کد خبر: ۴۷۹۶
۱۹۶۱ بازدید
۰ دیدگاه

نیکزاد :

افتتاح راه آهن میانه اردبیل تا پایان سال 92

۱۳۹۰/۹/۱۴
۲۲:۰۸

 

 

 

  

اردبیل - وزیر راه و شهرسازی از تلاش دولت برای افتتاح راه آهن میانه اردبیل تا پایان سال 92 خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی نیکزاد شامگاه یکشنبه در حاشیه جلسه شورای مسکن و حمل و نقل استان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه این پروژه را در اولویت و دستور کار قرار داده ایم، اظهار داشت: راه آهن اردبیل در دستور کار دولت است و مصمم هستیم این طرح را از طریق منابع دولتی فاینانس و هر سرمایه‌‌گذار دیگر اجرا کنیم.

وی با اشاره به در نظر گرفتن اعتبار مناسب در بودجه سال 91 برای راه آهن اردبیل اضافه کرد: راه آهن اردبیل با انتشار اوراق مشارکت و در نظر گرفتن بودجه مناسب در سال 91 با شرایط مناسب تری پیگیری خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی راه آهن اردبیل - پارس آباد را از دیگر پروژه های در دست اقدام این وزارتخانه دانست و افزود: طبق ماده 219 کارهای اجرایی راه آهن اردبیل - پارس آباد از سال آینده شروع می شود.

وی ابراز داشت: در دور چهارم سفر هیئت دولت به استان اردبیل به عنوان اولین انتخاب رئیس جمهور بر اجرای تعهدات و مصوبات سفرهای قبلی در مورد راه آهن و جاده اردبیل - سرچم تاکید داشت و این طرح به سرعت عملیاتی خواهد شد.

نیکزاد با بیان اینکه هیئت دولت به عمد و برای دوری از برخی شائبه ها سفرهای دور سوم را به استانهای اردبیل و سمنان در روزهای پایانی انجام داد، عنوان کرد: دولت به رشد و توسعه این استان توجه ویژه ای دارد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز