و غیرت داریم.اما استفاده ابزاری و تبلیغاتی یکسال مانده به انتخابات و کسب صلاحیت با این کارها....
دکتر جان شما که طرفدار پروپا قرص دولت واداده بودین چرا حالا بد شده!
با چندتا عکس با این و آن گذشته پاک نمیشه

۹۸/۱/۲۱ ۰۷:۵۱

بابا مددی ریاضی معلمی دی؛ حتما بیر شی بیلیر بوجور دئییر دای!
ریاضی چتین درس دی هااااااا!

۹۸/۱/۲۱ ۰۳:۱۸

بیاید ................میزان بیکاری را بهبود بخشد انشالاه

۹۸/۱/۲۱ ۰۲:۲۴

جناب مددی بهتر نیست دلیل رد صلاحیت خودتونو شفاف سازی کنید اذهان عمومی با ذهن باز در انتخابات.....

۹۸/۱/۲۱ ۰۰:۲۳

فارغ از هر موضوعی بهتر است جانب ادب نگهداریم

۹۸/۱/۲۰ ۲۳:۵۸

درود بر دکتر حاج سردار مددی

۹۸/۱/۲۰ ۲۳:۳۳

از اب شرب چ خبر..........

۹۸/۱/۲۰ ۲۲:۴۰

حاجی بودنش واقعیه یا انهم مثل دکتریش الکیه؟؟!!؟؟ الله علم ،ععوذ باالله من الشیطان رجیم.

۹۸/۱/۲۰ ۲۲:۳۱

مددی به جان داداش رد صلاحیتی!!!

۹۸/۱/۲۰ ۲۱:۰۷

زنده باشی حاج مددی. سپاه افتخار ایران است

۹۸/۱/۲۰ ۲۱:۰۶

زنده باشی حاج مددی سپاه افتخار ایران است

۹۸/۱/۲۰ ۲۱:۰۳

سالار جان مدرک دکتری را پیدا نکردی؟!?

۹۸/۱/۲۰ ۲۱:۰۰

منظور از حاجی دکتره!!؟

۹۸/۱/۲۰ ۲۰:۴۶

مرده سیاسی حرف زد باز

۹۸/۱/۲۰ ۲۰:۲۳

هر سه کاربر میهمان ی نفر هست تبلیغ ممنوع????????

۹۸/۱/۲۰ ۱۹:۱۶

به کوری تنگ نظران این دوره حاجی با قوت وصلابت بیاید

۹۸/۱/۲۰ ۱۹:۱۵

خدا قوت حاجی

۹۸/۱/۲۰ ۱۹:۱۵

ارادتمندیم یاشاسین حاجی مددی

اخبار روز